Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę

Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę

  • Effectively Muscle Building Hormone Peptide White Powder Pentadecapeptide BPC 157 1g/Vial
  • Effectively Muscle Building Hormone Peptide White Powder Pentadecapeptide BPC 157 1g/Vial
 • Effectively Muscle Building Hormone Peptide White Powder Pentadecapeptide BPC 157 1g/Vial

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: RAWSGEAR
  Orzecznictwo: GMP, HSE, ISO 9001, USP, BP
  Numer modelu: 137525-51-0

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1g
  Cena: negotiate
  Szczegóły pakowania: Torebka foliowa
  Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoiny
  Możliwość Supply: 100 kg / miesiąc
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Kod HS: 29224999 MF: C62H98N16O22
  MW: 1419,53552 Czystość: 99%
  Wygląd: Biały liofilizowany proszek Standard: USP
  High Light:

  muscle growth peptides

  ,

  human growth hormone powder

   

  Skutecznie budujący mięśnie peptyd hormonu białego proszku Pentadekapeptyd BPC 157

   

   

  Opis

  BPC 157 (Body Protection Compound-157) jest pentadekapeptydem złożonym z 15 aminokwasów, jest to częściowa sekwencja związku ochronnego ciała, który jest wykrywany i izolowany z ludzkiego soku żołądkowego. BPC 157 przyspiesza gojenie się ran, w tym ścięgien takie jak przecięte ścięgna Achillesa szczurów, znacznie zwiększyły one przeżycie komórek pod wpływem stresu oksydacyjnego i przyspieszyły rozproszenie fibroblastów w naczyniach hodowlanych w sposób zależny od dawki. A BPC 157 zwiększa również prawdopodobieństwo przeżycia komórki pod wpływem stresu oksydacyjnego.W tych działaniach prawdopodobnie pośredniczy aktywacja białkowego szlaku FAK-paksyliny.

   

  BPC 157 wykazuje silne działanie przeciwzapalne zarówno w modelach ostrego, jak i przewlekłego zapalenia. W rzeczywistości wstępne wyniki badań klinicznych sugerują, że BPC 157 może stać się ważnym narzędziem terapeutycznym w leczeniu choroby zapalnej jelit. Wykazano, że BPC 157 przyspiesza ranę gojenie i mieć wyraźny efekt angiogenny. Ponadto znacznie ułatwia gojenie się złamań kości u szczurów. Peptyd ten wykazuje również działanie osteogenne, znacznie poprawiając gojenie się segmentalnych wad kości. BPC 157 przyspiesza gojenie ściętego ścięgna Achillesa szczura i przecięty mięsień czworogłowy szczura.

   

  Barwienie FITC-falloidyną było w stanie wykazać, że BPC 157 indukuje tworzenie F-aktyny w fibroblastach. Podobnie analiza Western blot była w stanie wykryć produkcję i aktywację paksyliny i białek FAK. Analiza Western blot wykazała również, że BPC 157 zwiększa zakres fosforylacji paksyliny i białek FAK bez wpływu na wytwarzane ilości.

   

   

  Informacja

   

  Pentadekapeptyd BPC 157, złożony z 15 aminokwasów, jest częściową sekwencją związku ochronnego ciała (BPC), który jest wykrywany i izolowany z ludzkiego soku żołądkowego.Eksperymentalnie wykazano, że przyspiesza gojenie wielu różnych ran, w tym ściętego ścięgna Achillesa szczura.Badanie to miało na celu zbadanie potencjalnego mechanizmu BPC 157 w celu poprawy gojenia się uszkodzonego ścięgna.Zbadano wzrost fibroblastów ścięgien z eksplantatów ścięgien hodowanych z BPC 157 lub bez.Wyniki wykazały, że BPC 157 znacznie przyspieszył wzrost eksplantów ścięgien.Proliferacja komórek hodowanych fibroblastów ścięgien pochodzących ze szczurzego ścięgna Achillesa nie była bezpośrednio dotknięta przez BPC 157, co oceniono w teście MTT.Jednak przeżycie komórek traktowanych BPC 157 było znacznie zwiększone pod wpływem stresu H (2) O (2).BPC 157 znacznie zwiększył migrację fibroblastów ścięgien in vitro w sposób zależny od dawki, jak wykazano w teście migracji filtra transwell.

   

  BPC 157 również zależnie od dawki przyspieszył rozprzestrzenianie się fibroblastów ścięgien na płytkach hodowlanych.Tworzenie F-aktyny wykryte przez barwienie FITC-falloidyną indukowano w fibroblastach traktowanych BPC 157.Ekspresję białka i aktywację FAK i paksyliny określono za pomocą analizy Western blot, a poziomy fosforylacji zarówno FAK, jak i paksyliny były zależnie od dawki zwiększane przez BPC 157, podczas gdy całkowita ilość białka pozostała niezmieniona.Podsumowując, BPC 157 promuje wzrost ex vivo fibroblastów ścięgien z eksplantatów ścięgien, przeżycie komórek pod wpływem stresu i migrację fibroblastów ścięgien in vitro, w której prawdopodobnie pośredniczy aktywacja szlaku FAK-paksylina.

   

   

  Aplikacja

  BPC 157 wykazuje silne działanie przeciwzapalne zarówno w modelach ostrego, jak i przewlekłego zapalenia, może stać się ważnym narzędziem terapeutycznym w leczeniu zapalnej choroby jelit. Wykazano, że BPC 157 przyspiesza gojenie się ran i ma wyraźny efekt angiogenny. znacznie ułatwia gojenie się złamań kości u szczurów, wykazuje działanie osteogenne znacznie poprawiające gojenie segmentalnych defektów kości. BPC 157 przyspiesza gojenie ściętego ścięgna Achillesa szczura i przecinanego mięśnia czworogłowego szczura, znacznie przyspieszając wzrost eksplantatów ścięgien.Proliferacja komórek hodowanych ścięgnistych fibroblastów ścięgna Achillesa nie miała bezpośredniego wpływu na BPC 157, co oceniono w teście MTT.

   

  Ponieważ okazało się, że BPC 157 jest izolowany z soków żołądkowych, nie powinno być zaskoczeniem odkrycie, że różne badania naukowe przeprowadzone na testach na zwierzętach były w stanie wskazać kilka powiązań między obecnością peptydu a funkcjonowaniem przewodu pokarmowego.W szczególności ustalono, że BPC 157 wykazuje zdolność do regulowania i kontrolowania sposobu działania przewodu pokarmowego.


  Jednym ze sposobów osiągnięcia tego przez BPC 157 jest ochrona śródbłonka, czyli cienkiej warstwy komórek wyściełających wewnętrzną powierzchnię naczyń krwionośnych.Innym sposobem, w jaki peptyd pełni funkcję regulacyjną, jest kluczowy czynnik w procesie angiogenezy;to znaczy proces powstawania nowych naczyń krwionośnych z wcześniej istniejących naczyń krwionośnych.

   

  Ten ostatni proces jest dodatkowo wzmocniony przez zdolność BPC 157 do tworzenia tkanki ziarninowej;termin ten odnosi się do nowych tkanek łącznych i drobnych naczyń krwionośnych, które rozwijają się na powierzchni rany, dzięki czemu peptyd jest ważnym elementem ogólnego procesu gojenia się ran.Dalsze badania wykazały również, że nieodłączna funkcjonalność peptydu pozwala mu zawierać właściwości przeciwzapalne.Ponadto badania te wykazały, że BPC 157 może również pomóc w regulacji i kontroli przepływu krwi w przewodzie pokarmowym badanego zwierzęcia.

   

  COA

   

  Przedmioty testowe Specyfikacja Wyniki testu
  Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
  Temperatura topnienia 191,0 ~ 193,0 ° C 192ºC
  Utrata suszenia ≤1,0% 0,5%
  Heavy Metal ≤20 ppm 15ppm
  TLC Tylko jedno miejsce Tylko jedno miejsce
  Analiza ≥99% 99,51%
  Wniosek Jest zgodny z USP 32

   

   

  Korzyści :


  1) W badaniach na szczurach wykazano, że BPC 157 leczy podarte mięśnie czworogłowe, odłączone ścięgna Achillesa, mięśnie, które zostały uszkodzone / zmiażdżone
  2) Dramatyczny szybki powrót do zdrowia po łzach mięśni
  3) Gojenie ścięgien
  4) Zwiększone gojenie więzadeł
  5) Ma różne działanie ochronne na narządy
  6) Badania na ludziach wykazały gojenie się i zapobieganie wrzodom żołądka
  7) Nie zaobserwowano działań niepożądanych w badaniach na ludziach.

   

   

  Skutki uboczne :


  nie ma absolutnie żadnych, o których dobrze wiem. Nikt nie wie, jednak po raz pierwszy go użyłem, poczułem ból głowy i ogólnie czułem się chory, ale to było tylko przez jeden dzień.Jestem teraz w 100%, to najprawdopodobniej zbieg okoliczności, najprawdopodobniej reakcja ciała po raz pierwszy.szczerze mówiąc, nie ma żadnych skutków ubocznych, w fazie 2 badania klinicznego ATM i zgłosili 0 efektów, tylko pozytywne.

   

  Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę 0

   

  Powiązane produkty peptydowe:

   

  Peptyd Specyfikacja Peptyd specyfikacja
  MGF 2 mg / fiolkę Ipamorelin 2 mg / fiolkę
  PEG MGF 2 mg / fiolkę Heksarelin 2 mg / fiolkę
  CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym 2 mg / fiolkę Sermorelin 2 mg / fiolkę
  CJC-1295 bez przetwornika cyfrowo-analogowego 2 mg / fiolkę Oksytocyna 2 mg / fiolkę
  PT-141 10 mg / fiolkę TB500 2 mg / fiolkę
  Melanotan I 10 mg / fiolkę pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolkę
  Melanotan II 10 mg / fiolkę Fragment 176–191 2 mg / fiolkę
  GHRP-2 5 mg lub 10 mg / fiolkę Triptorelina 2 mg / fiolkę
  GHRP-6 5 mg lub 10 mg / fiolkę Tesamorelin 2 mg / fiolkę
  Gonadorelina 2 mg lub 10 mg / fiolkę AOD-9604 2 mg / fiolkę
  DSIP 2 mg / fiolkę Follistatin 344 1 mg / fiolkę
  Selank 5 mg / fiolkę SNAP-8 Dostosowane

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Moran

  Tel: +8613264734726

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)