Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę

Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę

  • Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę
  • Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę
  • Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę
Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RAWSGEAR
Orzecznictwo: GMP, HSE, ISO 9001, USP, BP
Numer modelu: 137525-51-0
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1g
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Torebka foliowa
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoiny
Możliwość Supply: 100 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Kod HS: 29224999 MF: C62H98N16O22
MW: 1419.53552 Czystość: 99%
Wygląd zewnętrzny: Biały liofilizowany proszek Standard: USP
High Light:

muscle growth peptides

,

human growth hormone powder

 

 

Skutecznie budujący mięśnie peptyd hormonu biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157

 

 

Szybkie Szczegóły:

 

Czystość (HPLC): 98% min.
Wygląd: biały proszek
Pojedyncze zanieczyszczenie (HPLC): maks. 2,0%
Skład aminokwasów: 10% wartości teoretycznej
Zawartość peptydu (N%): e80,0%
Zawartość wody (Karl Fischer): d5,0%
Zawartość octanu (HPIC): d15,0%
MS (ESI): Spójny
Bilans masowy: 95,0 ~ 105,0%

MF: C62H98N16O22
MW: 1419.53552

Standardowy: USP
Metoda analizy : HPLC

 

 

Opis

BPC 157 (Body Protection Compound-157) to pentadekapeptyd składający się z 15 aminokwasów, jest to częściowa sekwencja związku ochronnego organizmu, który został odkryty i wyizolowany z ludzkiego soku żołądkowego. BPC 157 przyspiesza gojenie się ran, w tym ran ścięgien takie jak przecięte ścięgna Achillesa szczurów, znacznie zwiększyło przeżywalność komórek pod wpływem stresu oksydacyjnego i przyspieszyło dyspersję fibroblastów na szalkach hodowlanych w sposób zależny od dawki. A BPC 157 zwiększa również prawdopodobieństwo przeżycia komórki w stresie oksydacyjnym.W działaniach tych prawdopodobnie pośredniczy aktywacja białkowego szlaku FAK-paksylina.

 

BPC 157 ma silne działanie przeciwzapalne zarówno w ostrych, jak i przewlekłych modelach zapalenia. W rzeczywistości wstępne wyniki badań klinicznych sugerują, że BPC 157 może stać się ważnym narzędziem terapeutycznym w leczeniu nieswoistych zapaleń jelit. Wykazano, że BPC 157 przyspiesza powstawanie ran gojenie i wyraźne działanie angiogenne. Ponadto znacznie ułatwia gojenie złamań kości u szczurów. Peptyd ten wykazuje również działanie osteogenne, znacznie poprawiające gojenie segmentowych ubytków kości. BPC 157 przyspiesza gojenie przeciętego ścięgna Achillesa szczura i przecięty mięsień czworogłowy uda szczura.

 

Barwienie FITC-falloidyną było w stanie wykazać, że BPC 157 indukuje tworzenie F-aktyny w fibroblastach. Podobnie analiza Western blot była w stanie wykryć wytwarzanie i aktywację białek Paksyliny i FAK. Analiza Western blot wykazała również, że BPC 157 zwiększa fosforylacji białek paksyliny i FAK bez wpływu na produkowane ilości.

 

 

Informacja

 

Pentadekapeptyd BPC 157, składający się z 15 aminokwasów, to częściowa sekwencja związku ochronnego organizmu (BPC) wykryta w ludzkim soku żołądkowym i wyizolowana z niego.Doświadczalnie wykazano, że przyspiesza gojenie wielu różnych ran, w tym przeciętego ścięgna Achillesa szczura.To badanie zostało zaprojektowane w celu zbadania potencjalnego mechanizmu BPC 157 w celu poprawy gojenia uszkodzonego ścięgna.Zbadano wzrost fibroblastów ścięgnistych z eksplantów ścięgien hodowanych z lub bez BPC 157.Wyniki wykazały, że BPC 157 znacznie przyspieszył odrost eksplantów ścięgien.Na proliferację komórkową hodowanych fibroblastów ścięgien pochodzących ze ścięgna Achillesa szczura nie miało bezpośredniego wpływu BPC 157, co oceniono w teście MTT.Jednak przeżywalność komórek traktowanych BPC 157 była znacząco zwiększona pod wpływem stresu H(2)O(2).BPC 157 znacząco zwiększał migrację fibroblastów ścięgien in vitro w sposób zależny od dawki, co wykazano w teście migracji przez filtr przez studzienkę.

 

BPC 157 również zależnie od dawki przyspieszał rozprzestrzenianie się fibroblastów ścięgien na szalkach hodowlanych.Tworzenie F-aktyny wykryte przez barwienie FITC-falloidyną było indukowane w fibroblastach traktowanych BPC 157.Ekspresję białka i aktywację FAK i paksyliny określono za pomocą analizy Western blot, a poziomy fosforylacji zarówno FAK, jak i paksyliny były zależnie od dawki zwiększone przez BPC 157, podczas gdy całkowite ilości białka nie uległy zmianie.Podsumowując, BPC 157 promuje wzrost ex vivo fibroblastów ścięgien z eksplantów ścięgien, przeżycie komórek pod wpływem stresu i migrację in vitro fibroblastów ścięgien, w której prawdopodobnie pośredniczy aktywacja szlaku FAK-paksylina.

 

 

Aplikacja
 

Stabilny pentadekapeptyd żołądkowy BPC 157 (GEPPPGKPADDAGLV, MW 1419) może być nowym lekiem stabilnym w ludzkim soku żołądkowym, skutecznym zarówno w górnym, jak i dolnym odcinku przewodu pokarmowego i pozbawionym skutków ubocznych.


BPC 157, oprócz działania przeciwwrzodowego, skuteczny w terapii nieswoistych zapaleń jelit (IBD)
(PL 14736), dotychczas testowany tylko w II fazie klinicznej, ma bardzo bezpieczny profil i wykazuje szczególne działanie gojące rany.Wykazano również, że oddziałuje z jonem NO, zapewniając ochronę śródbłonka i efekt angiogenny, nawet w warunkach poważnie upośledzonych (tj. stymulował ekspresję wczesnej odpowiedzi wzrostowej 1 genu odpowiedzialnego za wytwarzanie cytokin i czynników wzrostu oraz wczesnej macierzy zewnątrzkomórkowej (kolagen) (ale także jego represorowy czynnik wzrostu nerwów 1-A-białko wiążące-2)), ważne dla przeciwdziałania poważnym powikłaniom zaawansowanej i słabo kontrolowanej IBD.Mamy nadzieję, że wnioski z badań na zwierzętach, szczególnie zaawansowane gojenie zespoleń jelitowych, zespół odwróconego krótkiego jelita i gojenie przetok wskazują na duże znaczenie BPC 157 w dalszej terapii IBD.Również te dowody potwierdzające (tj. brak działania toksycznego, wynik testu granicznego ujemny, LD1 nie osiągnięto, brak skutków ubocznych w badaniach) mogą przeciwdziałać problemom powszechnie występującym przy stosowaniu środków peptydergicznych, szczególnie tych stosowanych długoterminowo.

 


BPC 157 ma silne działanie przeciwzapalne zarówno w ostrych, jak i przewlekłych modelach zapalenia, może stać się ważnym narzędziem terapeutycznym w leczeniu nieswoistego zapalenia jelit. Wykazano, że BPC 157 przyspiesza gojenie się ran i ma wyraźny efekt angiogenny. BPC 157 przyspiesza gojenie przeciętego ścięgna Achillesa szczura i przeciętego mięśnia czworogłowego u szczura, znacznie przyspiesza odrost eksplantów ścięgien.Na proliferację komórkową ścięgna Achillesa pochodzącego z hodowanych fibroblastów ścięgien nie miało bezpośredniego wpływu BPC 157, co oceniono w teście MTT.

 

Ponieważ udowodniono, że BPC 157 jest izolowany z soków żołądkowych, nie powinno być zaskoczeniem, że różne badania naukowe, które przeprowadzono na zwierzętach testowych, były w stanie wskazać kilka powiązań między obecnością peptydu a funkcjonalnością przewodu pokarmowego.W szczególności ustalono, że BPC 157 wykazuje zdolność do regulowania i kontrolowania sposobu, w jaki może działać przewód pokarmowy.


Jednym ze sposobów, w jaki BPC 157 osiąga to, jest ochrona śródbłonka, który jest cienką warstwą komórek wyścielającą wewnętrzną powierzchnię naczyń krwionośnych.Innym sposobem, w jaki peptyd pełni funkcję regulacyjną, jest bycie kluczowym czynnikiem w procesie angiogenezy;to znaczy proces, w którym nowe naczynia krwionośne powstają z już istniejących naczyń krwionośnych.

 

Ten ostatni proces jest dodatkowo wzmacniany przez zdolność BPC 157 do tworzenia tkanki ziarninowej;termin ten odnosi się do nowych tkanek łącznych i drobnych naczyń krwionośnych, które rozwijają się na powierzchni rany, dzięki czemu peptyd jest ważnym elementem całego procesu gojenia się rany.Dalsze badania wykazały również, że właściwa funkcjonalność peptydu pozwala na posiadanie właściwości przeciwzapalnych.Ponadto badania te wykazały, że BPC 157 może również pomóc w regulacji i kontroli przepływu krwi w przewodzie żołądkowo-jelitowym badanego zwierzęcia.

 

 

Co to robi?


BPC-157 jest zaskakująco wolny od skutków ubocznych i wykazano w badaniach prowadzonych od 1991 roku w celu naprawy ścięgien, mięśni, jelit, zębów, kości i innych elementów, zarówno w badaniach laboratoryjnych in vitro „probówkowych”, w -w badaniach na ludziach i gryzoniach vivo oraz w przypadku stosowania doustnego lub wstrzyknięcia podskórnego (pod skórę) lub domięśniowego (do mięśnia).

 

Wystarczy spojrzeć na poniższe, z których wszystkie zostały wytropione i zidentyfikowane przez dobrych ludzi z Suppversity w ich artykule na temat BPC-157.Wykazano, że BPC-157:

Wspomagaj gojenie ścięgien i więzadeł poprzez wzrost ścięgien, przeżycie komórek i migrację komórek w modelu gryzoni zerwania ścięgna Achillesa, a także po podaniu w wodzie do picia szczurom z uszkodzonymi więzadłami pobocznymi przyśrodkowymi
Gojenie ścięgna do kości na tyle skuteczne, że mogą faktycznie „z powodzeniem wymienić obecne rekonstrukcyjne metody chirurgiczne”

Przeciwdziałaj niszczącemu wpływowi NLPZ, takich jak ibuprofen lub advil na wyściółkę jelit, tak skutecznie, że naukowcy nazwali BPC-157 „antidotum na NLPZ”, z których jedno, jak twierdzą, „żaden inny pojedynczy środek nie wykazał podobnego wachlarza efektów”.
Napraw uszkodzenia spowodowane nieswoistym zapaleniem jelit (IBD) w ciągu zaledwie dni od podania doustnego w modelu IBD u gryzoni
Pomaga leczyć zapalenie przyzębia, gdy jest podawany w modelu gryzonia z zapaleniem przyzębia, na tyle znacząco, aby naukowcy doszli do wniosku, że „BPC 157 może reprezentować nowego kandydata na peptyd w leczeniu chorób przyzębia”
W modelach gryzoni, w których BPC-157 podawano doustnie raz dziennie przez 14 dni szczurom ze zmiażdżonym mięśniem brzuchatym łydki, odwracano układowe gojenie mięśni zaburzone przez kortykosteroidy.Podobne korzyści wykazano w badaniu na gryzoniach przeprowadzonym przez Novinscak et al.
Przyspiesza gojenie kości u królików, które przed leczeniem BPC-157 cierpiały na segmentowe ubytki kości.

 

 

Certyfikat Autentyczności

 

Przedmioty testowe Specyfikacja Wyniki testów
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
Temperatura topnienia 191,0~193,0ºC 192ºC
Utrata suszenia ≤1,0% 0,5%
Ciężki metal ≤20ppm 15ppm
TLC Tylko jedno miejsce Tylko jedno miejsce
Analiza ≥99% 99,51%
Wniosek Jest zgodny z USP 32

 

 

Korzyści :


1) W badaniach na szczurach wykazano, że BPC 157 leczy naderwane mięśnie czworogłowe, oderwane ścięgno Achillesa, uszkodzone/zmiażdżone mięśnie
2) Dramatyczna szybka regeneracja po naderwaniach mięśni
3) gojenie się ścięgna do kości
4) Zwiększone gojenie więzadeł
5) ma różnorodne działanie ochronne w narządach
6) Próby na ludziach wykazują leczenie i zapobieganie wrzodom żołądka
7) W badaniach na ludziach nie zaobserwowano żadnych działań niepożądanych.

 

BPC-157 może mieć następujące właściwości:
 
Adaptogenny
Wspomagaj regenerację w niedokrwiennej i hipokomórkowej tkance miękkiej
Przeciwbólowe
angiomodulacyjny
Przeciwdrgawkowe
Antydepresyjny – łagodzi stres i niepokój, zwiększa poziom serotoniny
Działa przeciwzapalnie – łagodzi stany zapalne
Przeciwzakrzepowe – ratuje funkcję trombocytów, zwiększa przepływ krwi
Przeciwwrzodowy (środek przeciwwrzodowy)
Regeneracja komórek beta – leczy stare i generuje nowe komórki beta (neogeneza wysepek)
Przeciwdziałać demielinizacji
Cytoprotekcyjne
Środek chroniący śródbłonek
Popraw transmisję GABAergiczną
Ergogeniczny
Gastroprotekcyjne – chroni i leczy przewód pokarmowy
Wylecz i stwórz nową ziarninę
Hepatoprotekcyjne
Zwiększenie produkcji kolagenu
Zwiększ ekspresję / wrażliwość receptora hormonu wzrostu
Hamować i przeciwdziałać tworzeniu się torbieli
Hamować marnowanie mięśni
Hamować, zapobiegać lub odwracać martwicę
Neurogeneracja
Organoprotekcyjny
Osteogeniczny
Peptydergiczny
Pro-Angiogenic – wspomaga angiogenezę
Profilaktyczny
Odzyskaj integralność śluzówki
Serotonergiczny
Reguluj w górę ekspresję VEGF

 

 

Skutki uboczne :


nie ma absolutnie żadnego, o którym wiem dobrze Nikt nie wie, jednak pierwszy raz, gdy go użyłem, bolała mnie głowa i ogólnie czułem się chory, jednak to był tylko jeden dzień.Jestem teraz w 100% to najprawdopodobniej przypadek, najprawdopodobniej reakcja organizmu na pierwszy raz.szczerze mówiąc nie ma żadnych skutków ubocznych, w badaniu klinicznym fazy 2 ATM i zgłosili 0 efektów, tylko pozytywy.

 

Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę 0

 

Skutecznie budujący mięśnie Peptyd Hormonalny Biały proszek Pentadekapeptyd BPC 157 1 g / fiolkę 1

 

Powiązane produkty peptydowe:

 

Peptyd Specyfikacja Peptyd specyfikacja
MGF 2 mg/fiolkę Ipamorelin 2 mg/fiolkę
PEG MGF 2 mg/fiolkę Heksarelina 2 mg/fiolkę
CJC-1295 z DAC 2 mg/fiolkę Sermorelina 2 mg/fiolkę
CJC-1295 bez DAC 2 mg/fiolkę Oksytocyna 2 mg/fiolkę
PT-141 10mg/fiolkę TB500 2 mg/fiolkę
Melanotan I 10mg/fiolkę pentadekapeptyd BPC 157 2 mg/fiolkę
Melanotan II 10mg/fiolkę Fragment 176-191 2 mg/fiolkę
GHRP-2 5 mg lub 10 mg/fiolkę Triptorelina 2 mg/fiolkę
GHRP-6 5 mg lub 10 mg/fiolkę Tesamorelin 2 mg/fiolkę
Gonadorelina 2 mg lub 10 mg/fiolkę AOD-9604 2 mg/fiolkę
DSIP 2 mg/fiolkę Folistatyna 344 1 mg/fiolkę
Selank 5mg/fiolkę ZATRZASK-8 Dostosowane

Szczegóły kontaktu
RAWSGEAR MANUFACTURER

Osoba kontaktowa: Moran

Tel: +8613264734726

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)