Dom ProduktySteroid anaboliczny testosteronu

Klasa farmaceutyczna 99% Czystość Testosteron Anaboliczny steroid CAS NO. 58-22-0

Klasa farmaceutyczna 99% Czystość Testosteron Anaboliczny steroid CAS NO. 58-22-0

  • Pharmaceutical Grade 99% Purity Testosterone Anabolic Steroid CAS NO. 58-22-0
  • Pharmaceutical Grade 99% Purity Testosterone Anabolic Steroid CAS NO. 58-22-0
  • Pharmaceutical Grade 99% Purity Testosterone Anabolic Steroid CAS NO. 58-22-0
  • Pharmaceutical Grade 99% Purity Testosterone Anabolic Steroid CAS NO. 58-22-0
 • Pharmaceutical Grade 99% Purity Testosterone Anabolic Steroid CAS NO. 58-22-0

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Yuancheng
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 58-22-0

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Negocjacji
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: ukryte opakowanie, foliowana torba
  Czas dostawy: 2-3 dni robocze
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: Masa w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  NR CAS:: 58-22-0 Wygląd:: Biały proszek
  Wzór cząsteczkowy:: C19H28O2 Masa cząsteczkowa:: 288.42
  Badania:: 99% Gatunek: Farmaceutycznej
  Pakowanie:: woreczek foliowy lub jako Żądanie Standard:: USP28 / BP2003
  High Light:

  raw testosterone powder

  ,

  growth hormone testosterone

  Fabrycznie dostarczony produkt farmaceutyczny 99% czystości Testosteron Baza Nr CAS: 58-22-0 dla kulturystyki i poprawy płci

  Szybki detial

  Nazwa produktu Baza testosteronu
  CAS 58-22-0
  MF C19H28O2
  MW 288,42
  Wygląd biały proszek
  pakiet worek foliowy lub ukryte opakowanie
  Stopień Stopień farmaceutyczny
  Stosowanie opieka zdrowotna
  Analiza 99%
  Stopień Klasyfikacja farmaceutyczna

  Opis


  Testosterony są niekwestionowanym królem steroidów głównie dlatego, że są bezpieczne, wywołują szybkie przyrosty masy i siły, utrzymując libido, poczucie dobrego samopoczucia i energii. Często zdarza się, że pierwszy użytkownik zyskuje 15-20 funtów LBM w standardowym cyklu testosteronowym. Czyste testosterony występują w wodnej postaci wodnej (zawiesina), a także w postaci opartej na rozpuszczalniku / oleju (baza testowa).

  Zawiesiny mają drobne cząstki, które są widoczne gołym okiem. Jeśli pozostanie na półce kilka dni wiele razy cząstki opadną na dno, pozostawiając przezroczyste rozpuszczalniki i wodę na górze. W zależności od producenta, rozmiary cząstek różnią się, co oznacza, że ​​niektóre preparaty zawieszające mogą zablokować igłę o rozmiarze 22. Ultra-mikronizowana zawiesina może przechodzić przez igłę o rozmiarze 25, dzięki czemu wstrzyknięcia są wygodniejsze. Przed wstrzyknięciem energicznie wstrząsnąć preparatem zawiesinowym.

  Zawiesina testosteronu jest najsilniejszą formą testosteronów, ponieważ nie posiada estru. Estry są obliczane na masę sterydów, dlatego też steroidy nie są prawdziwe dla mg wolnego hormonu. 100 mg zawiesiny to 100 mg wolnego hormonu! Enanthate w roztworze to tylko 72 mg wolnego hormonu na 100mg. Możesz zobaczyć, że Zawieszenie jest prawdziwym sterydem króla. Jednak ponieważ nie ma estru, wielu użytkowników wstrzykuje zawiesinę codziennie lub nawet kilka razy dziennie. Zazwyczaj jest to wystarczający powód, aby większość osób odrzuciła stosowanie zawieszenia, ale robi się gorzej. Zwykle zawieszenie jest również bardzo bolesne. Łączenie zastrzyków na cały dzień ze znacznym bólem i większość użytkowników po prostu próbuje w ogóle spróbować zawieszenia. Niektóre nowe nauki pokazują teraz, że wstrzyknięcia testosteronu nie są konieczne przy codziennych, a nawet co drugi dzień zastrzykach.

  Podanie


  Sterydy anaboliczne Steroidy w proszku Testosteronowe bazy. Chociaż istnieje wiele hormonów, możemy zastanowić się nad znaczeniem bazy testosteronowej pod względem funkcji i dobrego stanu zdrowia, w szczególności u mężczyzn.

  Mężczyźni i kobiety potrzebują bazy testosteronowej do prowadzenia ciał, ale mężczyźni potrzebują znacznie więcej niż ich kobiece odpowiedniki.

  Chociaż jest to bardzo ważny hormon i jest powszechnie źle rozumiany, podstawa testosteronu jest jednym z najbardziej ekscytujących hormonów, które należy rozumieć, szczególnie w odniesieniu do poprawy sprawności fizycznej.

  W rzeczywistości możemy powiedzieć, że jest to najważniejszy hormon poprawiający wyniki sportowe i rozwój ciała i mięśni (kulturystyka). Bez odpowiedniego poziomu testosteronu cele BaseOur nie zostaną osiągnięte i bez sztucznego podwyższania poziomu hormonu Testosterony BaseYou możesz pożegnać się z ideą przekroczenia swoich celów i dlaczego nie pobić rekordów. Interesujące będzie ogólne zrozumienie samego hormonu, a wtedy zrozumiesz, jak zmaksymalizować jego użycie we wszystkich jego formach.

  Testosterony Baza to hormon, który produkujemy naturalnie i od wieków sportowcy wszystkich typów doświadczają wchłaniania ekstraktu z jąder. Ale prawdziwa baza testosteronu i sztucznie zsyntetyzowana do użytku ludzkiego pojawiła się w 1935 r., Głównie dzięki chemikom Adolfowi Butenandtowi i Leopoldowi Ruzickiemu, którzy otrzymali nagrodę Nobla za swoją pracę.

  Hormon Testosteron Baza jest teraz izolowany i syntetyzowany, pierwsze udane iniekcje Testosteronu Base były możliwe w postaci propionianu Testosteronu.

  Podstawy testosteronu należą do grupy androgenów. W rzeczywistości jest to główny androgenny hormon w organizmie. Jest to bardzo silny hormon, a podstawa testosteronu jest w dużej mierze odpowiedzialna za rozwój jąder i prostaty, a także rozwój tkanki mięśniowej, gęstości kości i siły. Poza tymi podstawowymi funkcjami, Baza Testosteronu jest niezbędna dla naszego zdrowia i ogólnego dobrego samopoczucia. Pozbawienie poziomów bazy testosteronowej może nie tylko negatywnie wpłynąć na siłę mięśni i gęstość kości, ale może również wpłynąć na nasz nastrój. Chociaż część hormonów steroidowych jest androgenna, Testosteron Base jest również silnie anaboliczny. Zarówno anaboliczna, jak androgenna baza testosteronowa jest podobna do wszystkich hormonów steroidowych, pochodzi z cholesterolu, a jej naturalna produkcja jest w dużej mierze regulowana przez hormon luteinizujący (LH) i hormon folikulotropowy (FSH).

  W celu uwolnienia tych hormonów najpierw należy wykonać przysadkę mózgową, a po zwolnieniu LH i FSH następuje stymulacja jądra, powodując wytwarzanie bazy testosteronu.

  Jak widzisz, ważne jakkolwiek jądra w produkcji bazy testosteronu, kluczowym jest również przysadka mózgowa. Bez normalnego funkcjonowania przysadki mózgowej (w mózgu), naturalna produkcja Testosteron Base nie może zrobić.

  COA

  POZYCJE TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
  Opis : Biały lub prawie biały krystaliczny proszek biały proszek
  Identyfikacja : AB Pozytywny
  Analiza : 97,0 ~ 103,0% 99,3%
  Dokładny obrót : + 101 ° ~ + 105 ° + 102,6 °
  Strata przy suszeniu : 1,0% maks 0,27%
  Temperatura topnienia : 153 ~ 157 ° C 153,0 ~ 155,0 ° C
  Organiczne lotne zanieczyszczenia : spełnia wymagania. Zgodne
  Substancje pokrewne : spełnia wymagania. Zgodne
  Pozostałe rozpuszczalniki : spełnia wymagania. Zgodne
  Rozmiar cząsteczki : 100% ≤ 20 mikronów Zgodne
  Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP30

  Korzyści egzogennej bazy testosteronu

  Testowanie 600-krotnie testosteronu ma wiele zalet, a dla każdego, kto ich używa, są one zwykle takie same, ponieważ mogą w dużym stopniu zależeć od zależności dawki od ogólnego działania. Wielu mężczyzn stosujących testosteron jest tylko częścią hormonalnej terapii zastępczej; chodzi o to, aby skrócić poziom testosteronu do normalnego zakresu. Wielu innych mężczyzn używa testosteronu do zupełnie innych celów; podnieść poziom daleko poza normalny poziom, aby poprawić wydajność. Bez względu na cel, możesz w pewnym stopniu uzyskać następujące korzyści:

  Popraw wydajność odzysku: najbardziej odpowiedni przykład dotyczący treningu / ćwiczeń. Zachowanie treningu nie jest wtedy, gdy mięsień jest zbudowany, ale rozerwany; to poprzez tkankę mięśniową, aby ustanowić proces odzyskiwania. Testosteron zwiększa wskaźniki odzysku, poprawia wydajność odzysku i prowadzi do bardziej wydajnej i bardziej kompetentnej sylwetki.

  Silniejsza ochrona przed rozkładem: niektóre hormony mają negatywny wpływ na tkankę mięśniową, mogą promować tkankę tłuszczową; najbardziej godne uwagi jest hormon kortyzolu. Testosteron może pomóc zablokować i zmniejszyć tę negatywną odpowiedź hormonalną, zapewniając, że tkanka mięśniowa jest chroniona i nie gromadzi tkanki tłuszczowej.

  Zwiększona liczba czerwonych krwinek: testosteron może znacznie poprawić Twoją wytrzymałość; im większa wytrzymałość będzie w stanie wykonać więcej pracy, np. pociągu. Dzięki zwiększeniu liczby erytrocytów możemy zwiększyć ilość tlenu wchodzącego do krwi, co zwiększa zdolność do pracy i może prowadzić do zwiększenia wydajności tkanki mięśniowej.

  Zwiększona wydajność białka: poprzez suplementację testosteronu, zwiększamy syntezę białek, zwiększając w ten sposób poziom i szybkość tkanki mięśniowej lub chroniąc tkankę mięśniową w dietach o obniżonej kaloryczności. Ponadto, dzięki wyższym poziomom testosteronu, dzięki zwiększonemu wytwarzaniu azotu, jesteśmy w stanie utrzymać wyższy poziom przechowywania białka.

  Są to pozytywne właściwości uzupełniającego lub egzogennego stosowania testosteronu, a ten sam efekt można osiągnąć niezależnie od postaci testosteronu. Chociaż nie są to jedyne pozytywne cechy, te cechy są krytyczne dla naszego procesu i są krytyczne dla celów, których używamy wokół testosteronu.

  Opisy firmowe i fabryczne:

  HuBei YuanCheng SaiChuang Technology Co., Ltd należą do Yuancheng Group, która obejmuje Hubei Yuancheng Pharmaceutical Co.Ltd, Hubei YuanCheng GongChuang Technology Co.Ltd oraz Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

  Firma jest wiodącym chińskim dostawcą chemikaliów, specjalistą w zakresie wysokiej jakości substancji chemicznych, aromatów, dodatków do żywności, produktów farmaceutycznych i półproduktów (w szczególności serii Steroid i Cinnamic).

  Firma inwestuje duże fundusze i mózgi w dział badawczo-rozwojowy, aby badać produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i półprodukty, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku. Grupa badawcza wysokiego szczebla, zaawansowana aparatura i dobra atmosfera naukowa zapewniają jakość badań i rozwoju. Wszystkie produkty w zakładzie są owocem działu R & D. Nasze produkty osiągają zaawansowane standardy na rynku krajowym, z których wiele osiąga międzynarodowy standard.

  Kapitał firmy potwierdza ponad 100 milionów RMB. Zgodnie ze standardem GMP, firma zbudowała 10000 m2 zakładu wyposażonego w zaawansowany sprzęt. Fabryka posiada kompletny system QA i QCs. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001. Posiadamy uprawnienia eksportowe i importowe, cynamonaldehyd, alkohol cynamonowy, kwas cynamonowy, witaminę E, witaminę B1, produkowane przez firmę oraz inne produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i ich półprodukty dystrybuowane przez Firma jest sprzedawana zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym i gorąco polecana przez naszych klientów. Aby dalej rozwijać rynek, pragniemy współpracować z wytwórnią i firmą handlową na całym świecie, aby zapewnić sobie pomyślną przyszłość.

  Opowiadamy się za ideą przedsiębiorstwa, że ​​"ludzie na pierwszym miejscu, wiodą w rozwoju nauki i technologii, służąc społeczeństwu", nalegają na podjęcie drogi, która "łączy naukę i technologię jako małżeństwo", w oparciu o wysoki standard, nową technologię, wysoką jakość . Mamy jedną partię, którą wysoko zaawansowany technologicznie talent, który jest przemysłem chemicznym zarządza, produkuje, rozwija, wszystkie rodzaje kont zawodowych i technicznych dla 30% całkowitej firmy, poświęcony jest badaniom, rozwojowi, produkcji nowych produkt high-tech, nieustannie wprowadzaj na rynek produkty innowacyjne. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001. Nasi pracownicy będą dążyć do wysokiej jakości i doskonałej marki z niestrudzonymi wysiłkami i odziedziczyć "ducha walki" na "szczerej, pracowitej, wyrafinowanej, w górę", zgodnie z teorią zarządzania przedsiębiorstwem "życia, usług lub duszy jakości", z pierwszorzędnymi produktami i wysokiej jakości usługami, aby sprostać wymaganiom rynku.

  Zapraszamy do kontaktu z nami!

  Nasza zaleta:

  za. profesjonalna fabryka proszków w Chinach od ponad 10 lat, wszystkie proszki są fabrycznie dostarczane bezpośrednio.
  b. Nasze produkty eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.

  c.Profesjonalny zespół specjalny do pakowania i wysyłki oraz sprawdzania kodu śledzenia 24hours gwarantowanego przez przepustkę celną. 100% przejazdów do Wielkiej Brytanii, Norwegii, Polski, Hiszpanii, USA, Kanady, Brazylii; 98% przechodzi do Niemiec, Rosji, Australii, Nowej Zelandii.

  d. Większość proszku jest w magazynie, dostępne są próbki do pobrania, mogą zostać wysłane w ciągu 24 godzin.

  e. Wysoka jakość, dobra cena, szybka i bezpieczna dostawa. Przesyłka przez DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS itp.

  Qther Hot Sell Lista produktów:

  Nazwa produktu Nr CAS
  Seria testosteronu
  Testosteron Enanthate 315-37-7
  Baza testosteronu 58-22-0
  Octan testosteronu 1045-69-8
  Propionian testosteronu 57-85-2
  Testosteron Cypionate 58-20-8
  Fenylopropionian testosteronu 1255-49-8
  Izocapronian testosteronu 15262-86-9
  Dekanian testosteronu 5721-91-5
  Testosteron Sustanon 250 /
  Undekanian testosteronu 5949-44-0
  Fluoxymesteron (Halotestin) 76-43-7
  17-Metylotestosteron 58-18-4
  Mestanolon 521-11-9
  Mesterolone (Proviron) 1424-00-6
  Ustne Turinabol 2446-23-3
  17a-Metylo-1-testosteron 65-04-3
  Clostebol acetate (Turinabol) 855-19-6
  1-Testosteron Cypiontae 1965-6-5
  Seria Nandrolone
  Nandrolon 434-22-0
  Dekanian nandrolonu (DECA) 360-70-3
  Nandrolon Phenypropionian (Durabolin) 62-90-8
  Stanolon (Androstanolon) 521-18-6
  Miboleron 3704-09-4
  Nandrolon Propionbate
  Nandrolon Cypionate 601-63-8
  Seria Trenbolone
  Octan Trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) 10161-34-9
  Trenbolon Enanthate 10161-33-8
  Metribolone (Methyl Trienolone) 965-93-5
  Heksahydrobenzyl trenbolonu (parabolan) 23454-33-3
  Baza trenbolonu 10161-33-8
  Tibolone 5630-53-5
  Seria Boldenone
  Baza Boldenone 846-48-0
  Boldenone Undecylenate (Equipoise) 13103-34-9
  Octan Boldenonu 2363-59-9
  Cyprianate Boldenone 106505-90-2
  Steroidy doustne
  Oxymetholone (Anadrol) 434-07-1
  Oxandrolone (Anavar) 53-39-4
  Stanozolol (Winstrol) 10418-03-8
  Stanozolol (Winstrol) Micro Powder 10418-03-8
  Dianabol (metandienon) 72-63-9
  Seria Drostanolone
  Drostanolone Propionate (Masteron) 521-12-0
  Drostanolone Enanthate 472-61-1
  Metasteron (Superdrol) 3381-88-2
  Methenolone Series
  Methenolone Enanthate 303-42-4
  Methenolone Acetate / Primobolan 434-05-9
  Steroidy antyestrogenowe
  Tamoksyfen 10540-29-1
  Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) 54965-24-1
  Cytrynian Clomiphene 50-41-9
  Cytrynian toremifenu 89778-27-8
  Exemestane (Aromasin) 107868-30-4
  Formestane 566-48-3
  Anastrozol (Arimidex) 120511-73-1
  Letrazole (Femara) 112809-51-5
  Wzmocnienie płci
  Cialis (Tadalafil) 171596-29-5
  Cytrynian sildenafilu (Viagra) 171599-83-0
  Mesylan syldenafilu /
  Chlorowodorek wardenafilu (Levitra) 224785-91-5
  HCL 119356-77-3
  Dutasteride (Avodart) 164656-23-9
  Finasteryd 98319-26-7
  Johimbina HCL 65-19-0
  Rozpuszczalniki do sterydów
  Benzylowy benzoesan 120-51-4
  Alkohol benzylowy 100-51-6
  Olej z pestek winogron 85594-37-2
  Oleinian etylu 111-62-6
  Gwajakol 90-05-1
  Polisorbat 80 (Tween 80) 9005-65-6
  Glikol polietylenowy (PEG) 25322-68-3
  Glikol propylenowy 57-55-6
  Olej MCT
  Seria SARM
  MK-2866 (Ostarine, Enobosarm) 841205-47-8
  GW501516 (GSK-516, Cardarine) 317318-70-0
  MK-677 (Ibutamoren) 159634-47-6
  S-4 (Andarine, GTX-007) 401900-40-1
  LGD-4033 1165910-22-4
  SR9009 1379686-30-2
  SR9011 1379686-29-9
  YK-11 431579-34-9
  RAD140 1182367-47-0
  AICAR (Acadesine) 2627-69-2
  Hormony polipeptydowe
  CJC1295 bez DAC 863288-34-0
  CJC1295 z DAC 863288-34-0
  Hexarelin 140703-51-1
  MGF
  PEG MGF
  MT-1 75921-69-6
  MT-2 121062-08-6
  GHRP-2 158861-67-7
  GHRP-6 87616-84-0
  Ipamorelin 170851-70-4
  Sermorelin 86168-78-7
  Oksytocyna 50-56-6
  TB500 77591-33-4
  Pentadecapeptide BPC 157
  AOD 9604 221231-10-3
  Triptorelin 57773-63-4
  Tesamorelin 218949-48-5
  DSIP 62568-57-4
  Selank
  PT141 189691-06-3
  Gonadorelin 34973-08-5
  Epitalon 307297-39-8
  IGF-1 LR3 1 mg
  GDF-8 1 mg
  Follistatin 344
  Utrata tłuszczu
  T3 / Liothyronine sodium / Cytomel 55-06-1
  Sól sodowa T4 / L-tyroksyna 25416-65-3
  L-karnityna 541-15-1
  DMAA 13803-74-2
  Teobromina 83-67-0
  Synefryna 94-07-5
  Rymonabant 168273-06-1
  Lorerin HCl 846589-98-8
  CLA (sprzężony kwas linolowy) 2420-56-6
  Orlistat 96829-58-2
  Pirogronian wapnia 52009-14-0
  2,4-dinitrofenol (DNP) 51-28-5
  Kwas tauroursoksycholowy (Tudca) 14605-22-2
  Znieczulenie miejscowe
  Paracetamol 103-90-2
  Fenacetyna 62-44-2
  Benzokaina 94-09-7
  Lidokaina HCL 137-58-6
  Prilokaina 721-50-6
  Benzokaina HCL 23239-88-5
  Lidokaina HCL 73-78-9
  Procaine HCL 51-05-8
  Prilocaine HCL 1786-81-8
  Tetrakaina HCL 136-47-0
  Aarticaine HCL 23964-57-0
  Levobupivacaine HCL 27262-48-2
  Ropiwakaina HCL 132112-35-7
  Mesylan ropiwakainy 854056-07-8
  Dyclonine HCL 536-43-6
  Mepiwakaina HCL 1722-62-9
  Chloroprokaina HCL 3858-89-7
  Suplementy kulturystyczne
  Monohydrat kreatyny 6020-87-7
  Beta-Alanina 107-95-9
  BCAA 2: 1: 1 (Aminokwas o rozgałęzionym łańcuchu)
  L-Glutamina 56-85-9
  ein 9000-71-9
  Witamina b12 68-19-9
  Seria DHEA
  Epiandrosteron 481-29-8
  Dehydroepiandrosteron (DHEA) 53-43-0
  4-DHEA 853-23-6
  7-keto DHEA 566-19-8
  Prohormony
  4-Androstenedione
  1,4-Androstadienedion 897-06-3
  Androstenedione 63-05-8
  Heksadrone
  Metoksydienon 2322-77-2
  Metylstenbolon / Stenbolon 5197-58-0
  Norandrostenione 734-32-7
  Methyldienedione 5173-46-6
  Methyllepitiostanol / Epistane 4267-80-5
  Trestolone Acetate
  Dekanian Trestolonu 5721-91-5
  Stenbolone 5197-58-0
  Nootropic Agent (Smart Drugs)
  Coluracetam (MKC-231) 135463-81-9
  Sunifiram 314728-85-3
  Noopept 157115-85-0
  Piracetam 7491-74-9
  Pramiracetam 68497-62-1
  Aniracetam 72432-10-1
  Oksiracetam 62613-82-5
  Przeciwdepresyjny
  Carphedon 77472-70-9
  Sertraline Hydrochloride 79559-97-0
  Phenibut 1078-21-3
  Armodafinil 112111-43-0
  Inni
  Adrafinil 63547-13-7
  Pirfenidon 53179-13-8
  Cytrynian 1,3-dimetylo-butylu (cytrynian AMP) /
  Setipiprant 866460-33-5
  DMAA (1,3-dimetyloamylamina) 13803-74-2
  DMHA (1,5-dimetylo-heksyloamina) 543-82-8
  DMBA (chlorowodorek 1,3-dimetylobutyloaminy) 71776-70-0
  GBL (gamma-butyrolactone) 96-48-0
  Etylenofenyloketon (propiofenon) 93-55-0
  Fenyloacetonitryl 140-29-4
  Pregabalin 148553-50-8
  Bromowodorek dekstrometorfanu 125-69-9
  ADHD
  Tomoksetyna HCL 83015-26-3
  Kwas 4-fluorobenzoesowy 456-22-4
  Chlorowodorek klonidyny 4205-91-8

   

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)