Dom ProduktyProhormon Proszek

Methyldrostanolon Superdrol Do Kulturystyki

Methyldrostanolon Superdrol Do Kulturystyki

  • Methyldrostanolone Superdrol For Bodybuilding
  • Methyldrostanolone Superdrol For Bodybuilding
 • Methyldrostanolone Superdrol For Bodybuilding

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 3381-88-2

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Dobrze ukryty pakiet; Specjalny sposób na UE
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoins
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu:: Metylodrostanolon Inna nazwa:: Superdrol
  Temperatura topnienia :: 223-225 ℃ gęstość: 1,040
  Czas wysyłki:: W ciągu 12 godzin po płatności Gatunek: Farmaceutycznej
  High Light:

  prohormone supplements

  ,

  strong nutrition supplements


  Prohormon Proszek Methyldrostanolone Superdrol Do Kulturystyki

  Szczegóły:

  Metylodrostanolon


  Alias: M-Drol, S-Drol, Methastadrol, proszek Superdrol


  Nr CAS: 3381-88-2


  MF: C21H34O2


  MW: 318,49


  Czystość: 98,32%


  Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek


  Stopień: stopień farmaceutyczny


  Zastosowanie : materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolinę. Jako hormon męski i hormony anaboliczne

  Pochodzenie: Chiny

  Znak towarowy: Pharmlab

  Opis

  Metylodrostanolon, znany również jako methasteron, jest silnym doustnym steroidem anabolicznym, który nigdy nie był sprzedawany jako lek na receptę. W strukturze ten steryd jest ścisłą pochodną drostanolonu masteron. Jedyną różnicą w tym przypadku jest dodanie grupy c-17 alfa-metylowej, modyfikacji, która daje tę sterydową wysoką biodostępność w jamie ustnej. Oba środki pozostają jednak bardzo porównywalne. Zarówno metyldrostanolon, jak i drostanolon nie są aromatyzowalne, więc nie ma różnicy w estrogenności tych dwóch steroidów, a obydwie sterydy zachowują korzystne stosunki anaboliczne do androgenizmu. Testy laboratoryjne umieszczają Superdrol na tej pozycji, ale pokazują, że posiada 4 razy anaboliczną moc doustnego metylotestosteronu, przy jednoczesnym wykazaniu tylko 20% androgenności (stosunek 20: 1, w porównaniu do 3: 1). Dokładne rzeczywiste znaczenie tych danych pozostaje jednak widoczne. Metyldrostanolon jest preferowany przez sportowców ze względu na umiarkowane właściwości anaboliczne, które zwykle towarzyszą utracie tłuszczu i minimalne skutki uboczne androgenne.


  Charakterystyka

  Metylodrostanolon jest alfa-alkilowanym steroidem C-17, opracowanym pierwotnie przez amerykańską firmę farmaceutyczną Syntex. Ten steryd jest już aktywny i nie wymaga konwersji. Metylodrostanolon jest 17aa wersją wstrzykiwanego steroidowego drostanolonu (Masteron). To dodatkowe metylowanie sprawia, że ​​ten steryd o 3-4x więcej anaboliczny niż Masteron i nieco bardziej anaboliczny niż oksandrolon (Anavar). Ze względu na dimetylowanie, toksyczność metyldrostanolu jest większa niż w przypadku większości innych doustnych steroidów. Z tym związkiem stwierdzono wiele przypadków heptatoksyczności. (1-3)

  Pomimo, że metyldrostanolon jest pochodną DHT i nie może przekształcić się w estrogen, niektórzy użytkownicy nadal zgłaszali objawy podobne do gyno podczas cyklu lub po nim. Efekt ten prawdopodobnie związany jest z silnym efektem wiązania SHBG i wzrostem swobodnie krążących estrogenów (i testosteronu) z SHBG. Objawy Gyn może być również związane z faktem, że metdrostanolon nie posiada silnego metabolitu DHT w celu znieczulenia efektów estrogenu (przy jednoczesnym stosunkowo niskiej wartości samoistnej androgennej).

  Mając dość niskie wartości androgenne, oznacza to, że metyldrostanolon będzie świecić na linii włosów większości mężczyzn. Jednakże osoby podatne na łysienie typu męskiego mogą wciąż zaobserwować przyspieszone wypadanie włosów podczas cyklu.

  Ze względu na dimetylowanie metylodrostanol jest znacznie bardziej odporny na rozpad, a tym samym silniejszy na mg niż większość innych sterydów. Jednak czyni to bardziej toksyczną wątrobą niż inne pojedynczo metylowane 17aa orale. Negatywne działanie na wątrobę ogólnie manifestuje się jako stan zwany odwracalną cholestazą. Jest to zasadniczo powolne lub całkowite zablokowanie kwasów żółciowych z wątroby. Bezpośrednim objawem złamania funkcji wątroby było zmniejszenie apetytu i ogólnych chorób, które wkrótce będą towarzyszyć żółknięciu oczu (żółtaczka), nadmierne świąd i bardzo ciemny mocz. Jeśli objawy te zostaną zauważone, należy niezwłocznie przerwać stosowanie leku Methydrostanolon.

  Ponieważ wpływ na wątrobę jest bardzo ważny, należy używać suplementu chroniącego wątrobę podczas każdego cyklu metyldrostanolu. Jeśli nie stosujesz suplementu w celu ochrony wątroby, metyldrostanolon nigdy nie powinien być stosowany dłużej niż 2 tygodnie, przy czym maksymalna długość cyklu wynosi 4 tygodnie z ochroną wątroby.

  Inne odwracalne działania niepożądane związane ze stosowaniem methyldrostanolonu mogą obejmować zwiększone ciśnienie krwi, obniżony poziom cholesterolu HDL i pompy dolnej.

  Wyniki mądrzy, użytkownicy powinni spodziewać się skrajnego wzrostu siły i zwiększenia masy ciała w stosunkowo krótkim okresie 2-4 tygodni. Wzrost masy ciała o 20 kg w ciągu 4 tygodni nie jest niespotykany tym niezwykle silnym związkiem. Chociaż podskórne zuŜycie wody byłoby minimalne, naleŜy spodziewać się zatrzymania wody domięśniowej. Wynika to z hamowania 11b-hydroksylazy i gromadzenia mineralnych kortykosteroidów, które sprzyjają zachowaniu soli i wody w mięśniach. Najbardziej oczywistym efektem fizycznym będzie poprawa unaczynienia, agresywnych pomp mięśniowych i tłustej skóry.

  Podczas gdy metyldrostanolon może dobrze się układać z większością innych sterydów, nie powinien być stosowany razem z innym metylowanym (17aa) steroidem.

   

  Historia

  Metylodalonanol został po raz pierwszy opisany w 1959 roku. Ten steryd został opracowany przez międzynarodowy farmaceutyczny gigant Syntex, obok innych dobrze znanych środków anabolicznych jak propionian drostanolonu i oksymetolonu. W przeciwieństwie do drostanolonu i oksymetolonu, ten steryd (co najmniej w swojej podstawowej postaci) nigdy nie był uwalniany jako produkt leczniczy. To było tylko sprzedawane przez krótki okres czasu jako zmodyfikowany hormon zwany dimateryną. Dimetazyna jest wykonana z dwóch cząsteczek Methyldrostanolonu, które są ze sobą połączone, które następnie są metabolizowane, aby uzyskać wolny Metylrostroston.

  Choć technicznie Methyldrostanolon nigdy nie był sprzedawany jako lek na receptę, można powiedzieć, że lek był stosowany w celach medycznych. Innymi słowy, cząsteczka metylodrostanolu Methyldrostanolone pozostawała jedynie mrocznym sterydem badawczym i nigdy nie została zatwierdzona do stosowania u ludzi. Methyldrostanolon został wydany na początku 2005 r. Jako licznik sterydów anabolicznych "szary rynek" w Stanach Zjednoczonych.

  Lek był sprzedawany bez ograniczeń jako produkt suplementów diety, z wyłączeniem minimalnych roszczeń ze strony producenta. Żadne prawo państwowe ani federalne nie określa tego leku jako anabolicznego steroidu, który usuwa prawne prawne związane z byciem lekiem kontrolowanym w klasie III, podobnie jak inne steroidy. Wynika to jedynie z faktu, że metyldrostanolon nie był w obrocie handlowym w czasach, w których takie prawa były pisane i nie były znane prawodawcom. Nigdy nie było legalnie sprzedawać jako suplement diety, a pod koniec 2005 r. FDA gniewnie przyznała, że ​​metyldrostanolon był sprzedawany na rynku suplementów sportowych. Na początku 2006 r. FDA przesłała listy do producenta i dystrybutora, żądając od niego wywiezienia. Superdrol został przerwany.


  Skutki uboczne (estrogenne)

  Metylodrostanolon nie jest aromatyzowany przez organizm i nie jest mierzalny estrogenny. Anty-estrogen nie jest konieczny przy stosowaniu tego steroidu, ponieważ ginekomastia nie powinna dotyczyć nawet wśród osób wrażliwych. Ponieważ estrogen jest zwyczajnym winowajcą w przypadku zatrzymywania wody, metyldrostanolon daje gładką, dobrą jakość ciała, nie obawiając się nadmiaru podskórnego zatrzymywania płynów. To sprawia, że ​​korzystny steryd stosuje się podczas cykli cięcia, gdy zatrzymuje się wodę i tłuszcz.


  Administracja (mężczyźni)

  Methydrostanolon nigdy nie został dopuszczony do stosowania u ludzi. Wytyczne dotyczące receptur są niedostępne. Skuteczna dawka metyldrostanolu w celach poprawiania kondycji fizycznej lub zwiększania osiągów zaczyna się w zakresie 10-20 mg na dobę, trwała nie dłużej niż 6 lub 8 tygodni. Na tym poziomie wydaje się nadawać wymierny efekt budowania mięśni, który zwykle towarzyszy utracie tłuszczu i zwiększona definicja. Nie spodziewaj się, że uzyskaj 30 funtów na ten czynnik (jego nazwa, która jest krótka dla "Super Anadrol" jest większym marketingiem niż rzeczywistością), ale wiele osób odchodzi z ponad 10 funtów wzmocnienia mięśni, gdy używasz tego samego środka. Określając optymalną dawkę dobową, niektórzy odkrywają, że lek jest mierzalnie bardziej skuteczny, gdy naraża się na zakres 30 mg. Jednakże potencjalne hepatotoksyczność powinna być brana pod uwagę przy takim zastosowaniu.

  W celu uniknięcia dalszego eskalacji szczepu wątroby, 20 mg na dobę codziennie metyldrostanolu jest czasami ułożone w nietoksyczny steryd do wstrzykiwań, taki jak testosteron w fazie masażu, lub nandrolonu lub boldenonu w celu uzyskania większej chudego zysku i definicji tkanki zamiast Po prostu zwiększając dawkowanie. Leki działają również w cyklach cięcia, w których ich brak estrogenności jest wysoce uprzywilejowany. Często łączy się je z niearomatyzowalnym iniekcyjnym sterydem, takim jak primobolan lub trenbolon.


  Administracja (kobiety)

  Metylodrostanolon nigdy nie został dopuszczony do stosowania u ludzi. Wytyczne dotyczące receptur są niedostępne. Na arenie lekkoatletycznej skuteczna doustna dawka dzienna zmniejszy się w przybliżeniu 2,5 mg na dobę, w cyklach trwających nie więcej niż 4-6 tygodni w celu zminimalizowania szans na wirylizację. Głównym argumentem z kobietą jest prawdopodobnie dawka 10 mg na kapsułkę, która jest zbyt wysoka w użyciu. Zastosowanie wymagałoby otwarcia każdej kapsuły i rozdzielenia sproszkowanej zawartości w 4 oddzielnych dawkach. Tak jak w przypadku wszystkich sterydów, wirylizacja jest nadal możliwa.


  Dostępność

  Superdrol nie jest już produkowany w celach komercyjnych, chociaż niektóre produkty z klonu mogą nadal być zlokalizowane.

  Opakowania i dostawa


  1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysyłanie 100 gramów do 100 kg proszków w jednym czasie do Twojego kraju.


  2. Szybka i dyskretna wysyłka mogłaby zostać przygotowana dla przelewu celnego.


  3. Kod śledzenia 24 godziny na zagwarantowanie odprawy celnej.


  4. Wiele rodzajów przesyłek, również może być wymagane.

  Nasza zaleta


  1. Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienie.


  2. Mamy głębszą wiedzę zawodową, możesz pełnić pełen zakres usług.


  3. Wielka jakość, korzystna cena i bezpieczny transport.


  4. Bezpieczne i dyskretne przesyłki.


  5. Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, przesyłki ekspresowej z usługami DHL, EMS, HKEMS, TNT, UPS, Fedex i 24h po sprzedaży.

  Lista produktów

  Gorące oferty Produkty doustne Oxandrolon (Anavar)
  Oxymetholon (Anadrol)
  Stanozolol (Winstrol)
  Dianabol (Methandrostenolon)
  Testosteron Baza testowa
  Przetestuj Enanthate
  Testuj octan
  Test propionianu testowego Phenylopropionian
  Badanie testu cypionianu testu izocaproinianu Sustanon 250
  Testuj dekanoat
  Przetestuj Undecanoate
  1-Testosteron
  1-Testosteron Cypionat
  17-metylotestoster (metylotestosteron)
  17α-Metyl-Testos terone
  Doustny turynabol (4-chlorodehydrometylotestosteron)
  Turynabol (Aceton Chloroteronu, Octan klostebolu)
  Heksadron
  Mesterolon (Proviron)
  Nandrolon Nandrolon
  Propionian nandrolonu
  Dekanoinian Nandrolonu (DECA)
  Phenylopropionian Nandrolonu
  Mestanolon
  Nandrolon Undecanoate
  Cypiontan Nandrolonu

  Stanolon (DHT)
  Boldenone Boldenon
  Propionian boldenonu
  Boldenone Undecylenate (Sprzęt)
  Cypiontat boldenonu
  Octan boldenonu
  Trenbolon Baza Trenbolonu
  Octan trenbolonu (Finaplix)
  Enanthate trenbolonu (parabolan)
  Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu
  Tibolon
  Metylenbolon
  Propionian drostanolu (Masteronp)
  Methenolon Enanthate Methenolonu Acetat methenolonu
  DHEA DHEA
  (Dehydroepiandrosteron)
  1-DHEA
  4-DHEA
  7-Keto-DHEA
  Epiandrosteron
  Octan epiandrosteronu
  Inni Methyldienedion
  Trendione / Trenavar
  6-OXO
  11-OXO
  Epistan / Methyl Epitiostanol
  2
  Androstatrienedion
  2, 4-dinitrofenol
  Dustaster
  Desonide
  Triamcynolon
  Finasteride
  Cytomel, T3
  L-treroksyna, T4
  Rimonabant
  L-karnityna
  Sex Enhancer Flibanserin
  Cialis (Tadalafil)
  Viagra (Sildenafil) Vardenafil (Le vitra)
  Acetildenafil (Hongdenafil)
  Yohimbine Hcl
  Dapoksetyna
  Wyciąg Maca
  Lek przeciwbólowy Benzokaina / benzokaina hcl
  Prokaina / Procaine Hcl
  Lidokaina HCL
  Tetrakaina / Tetrakaina HCL
  Bupiwakaina / Bupiwakaina HCL
  Articaine / Articaine hcl
  Anty-estrogen Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex)
  Cytrynian klomifenu (Clomid)
  Exemestan (Aromasazyna)
  Ana strozol (Arimidex) Letrazol (Femara / Dla mestanu)
  Farmaceutyki Fenacetyna
  Dapoksetyna
  Deksametazonowy fosforan sodu
  Paracetamol
  Pregabalina
  Raloksyfen HCL
  Teofilina
  Furazabol THP
  Atorwastatyna Wapnia
  Lorcaserin
  Carbergoline
  Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne Gamma-Butyrolaktony (GBL rozpuszczalniki)
  1,4-butanodiol (BDO)
  Oleinian etylu (EO)
  Olej z nasion winogron (GSO)
  Alkohol benzylowy (BA)
  Benzoesan benzylu (BB)
  Guaiacol
  Poli (glikol etylenowy) (PEG)
  Polisorbat 80
  HGH i peptydy HGH 176-191 2 mg / fiolkę
  MGF PEG MGF
  CJC-1295 / z DAC
  PT-141 10 mg / fiolkę
  MT-1 MT-2 10 mg / fiolka
  GHRP-2 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę
  GHRP-6 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę
  Ipamorelin 2 mg / fiolkę
  Heksarelina 2 mg / fiolka
  Sermorelin 2 mg / fiolkę
  Selank 5 mg / fiolka
  Follistatyna 344
  Follistatyna 315
  Eptifibatyd
  SARM Aykar
  Andarine / S4
  Andarine / GTX-007
  GW-501516 (kardamon)
  LGD-4033
  MK-677 / Ibutamoren / Nutrobal
  MK-2866 / Ostarine / Enobosarm
  RAD-140
  SR9011
  SR9009
  Sunifiram
  YK11

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)