Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Farmaceutyczny peptyd hormonu wzrostu TB500 w proszku 77591-33-4 Z ceną fabryczną

Farmaceutyczny peptyd hormonu wzrostu TB500 w proszku 77591-33-4 Z ceną fabryczną

  • Farmaceutyczny peptyd hormonu wzrostu TB500 w proszku 77591-33-4 Z ceną fabryczną
  • Farmaceutyczny peptyd hormonu wzrostu TB500 w proszku 77591-33-4 Z ceną fabryczną
  • Farmaceutyczny peptyd hormonu wzrostu TB500 w proszku 77591-33-4 Z ceną fabryczną
  • Farmaceutyczny peptyd hormonu wzrostu TB500 w proszku 77591-33-4 Z ceną fabryczną
Farmaceutyczny peptyd hormonu wzrostu TB500 w proszku 77591-33-4 Z ceną fabryczną
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RAWSGEAR
Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
Numer modelu: 77591-33-4
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dobrze ukryty pakiet; Torebka foliowa 25kg / bęben; 1 kg / worek foliowy
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Money Gram, Bitcoin, T / T
Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: TB500 Nadaje się do: Dorosły
Sposób wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex, ETC Wygląd zewnętrzny: Biały liofilizowany proszek
Whatsapp: 8613264734726 E-mail: china@quality-steroid.com
High Light:

muscle growth peptides

,

human growth hormone powder

 

Hormony steroidowe steroidowe o wysokiej czystości farmaceutycznej klasy farmaceutycznej TB500 w proszku 77591-33-4

 

 

Szybki szczegół:

 

Nazwa: TB-500
Numer CAS: 77591-33-4
Wzór cząsteczkowy: C212H350N56O78S
Masa cząsteczkowa: 4963,44 Da (g/mol)
TB-500 stosuje się głównie w leczeniu różnych urazów lub bólów mięśni wywołanych stanem zapalnym.Dostępnych jest bardzo mało oficjalnych danych dotyczących ludzi dla tego produktu;jednak był używany od dawna na koniach.TB500, chociaż syntetyczny, działa jako syntetyczna (luźna) forma tymozyny beta4 (TB4).TB500 nie jest TB4;Chociaż bardzo często mylona z TB4, ma na celu zapewnienie korzyści płynących z naturalnie wytwarzanej grasicy.

 

 

Opis:
 

TB-500 to peptyd, który może być stosowany do wspomagania gojenia, zwiększania zakresu ruchu w przypadku urazu lub łagodzenia bólu w przypadku urazu poprzez zmniejszenie stanu zapalnego.Do tej pory zastosowanie u ludzi nie jest rozpowszechnione i obecnie ogranicza się do osób lubiących eksperymentować.Stosowanie w sportach jeździeckich jest jednak bardzo powszechne, ponieważ jest to lek dla zwierząt bez recepty.Uważa się, że korzystają z niego także zawodowi sportowcy, np. piłkarze, aby jak najszybciej byli gotowi do ponownego użycia.

Efekt:


1. TB-500 to syntetyczna frakcja białka tymozyny beta-4, która występuje praktycznie we wszystkich komórkach ludzkich i zwierzęcych.Głównym celem tego peptydu jest wspomaganie gojenia.Sprzyja również tworzeniu nowych komórek krwi i mięśni.

2. Lecznicze działanie TB-500 zaobserwowano w ścięgnach, więzadłach, mięśniach, skórze, sercu i oczach.Tymozyna beta-4 jest naturalnie wytwarzana w wyższych stężeniach tam, gdzie tkanka została uszkodzona.Ten peptyd jest również bardzo silnym środkiem przeciwzapalnym.

3. Jednym z kluczowych mechanizmów działania TB-500 jest jego zdolność do regulowania białka budującego komórki - aktyny.Spośród tysięcy białek obecnych w ludzkich komórkach, aktyna stanowi około 10% całości.Jest zatem istotnym składnikiem budowy i ruchu komórek.

4. Tymozyna Beta-4 to białko, które składa się z 43 aminokwasów i jest kodowane przez gen TMSB4X w organizmie człowieka.Przeprowadzono liczne badania kliniczne.Badania wykazały, że jeśli peptyd tymozyna beta-4 zostanie użyty po zawale serca, może reaktywować komórki progenitorowe serca w celu naprawy uszkodzonej tkanki serca.

5. Tymozyna beta-4 jest bardzo dużą cząsteczką.W rzeczywistości jest tak duży, że nie może całkowicie zmieścić się w receptorze.Różne sekcje cząsteczki mają różne działania.TB-500 jest częścią hormonu tymozyny beta-4, który promuje najbardziej użyteczne efekty.W zastosowaniach medycznych bardziej praktyczne jest użycie TB-500 zamiast całego białka tymozyny Beta-4.

 

 

Aplikacje:

1. TB-500 jest znany z tego, że wspomaga przynajmniej częściowy odrost włosów, które zostały utracone w wyniku łysienia typu męskiego, przyciemnia przynajmniej część włosów, które uległy poszarzaniu i, jak doniesiono, zwiększa masę mięśniową u koni.Ten ostatni efekt może być spowodowany promowaniem różnicowania komórek satelitarnych.

2. Kulturyści, którzy używali TB-500 w celach leczniczych, generalnie nie zgłaszali takiego efektu.Może się jednak zdarzyć, że efekt wystąpił, ale został przypisany innym przyczynom, lub że efekt nie wystąpił, ponieważ TB-500 jest zwykle używany tylko w przypadku kontuzji, co zwykle nie jest czasem treningu dla najlepszych zysków.

3. TB-500 jest zazwyczaj dostarczany w postaci liofilizowanego (liofilizowanego) proszku w fiolkach po 2,0 mg.Zostanie dodana dogodna ilość sterylnej lub bakteriostatycznej wody, na przykład 1,0 ml.W najczęstszym protokole dawkowania cała fiolka jest pobierana jednorazowo.

4. Jeśli bierzesz całą fiolkę, cała ilość zostanie pobrana do strzykawki, zazwyczaj strzykawki insulinowej, i wstrzyknięta.Zastrzyk może być podskórny, domięśniowy lub dożylny, zgodnie z osobistymi preferencjami.

 

Farmaceutyczny peptyd hormonu wzrostu TB500 w proszku 77591-33-4 Z ceną fabryczną 0
 

Jak działa TB-500?


Tb-500 i tymozyna działają poprzez regulację w górę białek budujących komórki organizmu, głównie aktyny, białka, które tworzy włókna komórek mięśniowych i jest zaangażowane w metabolizm wielu komórek.Aktyna jest białkiem komórkowym mającym kluczowe znaczenie dla mobilności komórek, skurczu mięśni i sygnalizacji między komórkami.Regulacja w górę powoduje lepszy wzrost komórek, gojenie, proliferację komórek i migrację komórek.Badania Wei et al.pokazują, że peptyd może nawet zmniejszyć nadciśnienie płucne i przerost w sercu.

Substancja zwiększa angiogenezę (powstawanie naczyń krwionośnych) wokół uszkodzonych tkanek, rozszerzając nowe ścieżki naczyń krwionośnych i zmniejszając stan zapalny – wszystko to skutkuje szybszym gojeniem się ran.Kiedy będziesz badać i czytać recenzje peptydów online, zauważysz, że tym, co wyróżnia Tb-500, jest jego niska masa cząsteczkowa.To pozwala mu podróżować na duże odległości przez tkanki ciała, celując w uszkodzone obszary znacznie szybciej i łatwiej niż wiele innych peptydów.

 

 

Jak mieszać TB 500?


Strony internetowe dostawców peptydów często sprzedają TB-500 w postaci sproszkowanej i często można go znaleźć powszechnie na rynku pod nazwą Thymosin Beta 4. Należy zmieszać sproszkowany proszek z bakteriostatyczną wodą.Po wciągnięciu mikstury do strzykawki insulinowej można ją wstrzyknąć według własnego uznania, podskórnie, domięśniowo lub dożylnie.To stosunkowo prosty proces, skondensowany w trzech prostych krokach.

 

 

Dawkowanie i zastosowanie:

TB500 jest rozprowadzany w postaci liofilizowanego proszku, który należy trzymać z dala od światła i w chłodnym, suchym miejscu.Rekonstytucję przeprowadza się w wodzie bakteriostatycznej lub chlorku sodu przeznaczonym do wstrzykiwań.Dawki wahają się od 2-2,5 mg dwa razy w tygodniu przez 4-6 tygodni (niektórzy użytkownicy zgłaszali sukces w dawkowaniu wyższym do 8 mg tygodniowo, ale o ile bardziej skuteczne to dopiero będzie widoczne).Poza tym, od jednego do dwóch wstrzyknięć co miesiąc 2-2,5 mg TB500 można dalej wykorzystać, aby utrzymać szybki powrót do zdrowia i elastyczność w napiętych obszarach.

W celu uzyskania optymalnej regeneracji należy zastosować połączenie TB500 z MK-2866 (Ostarine).Ta kombinacja pozwala na lecznicze korzyści SARMS i peptydów, zapewniając maksymalne rezultaty.

 


Efekty TB-500 wykazane w ostatnich badaniach:


Ostatnie badania laboratoryjne i badania kliniczne przeprowadzone przy użyciu TB-500 (tymozyna beta 4) wykazały, że może on promować:
• Różnicowanie komórek śródbłonka (naczyń krwionośnych)
• Angiogeneza (wzrost nowych krwinek z wcześniej istniejących naczyń) w tkankach skóry
• Migracja keratynocytów
• Odkładanie kolagenu
• Zmniejsza stany zapalne tkanek w stawach
• Zwiększenie wzrostu mięśni przy ogromnym wzroście wytrzymałości i siły
• Zrelaksowany skurcz mięśni i poprawa napięcia mięśniowego
• Zwiększa wymianę substancji między komórkami
• Zachęcaj do naprawy tkanek
• Rozciąga tkankę łączną i pomaga zachować elastyczność
• Zapobiega powstawaniu zrostów i włóknistych pasm w mięśniach, ścięgnach i więzadłach.

 

 

Wniosek :
TB-500 to peptyd, który może być bardzo korzystny w leczeniu urazów, zarówno ostrych, jak i przewlekłych, oraz w leczeniu zapalenia ścięgien.Może również poprawić elastyczność tam, gdzie została osłabiona przez kontuzję, a w niektórych przypadkach częściowo odrastają utracone włosy.Zwykły przebieg leczenia to 2,0 lub 2,5 mg przyjmowane we wstrzyknięciu dwa razy w tygodniu przez 4-6 tygodni, a następnie co miesiąc lub dwa razy w miesiącu wstrzyknięcie 2,0 lub 2,5 mg w razie potrzeby.

 

 

Jak przechowywać TB-500?


Upewnij się, że przechowujesz proszek peptydowy i rozpuszczony TB 500 w temperaturze od 36 do 46°F.W tej temperaturze typowa fiolka z nieroztworzoną substancją może działać przez dwa lata, ale temperatura 98°F może również działać dobrze przez około 90 dni przechowywania.Po odtworzeniu salonu należy go zużyć w ciągu ośmiu dni i nie chcesz w żadnym momencie zamrażać peptydu

 

Farmaceutyczny peptyd hormonu wzrostu TB500 w proszku 77591-33-4 Z ceną fabryczną 1

 

Nasze atuty :


1. Pakowanie
Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami, a my damy klientom kilka sposobów pakowania do wyboru po skontaktowaniu się ze mną przez e-mail.


2. Jakość
Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w branży farmaceutycznej, każda partia proszków steroidowych musi zostać przetestowana przez nasz dział QC (kontrola jakości), zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży.


3. Dostawa
Możemy zapakować Twoje proszki w ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności, a odpowiednie zdjęcie paczki z Twoimi proszkami zostanie wysłane do Ciebie.


4. Cena
Najlepsze ceny na pewno będziesz zadowolony, im więcej kupisz, tym bardziej konkurencyjne ceny otrzymasz.


5. Płatność
T / T, paypal, Money Gram, Bitcoin, Western Union

 

 

Produkty powiązane :

 

Nazwa produktu Nr CAS
Seria testosteronu
Testosteron Enanthate CAS 315-37-7
Baza testosteronu CAS 58-22-0
Octan testosteronu CAS 1045-69-8
Propionian testosteronu CAS 57-85-2
Cypionat testosteronu CAS 58-20-8
Fenylopropionian testosteronu CAS 1255-49-8
Izokapronian testosteronu CAS 15262-86-9
Dekanian testosteronu CAS 5721-91-5
Testosteron Sustanon 250 /
Undekanian testosteronu CAS 5949-44-0
Fluoksymesteron (Halotestin) CAS 76-43-7
17-Metylotestosteron CAS 58-18-4
Mestanolon CAS 521-11-9
Mesterolon (Proviron) CAS 1424-00-6
Doustny Turinabol CAS 2446-23-3
17a-Metylo-1-testosteron CAS 65-04-3
Octan Clostebolu (Turinabol) CAS 855-19-6
1-Testosteron Cypiontae CAS 1965-6-5
Seria nandrolonów
Nandrolon CAS 434-22-0
Dekanian nandrolonu (DECA) CAS 360-70-3
Fenypropionian nandrolonu (Durabolin) CAS 62-90-8
Stanolon (Androstanolon) CAS 521-18-6
Miboleron CAS 3704-09-4
Propionian nandrolonu CAS 7207-92-3
Cypionian nandrolonu CAS 601-63-8
Seria trenbolonu
Octan Trenbolonu (Finaplix H/Revalor-H) CAS 10161-34-9
Trenbolon Enanthate CAS 10161-33-8
Metribolon (Metylotrienolon) CAS 965-93-5
Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu (parabolan) CAS 23454-33-3
Baza trenbolonu CAS 10161-33-8
Tybolon CAS 5630-53-5
Seria Boldenone
Baza Boldenone CAS 846-48-0
Undecylenian Boldenonu (Równowaga) CAS 13103-34-9
Octan Boldenonu CAS 2363-59-9
Cypionat Boldenonu CAS 106505-90-2
Sterydy doustne
Oxymetholon (Anadrol) CAS 434-07-1
Oksandrolon (Anavar) CAS 53-39-4
Stanozolol (Winstrol) CAS 10418-03-8
Stanozolol (Winstrol) Mikroproszek CAS 10418-03-8
Dianabol (metandienon) CAS 72-63-9
Seria drostanolonu
Propionian drostanolonu (Masteron) CAS 521-12-0
Drostanolone Enanthate CAS 472-61-1
Metasteron (Superdrol) CAS 3381-88-2
Seria metenolonu
Enanthate metenolonu CAS 303-42-4
Octan methenolonu/primobolan CAS 434-05-9
Sterydy antyestrogenowe
Tamoksyfen CAS 10540-29-1
Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) CAS 54965-24-1
cytrynian klomifenu CAS 50-41-9
cytrynian toremifenu CAS 89778-27-8
Eksemestan (aromasin) CAS 107868-30-4
Formestan CAS 566-48-3
Anastrozol (Arimidex) CAS 120511-73-1
Letrazol (Femara) CAS 112809-51-5
Wzmocnienie seksu
Cialis (Tadalafil) CAS 171596-29-5
Cytrynian sildenafilu () CAS 171599-83-0
Mesylan sildenafilu /
Chlorowodorek wardenafilu (Levitra) CAS 224785-91-5
HCL CAS 119356-77-3
Dutasteryd (Avodart) CAS 164656-23-9
Finasteryd CAS 98319-26-7
Johimbina HCL CAS 65-19-0
Rozpuszczalniki do sterydów
Benzoesan benzylu CAS 120-51-4
Alkohol benzylowy CAS 100-51-6
Olej z pestek winogron CAS 85594-37-2
Oleinian etylu CAS 111-62-6
Guaiacol CAS 90-05-1
Polisorbat 80 (Tween 80) CAS 9005-65-6
Glikol Polietylenowy (PEG) CAS 25322-68-3
Glikol propylenowy CAS 57-55-6
Olej MCT  
Seria SARM
MK-2866 (Ostarine, Enobosarm) CAS 841205-47-8
GW501516 (GSK-516, Cardarine) CAS 317318-70-0
MK-677 (Ibutamoren) CAS 159634-47-6
S-4 (Andarine,GTX-007) CAS401900-40-1
LGD-4033 CAS1165910-22-4
SR9009 CAS1379686-30-2
SR9011 CAS1379686-29-9
YK-11 CAS431579-34-9
RAD140 CAS1182367-47-0
AICAR (Akadezyna) CAS 2627-69-2
Hormony polipeptydowe
CJC1295 bez DAC CAS 863288-34-0
CJC1295 z DAC CAS 863288-34-0
Heksarelina CAS 140703-51-1
MGF  
PEG MGF  
MT-1 CAS 75921-69-6
MT-2 CAS 121062-08-6
GHRP-2 CAS 158861-67-7
GHRP-6 CAS 87616-84-0
Ipamorelin CAS 170851-70-4
Sermorelina CAS 86168-78-7
Oksytocyna CAS 50-56-6
TB500 CAS 77591-33-4
Pentadekapeptyd BPC 157  
AOD 9604 CAS 221231-10-3
Triptorelina CAS 57773-63-4
Tesamorelin CAS 218949-48-5
DSIP CAS 62568-57-4
Selank  
PT141 CAS 189691-06-3
Gonadorelina CAS 34973-08-5
Epitalon 307297-39-8
IGF-1 LR3 1mg
GDF-8 1mg
Folistatyna 344  
Utrata tłuszczu
T3/liotyronina sodu/Cytomel CAS 55-06-1
Sól sodowa T4/L-tyroksyny CAS 25416-65-3
L-karnityna CAS 541-15-1
DMAA CAS 13803-74-2
Teobromina CAS 83-67-0
Synefryna CAS 94-07-5
Rymonabant CAS 168273-06-1
Chlorowodorek lorkaseryny CAS 846589-98-8
CLA (sprzężony kwas linolowy) CAS 2420-56-6
Orlistat CAS 96829-58-2
Pirogronian wapnia CAS 52009-14-0
2,4-Dinitrofenol (DNP) CAS 51-28-5
Kwas Tauroursodeoksycholowy (Tudca) CAS 14605-22-2
Znieczulenie miejscowe
Paracetamol CAS 103-90-2
Fenacetyna CAS 62-44-2
benzokaina CAS 94-09-7
Lidokaina HCL CAS 137-58-6
prylokaina CAS 721-50-6
benzokaina HCL CAS 23239-88-5
Lidokaina HCL CAS 73-78-9
Prokaina HCL CAS 51-05-8
HCL prylokainy CAS 1786-81-8
Tetrakaina HCL CAS 136-47-0
Aartykaina HCL CAS 23964-57-0
HCL lewobupiwakainy CAS 27262-48-2
Ropiwakaina HCL CAS 132112-35-7
Mesylan ropiwakainy CAS 854056-07-8
HCL dykloniny CAS 536-43-6
Mepiwakaina HCL CAS 1722-62-9
Chloroprokaina HCL CAS 3858-89-7
Suplementy kulturystyczne
Monohydrat kreatyny CAS 6020-87-7
Beta-Alanina CAS 107-95-9
BCAA 2:1:1 (aminokwas rozgałęziony)  
L-Glutamina CAS 56-85-9
Kazeina CAS 9000-71-9
Witamina b12 CAS 68-19-9
Seria DHEA
Epiandrosteron CAS 481-29-8
Dehydroepiandrosteron (DHEA) CAS 53-43-0
4-DHEA CAS 853-23-6
7-keto DHEA CAS 566-19-8
Prohormony
4-Androstendion  
1,4-Androstadienodion CAS 897-06-3
Androstendion CAS 63-05-8
Heksadrone  
Metoksydienon CAS 2322-77-2
Metylostenbolon/Stenbolon CAS 5197-58-0
Norandrostendion CAS 734-32-7
Metylodienodion CAS 5173-46-6
Metyloepitiostanol/Epistan CAS 4267-80-5
Octan trestolonu  
Dekanian trestolonu CAS 5721-91-5
Stenbolon CAS 5197-58-0
Środek nootropowy (inteligentne leki)
Coluracetam (MKC-231) CAS 135463-81-9
Sunifiram CAS 314728-85-3
Noopept CAS 157115-85-0
Piracetam CAS 7491-74-9
Pramiracetam CAS 68497-62-1
aniracetam CAS 72432-10-1
Oksyracetam CAS 62613-82-5
Antydepresant
Karfedon CAS 77472-70-9
Chlorowodorek sertraliny CAS 79559-97-0
Fenibut CAS 1078-21-3
Armodafinil CAS 112111-43-0
Inni
Adrafinil CAS 63547-13-7
Pirfenidon CAS 53179-13-8
cytrynian 1,3-dimetylo-butyloaminy (cytrynian AMP) /
Setipiprant CAS 866460-33-5
DMAA (1,3-dimetyloamylamina) CAS 13803-74-2
DMHA (1,5-dimetyloheksyloamina) CAS 543-82-8
DMBA (chlorowodorek 1,3-dimetylobutyloaminy) CAS 71776-70-0
GBL (gamma-butyrolakton) CAS 96-48-0
Keton etylowo-fenylowy (propiofenon) CAS 93-55-0
Fenyloacetonitryl CAS 140-29-4
Pregabalina CAS 148553-50-8
Bromowodorek dekstrometorfanu CAS 125-69-9
ADHD  
Tomoksetyna HCL CAS 83015-26-3
Kwas 4-fluorobenzoesowy CAS 456-22-4
Chlorowodorek klonidyny CAS 4205-91-8
 

Szczegóły kontaktu
RAWSGEAR MANUFACTURER

Osoba kontaktowa: Moran

Tel: +8613264734726

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)