Dom ProduktyTren steryd anaboliczny

Bodybuidling Hormon sterydowy Tibolon w leczeniu zespołu menopauzalnego 5630-53-5

Bodybuidling Hormon sterydowy Tibolon w leczeniu zespołu menopauzalnego 5630-53-5

  • Bodybuidling Steroid Hormone Tibolone For Treatment of Menopausal Syndrome 5630-53-5
  • Bodybuidling Steroid Hormone Tibolone For Treatment of Menopausal Syndrome 5630-53-5
 • Bodybuidling Steroid Hormone Tibolone For Treatment of Menopausal Syndrome 5630-53-5

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: RAWSGEAR
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP, GMP
  Numer modelu: 5630-53-5

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Dyskretne sposoby pakowania gwarantują przepustkę celną
  Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
  Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Tibolon CAS: 5630-53-5
  Czystość: 99% Wygląd: Biały proszek
  MF: C21H28O2 MW: 312.45
  High Light:

  fat cutter steroids

  ,

  muscle gain steroids

  Bodybuidling Hormon sterydowy Tibolon w leczeniu zespołu menopauzalnego 5630-53-5


  Szybki szczegół:

  Nazwa produktu Tibolon
  Alias LIVIELLA; ŻYCIE
  Numer rejestru CAS 5630–53–5
  Nr Einecs 227–069–1
  Formuła molekularna C21H28O2
  Waga molekularna 312,45
  Czystość 99,0%
  Stopień Klasa farmaceutyczna
  Wygląd biały proszek
  Temperatura topnienia 169 ° C
  Temperatura wrzenia 447,4 ± 45,0 ° C (przewidywana)
  Gęstość 1,13 ± 0,1 g / cm3 (przewidywana)

  Co to jest Tibolon?

  Tibolon jest syntetyczną cząsteczką steroidu, która jest w istocie progestagenem. Po wchłonięciu jego metabolity mają właściwości estrogenne, progestagenowe i androgenne. Efekty estrogenowe wywierają się głównie na mózg, kości i tkanki pochwy i są odpowiedzialne za kontrolę objawów naczynioruchowych i zapobieganie utracie kości. Wpływ progestagenowych metabolitów na endometrium zapobiega rozrostowi. Ograniczona konwersja estronu do estradiolu może zmniejszać estrogenowe działanie tibolonu w piersi. Uważa się, że działanie androgenne zwiększa dostępność testosteronu poprzez zmniejszenie globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG).

  Jak skuteczny jest Tibolon?

  W randomizowanych badaniach stwierdzono, że 2,5 mg tibolonu jest bardziej skuteczne niż placebo i mniej skuteczne niż MHT w skojarzeniu ze standardową dawką w kontrolowaniu objawów naczynioruchowych. Dane o umiarkowanej jakości sugerują również, że tibolon jest związany z wyższym odsetkiem nieplanowanych krwawień niż placebo, ale niższym odsetkiem krwawień niż w przypadku skojarzonego MHT.

  Tibolon okazał się skuteczny w zapobieganiu utraty kości. Wpływ tibolonu na kości wydaje się podobny do MHT. W badaniu LIFT bezwzględna redukcja złamań kręgów w grupie tibolonu wyniosła 8,6 (95% CI, 4,4 do 12,9) na 1000 osobolat z względnym ryzykiem zmniejszenia o 45% (95% CI, 26 do 59). Zmniejszyło się także bezwzględne ryzyko złamań bezkręgowych. Zdarzenia niepożądane zaobserwowane w badaniu LIFT ograniczają jego przydatność dla starszej populacji o niskiej gęstości kości.

  Tibolon zmniejsza SHBG i zwiększa biodostępność testosteronu. Ponadto izomer 4 tibolonu stymuluje receptory androgenowe. Uważa się, że oba te działania mają pozytywny wpływ na funkcje seksualne. Dowody na to są jednak niskiej jakości. Metaanaliza Cochrane badań tibolonu w porównaniu z placebo u kobiet po menopauzie nie wykazała wpływu na niewielką korzyść, z szerokimi przedziałami ufności.

  W randomizowanych kontrolowanych badaniach badano tibolon v MHT pod kątem funkcji seksualnych. W dwóch dużych badaniach badano tibolon v przezskórne MHT. Badanie LISA randomizowało 403 kobiety do tibolonu lub przezskórnego estradiolu / noretysteronu przez 24 tygodnie. Oba zabiegi wykazały poprawę w satysfakcjonującym odsetku zdarzeń seksualnych dla obu grup, bez różnicy między grupami. W analizie zgodnej z protokołem, ale nie w analizie zamiaru leczenia, wzrost wyników wskaźnika funkcji seksualnych kobiet (FSFI) był znacznie większy w grupie tibolonu w porównaniu z grupą MHT (p = 0,025). 48-tygodniowe badanie z udziałem 437 kobiet zrandomizowanych do tibolonu lub przezskórnego estradiolu / noretysteronu wykazało poprawę w obu grupach w kwestionariuszu skali płci McCoy'a.

  W innych badaniach porównywano tibolon z doustnym MHT. W badaniu porównującym tibolon, doustną CEE / MPA i placebo stwierdzono znaczny wzrost funkcji seksualnych, mierzony za pomocą FSFI, w grupie tibolonu, ale nie stwierdzono statystycznie istotnej różnicy między tibolonem a CEE / MPA. Uygur i wsp. Stwierdzili poprawę funkcji seksualnych w tibolonie przeciwko CEE / MPA w pytaniach bezpośrednich zamiast w standardowym kwestionariuszu.

  Kto może korzystać z Tibolonu?

  Tibolon może być stosowany przez kobiety, które mają nienaruszoną macicę i nie doświadczyły naturalnego okresu przez co najmniej rok. W przypadku wcześniejszego zażycia może wystąpić nieregularne krwawienie. Kobiety mogą również przejść z cyklicznego lub łączonego ciągłego MHT na Tibolon. Tibolon ma takie same przeciwwskazania jak każdy doustny złożony MHT.

  Skutki uboczne Tibolonu

  Skutki uboczne mogą obejmować ból głowy, zawroty głowy, nudności, ból brzucha, obrzęk stóp i swędzenie. Tkliwość piersi jest rzadka. Niewielkie krwawienie lub plamienie może zwykle wystąpić początkowo, ale zwykle ustępuje po kilku miesiącach. Brak miesiączki występuje u około 80% kobiet po pierwszym miesiącu leczenia tibolonem i ponad 90% po trzecim miesiącu leczenia.

  Bezpieczeństwo tibolonu:

  W badaniu LIFT tibolonu w celu zapobiegania utracie kości i złamaniom osteoporotycznym odnotowano wzrost udaru mózgu w grupie z tibolonem w porównaniu z grupą placebo. Było to widoczne głównie u kobiet w wieku powyżej 60 lat. Wzrost wśród kobiet po 50. roku życia wyniósł 4 dodatkowe przypadki na 1000, a wśród kobiet po 60. roku życia dodatkowe 13 przypadków na 1000 kobiet.
  Tibolon obniża poziom cholesterolu całkowitego i LDL oraz trójglicerydów. Jednak obniża również poziom cholesterolu HDL. Wpływ tych zmian na zdarzenia sercowo-naczyniowe nie jest jasny. Metaanaliza tylko czterech badań, w których to badano, wykazała nieistotny iloraz szans dla zdarzeń sercowo-naczyniowych z tibolonem wynoszącym 1,38 [0,84, 2,27].


  Dane dotyczące bezpieczeństwa piersi były sprzeczne. Przedkliniczne dane dotyczące tibolonu koncentrowały się na jego wpływie na metabolizm estrogenu w piersi. Tibolon i jego metabolity zmniejszają aktywność sulfatazy i stymulują aktywność sulfotransferazy, hamując w ten sposób tworzenie substancji czynnej
  substancje estrogenowe i sprzyjające tworzeniu nieaktywnych estrogenów. Jest to związane z mniejszą gęstością piersi niż konwencjonalny ciągły złożony MHT. Dlatego uznano, że jest bezpieczniejszy, jeśli chodzi o ryzyko raka piersi, dla kobiet zagrożonych rakiem piersi lub nawet tych, które miały raka piersi.

  Nasza zaleta:


  1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
  1) Standard: Enterprise Standard
  2) Cała czystość ≥99%
  3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty w cenie fabrycznej.

  2, szybka i bezpieczna dostawa
  1) Paczkę można wysłać w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
  2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka. Różne metody transportu do wyboru.
  3) Wskaźnik celny ≥ 99%
  4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może nam pomóc w szybkim i bezpiecznym wysyłaniu naszych produktów, i mamy tam zapasy do przeniesienia.

  3, mamy klientów na całym świecie.
  1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.
  2) Informacje zwrotne na temat rynku i towarów będą mile widziane, spełnianie wymagań klientów jest naszą odpowiedzialnością.
  3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę od klientów.

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Moran

  Tel: +8613264734726

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty