Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Peptyd uwalniający hormon wzrostu wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla mięśni Lean

Peptyd uwalniający hormon wzrostu wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla mięśni Lean

  • Human Growth Hormone Releasing Peptide GHRP-6 5mg 10mg For Lean Muscles
  • Human Growth Hormone Releasing Peptide GHRP-6 5mg 10mg For Lean Muscles
 • Human Growth Hormone Releasing Peptide GHRP-6 5mg 10mg For Lean Muscles

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 87616-84-0

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 fiolek
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Dobrze przebrany pacakge ze specjalną metodą
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoins
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: GHRP-6 Pełne imię i nazwisko: Heksapeptyd uwalniający hormon wzrostu
  Jednostka: 10 sztuk / zestaw Specyfikacja: 5 mg / fiolka; 10 mg / fiolka
  Wygląd: Biały liofilizowany proszek Producent: Pharmlab
  High Light:

  growth hormone releasing peptide

  ,

  human growth hormone powder

  Peptyd uwalniający hormon wzrostu wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla mięśni Lean

  Nazwa produktu: GHRP-6
  CAS NO .: 87616-84-0
  Wzór cząsteczkowy: C46H56N12O6
  Masa cząsteczkowa: 873,01
  Masa molowa: 873,014
  Czystość peptydów:> 98,0%
  Wygląd: Biały liofilizowany proszek
  Substancja powiązana: Całkowite zanieczyszczenia (%) ≤ 2,0%
  Zawartość octanu: ≤ 15,0%
  Bakteryjne endotoksyny: ≤5 IU / mg
  Rekonstytucja: Stosowanie się do najlepszych wytycznych dotyczących odtworzenia GHRP-6, odtworzenie w sterylnej, bakteriostatycznej, destylowanej wodzie, w razie konieczności w lekkiej sonikacji.
  Przechowywanie GHRP-6: liofilizowany GHRP-6, choć stabilny w temperaturze pokojowej przez 3 tygodnie, powinien być przechowywany w temperaturze poniżej -20 ° C. Po rozpuszczeniu GHRP-6 należy przechowywać w 2-8 ° C w ciągu 2-7 dni i Przyszłe stosowanie poniżej -20 ° C. W przypadku długotrwałego przechowywania zaleca się dodanie białka nośnikowego (0,1% HSA lub BSA). Uniknąć wielu cykli zamrażania i rozmrażania.
  Okres przechowywania: Jeden rok od wysyłki

  Big Advantage można uzyskać od nas:

  1. Surowce wysokiej jakości (> 98% czystości)

  2. bezpieczny pakiet 100%

  3. Dostawa w USA

  4. Specjalny kanał do UE

  --- przez Pharmlab

  Informacje GHRP-6

  Najczęściej stosowanymi z tych peptydów jest zwiększenie produkcji GH. Innymi peptydami w tej kategorii są GHRP-2, Hexarelin i ipamorelin. Jeśli chodzi o zwiększenie liczby GH, wszystkie one są podobne i nie są konieczne lub korzystne do ich połączenia. Wręcz przeciwnie, wybrać najbardziej odpowiedni dla konkretnej sytuacji.

  Głównym zastosowaniem GHRP-6 jest zwiększenie stężenia GH, co prowadzi również do wzrostu poziomu IGF-1. To pomaga schudnąć, aw niektórych przypadkach również przyczynia się do zbierania mięśni. Ogólnie rzecz biorąc, GHRP jest wybrany jako substytut GH i jest rzadko używany w połączeniu z GH.

  Powodem, dla którego GHRP-6 przewyższa inne GHRP, jest jego wpływ na zwiększenie apetytu (co może być również niekorzystne) i ma znaczną wartość w zmniejszaniu stanu zapalnego i pomaga go wyleczyć, szczególnie zapalenia ścięgna

  Hexapeptyd uwalniający GHRP-6 jest jednym z kilku syntetycznych analogów met-enkefaliny, które zawierają nienaturalne D-aminokwasy, zostały opracowane pod kątem ich aktywności uwalniającej hormon wzrostu i nazywane są secretagogami GH. Brak aktywności opioidowej są silnymi stymulatorami uwalniania GH. Te sekretariaty różnią się od GHRP, ponieważ nie mają żadnego związku z sekwencjami i wywodzą swoją funkcję poprzez działanie na zupełnie innym receptorze. Ten receptor był nazywany receptorem sekrecji hormonu wzrostu, ale z uwagi na kolejne odkrycia, ghrelina jest uważana za naturalny endogenny ligand receptora. Dlatego te leki sekrecyjne hormonu wzrostu działają jak syntetyczne mimetyki ghreliny.

  Kiedy używać GHRP-6 ?

  GHRP-6 jest najczęściej stosowany w tym samym celu, co GH może używać, ale można wybrać przewagę kosztową korzystną dla GHRP-6, GH lub gdy jednostki mają tendencję do stymulowania ich GH w celu uzyskania zastrzyków.

  Cele te mogą obejmować zwiększoną redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę wzrostu mięśni, gdy jest stosowany w połączeniu z sterydami anabolicznymi, S właściwości kosmetyczne i poprawę gojenia ran.

  GHRP-6 nie może być uznany za przydatny z dowolnego z powyższych powodów. Jednak w przypadku stosowania krótkotrwałego amplifikacji przy zastosowaniu procedur ciągłych, a nie cyklów steroidowych lub procedur utraty tłuszczu, zaleca się ograniczenie dawki do zalecanego minimalnego zakresu dawkowania.

  Jak używać GHRP-6 ?

  GHRP-6 jest zazwyczaj dostarczany w fiolce 5 mg, którą należy przechowywać w chłodni. (Akceptowalne, ale nie wysyłaj ich do niechłodzonych.) Fiolkę należy rozcieńczyć wodą sterylną lub bakteriostatyczną. Na przykład, fiolki można rozcieńczyć 2,5 ml wody, uzyskując roztwór 2 mg / ml (2000 mcg / ml). Po dodaniu wody fiolki przechowywane są ponownie w chłodni.

  Po podaniu odpowiednią objętość jest pobierana z fiolki z (zwykle) strzykawki insulinowej zgodnie z żądaną dawką i stężeniem preparatu. W powyższych przykładach dawka 100 mcg wymagałaby tylko 0,05 ml, oznaczonej na strzykawce insuliny. 300 mikrogramów będzie wymagało 0,15 ml lub oznaczono "15 jm" na strzykawce insuliny.

  Wstrzyknięcie może być podskórne, domięśniowe lub dożylne zgodnie z preferencjami osobistymi.

  Przynajmniej dwa razy dziennie najlepszy efekt to 3x dziennie, co najmniej 30-60 minut przed posiłkiem i wzrasta cukier bez cukru (innymi słowy, spadek cukru we krwi od ostatniego posiłku). Ogólnie Na przykład jeden Może wynosić od 50-300 mcg. Kiedy GHRH jest stosowany z GHRP-6, dawkę należy zmniejszyć do 50-100 mcg.

  W przypadku wyższych poziomów GH, większe dawki w zalecanym zakresie z pewnością zwiększą efekt. Zwykle w odniesieniu do korzyści leczniczych, takich jak zapalenie ścięgna, zwykle wystarcza niski koniec zakresu i niekoniecznie widać znacząco większy wpływ podczas zwiększania dawki.

  Choć rozwiązanie GHRP-6 nadal jest bardzo dobre i utraciło skuteczność w czasie, nie ma ostrych cięć pomiędzy ogólnymi wytycznymi a używaniem fiolek w ciągu miesiąca od odbudowy. W przeszłości upuszczę fiolkę i rozpocznę nową.

  Czynniki zmniejszające skuteczność GHRP-6

  W celu zwiększenia poziomów GH, GHRP-6 jest mniej skuteczny w obecności wysokiego poziomu glukozy we krwi lub wysokiego poziomu somatostatyny, co wynika z wysokich poziomów IGF-1. Z tego powodu, w najlepszym przypadku należy zażywać GHRP-6, podczas gdy poziom cukru we krwi jest stosunkowo niski, na przykład około 30-60 minut przed posiłkiem. GHRP-6 zmniejszy efekt, jeśli GH jest przyjmowany przez wstrzyknięcie, ponieważ GH zwiększa IGF-1. Jeśli stosowanie GH jest ograniczone nie więcej niż około 14 jm na tydzień, jednoczesne stosowanie leku GHRP-6 prawdopodobnie jeszcze zwiększy GH, ale jeśli użycie GH jest większe niż to, prawdopodobnie zastrzyki GHRP-6 będą niewiele robić nic na zwiększenie GH Poziomów.

  Niskie poziomy tarczycy zmniejszają skuteczność GHRP-6, a skromnie zwiększone poziomy tarczycy, takie jak 50-200 mcg / dzień T4, lub 12,5-50 mg / dzień T3, mogą poprawić skuteczność. (Jeśli stosuje się T3, dawkowanie należy podzielić na trzy dawki dziennie).

  Aplikacja GHRP-6

  GHRP-6 jest peptydem do wstrzykiwań w kategorii uwalniającym peptyd lub GHRP. Najczęstszym stosowaniem tych peptydów jest zwiększenie produkcji hormonu wzrostu. Inne peptydy w tej kategorii obejmują GHRP-2, heksarelinę i ipamorelinę. Jeśli chodzi o wzrost wzrostu, wszystkie te prace działają podobnie, a ich łączenie nie jest konieczne. Wybiera się najbardziej odpowiedni dla danego przypadku.
  Głównym zastosowaniem GHRP-6 jest zwiększenie stężenia hormonu wzrostu, co prowadzi również do wzrostu poziomu IGF-1. Pomaga to utratę tkanki tłuszczowej, aw niektórych przypadkach pomaga również wzmocnieniu mięśni.

  Ogólnie, stosowanie GHRP jest wybrane jako alternatywa dla stosowania GH, a rzadko jest łączone z hormonem wzrostu.

  Powodem preferowania GHRP-6 w stosunku do innych GHRP jest jego wpływ na zwiększenie apetytu (co może być również niekorzystne), a jego zademonstrowana wartość w zmniejszaniu stanów zapalnych i wspomagających gojenie się urazu, szczególnie zapalenia ścięgna.

  Wpływ GHRP-6

  · Zmniejszone poziomy tkanki tłuszczowej
  · Ulepszony sen
  · Silniejszy system immunologiczny
  · Silniejsze kości
  · Skóra zdrowsza
  · Poprawa odzysku

  Nazwa SPE
  Melanotan I 10 mg / fiolka, 10vial / box
  Melanotan II 10 mg / fiolka, 10vial / box
  CJC 1295 2mg / fiolka, 10vial / box
  Cjc1295 dac 2mg / fiolka, 10vial / box
  Sermorelin 2mg / fiolka, 10vial / box
  Sermorelin 5 mg / fiolka, 10vial / box
  PT 141 10 mg / fiolka, 10vial / box
  Ipamorelin 2mg / fiolka, 10vial / box
  Ipamorelin 5 mg / fiolka, 10vial / box
  MGF 2mg / fiolka, 10vial / box
  PEG MGF 2mg / fiolka, 10vial / box
  GHRP-6 5 mg / fiolka, 10vial / box
  GHRP-2 5 mg / fiolka, 10vial / box
  Heksarelin 2mg / fiolka, 10vial / box
  Heksarelin 5 mg / fiolka, 10vial / box
  Tymozynę Beta 4 (TB4) (TB-500) 2mg / fiolka, 10vial / box
  Follistatyna 344 1 mg / fiolka, 10vial / box
  Oksytocyna 2 mg 2mg / fiolka, 10vial / box
  Epitalon 10 mg / fiolka, 10vial / box
  DSIP 2mg / fiolka, 10vial / box
  DSIP 5 mg / fiolka, 10vial / box
  Selank 2mg / fiolka, 10vial / box
  Selank 5 mg / fiolka, 10vial / box
  BPC 157 2mg / fiolka, 10vial / box
  Gonadorelin 2mg / fiolka, 10vial / box
  Triptorelin GNRH 2mg / fiolka, 10vial / box
  Ghrh 2mg / fiolka, 10vial / box
  Tesamorelin 2mg / fiolka, 10vial / box
  ACE031 1 mg / fiolka, 10vial / box
  GDF-8 1 mg / fiolka, 10vial / box

  Najlepsze usługi

  1. Oferuj najlepszą jakość i konkurencyjną cenę.

  2. dobrze doświadczony w dostarczaniu paczek do Ciebie.

  Dyskretne i szczelne opakowanie zapewniające zagwarantowanie odprawy celnej.

  Dostawa: pierwszeństwo w korzystaniu z DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS itp.

  3. Pełny zapas zapewnia szybką dostawę.
  4. Doskonała obsługa posprzedażna.

  5. Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa.

  Mamy wystarczająco dużo zapasów i możemy je zorganizować w ciągu 24 godzin po otrzymaniu
  Płatności. Numer dowodowy zostanie szybko poinformowany po wysyłce.
  Mamy specjalny sposób może dostarczyć od 0,01 kilograma do 50 kilogramów produktów.
  Proponujemy proszek topnienia do cieczy. I statek płynu w specjalnych butelkach.

  6. Doświadczalne zakupy.
  Oprócz surowego proszku i płynu steroidowego oferujemy sterydowe rozwiązania i przepisy kulinarne.

  Możemy nauczyć Cię, jak robić sterydowe rozwiązania w domu.

  Mamy ponad dziesięć lat doświadczenia w eksporcie steryd anabolicznych, peptydów i półproduktów farmaceutycznych na całym świecie. Dużych ilości należy wysyłać do USA co miesiąc, nasi dystrybutorzy mają co roku co najmniej 10000 dolarów na surowce . Niezależnie od tego, jak duży będzie Twój porządek, będziemy mieli drogę do wysyłki do Ciebie i zagwarantować 100% bezpieczne dla Ciebie.

  Rynek UE jest bardzo gorący. Na przykład Wielka Brytania , Łotwa, Litwa, Rosja. Dystrybutorzy pochodzili z tych krajów, kupili surowce w granicach od 5000 do 20000 USD, produkty gotowe z nich są bardzo popularne.

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)