Dom ProduktySterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Zdrowy ekwipunek EQ Sterydy undecylenianu boldenonu Żółty płyn Pomaga w budowaniu mięśni

Zdrowy ekwipunek EQ Sterydy undecylenianu boldenonu Żółty płyn Pomaga w budowaniu mięśni

 • Zdrowy ekwipunek EQ Sterydy undecylenianu boldenonu Żółty płyn Pomaga w budowaniu mięśni
 • Zdrowy ekwipunek EQ Sterydy undecylenianu boldenonu Żółty płyn Pomaga w budowaniu mięśni
 • Zdrowy ekwipunek EQ Sterydy undecylenianu boldenonu Żółty płyn Pomaga w budowaniu mięśni
Zdrowy ekwipunek EQ Sterydy undecylenianu boldenonu Żółty płyn Pomaga w budowaniu mięśni
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: RAWSGEAR
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 13103–34–9
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoins
Możliwość Supply: 1000 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Undecylenian boldenonu (Equipoise) Nr EINECS: 236–024–5
Rodzaj: Wstrzykiwany Stosowanie: Medyczny
High Light:

sterydy do cięcia tłuszczu

,

sterydy do wzmocnienia mięśni

 

Zdrowy Equipoise EQ Boldenone Undecylenate Steroids Żółty płyn pomaga budować mięśnie

 

 

Alias: Equ4ipoise ;Ganabol ;Equigan; Ultragan; Undekanian Boldenonu
Nr CAS: 13103-34-9
Nr EINECS: 236-024-5
MF: C30H44O3
MW: 452,67
Surowiec undekanianu boldenonu do zastosowań farmaceutycznych, gęstość 1.030 Einecs nr 236-024-5
Czystość: 98%
Wygląd: żółtawa oleista ciecz
Funkcja: Zdrowe
Typ: do wstrzykiwania
Użycie: Medyczny
Funkcja: Wskazany jako sympatykolityczny i rozszerzający źrenice.Może działać jako afrodyzjak

 

 

 

Opis :

 

Chemiczna nazwa Equipoise to undecylenian boldenonu.Większość użytkowników sterydów nazywa to EQ.Przez dłuższy czas zakładano, że Equipoise jest bardzo podobny do innego popularnego sterydu znanego jako Deca-Durabolin.Nie jest to w żaden sposób prawdą.

Efekty Equipoise są dość proste, a ten steryd jest dobrze tolerowany przez większość użytkowników.Niektórzy odczują wzrost apetytu podczas jazdy na rowerze z tym sterydem.W rzeczywistości EQ odniósł pewne wcześniejsze sukcesy w leczeniu osób z chorobami wyniszczającymi mięśnie, a także był lekiem zatwierdzonym do stosowania przez weterynarzy w leczeniu koni.

Equipoise może być stosowany zarówno w cyklach cięcia, jak i łączenia i okazuje się być bardziej korzystny w połączeniu z innymi sterydami anabolicznymi, a nie z cyklem solo.Zyski podczas cyklu łączenia nie pojawią się z dnia na dzień, ale będą powolne i stopniowe.Warto zaznaczyć, że przyrosty osiągane podczas cyklu będą beztłuszczową masą.Czas porozmawiać o kolarskim EQ dla dobrych, jakościowych wyników.

Chociaż Equipoise może być używany samodzielnie, nie znajdziesz wielu zaawansowanych użytkowników sterydów, którzy będą samodzielnie uruchamiać ten steryd.Jest bardziej korzystny w połączeniu z innymi silnymi związkami, a wyniki będą znacznie bardziej zauważalne.

CYKLE solowe

Cykle EQ trwają nieco dłużej niż zwykły cykl.Długość każdego cyklu sterydowego jest często wybierana przez osobę.Czynniki, które wchodzą w grę przy określaniu długości cyklu, obejmują cele, inne układane sterydy, poziom tolerancji i poziom treningu sprawnościowego/ćwiczeniowego.Zobaczysz, że niektórzy użytkownicy sterydów będą uruchamiać ten konkretny steryd tylko przez 8 tygodni.Chociaż ten steryd jest wszechstronny i może być używany do cięcia i łączenia, większość doświadczonych użytkowników sterydów będzie uruchamiać ten steryd podczas cyklu łączenia lub poza sezonem, aby uzyskać przyrost masy.Ten steryd powinien być zawsze stosowany w połączeniu z testosteronem jako podstawowy steryd do cyklu.Z tego związku anabolicznego mogą skorzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Typowy cykl EQ dla początkujących trwa czternaście tygodni i wykorzystuje testosteron Enanthate jako podstawowy steryd.Przedstawiliśmy ten cykl poniżej:

Tydzień Równowaga Testosteron Enanthate
1 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
2 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
3 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
4 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
5 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
6 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
7 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
8 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
9 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
10 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
11 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
12 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
13 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień
14 300-500mg na tydzień 300-500mg na tydzień

Dla średniozaawansowanych użytkowników Equipoise, najlepsze wyniki można osiągnąć, wstrzykując dawkę między 500-700 mg na tydzień w cyklu czternastotygodniowym, któremu towarzyszy testosteron enanthate jako podstawowy steroid.

Dla zaawansowanego lub doświadczonego użytkownika Equipoise dawki od 700 do 1000 mg na tydzień są więcej niż wystarczające, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

KORZYŚCI CYKLOWE

Teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, co Equipoise może dla Ciebie zrobić.EQ zwiększy tempo syntezy białek.Efekty treningowe zostaną zintensyfikowane, co będzie sprzyjać przyrostom mięśni.Użytkownik doświadczy przyspieszenia metabolizmu dzięki zastrzykom Equipoise.Chcemy podkreślić, że wyniki cyklu EQ będą się różnić w zależności od osoby.

Ten steryd pozwoli osobie wydajniej i skuteczniej wykonywać ćwiczenia na siłowni oraz przeprowadzać intensywne sesje treningowe.Ogólne wyniki sportowe również będą na wyższym poziomie.Mówi się również, że wytrzymałość wzrasta wraz z używaniem EQ, więc ci, którzy lubią sesje cardio na siłowni, nie będą się męczyć tak szybko podczas jazdy na rowerze z tym niesamowitym sterydem.Wzrost siły jest również powszechny podczas korzystania z EQ.Zwłaszcza, gdy użytkownik spożywa więcej kalorii w celu zwiększenia masy mięśniowej.

Kulturyści, którzy chcą ciąć tłuszcz, będą zadowoleni z używania EQ, a także ci, którzy chcą go używać w cyklu na masę.Tak długo, jak dieta użytkownika jest odpowiednia, korzyści płynące z Equipoise i przyrostu masy mięśniowej będą czyste, wysokiej jakości mięśniami, a nie przyrostem tłuszczu i wagą wody.Wiedza to potęga.Im więcej wiesz o konkretnym związku, który zamierzasz cyklicznie, tym więcej twoje ciało odniesie korzyści ze sterydu.

TERAPIA PO CYKLU

Terapia po cyklu lub PCT to niezbędny proces, przez który ludzie przechodzą po zakończeniu cyklu sterydów.Celem jest przywrócenie ich ciała do normalnego stanu, aby mogło ponownie zacząć naturalnie wytwarzać hormony.Po zakończeniu serii sterydów użytkownik rozpocznie terapię po cyklu.

PCT jest niezbędne, aby zapobiec długotrwałemu upośledzeniu produkcji testosteronu w organizmie.Bez PCT poziom testosteronu może nigdy nie powrócić do normy, a terapia zastępcza może być wymagana na stałe.

Niektórzy mogą rozpocząć PCT już dwa lub trzy dni po przyjęciu ostatniej pigułki lub zastrzyku.Czasy rozpoczęcia nie są ustalone w kamieniu i będą się różnić w zależności od osoby w zależności od długości cyklu i jakie sterydy zostały przyjęte w jakich dawkach.Oczywiście przy dłuższym cyklu będziesz potrzebować dłuższego okresu rekonwalescencji PCT.Typowe cykle PCT po użyciu Equipoise trwają cztery tygodnie i rozpoczynają się około trzech tygodni po ostatnim zastrzyku EQ.

PCT używa Clomidu lub Nolvadexu, chociaż niektóre osoby będą używać obu w tym czasie.Clomid i Nolvadex mają skutki uboczne, które mogą obejmować bóle głowy, nudności i rozstrój żołądka.Te skutki uboczne będą się różnić w zależności od osoby w zależności od jej poziomu tolerancji.Niezależnie od tego, czy wybierzesz jeden z nich, czy zdecydujesz się użyć obu do PCT, często zaczyna się od wyższych dawek obu leków i zmniejsza się dawkę, aż PCT ​​dobiegnie końca.

CZEGO MOŻNA OCZEKIWAĆ PO PCT

Nie oczekuj, że uderzysz na siłownię tak okrutnie, gdy nie masz cyklu sterydowego i prowadzisz terapię po cyklu.Zyski nie zostaną utracone, gdy wyjdziesz z cyklu.Osoby mogą czuć się zmęczone lub nie być tak podekscytowane treningiem, ale jest to naturalne.Zachowanie pozytywnego nastawienia podczas prowadzenia terapii po cyklu jest niezbędne.Pamiętaj, że jest to czas, którego twoje ciało potrzebuje na przegrupowanie się i naładowanie do następnego cyklu sterydowego.Czas wolny pozwala zarówno ciału, jak i umysłowi na strategiczne stworzenie następnego cyklu, zaplanowanie go i zmiażdżenie celów w kierunku ciała, na które ciężko pracujesz.

WNIOSEK

Equipoise może być używany do cięcia, masy lub cykli siłowych i zapewni niesamowite rezultaty w połączeniu z czystym jedzeniem i konsekwentnym treningiem.Ten steryd był i będzie nadal używany przez początkujących sportowców, a także przez najbardziej doświadczonych kulturystów i sportowców.

To, w jaki sposób jeździsz EQ, zależy od Ciebie.Zaplanuj odpowiednio i pamiętaj o celu końcowym.Ci, którzy są nowicjuszami w świecie sterydów, powinni zawsze przeprowadzić wystarczające badania na temat EQ i innych sterydów, których używają.Bez odpowiedniej wiedzy o tym, jak działa EQ, skąd będziesz wiedzieć, czy steryd osiągnął swój maksymalny potencjał?

Możesz zapytać chłopaków i dziewczyny w lokalnej siłowni o Equipoise i możesz uzyskać mieszane wyniki i opinie.Weź to wszystko pod uwagę, ale zdecyduj, co myślisz o Equipoise po uruchomieniu cyklu.

WIĘCEJ O CYKLACH WYPOSAŻENIA:

Dawkowanie i cykl sterydu zależy od celu i przeznaczenia każdej osoby.Zawsze lepiej zasięgnąć porady kogoś doświadczonego przed rozpoczęciem cyklu.Należy jednak pamiętać, że podstawowa dawka i zastosowania cykli powinny być jasne.W tym artykule poznasz trzy rodzaje cykli przeznaczonych dla profesjonalistów i początkujących.

CYKL DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 • – 500mg testosteronu enanthate lub cypionate tygodniowo, kontynuuj przez 1-12 tygodni;
 • – 600mg undecylenianu boldenonu na tydzień, kontynuuj przez 1-11 tygodni;
 • – Dianabol 30mg ED tygodnie 1-4 (w przeciwnym razie można wybrać dawkę do wstrzykiwań w pierwszym tygodniu na ładowanie czołowe);
 • – PCT – 3 tygodnie po ostatnim wstrzyknięciu testosteronu.

CYKL MASOWY DLA NISKIEGO AROMATYZACJI

 • – 800mg undecylenianu boldenonu na tydzień, stosować 1-12 tygodni;
 • – 600mg primobolanu (metenolon enanthate) na tydzień, stosować 1-13 tygodni;
 • – Opcjonalnie – Anavar 60mg ED, stosować 1-16 tygodni;
 • – PCT – 3 tygodnie po ostatnim wstrzyknięciu primobolanu.

ZAAWANSOWANY CYKL MASOWY (DLA BARDZO DOŚWIADCZONYCH UŻYTKOWNIKÓW – POLECAMY REGULARNĄ KRWIĄ PRZED, W TRAKCIE I PO CYKLU)

 • – 500 IU HCG pw, tygodnie 1-18;
 • – 1000-1500mg testosteronu enanthate/cypionate/sustanon na tydzień, stosować 1-16 tygodni;
 • – 500-750mg deca (dekanian nandrolonu) na tydzień, stosować 1-14 tygodni;
 • – 800-1000mg undecylenianu boldenonu na tydzień, stosować 1-14 tygodni;
 • – 150-200mg NPP (nandrolon fenylopropionian) EOD, stosować 14-18 tygodni;
 • – 150-200mg propionianu testosteronu EOD, stosować 16-18 tygodni;
 • – 100-150mg octanu trenbolonu EOD, stosować 12-18 tygodni;
 • – Opcjonalny start z 40-50mg Dianabol ED tygodnie 1-4;
 • – PCT – 3 dni po ostatnim wstrzyknięciu octanu trenbolonu.

 

Jak kontynuować zamówienie sterydów?Po pierwsze: daj mi znać, jakich przedmiotów szukasz, ilości i kraju docelowego!
.
Po drugie: potwierdzasz wszystkie szczegóły i oferujesz nam zamówienie;

Po trzecie: wysyłamy szczegółową cenę naszego produktu i oferujemy odpowiednie odniesienie do metody wysyłki.

Dalej: potwierdzasz zamówienie i płacisz 100% z góry i przesyłasz nam dokładny adres.

Po piąte: Organizujemy wysyłkę zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Po szóste: oferujemy obsługę posprzedażną po otrzymaniu przesyłki;


Nasze atuty:

 

1. Pakowanie
Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami, a my damy klientom kilka sposobów pakowania do wyboru po skontaktowaniu się ze mną przez e-mail.

2. Jakość
Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w branży farmaceutycznej, każda partia proszków steroidowych musi zostać przetestowana przez nasz dział QC (kontrola jakości), zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży.

3. Dostawa
Możemy zapakować Twoje proszki w ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności, a odpowiednie zdjęcie paczki z proszkami zostanie wysłane do Ciebie.

4. Cena
Najlepsze ceny na pewno będziesz zadowolony, im więcej kupisz, tym bardziej konkurencyjne ceny otrzymasz.

5. Płatność
T/T, paypal, Money Gram, Bitcoin, Western Union.

 

 

Zdrowy ekwipunek EQ Sterydy undecylenianu boldenonu Żółty płyn Pomaga w budowaniu mięśni 0

 

Gorące produkty sprzedające

 

Enanthate testosteronu Numer CAS: 315-37-7
Octan testosteronu Numer CAS: 1045-69-8
Propionian testosteronu Numer CAS: 57-85-2
Cypionat testosteronu Numer CAS: 58-20-8
Fenylopropionian testosteronu Numer CAS: 1255-49-8
Anavar Numer CAS: 53-39-4
Dianabol Numer CAS: 72-63-9
Winstrol Numer CAS: 10418-03-8
Anadrol Numer CAS: 434-07-1
Izokapronian testosteronu Numer CAS: 15262-86-9
Dekanian testosteronu Numer CAS: 5721-91-5
Akatat eksemestanu Numer CAS: 107868-30-4
Testosteron Sustanon 250 --
Undekanian testosteronu Numer CAS: 5949-44-0
Turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron) Numer CAS: 855-19-6
Accutane (Izotretynoina) Numer CAS: 4759-48-2
Dutasteryd Numer CAS: 164656-23-9
Proszek stanolonu Numer CAS: 521-18-6
Dekanian nandrolonu Numer CAS: 360-70-3
Cypionat nandrolonu Numer CAS: 601-63-8
Fenypropionian nandrolonu/Durabolin Numer CAS: 62-90-8
Undecylenian boldenonu (Równowaga) Numer CAS: 13103-34-9
Octan boldenonu Numer CAS: 2363-59-9
Propionian drostanolonu/Masteron Numer CAS: 521-12-0
Enanthate drostanolonu Numer CAS: 472-61-1
Octan trenbolonu Numer CAS: 10161-34-9
Trenbolon Enanthate Numer CAS: 10161-33-8
Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu Numer CAS: 23454-33-3
Proszek wardenafilu Numer CAS: 224785-90-4
Methenolon Enanthate (Primobolan) Numer CAS: 303-42-4
Octan metenolonu Numer CAS: 434-05-9
Methandrostenolon/Dianabol Numer CAS: 72-63-9
Cytrynian tamoksyfenu/Nolvadex Numer CAS: 54965-24-1
cytrynian klomifenu Numer CAS: 50-41-9
cytrynian toremifenu Numer CAS: 89778-27-8
Letrazol/Femara Numer CAS: 112809-51-5
wardenafil Numer CAS: 831217-01-7

 

Szczegóły kontaktu
RAWSGEAR MANUFACTURER

Osoba kontaktowa: Moran

Tel: +8613264734726

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)