Dom ProduktySterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Steryd o wysokiej czystości Drostanolone Enanthate Masteron Cykl do cięcia w proszku dla zwiększenia siły

Steryd o wysokiej czystości Drostanolone Enanthate Masteron Cykl do cięcia w proszku dla zwiększenia siły

  • High Purity Steroid Drostanolone Enanthate Masteron Cutting Cycle Powder For Increased Strength
  • High Purity Steroid Drostanolone Enanthate Masteron Cutting Cycle Powder For Increased Strength
 • High Purity Steroid Drostanolone Enanthate Masteron Cutting Cycle Powder For Increased Strength

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: RAWSGEAR
  Orzecznictwo: ISO 9001
  Numer modelu: CAS 472-61-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 G
  Cena: 50USD
  Szczegóły pakowania: Przebrany paczka; Torba foliowa
  Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
  Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Miejsce pochodzenia: CHINY Nazwa handlowa: RAWSGEAR
  Orzecznictwo: ISO 9001 Numer modelu: 472-61-1
  Minimalne zamówienie: 10 G Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Ukryty pakiet; Torba foliowa Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  High Light:

  legal injectable steroids

  ,

  anabolic steroids muscle gain

  Steryd o wysokiej czystości Drostanolone Enanthate Masteron Cykl do cięcia proszku w celu zwiększenia wytrzymałości

  Szybki szczegół:

  Nazwa produktu Enantan drostanolonu
  MF C27H44O3
  MW 416,64
  CAS 472–61–145
  Analiza 99% min.
  Standard USP
  Uszczelka Dobrze zamaskowany pakiet
  Dostawa EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex itp
  Postać Biały krystaliczny proszek.

  Opis :

  Drostanolone Enanthate jest ściśle podziemnym anabolicznym androgennym sterydem opartym na odstawionym związku propionianu Drostanolone znanym jako Masteron. Masteron to dość stary steryd anaboliczny stworzony po raz pierwszy w 1959 roku przez Syntex i został sprzedany pod kilkoma innymi markami, takimi jak Masteril, Drolban i Metormon, przy czym Masteron pozostaje najbardziej rozpoznawalny.


  W latach 70. i 80. XX wieku Masteron odniósł znaczący sukces terapeutyczny, szczególnie w leczeniu nieoperacyjnego raka piersi. Pomimo sukcesów w leczeniu raka i innych dziedzinach medycyny, na przełomie lat 80. i 90. XX wieku Masteron zaczął znikać z rynków amerykańskich i europejskich, a obecnie nie jest już produkowany. Drostanolone jest nadal sterydem anabolicznym zatwierdzonym przez FDA, ale żadna amerykańska apteka go nie produkuje.


  W latach siedemdziesiątych i bardzo mocno w latach osiemdziesiątych Masteron stał się bardzo popularny wśród wyczynowych kulturystów. W rzeczywistości jest postrzegany jako niezbędny element przygotowań do zawodów dla wielu kulturystów i jest ulubionym wśród kulturystów rekreacyjnych podczas ich cykli cięcia. Ze względu na dołączony ester propionianowy Masteron musi być wstrzykiwany co najmniej trzy razy w tygodniu, przy czym harmonogram każdego drugiego dnia jest najbardziej wydajny.

  Ze względu na potrzebę częstych zastrzyków i duże zapotrzebowanie na sterydy, wiele podziemnych laboratoriów rozpoczęło produkcję hormonu Drostanolone z dołączonym estrem Enanthate. Nowa kombinacja stała się bardzo widoczna na początku 2000 roku i jako taka narodziła się Masteron Enanthate. Masteron Enanthate to ten sam steryd anaboliczny, co Masteron Propionate; sam hormon nie został zmieniony. Jedyną różnicą między tymi dwoma związkami jest przyłączony ester, który wpływa na aktywne życie leku i uwalnianie go do organizmu.

  Biały proszek Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Enantan drostanolonu CAS 472-61-145


  Funkcje i cechy Masteron Enanthate:

  Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate) to steryd anaboliczny na bazie dihydrotestosteronu (DHT).

  Drostanolon jest po prostu hormonem DHT strukturalnie zmienionym. Zmiana istnieje poprzez dodanie grupy metylowej w pozycji węgla 2. To gwarantuje, że hormon nie ulegnie rozkładowi metabolicznemu wywołanemu przez enzym dehydrogenazy 3-hydroksysteroidowej znaleziony w mięśniu szkieletowym.

  Ta prosta zmiana strukturalna sprawia, że ​​hormon jest znacznie bardziej anaboliczny, a to daje nam Drostanolone.

  Po utworzeniu hormonu, zmienionego z DHT, dołączany jest ester, w tym przypadku dołączony ester to Enanthate. Enanthate nie jest sterydem ani lekiem, ale niczym więcej niż narzędziem do pomiaru czasu stosowanym dla leku.


  Podobnie jak Masteron Propionate, Masteron Enanthate jest dobrze znany jako jeden z niewielu sterydów anabolicznych, który ma silne właściwości antyestrogenowe. Ten steryd anaboliczny nie może zwiększać poziomu estrogenu; w rzeczywistości może obniżyć poziom estrogenu w organizmie.

  Z tego powodu Drostanolon odniósł sukces w leczeniu raka piersi, a połączenie Drostanolonu i Tamoksyfenu było bardzo powszechne przez wiele lat. Kulturyści z zadowoleniem przyjmują tę cechę, ponieważ estrogen często jest trudny do kontrolowania za pomocą wielu sterydów i niższe poziomy estrogenu często prowadzą do trudniejszego i bardziej określonego wyglądu podczas fazy cięcia.


  Masteron Enanthate posiada jedne z najbardziej wprowadzających w błąd ocen anabolicznych i androgennych ze wszystkich sterydów anabolicznych, choć nie jest tak mylące jak Halotestin i Anavar. Drostanolon ma powinowactwo wiązania do receptora androgenowego, który jest pięciokrotnie większy niż tantestosteron, co nie tylko daje mocniejszy wygląd, ale może również pozytywnie wpływać na utratę tłuszczu. Wszystkie sterydy anaboliczne mogą pomóc poprawić tempo metabolizmu, ale te o silnym powinowactwie do wiązania androgenów mogą mieć wpływ na bezpośrednią lipolizę.

  Efekty Masteron Enanthate:

  Aby zobaczyć pełne pozytywne efekty Masteron Enanthate, najlepiej pokaże je szczupła sylwetka. Oznacza to, że główny czas dla tego sterydu będzie podczas cyklu cięcia, a im bardziej szczupła osoba, tym wyraźniejsze będą efekty.

  Dla konkurencyjnych kulturystów poddawanych 12-16 tygodniowemu przygotowaniu Masteron najczęściej pojawia się w drugiej połowie prepa po usunięciu znacznej ilości tłuszczu. Dodatek hormonu Drostanolone może pomóc mu stracić odrobinę tłuszczu, który wciąż pozostaje na ścianie, ale co ważniejsze, zapewni jego pożądany wygląd.


  Dla rekreacyjnego kulturysty lub użytkownika sterydów, który nie będzie tak chudy jak konkurencyjny kulturysta, Masteron Enanthate jest nadal dobrym wyborem dla cyklu cięcia. Nie możesz skończyć tak ciężko jak konkurencyjny kulturysta, ponieważ nie jesteś tak szczupły, ale mimo to pojawi się twardość.

  Jeśli jednak na ciele znajduje się znaczna warstwa tłuszczu, może być bardzo trudno znaleźć zauważalną korzyść pod względem twardości i definicji. To naprawdę steryd, który działa najlepiej, gdy jest już oparty na twardości.

  Chociaż chude użycie jest najlepszym zastosowaniem do utwardzania, nie jest to jedyne zastosowanie tego sterydu anabolicznego. Masteron Enanthate to dobry wybór dla sportowca, który chce zwiększyć siłę i jest bardziej niż często uznawany.

  Większość użytkowników sterydów używa Masteron tylko podczas cięcia, gdy kalorie są niskie i siła jest koniecznie zmniejszona. Ale dla sportowca, który chce zwiększyć siłę z niewielkim lub zerowym przyrostem masy ciała, może to być dobry wybór. Sportowiec powinien również znaleźć poprawę w regeneracji i wytrzymałości mięśniowej i bez względu na cel końcowy regeneracja i wytrzymałość są nieocenione.


  Następnie pozostaje nam zastosowanie łączenia i podczas gdy dowolny steryd anaboliczny może być użyty do łączenia Masteron Enanthate jest prawdopodobnie jednym z najgorszych wyborów. Hormon Drostanolone nie pakuje ciosu potrzebnego do znacznego wzrostu.

  Może wystąpić pewien wzrost, szczególnie przy bardzo dużej dawce, ale istnieją znacznie lepsze opcje. Są takie, które będą obejmować niskie do umiarkowanych ilości Masteron Enanthate w swoim cyklu dla korzyści antyestrogenowych podczas fazy łączenia, ale gdy mówimy o cyklu łączenia, który często obejmuje wysokie dawki testosteronu, to nie wystarczy zwalczać aktywność estrogenową indukowaną tearomatazą.

  Biały proszek Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań Enantan drostanolonu CAS 472-61-145


  Administracja Masteron Enanthate:

  Większość mężczyzn będzie dawkować Masteron (wersja Propionate) w ilości 300-400 mg na tydzień. Ponieważ ester enantanu jest większy niż ester propionianu, oznacza to, że zajmuje więcej miejsca w całym związku. Dawkowanie może wymagać korekty w górę, aby uzyskać taką samą ilość aktywnego Drostanolone podczas korzystania z wersji Enanthate.

  Zwiększenie o 100 mg na tydzień powinno załatwić sprawę. Niezależnie od dawki, całkowitą tygodniową dawkę można podzielić na dwa równe wielkości zastrzyków na tydzień, takie jak jeden w poniedziałek i jeden w czwartek. Całkowite wykorzystanie potrwa od 6 do 12 tygodni w zależności od potrzeb.


  Ze względu na możliwość wirylizacji zalecane dawki Masteron Enanthate nie są podawane kobietom. Wersje propionate są jedynymi, które kobiety powinny rozważyć. Zobacz informacje na temat profilu Masteron.

  Aplikacje :


  Enantan drostanolonu może zwiększać twardość i gęstość mięśni, zapewniając indywidualny wygląd podczas rywalizacji na scenie.

  Enantan drostanolonu może zwiększać siłę, jednocześnie utrzymując tę ​​samą tkankę tłuszczową, a nawet ją obniżając, co może pomóc w zapobieganiu utracie mięśni podczas diety.

  Masteron jest często idealnym wyborem do włączenia do stosu sterydów lub w niektórych przypadkach do stosowania jako jedyny zastrzyk dla cyklu sterydów.

  Drostanolone enanthate 100 USP zastrzyk zapewnia enanthat drostanolonu, silny androgenny steryd, który ma podobne właściwości dihydrotestosteronu. Drostanolon nie jest zdolny do aromizacji i dlatego nie przekształca się w estrogen.

  Zarówno aktywność anaboliczna, jak i androgenna drostanolonu jest znacznie większa niż testosteronu metylowego. Estryfikacja grupy 17-beta-hydroksylowej wydłuża czas działania drostanolonu.

  Estry drostanolonu w oleju wstrzykniętym domięśniowo są powoli wchłaniane z fazy lipidowej, dlatego enantan Drostanolonu 100E można podawać w odstępach co 1-2 tygodnie.

  Wskazówki :

  JAK ZROBIĆ ZAMÓWIENIE?

  1. Powiedz nam, czego potrzebujesz (użyj do czego / nazwy i ilości produktu), otrzymasz poradę i ofertę.


  2. Pełna płatność zostanie dokonana, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.


  3. Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, dostępny numer śledzenia.


  4. Towar dotrze do Ciebie w ciągu 3 ~ 7 dni.


  DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

  1. Wysoka jakość: nasze fabryki są profesjonalne w produkcji surowego proszku z doświadczeniem ponad 10 lat.

  Mając dobrą reputację na całym świecie, nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski,

  Finlandia, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja, Rosja, USA, Australia, Japonia, Korea i wiele innych krajów, ponad 100 kg

  każdego miesiąca.

  2. Konkurencyjna cena: Wszystkie proszki są dostarczane fabrycznie bezpośrednio, jest to cena fabryczna i do negocjacji.

  3. Szybka i bezpieczna dostawa: Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, numer śledzenia

  dostępne, stawka celna ≥99%.

  4. Dobra obsługa przed i po sprzedaży: każdy problem prosimy o kontakt z nami, zawsze będziemy online

  ty.

  Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka i bezpieczna dostawa, dobra obsługa, to my! Zapraszamy do kontaktu!

  Produkty, które możemy dostarczyć:
  Gorąca sprzedaż hormonu steroidowego:
  1 Metandienon 72–63–9
  2) Octan trenbolonu 10161–34–9
  3) Oxandrolone 53–39–4
  4 Fluoksymesteron 76–43–7
  5 Undekanian testosteronu 5949–44–0
  6 Propionian testosteronu 57–85–2
  7 Testosteron Sustanon250 -
  8 Turinabol (octan 4-chlorotestosteronu) 855–19–6
  9 Mestanolon 521–11–9
  10 Octan metenolonu 434–05–9
  11 Fenylopropionian nandrolonu 62–90–8
  12 Undecylenian boldenonu (Equipoise) 13103–34–9
  13 Cypionian boldenonu 106505–90–2
  14 Enantan drostanolonu -
  15 7-keto DHEA (7-oxo DHEA) 1449–61–2
  16 Dehydroepiandrosterony 53–43–0
  17 Aktbolan trenbolonu (parabolan) 10161–34–9
  18 Cykloheksylometylowęglan trenbolonu 23454–33–3
  19 Ternbolone Enanthate -
  20 Trenbolon 10161–33–8
  Gorąca sprzedaż hormonów polipeptydowych:
  21 Melanotan II (10 mg / fiolkę) 121062-08-6
  22 Selank (5 mg / fiolkę) 129954–34–3
  23 DSIP (2 mg / fiolkę) 62568–57–4
  24 Gonadotropina (2 mg / fiolkę) 71447–49–9
  25 Fragment HG 176-191 (2 mg / fiolkę) -
  26 Oksytocyna (2 mg / fiolkę) 50–56–6
  27 Ipamorelin (2 mg / fiolkę) 170851–70–4
  28 PT-141 (10 mg / fiolkę) -
  29 GHRP-2 (5 mg / fiolkę 10 mg / fiolkę) 158861–67–7
  30 MGF (2 mg / fiolkę) -
  Męskie akcesoria / produkty erotyczne:
  31 Cytrynian Sildenafi (Viagr) 171599–83–0
  32 Tadalafi (Ciali) 171596–29–5
  33 Wardenafil (Levitr) 224785–91–5
  34 119356–77–3
  35 Dutasteryd 164656–23–9
  Proszek odchudzający:
  36 L (-) - karnityna 541–15–1
  37 Rimonabant 158681–13–1
  38 Orlistat 96829–58–2
  39 Turinabol 855–19–6
  40 Chlorowodorek lorkaseriny 856681-05-5
  Proszek przeciwnowotworowy:
  41 Letrozol 112809–51–5
  42 Anastrozol (Arimidex) 120511–73–1
  43 L-trijodotyronina (T3) 1955–6–1
  44 Trilostan 13647–35–3
  45 Formestan 566–48–3
  Proszek do znieczulenia powierzchniowego:
  46 Benzokaina 1994–9–7
  47 Chlorowodorek tetrakainy 136–47–0
  48 Chlorowodorek prokainy 1951–5–8
  49 Lidocaine Hydrochloride (Lidocaine HCL) 73–78–9
  50 Ksylokaina 137–58–6
  51 Chlorowodorek prokainy 1951–5–8
  52 Chlorowodorek proparakainy 5875–6–9
  Bezpieczny rozpuszczalnik organiczny:
  53 gamma-Butyrolakton (GBL) -Butyrolakton 96–48–0
  54 Alkohol benzylowy (BA) 100–51–6
  55 Oleinian etylu 111–62–6
  56 Benzoesan benzylu (BB) 120–51–4
  57 Olej z pestek winogron 85594–37–2
  Surowce farmaceutyczne:
  58 Gryzeofulwina 126-07-8
  59 Pregabalina 148553–50–8
  60 Maleinianu chlorfeniramina 113–92–8
  61 Paracetamol 103–90–2
  62 Johimbina HCl 65–19–0
  63 Fenacetyny 62–44–2
  64 Chinina 130–95–0
  65 Bromowodorek dekstrometorfanu 6700–34–1

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Moran

  Tel: +8613264734726

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)