Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Biały ludzki peptyd wzrostu ludzkiego wzrostu CJC1295 bez DAC CAS 863288-34-0

Biały ludzki peptyd wzrostu ludzkiego wzrostu CJC1295 bez DAC CAS 863288-34-0

  • White Human Growth Hormone Peptide CJC1295 Without DAC CAS 863288-34-0
  • White Human Growth Hormone Peptide CJC1295 Without DAC CAS 863288-34-0
 • White Human Growth Hormone Peptide CJC1295 Without DAC CAS 863288-34-0

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 863288-34-0

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 fiolek
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Przebrany pacakge
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: CJC 1295 Alias: CJC-1295 bez DAC
  Wygląd: Biały Proszek liofilizowany Nadaje się do: Osób starszych, dorosłych
  Specyfikacja: 2 mg / fiolka, 10vial / zestaw Pamięci masowej: Przechowywać w temperaturze 2-8 ℃ w lodówce
  Rynkach eksportowych: Globalny Gatunek: Farmaceutycznej
  High Light:

  growth hormone releasing peptide

  ,

  muscle growth peptides

  Peptyd hormonowy wzrostu ludzkiego CJC1295 bez DAC CAS 863288-34-0


  Podstawowa informacja.

  Alias: CJC-1295 Acetate; CJC1295 (bez DAC)


  Cas .: 863288-34-0


  Wzór cząsteczkowy: C165H271N47O46


  Masa cząsteczkowa: 3649.30


  Czystość (HPLC): 98,0%


  MS (ESI): N / A


  Waga masy: 95,0 ~ 105,0%


  HS: 2922199090


  Wygląd: Biały Proszek liofilizowany


  Zastosowanie: Produkty pośrednie farmaceutyczne


  Pochodzenie: Chiny


  Znak towarowy: Pharmlad


  Rynki eksportowe: globalne


  Wprowadzenie

  Zmodyfikowany GRF 1-29 jest również znany jako Mod GRF 1-29, ale jeszcze bardziej znany jako CJC-1295 bez DAC. Jest to białko o długości 29 aminokwasów i jest analogiem GHRH. CJC-1295 bez DAC działa na receptory na przysadce mózgowej w celu pobudzenia uwalniania hormonu wzrostu ludzkiego.

  CJC-1295 bez DAC można by właściwie określić jako drugą generację pochodnej GHRH.

  GHRH jest modyfikowany w celu utworzenia tego, co jest znane jako czynnik wyzwalający (GRF) 1-29, znany również jako Sermorelin. GRF 1-29 jest następnie modyfikowany w celu utworzenia mod GRF 1-29, który jest CJC-1295 bez DAC.

  CJC-1295 może być użyty do jakichkolwiek celów zwiększania osiągów, chociaż utrata lub odrzucanie tłuszczu może być najbardziej wyróżniająca się. Dla sportowców poza sezonem, które chcą spakować na większą ilość, CJC-1295 nie jest dobrym wyborem, a przynajmniej nie jest używany sam.

  Pomimo, że będzie promować aktywność anaboliczną, ogólny anabolizm, jaki promuje, nie będzie tak znaczący. Jednak w połączeniu z innymi lekami zwiększającymi skuteczność, osoba może się okazać, że robi się więcej z powodu wzrostu poziomu HGH i IGF-1. Powinien również stwierdzić, że z uwagi na silniejszy metabolizm, jest w stanie utrzymać się szczuplejsze, gdy jest więcej niż może mieć inne.

  To nie jest prawo do jedzenia jak świni; Nadal można uzyskać tłuszcz przy użyciu CJC-1295, ale powinieneś mieć łatwiejszy czas kontrolując przyrost tłuszczu, gdy peptyd jest w grze. Możesz być w stanie uciec z większą ilością niż inni, ale ile to będzie genetycznie zależne.


  Opis

  Uczestnicy badania często podają dawki cyklu 2-3 razy dziennie (np. Przed śniadaniem, przed snem i po wysiłku) przez okres kilku tygodni. Te cykle lub impulsy mają na celu ściśle imitować naturalne wydzielanie GH. W przypadku CJC 1295 dawkowanie jest rzadsze, ponieważ okres półtrwania leku DAC wynosi do 8 dni.

  Dlatego cykl CJC 1295 z DAC wymaga jednotygodniowych zastrzyków, co powoduje ogólne zwiększenie wydzielania GH. W tym momencie badania nie wykazują znaczących korzyści dla jednego cyklu na drugim, więc jest to kwestia osobistego preferencji.

  CJC-1925 to sterylny, nieprogeniczny, biały liofilizowany proszek przeznaczony do iniekcji podskórnej lub domięśniowej, po rekonstytucji z jałową wodą do wstrzykiwań. CJC-1295 można wstrzykiwać podskórnie strzykawką insulinową. Dawka na wstrzyknięcie: 2 mg. Wstrzykiwania na fiolkę: 1 X 2 mg dawek Ilość do wstrzykiwań: Jeśli stosowano 0,5 ml wody do mieszania, to 2 mg dawki = 0,50 ml (lub 50 jednostek na strzykawce insuliny). Jeśli użyłeś 1 ml wody, to dawka 2 mg = 1 ml (lub 100 jednostek). Częstość wstrzyknięcia próbki: 2 mg wstrzyknięte raz w tygodniu (z powodu długiego okresu półtrwania).


  CKC1295 DAC wykazało niesamowite wyniki jako hormon uwalniający hormony (GHRH). Nie tylko CJC1295 wykazało zdolność zwiększania hormonu i wydzielania oraz jej zalet, ale to było w stanie to zrobić w bardzo dużych ilościach. Ostatnie badania wykazały, że CJC - 1295 stymuluje GH i wydzielanie, i utrzyma stały wzrost bez zwiększania prolaktyny, co prowadzi do silnej utraty tkanki tłuszczowej i zwiększa syntezę białka.

  CJC-1295 DAC to długo działający hormon uwalniający hormon, który powoduje, że przysadka przednia uwalnia więcej hormonu. Celem peptydu było leczenie depozytów tłuszczu trzewnego u pacjentów z otyłością AIDS, ponieważ wzrasta poziom egzogennych egzogennych domięśniowo zwiększa lipolizę (utrata tkanki tłuszczowej). Badania kliniczne okazały się skuteczne w większości badanych osób. Ghrelin, uwolniony z jelita, krążący i działający jak hormon głodu, wykazuje działanie synergistyczne w organizmie z GHRH, a także hamuje somatostatynę, aby ustąpić miejsca impulsowi GHRH. Przykładem GHRP (peptydem wydającym GH) jest heksarelina lub GHRP2. CJC 1295 DAC jest wyjątkowo zaprojektowanym peptydem i jest znany jako najlepszy w sekretariacie


  Podanie

  Uczestnicy badania często podają dawki cyklu 2-3 razy dziennie (np. Przed śniadaniem, przed snem i po wysiłku) przez okres kilku tygodni. Te cykle lub impulsy mają na celu ściśle imitować naturalne wydzielanie GH. W przypadku CJC 1295 dawkowanie jest rzadsze, ponieważ okres półtrwania leku DAC wynosi do 8 dni. Dlatego cykl CJC 1295 z DAC wymaga jednotygodniowych zastrzyków, co powoduje ogólne zwiększenie wydzielania GH. W tym momencie badania nie wykazują znaczących korzyści dla jednego cyklu na drugim, więc jest to kwestia osobistego preferencji.

  CJC-1925 to sterylny, nieprogeniczny, biały liofilizowany proszek przeznaczony do iniekcji podskórnej lub domięśniowej, po rekonstytucji z jałową wodą do wstrzykiwań. CJC-1295 można wstrzykiwać podskórnie strzykawką insulinową. Dawka na wstrzyknięcie: 2 mg. Wstrzykiwania na fiolkę: 1 X 2 mg dawek Ilość do wstrzykiwań: Jeśli stosowano 0,5 ml wody do mieszania, to 2 mg dawki = 0,50 ml (lub 50 jednostek na strzykawce insuliny). Jeśli użyłeś 1 ml wody, to dawka 2 mg = 1 ml (lub 100 jednostek). Częstość wstrzyknięcia próbki: 2 mg wstrzyknięte raz w tygodniu (z powodu długiego okresu półtrwania).


  Charakterystyka chemiczna

  Białka / peptydy to łańcuchy aminokwasów połączone w konkretne, unikalne rzędy. Białka, w zależności od ilości aminokwasów, które się składa, przejdą jako jeden z trzech typów strukturalnych: pierwotnej struktury białkowej, która jest po prostu długim łańcuchem aminokwasów, drugorzędową strukturą białkową, która jest składaną strukturą białkową, podobną do plastikowej Arkusz, trzeciorzędową strukturę białkową, która jest skomplikowaną falą białek podobną do splątanej kulki przędzy, a na końcu czwartorzędową strukturę białkową, która jest połączona ze sobą kilkoma białkami trzeciorzędowymi. Znaczenie tego w hormonach białkowych takich jak Hormon wzrostu ludzkiego (HGH), insulina, lewotwórcza hormon (LH), Mod GRF 1-29 (CJC-1295 bez DAC) i wiele innych stanowi fakt, że różne sekcje białka Struktura przyczyni się do różnych miejsc pracy w organizmie przez wiązanie się i aktywowanie różnych receptorów. Kształt hormonu peptydowego i jego różne podsekcje, mogą umożliwiać silniejsze powinowactwo wiązania lub słabsze powinowactwo wiązania.

  Hormon Wzrostu Hormonu Wzrostu (GHRH), który jest endogennie wydzielanym GHRH przez łukowate jądro podwzgórza ludzkiego ciała, wynosi 44 aminokwasy. Stwierdzono jednak, że tylko pierwsze 29 aminokwasów białka były tak samo skuteczne w wiązaniu się z receptorami na przysadki mózgowej jak pełna 44-aminokwasowa struktura. Następnie wyodrębniono pierwsze 29 aminokwasów w strukturze białka, które następnie nazywano GRF 1-29, ale problem związany z tą pochodną GHRH był faktem, że został szybko metabolizowany i usunięty z organizmu przez enzymy. Badania wykazały, że okres półtrwania GRF 1-29 wynosi mniej niż 10 minut i zaledwie 5 minut [. Nie było to wystarczająco dużo czasu, aby zapewnić maksymalne i długotrwałe uwalnianie HGH z gruczołu przysadki, ponieważ badania wykazały, że pełny potencjał impulsu HGH z przysadki wymaga co najmniej 30 minut, co świadczy o tym, że znacznie wyższe stężenie HGH (50 razy większa) obserwowano 15-30 minut do podawania podskórnego analogów GHRH.

  Dlatego rozwiązanie polegało na zmodyfikowaniu GRF 1-29 przez zastąpienie różnych aminokwasów swoją strukturą innymi aminokwasami, co zapewniłoby większą odporność na rozbicie i rozszczepienie enzymów. Powstało wiele zmodyfikowanych analogów, a Mod GRF 1-29 (CJC-1295 bez DAC) został ostatecznie wybrany do użytku, co wykazało najbardziej obiecujące efekty.

  Opakowania i dostawa


  1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysyłanie 100 gramów do 100 kg proszków w jednym czasie do Twojego kraju.


  2. Szybka i dyskretna wysyłka mogłaby zostać przygotowana dla przelewu celnego.


  3. Kod śledzenia 24 godziny na zagwarantowanie odprawy celnej.


  4. Wiele rodzajów przesyłek, również może być wymagane.


  Nasza zaleta


  1. Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienie.


  2. Mamy głębszą wiedzę zawodową, możesz pełnić pełen zakres usług.


  3. Wielka jakość, korzystna cena i bezpieczny transport.


  4. Bezpieczne i dyskretne przesyłki.


  5. Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, przesyłki ekspresowej z usługami DHL, EMS, HKEMS, TNT, UPS, Fedex i 24h po sprzedaży.

  Produkty

  Peptydy:

  Peptydy Specyfikacje
  MGF 2 mg / fiolkę
  PEG MGF 2 mg / fiolkę
  CJC-1295 z DAC 2 mg / fiolkę
  CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolkę
  PT-141 10 mg / fiolka
  MT-1 (Melanotan 1) 10 mg / fiolka
  MT-2 (Melanotan 2) 10 mg / fiolka
  GHRP-2 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę
  GHRP-6 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę
  Ipamorelin 2 mg / fiolka
  Heksarelin 2 mg / fiolkę
  Sermorelin 2 mg / fiolkę
  Oksytocyna 2 mg / fiolkę
  TB500 2 mg / fiolkę
  Pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolkę
  H-gh 2 mg / fiolkę
  Triptorelin 2 mg / fiolkę
  Tesamorelin 2 mg / fiolkę
  Gonadorelin 2 mg / fiolkę
  Gonadorelin 10 mg / fiolka
  DSIP 2 mg / fiolkę
  Selank 5 mg / fiolkę
  Follistatyna 344 1 mg / fiolkę
  ACE 031 1 mg / fiolkę
  Miostatyna (GDF-8) 1 mg / fiolkę


  Proszek sterydowy:

  Steroids Proszek
  1 26
  2 Octan testosteronu 27 Octan boldenonu
  3 Cypionian testosteronu 28 Boldenone undecy (Sprzęt)
  4 Testosteron dekanoat 29 Propionian boldenonu
  5 Testosteron Enanthate 30 Cypionian boldenonu
  6 Izonapodortat testosteronu 31
  7 Fenylopropionian testosteronu 32 Dekanat Nandrolonu
  8 Propionian testosteronu 33 Fenylpenandron (durabolina)
  9 Testosteron Undecanoate 34 Undecylan Nandrolonu
  10 Metylotestosteron 35 Cypionian nandrolonu
  11 36 Propionian nandrolonu
  12 4-chlorodehydrometylotestosteron 37
  13 Octan klostebolu 38
  14 39 Octan trenolonu
  15 Testosteron Sustanon 250 40 Enanthate Trenbolonu
  16 41 Metylotrienolon
  17 Stanolon 42 Trenbolon Heksahydrobenzyl
  18 43 7-keto DHEA
  19 Enanthate Methenolonu 44
  20 Acetat methenolonu 45 Anadrol
  21 Metylodrostanolon (Superdrol) 46 Anavar
  22 Propionian drostanolu (Masteron) 47
  23 Dantanolone Enanthate 48 Dianabol
  24 Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) 49
  25 Cytrynian klomifenu 50

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)