Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Fabrycznie dostarczony środek farmaceutyczny Paracetamol CAS NO: 103-90-2 dla medycznych surowców

Fabrycznie dostarczony środek farmaceutyczny Paracetamol CAS NO: 103-90-2 dla medycznych surowców

  • Factory Provided Pharmaceutical Grade Paracetamol CAS NO: 103-90-2 For Medical Raw Materials
  • Factory Provided Pharmaceutical Grade Paracetamol CAS NO: 103-90-2 For Medical Raw Materials
  • Factory Provided Pharmaceutical Grade Paracetamol CAS NO: 103-90-2 For Medical Raw Materials
 • Factory Provided Pharmaceutical Grade Paracetamol CAS NO: 103-90-2 For Medical Raw Materials

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Yuancheng
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 103-90-2

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Negocjacji
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: ukryte opakowanie, foliowana torba
  Czas dostawy: 2-3 dni robocze
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: Masa w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  NR CAS:: 103-90-2 Wygląd:: Biały proszek
  Wzór cząsteczkowy:: C8H9NO2 Masa cząsteczkowa:: 155,16
  Badania:: 99% Gatunek: Farmaceutycznej
  Pakowanie:: 25 kg / worek lub jako wymaganie Standard:: USP28 / BP2003
  High Light:

  active pharmaceutical ingredients

  ,

  pharmaceutical grade steroids

  Fabryczne leki przeciwgorączkowe Paracetamol CAS 103-90-2 do celów medycznych

  Szybki detial

  Nazwa produktu Paracetamol
  CAS 103-90-2
  MF C8H9NO2
  MW 155,16
  EINECS 203-157-5
  Wygląd biały proszek
  pakiet 25 kg / worek
  Stopień Stopień farmaceutyczny
  Stosowanie Acetanilides | Analgesics | Antipyretics

  Opis paracetamolu

  Paracetamol, znany również jako acetaminofen lub APAP, to lek stosowany w leczeniu bólu i gorączki. Zazwyczaj stosuje się go w łagodnym lub umiarkowanym bólu. Istnieją słabe dowody na ulgę w przypadku gorączki u dzieci. Często jest sprzedawany w połączeniu z innymi składnikami, takimi jak wiele zimnych leków. W połączeniu z lekami przeciwbólowymi opioidowymi paracetamol stosuje się w przypadku silniejszego bólu, takiego jak ból nowotworowy i po zabiegu chirurgicznym. Zazwyczaj stosuje się go doustnie lub doodbytniczo, ale jest również dostępny dożylnie. Efekty trwają od dwóch do czterech godzin.

  Paracetamol jest ogólnie bezpieczny w zalecanych dawkach. Poważne wysypki skórne mogą rzadko wystąpić, a zbyt duża dawka może prowadzić do niewydolności wątroby. Wydaje się być bezpieczny podczas ciąży i karmienia piersią. U osób z chorobą wątroby można go nadal stosować, ale w mniejszych dawkach. Paracetamol jest klasyfikowany jako łagodny środek przeciwbólowy. Nie ma znaczącego działania przeciwzapalnego, a sposób jego działania nie jest do końca jasny.

  Paracetamol został odkryty w 1877 roku. Jest to najczęściej stosowany lek na ból i gorączkę zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak iw Europie. Znajduje się na liście najważniejszych leków Światowej Organizacji Zdrowia, najbardziej skutecznych i bezpiecznych leków potrzebnych w systemie opieki zdrowotnej. Karacetamol jest dostępny jako lek generyczny z nazwami handlowymi, w tym między innymi Tylenol i Panadol. Cena hurtowa w krajach rozwijających się jest mniejsza. niż 0,01 USD za dawkę.W Stanach Zjednoczonych kosztuje około 0,04 USD za dawkę

  Paracetamol COA

  Nazwa produktu Paracetamol (Accetaminophen)
  Nr CAS 103-90-2 Pakowanie zewnętrzne 25 kg
  Data produkcji 2016/3/24 Okres przydatności do spożycia 2018.03.23
  CP2010 / BP2002 / USP32 / EP6.0
  Elementy analizy Specyfikacja Wyniki
  Postacie Biały krystaliczny proszek Zgodny
  Identyfikacja Jest zgodny z testem na identyfikację paracetamolu Zgodny
  Rozpuszczalność Trudno rozpuszczalny w wodzie, łatwo rozpuszczalny w alkoholu, bardzo słabo rozpuszczalny w eterze i w chlorku metylenu Zgodny
  Chlorek ≤ 0,014% <0,014%
  Siarczan ≤ 0,02% <0,02%
  Metale ciężkie ≤ 0,001% <0,001%
  Łatwo karbonizowalna substancja ≤ Płyn do pobierania próbek A Zgodny
  Organiczne zanieczyszczenia lotne Zgodny Zgodny
  Resztkowe rozpuszczalniki Zgodny Zgodny
  Sulfid Zgodny Zgodny
  Powiązana substancja 4-chloroacetanildy Zgodny Zgodny
  Temperatura topnienia 168ºC ~ 172ºC 169,4 ° C ~ 170,3 ° C
  4-aminofenol ≤ 0,05% <0,005%
  Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,04%
  Pozostałość po rozpaleniu ≤0,1% 0,06%
  Analiza 99,0% ~ 101,0% 99,40%
  Wniosek Wykwalifikowany

  Opisy firmowe i fabryczne:

  HuBei YuanCheng SaiChuang Technology Co., Ltd należą do Yuancheng Group, która obejmuje Hubei Yuancheng Pharmaceutical Co.Ltd, Hubei YuanCheng GongChuang Technology Co.Ltd oraz Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

  Firma jest wiodącym chińskim dostawcą chemikaliów, specjalistą w zakresie wysokiej jakości substancji chemicznych, aromatów, dodatków do żywności, produktów farmaceutycznych i półproduktów (w szczególności serii Steroid i Cinnamic).

  Firma inwestuje duże fundusze i mózgi w dział badawczo-rozwojowy, aby badać produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i półprodukty, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku. Grupa badawcza wysokiego szczebla, zaawansowana aparatura i dobra atmosfera naukowa zapewniają jakość badań i rozwoju. Wszystkie produkty w zakładzie są owocem działu R & D. Nasze produkty osiągają zaawansowane standardy na rynku krajowym, z których wiele osiąga międzynarodowy standard.

  Kapitał firmy potwierdza ponad 100 milionów RMB. Zgodnie ze standardem GMP, firma zbudowała 10000 m2 zakładu wyposażonego w zaawansowany sprzęt. Fabryka posiada kompletny system QA i QCs. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001. Posiadamy uprawnienia eksportowe i importowe, cynamonaldehyd, alkohol cynamonowy, kwas cynamonowy, witaminę E, witaminę B1, produkowane przez firmę oraz inne produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i ich półprodukty dystrybuowane przez Firma jest sprzedawana zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym i gorąco polecana przez naszych klientów. Aby dalej rozwijać rynek, pragniemy współpracować z wytwórnią i firmą handlową na całym świecie, aby zapewnić sobie pomyślną przyszłość.

  Opowiadamy się za ideą przedsiębiorstwa, że ​​"ludzie na pierwszym miejscu, wiodą w rozwoju nauki i technologii, służąc społeczeństwu", nalegają na podjęcie drogi, która "łączy naukę i technologię jako małżeństwo", w oparciu o wysoki standard, nową technologię, wysoką jakość . Mamy jedną partię talentów zaawansowanych technologii, którzy są przemysł chemiczny zarządza, produkuje, rozwija się, wszelkiego rodzaju konta personelu technicznego i technicznego dla 30% ogólnej liczby przedsiębiorstw, poświęca się na badania, rozwój, produkcję nowych produkt high-tech, nieustannie wprowadzaj na rynek produkty innowacyjne. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001. Nasi pracownicy będą dążyć do wysokiej jakości i doskonałej marki z niestrudzonymi wysiłkami i odziedziczyć "ducha walki" na temat "szczerego, pracowitego, wyrafinowania, w górę", zgodnie z teorią zarządzania przedsiębiorstwem "życia, usług lub duszy jakości", z pierwszorzędnymi produktami i wysokiej jakości usługami, aby sprostać wymaganiom rynku.

  Zapraszamy do kontaktu z nami!

  Zastosowania medyczne

  Gorączka

  Paracetamol jest stosowany w celu obniżenia gorączki u osób w każdym wieku. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca stosowanie paracetamolu w leczeniu gorączki u dzieci tylko wtedy, gdy ich temperatura jest wyższa niż 38,5 ° C (101,3 ° F). Skuteczność paracetamolu sama w dzieciach z gorączką została zakwestionowana, a metaanaliza wykazała, że ​​jest ona mniej skuteczna niż ibuprofen.

  Ból

  Paracetamol stosuje się w łagodzeniu łagodnego do umiarkowanego bólu. Stosowanie postaci dożylnej w przypadku nagłego wystąpienia u osób w oddziale ratunkowym jest poparte ograniczonymi dowodami.

  Zapalenie kości i stawów

  American College of Rheumatology zaleca paracetamol jako jedną z kilku opcji leczenia osób z bólem stawów biodrowych, dłoni lub kolan, które nie poprawiają się wraz z wysiłkiem fizycznym i utratą wagi. W przeglądzie z 2015 r. Stwierdzono jednak, że zapewnia on jedynie niewielką korzyść w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

  Paracetamol ma stosunkowo małą aktywność przeciwzapalną, w przeciwieństwie do innych typowych leków przeciwbólowych, takich jak aspiryna i Ibuprofen, ale ibuprofen i paracetamol mają podobne działanie w leczeniu bólu głowy. Paracetamol może łagodzić ból w łagodnym zapaleniu stawów, ale nie ma wpływu na stan zapalny, zaczerwienienie i obrzęk stawu. Ma właściwości przeciwbólowe porównywalne do aspiryny, a jej działanie przeciwzapalne jest słabsze. Jest lepiej tolerowany niż aspiryna ze względu na obawy związane z krwawieniem z aspiryną.

  Bóle krzyża

  Na podstawie systematycznego przeglądu paracetamol jest zalecany przez American College of Physicians i American Pain Society jako lek pierwszego rzutu w leczeniu bólu krzyża. Jednak w innych przeglądach systematycznych stwierdzono, że brakuje dowodów na jego skuteczność.

  Bóle głowy

  Wspólne oświadczenie niemieckich, austriackich i szwajcarskich towarzystw bólów głowy i Niemieckiego Towarzystwa Neurologicznego zaleca stosowanie paracetamolu w połączeniu jako jednej z kilku terapii pierwszego rzutu w leczeniu napięciowego lub migrenowego bólu głowy.W leczeniu ostrej migreny, jest to lepszy od placebo, u 39% osób odczuwa ulgę w bólu po 1 godzinie w porównaniu do 20% w grupie kontrolnej.

  Ból pooperacyjny

  Paracetamol, w połączeniu z NLPZ, może być bardziej skuteczny w leczeniu bólu pooperacyjnego niż sam paracetamol lub same NLPZ.

  Inny

  Skuteczność paracetamolu w połączeniu ze słabymi opioidami (poprawa u około 50% osób, ale ze zwiększeniem liczby skutków ubocznych) Połączenie leków paracetamolu i silnych opioidów poprawia działanie przeciwbólowe.

  Połączenie paracetamolu ma przewagę nad paracetamolem w leczeniu typowych stanów bólowych, w tym bólu zębów, bólu poporodowego i bólu głowy.

  Nasza zaleta:

  za. profesjonalna fabryka proszków w Chinach od ponad 10 lat, wszystkie proszki są fabrycznie dostarczane bezpośrednio.
  b. Nasze produkty eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.

  c.Profesjonalny zespół specjalny do pakowania i wysyłki oraz sprawdzania kodu śledzenia 24hours gwarantowanego przez przepustkę celną. 100% przejazdów do Wielkiej Brytanii, Norwegii, Polski, Hiszpanii, USA, Kanady, Brazylii; 98% przechodzi do Niemiec, Rosji, Australii, Nowej Zelandii.

  d. Większość proszku jest w magazynie, dostępne są próbki do pobrania, może być wysłane w ciągu 24 godzin.

  e. Wysoka jakość, dobra cena, szybka i bezpieczna dostawa. Przesyłka przez DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS itp.

  Qther Hot Sell Lista produktów:

  Nazwa produktu Nr CAS
  Seria testosteronu
  Testosteron Enanthate 315-37-7
  Baza testosteronu 58-22-0
  Octan testosteronu 1045-69-8
  Propionian testosteronu 57-85-2
  Testosteron Cypionate 58-20-8
  Fenylopropionian testosteronu 1255-49-8
  Izocapronian testosteronu 15262-86-9
  Dekanian testosteronu 5721-91-5
  Testosteron Sustanon 250 /
  Undekanian testosteronu 5949-44-0
  Fluoxymesteron (Halotestin) 76-43-7
  17-Metylotestosteron 58-18-4
  Mestanolon 521-11-9
  Mesterolone (Proviron) 1424-00-6
  Ustne Turinabol 2446-23-3
  17a-Metylo-1-testosteron 65-04-3
  Clostebol acetate (Turinabol) 855-19-6
  1-Testosteron Cypiontae 1965-6-5
  Seria Nandrolone
  Nandrolon 434-22-0
  Dekanian nandrolonu (DECA) 360-70-3
  Nandrolon Phenypropionian (Durabolin) 62-90-8
  Stanolon (Androstanolon) 521-18-6
  Miboleron 3704-09-4
  Nandrolon Propionbate
  Nandrolon Cypionate 601-63-8
  Seria Trenbolone
  Octan Trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) 10161-34-9
  Trenbolon Enanthate 10161-33-8
  Metribolone (Methyl Trienolone) 965-93-5
  Heksahydrobenzyl trenbolonu (parabolan) 23454-33-3
  Baza trenbolonu 10161-33-8
  Tibolone 5630-53-5
  Seria Boldenone
  Baza Boldenone 846-48-0
  Boldenone Undecylenate (Equipoise) 13103-34-9
  Octan Boldenonu 2363-59-9
  Cyprianate Boldenone 106505-90-2
  Steroidy doustne
  Oxymetholone (Anadrol) 434-07-1
  Oxandrolone (Anavar) 53-39-4
  Stanozolol (Winstrol) 10418-03-8
  Stanozolol (Winstrol) Micro Powder 10418-03-8
  Dianabol (metandienon) 72-63-9
  Seria Drostanolone
  Drostanolone Propionate (Masteron) 521-12-0
  Drostanolone Enanthate 472-61-1
  Metasteron (Superdrol) 3381-88-2
  Methenolone Series
  Methenolone Enanthate 303-42-4
  Methenolone Acetate / Primobolan 434-05-9
  Steroidy antyestrogenowe
  Tamoksyfen 10540-29-1
  Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) 54965-24-1
  Cytrynian Clomiphene 50-41-9
  Cytrynian toremifenu 89778-27-8
  Exemestane (Aromasin) 107868-30-4
  Formestane 566-48-3
  Anastrozol (Arimidex) 120511-73-1
  Letrazole (Femara) 112809-51-5
  Wzmocnienie płci
  Cialis (Tadalafil) 171596-29-5
  Cytrynian sildenafilu (Viagra) 171599-83-0
  Mesylan syldenafilu /
  Chlorowodorek wardenafilu (Levitra) 224785-91-5
  HCL 119356-77-3
  Dutasteride (Avodart) 164656-23-9
  Finasteryd 98319-26-7
  Johimbina HCL 65-19-0
  Rozpuszczalniki do sterydów
  Benzylowy benzoesan 120-51-4
  Alkohol benzylowy 100-51-6
  Olej z pestek winogron 85594-37-2
  Oleinian etylu 111-62-6
  Gwajakol 90-05-1
  Polisorbat 80 (Tween 80) 9005-65-6
  Glikol polietylenowy (PEG) 25322-68-3
  Glikol propylenowy 57-55-6
  Olej MCT
  Seria SARM
  MK-2866 (Ostarine, Enobosarm) 841205-47-8
  GW501516 (GSK-516, Cardarine) 317318-70-0
  MK-677 (Ibutamoren) 159634-47-6
  S-4 (Andarine, GTX-007) 401900-40-1
  LGD-4033 1165910-22-4
  SR9009 1379686-30-2
  SR9011 1379686-29-9
  YK-11 431579-34-9
  RAD140 1182367-47-0
  AICAR (Acadesine) 2627-69-2
  Hormony polipeptydowe
  CJC1295 bez DAC 863288-34-0
  CJC1295 z DAC 863288-34-0
  Hexarelin 140703-51-1
  MGF
  PEG MGF
  MT-1 75921-69-6
  MT-2 121062-08-6
  GHRP-2 158861-67-7
  GHRP-6 87616-84-0
  Ipamorelin 170851-70-4
  Sermorelin 86168-78-7
  Oksytocyna 50-56-6
  TB500 77591-33-4
  Pentadecapeptide BPC 157
  AOD 9604 221231-10-3
  Triptorelin 57773-63-4
  Tesamorelin 218949-48-5
  DSIP 62568-57-4
  Selank
  PT141 189691-06-3
  Gonadorelin 34973-08-5
  Epitalon 307297-39-8
  IGF-1 LR3 1 mg
  GDF-8 1 mg
  Follistatin 344
  Utrata tłuszczu
  T3 / Liothyronine sodium / Cytomel 55-06-1
  Sól sodowa T4 / L-tyroksyna 25416-65-3
  L-karnityna 541-15-1
  DMAA 13803-74-2
  Teobromina 83-67-0
  Synefryna 94-07-5
  Rymonabant 168273-06-1
  Lorerin HCl 846589-98-8
  CLA (sprzężony kwas linolowy) 2420-56-6
  Orlistat 96829-58-2
  Pirogronian wapnia 52009-14-0
  2,4-dinitrofenol (DNP) 51-28-5
  Kwas tauroursoksycholowy (Tudca) 14605-22-2
  Znieczulenie miejscowe
  Paracetamol 103-90-2
  Fenacetyna 62-44-2
  Benzokaina 94-09-7
  Lidokaina HCL 137-58-6
  Prilokaina 721-50-6
  Benzokaina HCL 23239-88-5
  Lidokaina HCL 73-78-9
  Procaine HCL 51-05-8
  Prilocaine HCL 1786-81-8
  Tetrakaina HCL 136-47-0
  Aarticaine HCL 23964-57-0
  Levobupivacaine HCL 27262-48-2
  Ropiwakaina HCL 132112-35-7
  Mesylan ropiwakainy 854056-07-8
  Dyclonine HCL 536-43-6
  Mepiwakaina HCL 1722-62-9
  Chloroprokaina HCL 3858-89-7
  Suplementy kulturystyczne
  Monohydrat kreatyny 6020-87-7
  Beta-Alanina 107-95-9
  BCAA 2: 1: 1 (Aminokwas o rozgałęzionym łańcuchu)
  L-Glutamina 56-85-9
  ein 9000-71-9
  Witamina b12 68-19-9
  Seria DHEA
  Epiandrosteron 481-29-8
  Dehydroepiandrosteron (DHEA) 53-43-0
  4-DHEA 853-23-6
  7-keto DHEA 566-19-8
  Prohormony
  4-Androstenedione
  1,4-Androstadienedion 897-06-3
  Androstenedione 63-05-8
  Heksadrone
  Metoksydienon 2322-77-2
  Metylstenbolon / Stenbolon 5197-58-0
  Norandrostenione 734-32-7
  Methyldienedione 5173-46-6
  Methyllepitiostanol / Epistane 4267-80-5
  Trestolone Acetate
  Dekanian Trestolonu 5721-91-5
  Stenbolone 5197-58-0
  Nootropic Agent (Smart Drugs)
  Coluracetam (MKC-231) 135463-81-9
  Sunifiram 314728-85-3
  Noopept 157115-85-0
  Piracetam 7491-74-9
  Pramiracetam 68497-62-1
  Aniracetam 72432-10-1
  Oksiracetam 62613-82-5
  Przeciwdepresyjny
  Carphedon 77472-70-9
  Sertraline Hydrochloride 79559-97-0
  Phenibut 1078-21-3
  Armodafinil 112111-43-0
  Inni
  Adrafinil 63547-13-7
  Pirfenidon 53179-13-8
  Cytrynian 1,3-dimetylo-butylu (cytrynian AMP) /
  Setipiprant 866460-33-5
  DMAA (1,3-dimetyloamylamina) 13803-74-2
  DMHA (1,5-dimetylo-heksyloamina) 543-82-8
  DMBA (chlorowodorek 1,3-dimetylobutyloaminy) 71776-70-0
  GBL (gamma-butyrolactone) 96-48-0
  Etylenofenyloketon (propiofenon) 93-55-0
  Fenyloacetonitryl 140-29-4
  Pregabalin 148553-50-8
  Bromowodorek dekstrometorfanu 125-69-9
  ADHD
  Tomoksetyna HCL 83015-26-3
  Kwas 4-fluorobenzoesowy 456-22-4
  Chlorowodorek klonidyny 4205-91-8

   

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty