Dom ProduktySteroid anaboliczny testosteronu

Masteron Drostanolone Propionate Testosteron Anaboliczne sterydowe zastrzyki do kulturystyki 521-12-0

Masteron Drostanolone Propionate Testosteron Anaboliczne sterydowe zastrzyki do kulturystyki 521-12-0

  • Masteron Drostanolone Propionate Testosterone Anabolic Steroid Injection For Bodybuilding 521-12-0
  • Masteron Drostanolone Propionate Testosterone Anabolic Steroid Injection For Bodybuilding 521-12-0
 • Masteron Drostanolone Propionate Testosterone Anabolic Steroid Injection For Bodybuilding 521-12-0

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: RAWSGEAR
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 521-12-0

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Dobrze ukryte opakowanie; Torba foliowa
  Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
  Możliwość Supply: 1000 kg / miesiąc
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Drostanolone Propionate Wygląd: Biały proszek
  Czystość: > 98% Gatunek: Farmaceutycznej
  Emal: china@quality-steroid.com WhatsApp: 8615711952876
  High Light:

  testosterone based steroids

  ,

  growth hormone testosterone

  Masteron Drostanolone Propionian Anaboliczny sterydowy proszek do iniekcji do kulturystyki

  Szybkie Szczegóły:

  • Drostanolone Propionate
  • Alias: Masteron
  • Czystość: min. 99%
  • Numer rejestru CAS: 521-12-0
  • Nr EINECS: 208-303-1
  • Wzór cząsteczkowy: C23H36O3
  • Masa cząsteczkowa: 360,53
  • Klasa: klasa farmaceutyczna
  • Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczone zachowanie
  • Zastosowanie: materiał farmaceutyczny itp

  Opis:

  1. Masteron jest jednym z tych sterydów, który kryje w sobie trochę tajemniczości, ponieważ jest zarówno przereklamowany, jak i niedoceniany w zależności od koła, w którym podróżujesz.

  2. Jeden z najczęściej podrabianych sterydów; kiedy posiadasz legalny Masteron, najczęstsza postać zostanie dołączona do estru propionianu, przy czym dostępna będzie również wersja estru Enanthate.

  3. Masteron-Propionate jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych sterydów kulturystycznych wszechczasów; kiedy patrzymy na przygotowanie do zawodów, można to zobaczyć bardzo łatwo, ale jak wkrótce zobaczymy, nie ma to większego sensu przy pakowaniu na wymiar.

  4. Ponadto, podobnie jak wiele sterydów anabolicznych, istnieje silny cel medyczny poza poprawą wydajności, ale ponownie, cel Masteron-Propionate w dziedzinie medycyny jest nieco inny niż większość innych sterydów anabolicznych.

  5. Drostanolon-propionian lub lepiej znany jako „Masteron” to steryd anaboliczny pochodzący z dihydrotestosteronu (DHT) z dołączonym estrem propionianu istniejącym przez dodanie grupy 2a-metylowej (propionian 2a-metylo-dihydro-testosteronu).

  6. Opracowany w leczeniu raka piersi Masteron-propionian jest jednym z bardziej skutecznych leków do tego celu, szczególnie w połączeniu z cytrynianem tamoksyfenu (Nolvadex), i to samo nadaje sterydowi nieco wyjątkowego charakteru.

  7. Większość sterydów anabolicznych, które zostały opracowane z zamiarem medycznym, są na ogół robione w celu zwalczania chorób wyniszczających mięśnie, ale jak widać, nie jest tak w przypadku Masteron.

  8. Wydaje się, że Masteron-Propionate ma zdolność do zmniejszania poziomu estrogenu w organizmie do pewnego stopnia, a ponieważ estrogen jest wrogiem pacjenta z rakiem piersi, bardzo łatwo jest zobaczyć, w jaki sposób przyniesie to korzyść jednostce.

  9. Chociaż jest to dobra forma leczenia raka piersi, w ostatnich latach zaczęła tracić popularność, ponieważ inhibitory aromatazy (AI), takie jak Arimidex, okazały się bardziej skuteczne. Chociaż AI są zdecydowanie silniejsze pod względem ogólnej kontroli estrogenu, Masteron-Propionate wydaje się mieć sposób na walkę z konwersją estrogenów innych sterydów w układzie do pewnego stopnia i jak łatwo się domyślić, może to okazać się bardzo korzystne, ponieważ dobrze.

  10. Zarówno łagodnie anaboliczny, jak i androgenny, a także z drugiej strony łagodny, jego naturalny skład nie wydaje się pasować do faktycznej funkcjonalności; nie jest to zupełnie rzadkie w sterydach anabolicznych, Halotestin przychodzi na myśl, ponieważ jest to steryd, który jest wysoce anaboliczny i androgenny, ale nie wykazuje efektów androgennych.

  Dane techniczne:

  Nazwa produktu Drostanolone Propionate
  Wygląd Biały krystaliczny proszek
  Temperatura topnienia 124 ° C-128 ° C 125 ° C-127 ° C
  Dokładny obrót + 26 ° - + 32 ° + 27,5 °
  Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,20%
  Pozostałość po zapłonie ≤0,1% 0,02%
  Analiza ≥97% 98,5%

  Aplikacje:

  1. W przypadku propionianu Masteron, chociaż bardzo łagodnie androgenny na papierze, może mieć dramatyczny efekt twardnienia na szczupłą sylwetkę i sprzyjać większej aktywności metabolicznej w dość silnym stopniu; nie do stopnia trenbolonu pod żadnym względem, ale wciąż dość przyzwoity.

  2. Jako steryd anaboliczno-androgenny w świecie zwiększającym wydajność, podczas gdy większość sterydów ma pierwszorzędną rolę i kilka drugorzędnych natur, które mogą być przydatne w dowolnym cyklu (niektóre mogą odgrywać główną rolę w dowolnym cyklu), propionian Masteron wydaje się być steryd anaboliczny o szczególnym przeznaczeniu.

  3. Steryd ma bardzo małe zastosowanie w cyklu łączenia, ponieważ nie zwiększy on rozmiarów i będzie daleki od najlepszego wyboru, jaki można podjąć pod względem zwiększenia siły i wydajności; Jednak dla osoby, która chce się odchudzić i zgrać, jest to jeden z lepszych sterydów na rynku.

  Nasza przewaga

  1. bogate doświadczenie.
  Nasza firma jest od wielu lat wiodącą fabryką produkcyjną w Chinach w obszarze farmaceutycznym, nasze produkty eksportowane są do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów, i otrzymaliśmy bardzo dobre opinie od naszych klienci, nawiązaliśmy długotrwałe przyjazne stosunki współpracy.

  2. Świetna jakość, czystość i korzystne.
  Dobra jakość to jeden z naszych sekretnych sukcesów (produkty do budowy mięśni), zapraszamy do zamówienia próbek, MOQ zaledwie 10 gramów.

  3.Bezpieczna i szybka dostawa.
  Mamy zapasy, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć towar już w dniu otrzymania płatności.
  Mamy specjalny sposób, aby wysłać od 0,01 kg do 3,5 kg produktów na raz. Oferujemy płynny proszek do topienia i wysyłamy płyn w specjalnych butelkach.

  4. Dobra obsługa posprzedażna.
  Poinformuj o aktualizacji pakietu jak najszybciej i postaram się jak najlepiej rozwiązać, gdy klient napotka różne problemy.

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Moran

  Tel: +8613264734726

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)