Dom ProduktySterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Testosteron Sustanon 250 mg / ml Test Sus 250 Sterydy anaboliczne

Testosteron Sustanon 250 mg / ml Test Sus 250 Sterydy anaboliczne

  • Testosterone Sustanon 250mg / ml Test Sus 250 Anabolic Steroids
  • Testosterone Sustanon 250mg / ml Test Sus 250 Anabolic Steroids
  • Testosterone Sustanon 250mg / ml Test Sus 250 Anabolic Steroids
 • Testosterone Sustanon 250mg / ml Test Sus 250 Anabolic Steroids

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: Testosteronu Sustanon 250

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Zamaskowany pakiet; Torba foliowa
  Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Testosteronu Sustanon 250 Inne nazwy: Sustanon 250; Omnadren, testosteron sustanon 250
  Wygląd: Żółty płyn Czystość: 99%
  Znak towarowy: Pharmlab Gatunek: Farmaceutycznej
  Pakiet: Zamaskowany pakiet; Torba foliowa Data dostarczenia: 3-5 dni roboczych
  High Light:

  legal injectable steroids

  ,

  steroid injection muscle growth

  Wstrzykiwany płyn sterydowy półfabrykowany testosteron Sustanon 250 mg / ml dla wzrostu mięśni

  Szybki szczegół

  Nazwa produktu: Testosteron Sustanon 250

  Inna nazwa: Sustanon 250; Omnadren, testosteron sustanon 250

  Wygląd: żółta ciecz

  Czystość: 99%

  Znak towarowy: Pharmlab

  Oryginał: Chiny

  Stopień: Klasa farmaceutyczna

  Pakiet: Pakiet ukryty; Torba foliowa

  Termin dostawy: 3-5 dni roboczych

  Certyfikat: ISO 9001, USP, GMP

  Płatność: Western Union, MoneyGram, T / T, bitcoin

  Wysyłka: EMS, HKEMS, EUB, ETK, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC

  Polityka: Re-Shipping Policy

  Przechowywanie: Temperatura w pomieszczeniu przekracza 20 stopni Celsjusza do aglomeracji, a więc 30 stopni Celsjusza do cieczy.

  Zastosowanie: Te estry sprawiają, że Sustanon jest jednym z najdłużej trwających związków steroidowych dostępnych obecnie. Jest idealnym składnikiem dla zwiększenia rozmiaru i zwiększenia siły mięśni.

  Testosteron Sustanon 250 COA  Elementy testowe

  Specyfikacja

  Wyniki testu

  Wygląd

  Żółta ciecz

  Żółta ciecz

  Strata przy suszeniu

  <= 0,5%

  0,24%

  Obroty optyczne

  + 69 ° + + 74 °

  73,3 °

  (HPLC)

  97-103,0%

  98,81%

  Wolny kwas

  0,5% max

  0,21%

  Wniosek

  Nieprzerwany produkt jest zgodny ze standardem analizy

  Odpowiadać

  Co to jest testosteron Sustanon 250?

  Sustanon 250 jest tłustym zastrzykiem testosteronu opracowanym przez International Pharmaceuticals Inc. Organon. Zwykle zawiera cztery różne estry testosteronu: propionian testosteronu (30 mg); Fenylopropionian testosteronu (60 mg); Heksanoinian testosteronu (60 mg); I dekanian testosteronu (100 mg), chociaż wytwarza się wersję o mniejszej dawce. Inteligentny "zmodyfikowany" testosteron, Sustanon ma na celu zapewnienie szybkiego, ale przedłużonego uwalniania testosteronu. Propionian i propionian fenylu w produkcie są szybko wykorzystywane i uwalniane do cyklu w ciągu pierwszych czterech dni. Pozostała szybkość uwalniania estru jest znacznie wolniejsza i pozostaje aktywna w organizmie przez około dwa tygodnie i trzy tygodnie.

  Testosteron Sustanon 250 Zastosowanie

  Proszek Sustanons 250 wytwarza się w oleistym zastrzyku mieszaniny testosteronu. Sustanons 250 został opracowany przez międzynarodową firmę farmaceutyczną Organon. Sustanony 250 zwykle zawierają cztery różne estry testosteronu: propionian testosteronu (30 mg); Fenylopropionian testosteronu (60 mg); Izoestosteron (60 mg); I dekanian testosteronu (100 mg), chociaż wytwarza się wersję o mniejszej dawce. Inteligentny "zaprojektowany" testosteron, Sustanons 250, ma na celu zapewnienie szybkiego, ale długiego uwalniania testosteronu. Propionian i benzenopropionian były szybko stosowane i uwalniane do cyklu w ciągu pierwszych czterech dni. Reszta szybkości uwalniania estru jest znacznie wolniejsza. Sustanon jest fizycznie aktywny przez około dwa lub trzy tygodnie.

  Sustanon 250 jest zastrzykiem steroidowym, którego aktywną substancją jest mieszanina testosteronu wytwarzana przez Organon Ilaclari. Sustanon 250 jest zasadniczo mieszaniną propionianu testosteronu, fenylopropionianu testosteronu, heksahydratu testosteronu i dekanianu testosteronu. Różne proporcje estryfikowanych mieszanin zapewniają różne okresy półtrwania. Zapewnia ciągłe uwalnianie testosteronu z miejsca wstrzyknięcia. Sustanon jest powszechnie stosowany w leczeniu wielu barier medycznych w Europie.

  Lek jest użyteczny w leczeniu niepłodności raz w miesiącu. Podczas gdy Sustanon jest reklamowany przez sportowców i kulturystów w wielu lekach, pojedyncza formuła walerianianu testosteronu lub Cypionate może również to samo. Połączenie estrów jest bardziej odpowiednie do leczenia zaburzeń medycznych niż przez kulturystów. Negatywnym aspektem Sustanon 250 jest to, że pozostaje w ciele przez długi czas i może być łatwo wykryty w moczu.

  Jak używać Testosteronu Sustanon 250?

  Dla kręgów sportowych i fitness, większość początkujących dawek Sustanon wynosi około 300-500 mg na tydzień.

  Zwykle nie jest konieczne zwiększanie dawki Sustanon poza ten zakres, zwłaszcza gdy jest stosowany z innymi związkami.

  Pośrednie użytkownicy zazwyczaj wahają się od 500 do 750 mg na tydzień, zwykle gdy Sustanon jest używany sam. Gdy stosuje się inne związki, użytkownik pośredni zazwyczaj utrzymuje się w zakresie 500 mg na tydzień.

  Zaawansowani użytkownicy są świadomi, że wzrastają do 750-1000 mg na tydzień, ale zwykle tylko wtedy, gdy Sustanon jest używany samodzielnie bez stosowania innych sterydów anabolicznych.

  Wpływ testosteronu Sustanon 250

  Pod wieloma względami, ponieważ ma duże powiązania z TRT i suplementami Sustanon opartymi na skuteczności, w tym przypadku odnosi się do dawki superfizjologicznej. W programie TRT uzupełnia się testosteron, aby przywrócić nasz poziom do normy, ale celem tego działania jest przekroczenie liczby razy, którą można zwykle osiągnąć, tak aby więcej testosteronu można było używać najlepiej do testosteronu. W każdym przypadku, jeśli chodzi o zalety działania Sustanon 250, można je w dużym stopniu sklasyfikować na trzy kategorie, w tym rozbudowę, cięcie i podnoszenie.

  Puchnąć:

  Dodać i dużo kalorii, które będą w stanie uzyskać więcej chudego i zobaczyć wzrost siły. Ponadto, ze względu na właściwości poprawiające metabolizm testosteronu, będziesz w stanie zmniejszyć nagromadzenie się tłuszczu w organizmie, zwykle w połączeniu z dużym wzrostem stadium.

  Tnący:

  Podczas cyklu cięcia, wiele osób często myśli o innych sterydach przed myśleniem o Sustanonie lub związku testosteronowym, ale egzogenny testosteron ma decydujące znaczenie dla udanego planu. Używając, zapewnisz, że zachowasz jak najwięcej chudego organizmu, przy jednoczesnym ograniczeniu kalorii, co jest bardzo cenne. Kiedy dieta, aby schudnąć, nasze spożycie kalorii musi być na poziomie deficytu; Musimy spalić więcej kalorii, a nie spalać tłuszczu w ciele. W rezultacie tkanka chudego jest często tracona, ale Sust będzie ją chronić, a im bardziej chude mięso, tym więcej tłuszczu wypalisz. W połączeniu z właściwościami poprawiającymi metabolizm testosteronu jesteś maszyną otyliwą.

  Ogólnie rzecz ujmując: niezależnie od tego, czy wykorzystujesz cel, puchar, pocięto, czy po prostu poprawisz wydajność, znajdziesz Sustanon jeden z najbardziej wszechstronnych sterydów na Ziemi. Niezależnie od celu, Twoja wytrzymałość mięśni zostanie poprawiona, a całkowity współczynnik odzysku zostanie poprawiony, a te dwie cechy sprawiają, że warto rozważyć sterydy. Kiedy widzimy wszystkie te zalety i jak testosteron wpływa na organizm w sensie funkcjonalnym dnia, korzyści płynące ze stosowania preparatu Sustanon 250 są tak duże, jak widać.

  Czy przed użyciem potrzebujesz żadnych środków ostrożności?

  Dla nas zdrowie jest pierwsze, a niektóre warunki medyczne mogą wpływać na siebie nawzajem. Jeśli masz jakieś choroby, powiedz swojemu lekarzowi lub farmaceucie, na przykład:

  1.Jeśli jesteś w ciąży, zamierzasz być w ciąży lub karmiąc piersią

  2. Jeśli pacjent przyjmuje leki na receptę lub bez recepty, suplementy ziołowe lub dietetyczne

  3. Jeśli jesteś uczulony na leki, żywność lub inne substancje

  4. Jeśli masz chorobę serca, niewydolność serca, chorobę wieńcową, dusznicę bolesną (ból w klatce piersiowej), wysokie stężenie cholesterolu, obrzęk (obrzęk), chorobę płuc lub bezdech podczas snu (sen przez długi czas pozostać w oddychaniu)

  5. Jeśli cierpisz na cukrzycę, powiększenie gruczołu krokowego, nerki lub choroby wątroby, hiperkalcię lub otyłość

  6.Jeśli masz krew w żyłach historia

  Dawka

  Wspomniano, że Sustanon 250 był pierwotnie przeznaczony do stosowania w zastosowaniach medycznych, szczególnie w leczeniu niedoboru testosteronu u mężczyzn z hipogonadyzmem. W leczeniu hipogonadyzmu (lub jakiegokolwiek zaburzenia prowadzącego do niedoboru testosteronu), zaleca się dawkowanie leku Sustanon 250 w dawce 250 mg co 3 tygodnie.

  Ze względu na silny testosteron androgen, Sustanon 250 nie nadaje się dla kobiet.

  Jak złożyć zamówienie
  krok 1 Usługi przedsprzedażne 1.Za każdym pytaniu zawsze odpowiadamy czasowo i cierpliwie.
  Zostaną udostępnione wszystkie istotne informacje
  Pomóż w dokonaniu mądrego wyboru
  2. Jeśli potrzebujesz, możemy zaoferować Państwu COA,
  Przepisów sterydowych oleju, opinii innych klientów
  Krok 2 Zapłata 1. chcielibyśmy zaakceptować przelew bankowy, Western Union, Moneygram, Bitcoin
  Krok 3 dostawa 2.We są wsparcie Transport: DHL, UPS, TNT, EMS,
  Hongkong EMS, FedEx lub inne
  3.Po potwierdzeniu płatności, uzgodnienia dotyczące wysyłki
  Zdjęcia pakietów zostaną dostarczone w ciągu 24 Godzin;
  Numer śledzenia zostanie dostarczony w ciągu 72 godzin.
  4.W przypadku ważnych informacji o działce, takich jak:
  W lewo Kraj Oryginalny, przybył na kraj docelowy,
  Przekazane odprawy celne, poza dostawą, dostarczone,
  Te informacje zostaną przesłane do Państwa w odpowiednim czasie.
  Krok 4 Po wyprzedażach
  usługa
  1. możesz skonsultować się z nami na wszelkie pytania,
  Oferujemy 7 * 24h dobrych servies i Tech-support.

  Nasze usługi
  Szybka dostawa Dostawa w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
  Jakość Jakość można obiecać. Gorąca promocja na całym świecie
  Zasady płatności Przelew bankowy T / T, Western Union, Paypal, Bitcoin i MoneyGram dostępny
  Próba Próbka dostępna w dowolnym momencie
  Śledzenie zamówienia w dowolnym momencie Poinformuj o kolejnej nowej sytuacji w dowolnym momencie
  Pakiet Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami

  Porady

  Zapłata Unii Zachodniej, Money gram, T / T i Bitcoin
  Wysyłka DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, EMS, UPS, EUB itd
  Opakowania Pakiet dyskretny
  Dostawa Ułożone w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności
  Minimalne zamówienie 10g
  Zniżka 1. Wielokrotne pozycje zamówione na czas
  2.Dla dużych ilości każdego elementu

  Przewaga konkurencyjna


  1. Mamy zaangażowane w tej linii ma wieloletnie doświadczenie, nasza reputacja jest naszą gwarancją jakości. Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, bezpieczna wysyłka i rozważna obsługa po sprzedaży zapewniają zaufanie i pochwały klientów na całym świecie.
  2. Saichuang Technology Co, ltd jest profesjonalnym fabryki surowego proszku w Chinach od ponad 10 lat, wszystkie proszki są fabryki bezpośrednio dostarczanie.
  3. Nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100kgs każdego miesiąca.

  Wysyłka i dostawa

  1. Pakiety są zazwyczaj wysyłane w ciągu około 2 dni po otrzymaniu płatności.

  2. Po każdej wysyłce dostarczymy

  3. numer śledzenia śledzenia przesyłki online.

  4. kilka zdjęć z zamówieniem i szczegółami.

  5. O Custom clearance, pakowane w przebrania sposoby.W naszym doświadczeniu, odpowiedniej i bezpiecznej dostawy, nie będzie problemów.

  6. Potwierdzamy 99% klasa, 100% odesłano.

  7. Czy jest to najlepsza i najbezpieczniejsza wysyłka dla wszystkich naszych klientów powtarzających się?

  Czytelnik nabywcy

  Polityka przykładowa: jeśli chcesz sprawdzić, musisz zapłacić za próbkę, a pieniądze zostaną zwrócone po potwierdzeniu zamówienia masowego.

  Sposób płatności: T / T, Western Union, Money Gram

  Data dostawy: W ciągu 10 dni roboczych po wpłaceniu wpłaty

  Droga wysyłki: drogą morską lub lotniczą

  Po usłudze: Po otrzymaniu towaru prosimy o sprawdzenie produktu i jego ilości w odpowiednim czasie, gdy pojawią się problemy, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci rozwiązać problem.

  Prezentacja produktu

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)