Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Hormony peptydu heksareliny Kulturystyka CAS 140703-51-1 Biały liofilizowany proszek

Hormony peptydu heksareliny Kulturystyka CAS 140703-51-1 Biały liofilizowany proszek

  • Hexarelin Peptide Hormones Bodybuilding CAS 140703-51-1 White Lyophillized Powder
  • Hexarelin Peptide Hormones Bodybuilding CAS 140703-51-1 White Lyophillized Powder
 • Hexarelin Peptide Hormones Bodybuilding CAS 140703-51-1 White Lyophillized Powder

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 140703-51-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 fiolek
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Przebrany pacakge
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Heksarelina CAS: 140703-51-1
  Temp. Przechowywania: -20 ° C Właściwości chemiczne: Biały liofilizowany proszek
  Kategorie produktów: peptydu Gatunek: Farmaceutycznej
  High Light:

  growth hormone releasing peptide

  ,

  muscle growth peptides

  Peptyd Hormonowy Wzrostu Ludzkiego Heksarelina Do Kulturystyki CAS 140703-51-1

  Szybki podgląd

  Nazwa produktu: Hexarelin


  Synonimy: HIS-D-2-METHYL-TRP-D-PHE-LYS-NH2; HIS-D-2-ME-TRP-ALA-TRP-D-PHE-LYS-NH2; HEXARELIN, HORMON TŁA ROZWOJU HEXAPEPTIDA; , L-histydylo-2-metylo-D-tryptofvlo-L-alanvlo-L-tryptofvlo-D-fenvloalanylo-l-lizynoamid


  CAS: 140703-51-1


  MF: C47H58N12O6


  MW: 887,04


  Kategorie produktów: Peptyd, receptor Glukagonu i pokrewne, Peptydy, hormony, przeciwrakowe i odpornościowe


  Czystość:> 99%


  Certyfikacja: GMP, ISO 9001, USP, BP


  Wygląd: Biały liofilizowany proszek


  Nadaje się do: Osoby w podeszłym wieku, Dzieci, Dorośli


  Norma: Stopnia lekarska


  Pochodzenie: Chiny


  Znak towarowy: Pharmlad


  Rynki eksportowe: globalne


  Zastosowanie: Heksarelina jest syntetycznym peptydem uwalniającym hormon wzrostu (GHRP).

  Opis

  Heksarelina jest peptydem o sześciu aminokwasach. Badania wykazały, że heksarelina jest rzeczywiście skuteczniejsza i dłuższa niż hormon uwalniający hormon wzrostu (GHRH). Wiadomo również, że GHRP-6 ma synergistyczny wpływ na GHRH, powodując znacznie większe uwalnianie niż którąkolwiek z tych substancji. Łącząc GHRP-6 z heksareliną, powstaje silniejsza kombinacja peptydu uwalniającego GH niż kiedykolwiek słyszano. Potencjalna przydatność kliniczna tych heksapeptydów uwalniających GH jest również wzmocniona przez obserwacje, że długotrwałe podawanie powoduje zwiększenie stężenia krążącego we krwi IGF-1. Wykazano, że długotrwałe leczenie produktem GHRP-6 podnosi stężenie IGF-1, jak również stężenie białka-3 wiążącego IGF i promuje liniowy wzrost.

  Heksarelina jest w proszku liofilizowanym tak samo jak inne peptydy GHRP i przechowywanie powinno odbywać się w suchym i chłodnym miejscu, aż do rozpuszczenia i umieszczenia w lodówce. W celu odtworzenia proszku stosuje się wodę bakteriostatyczną, a korzystną metodą podawania podskórnego zastrzyku heksareliny jest strzykawka insulinowa. Użytkownicy zauważą, że 200mcgs to nasycająca dawka dla heksareliny, a przez kilka tygodni całkowite odczulanie może rozpocząć się. Ponadto odnotowano sporadyczne zapalenie przysadki przy dawkach znacznie przekraczających dawki nasycenia. Osłabienie może być łatwo usunięte poprzez przerwanie od użycia preparatu hexerlin przez kilka dni do kilku tygodni. Ta GHRP jest najsilniejsza, a ze względu na współczynnik odczulania uważam, że optymalnym sposobem na użycie tego peptydu byłoby mieszanie go w małych dawkach z innymi GHRP2 GHRP2, GHRP6 lub iPamoreliną GHRP.

  Podanie

  Heksarelina (HEX) to peptydowy środek wydzielniczy GH, o strukturalnie podobnej do GHRP-6, w rodzinie czynników pobudzających uwalnianie hormonu wzrostu (GH). Może być stosowany medycznie do leczenia niedoboru GH. Heksarelina staje się popularnym lekiem zwiększającym wydajność. Ze względu na zdolność Hexarelina do zwiększenia wydzielania naturalnego hormonu, większość jej skutków jest podobna do syntetycznego GH, choć w nieco mniejszym stopniu. Skutki jego zastosowania obejmują: wzrost siły, wzrost nowych włókien mięśniowych, zwiększenie rozmiaru już istniejących włókien mięśniowych, ochronę nerwową, odbudowę stawów, ochronę i uzdrowienie. Ponadto receptory GH w tkance tłuszczowej umożliwiają potencjalną redukcję tłuszczu przy użyciu preparatu Hexarelin. Zwiększenie krążącego hormonu wzrostu poprzez stosowanie preparatu Hexarelin powoduje wzrost poziomu insulinoopodobnego wzrostu (wzrost poziomu IGF-1 w wątrobie). IGF-1 jest główną przyczyną wzrostu mięśni w odpowiedzi na stymulację GH.

  Funkcje i cechy

  Heksarelina składa się z łańcucha aminokwasów, który po podaniu stymuluje przysadkę w sposób pulsacyjny powodując uwalnianie większej ilości GH do organizmu. Niestety, w tej chwili nie jest w pełni zrozumiałe, w jaki sposób Hexarelin powoduje tak silny wzrost GH w porównaniu do powiedzenia GHRP-6; Dane pokazują jedynie, że wzrost jest znacznie większy.


  Wykazano, że stosowanie preparatu Hexarelin zwiększa poziom prolaktyny i kortyzolu w organizmie, znacznie bardziej niż inne produkty GH. Zwiększenie prolaktyny nie powinno być tak silne, jak w przypadku niektórych sterydów anabolicznych, ale w niektórych przypadkach mogą one być istotne. Heksarelina nie zwiększy poziomów Ghrelina w organizmie, np. GHRP-6, mimo że jest bardzo podobny w strukturze.

  Dane wykazały również, że Hexarelin jest jednym z szybszych produktów GH dostępnych na rynku, ale także jednym z niewielu, które przestały działać przez określony czas. Poziomy GH powinny wzrastać szybko iw korzystny sposób zaledwie w ciągu czterech tygodni. Jednak użycie minionego szesnastego tygodnia znaku wykazuje niewielki efekt. Wykorzystanie dowolnej wartości zazwyczaj mieści się w przedziale 8-12 tygodni, przy 4-6 tygodniach bez użycia (minimum) pomiędzy cyklami Hexarelina. Peptyd nie spowoduje używania funkcji przysadki moczowej (produkcja GH), podobnie jak sterydy anaboliczne w odniesieniu do jądra, ale wydają się mieć krótkotrwały okres działania.


  Ruchomości

  Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów GH, Hexarelin niesie ze sobą liczne korzyści. Ponieważ jest to jeden z najbardziej wydajnych hormonów GHRH dostępnych na rynku, może być najbardziej korzystny dla sportowca. Hormon wzrostu ludzkiego (HGH) zawsze będzie najskuteczniejszy ze wszystkich, ale jeśli chodzi o pozycje GHRH, fragmenty i tym podobne, Hexarelin może być najlepszym wyborem.

  Sportowiec poza sezonem powinien odnaleźć wzrost masy i siły, zwiększenie wyzdrowienia i możliwość utrzymania niższego poziomu tkanki tłuszczowej całego ciała w rzeczywistości. Podobnie jak w przypadku każdego produktu typu GH, wyniki będą uzależnione od diety i treningu, a także silnie zależne od pozostałych elementów. Użytkownik znajdzie swój anaboliczny cykl steroidowy lub inne elementy oparte na wydajności, aby być o wiele skuteczniejszy przy używaniu produktu GH. Nie znajdzie wiele korzyści w kategoriach anabolizmu, gdy jest używany samodzielnie.

  Dla sportowca cięcia wiele z tego, co zostało powiedziane dla sportowców poza sezonem, można powiedzieć ponownie, ale w tym przypadku jest to utrata tkanki tłuszczowej, zwiększony metabolizm, który jest najbardziej korzystny. Odzyskiwanie będzie również odgrywać dużą rolę w kategoriach korzyści, ponieważ takie odzyskanie często cierpi na ciężką dietę. Ważna uwaga - chociaż znaczący anabolizm nie będzie występował podczas stosowania samemu w sezonie poza sezonem, jeśli jest używany sam podczas cięcia, na pewno będzie istniał zwiększony stopień spalania tłuszczu.

  Być może najbardziej korzystne efekty Hexarelin otaczają jego właściwości lecznicze. Dane pokazały, że jest to jeden z najbardziej korzystnych produktów GH w tym zakresie. Nie możemy nazwać odpowiednią długoterminową opcją w celu zapobiegania starzeniu spowodowanemu krótkotrwa- łym zastosowaniem, które wydaje się istnieć, ale korzyści z odzysku są trudne do zignorowania.

  Takie korzyści mogą obejmować:

  1. Wspólne leczenie (nie maskowanie lub fałszywe złagodzenie bólu, ale rzeczywiste uzdrowienie)


  2. Wzmacnianie układu neuronowego


  3. Naprawa włókien mięśniowych (idealna do urazów)


  4. Bezpośredni wzrost gęstości kości


  5. Ochrona serca (niektóre dane wykazały, że może go leczyć w tkance serca, w tym gojenie blizny w celu złagodzenia ciśnienia w lewej komorze)


  Administracja

  Heksarelinę podaje się za pomocą wstrzyknięcia podskórnego. Pochodzi w suchym proszku i miesza się z wodą bakteriostatyczną. 200 mg dziennie wydaje się być najlepszą dawką dla większości pod względem korzyści, chociaż niektóre mogą sięgać nawet 400 mg dziennie. Użytkownicy, którzy używają 400 mg dziennie, jednakże narażeni są na ryzyko wysiękowej przysadki. Większość danych wskazuje, że korzyści z 200 mg na dobę nie są przekraczane przy wyższych dawkach produktu leczniczego Hexarelin.

  Ze względu na bezczynność, która wystąpi w czasie, maksymalne stosowanie leku w ciągu 16 tygodni jest ogólnym zaleceniem, przy czym przed ponownym rozpoczęciem leczenia nie rzadziej niż 4 tygodnie. Większość użytkowników znajdzie 8-12 tygodni, aby być najbardziej skuteczną i korzystną ramą czasową.


  Opakowania i dostawa


  1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysyłanie 100 gramów do 100 kg proszków w jednym czasie do Twojego kraju.


  2. Szybka i dyskretna wysyłka mogłaby zostać przygotowana dla przelewu celnego.


  3. Kod śledzenia 24 godziny na zagwarantowanie odprawy celnej.


  4. Wiele rodzajów przesyłek, również może być wymagane.


  Nasza zaleta

  * Bogate doświadczenie


  Specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze produkty opieki zdrowotnej i medyczne eksportowane do krajów zamorskich, do Europy, Afryki, Azji, obu Ameryk i innych krajów, a otrzymaliśmy bardzo dobre opinie od naszych klientów i nawiązali długie przyjazne stosunki współpracy.

  * Wielka jakość, czystość i korzystne.


  Dobra jakość jest jednym z naszych sekretnych sukcesów, witamy zamówić próbki.

  * Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa


  Mamy wystarczająco dużo zapasów i możemy zorganizować w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności. Numer przesyłki zostanie szybko poinformowany po wysyłce.

  * Dobra obsługa posprzedażna


  Powiedz aktualizację pakietu tak szybko, jak to możliwe i postaraj się najlepiej rozwiązać, gdy klient napotka różne problemy!

  * Wszystko jest dla klientów


  Nasze produkty i usługi będą koncentrować się na największym zapotrzebowaniu klientów, mamy największy entuzjazm i szczerą współpracę z każdym klientem.

  Mamy specjalny sposób, aby dostarczyć produkty od 10 do 100 kg. Proponujemy proszek topnienia do ciekłego serwisu. I wysyłaj płyn do specjalnych butelek.

  W sumie wysoka jakość, najlepsza obsługa, bezpieczeństwo wysyłki i konkurencyjna cena to nasze wieczyste ściganie.

  Gorące oferty Produkty doustne Oxandrolon (Anavar)
  Oxymetholon (Anadrol)
  Stanozolol (Winstrol)
  Dianabol (Methandrostenolon)
  Testosteron Baza testowa
  Przetestuj Enanthate
  Testuj octan
  Test propionianu testowego Phenylopropionian
  Badanie testu cypionianu testu izocaproinianu Sustanon 250
  Testuj dekanoat
  Przetestuj Undecanoate
  1-Testosteron
  1-Testosteron Cypionat
  17-metylotestoster (metylotestosteron)
  17α-Metyl-Testos terone
  Doustny turynabol (4-chlorodehydrometylotestosteron)
  Turynabol (Aceton Chloroteronu, Octan klostebolu)
  Heksadron
  Mesterolon (Proviron)
  Nandrolon Nandrolon
  Propionian nandrolonu
  Dekanoinian Nandrolonu (DECA)
  Phenylopropionian Nandrolonu
  Mestanolon
  Nandrolon Undecanoate
  Cypiontan Nandrolonu

  Stanolon (DHT)
  Boldenone Boldenon
  Propionian boldenonu
  Boldenone Undecylenate (Sprzęt)
  Cypiontat boldenonu
  Octan boldenonu
  Trenbolon Baza Trenbolonu
  Octan trenbolonu (Finaplix)
  Enanthate trenbolonu (parabolan)
  Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu
  Tibolon
  Metylenbolon
  Propionian drostanolu (Masteronp)
  Methenolon Enanthate Methenolonu Octan methenolonu
  DHEA DHEA
  (Dehydroepiandrosteron)
  1-DHEA
  4-DHEA
  7-Keto-DHEA
  Epiandrosteron
  Octan epiandrosteronu
  Inni Methyldienedion
  Trendione / Trenavar
  6-OXO
  11-OXO
  Epistan / Methyl Epitiostanol
  Androstatrienedion
  2, 4-dinitrofenol
  Dustaster
  Desonide
  Triamcynolon
  Finasteride
  Cytomel, T3
  L-treroksyna, T4
  Rimonabant
  L-karnityna
  Sex Enhancer Flibanserin
  Cialis (Tadalafil)
  Viagra (Sildenafil) Vardenafil (Le vitra)
  Acetildenafil (Hongdenafil)
  Yohimbine Hcl
  Dapoksetyna
  Wyciąg Maca
  Lek przeciwbólowy Benzokaina / benzokaina hcl
  Prokaina / Procaine Hcl
  Lidokaina HCL
  Tetrakaina / Tetrakaina HCL
  Bupiwakaina / Bupiwakaina HCL
  Articaine / Articaine hcl
  Anty-estrogen Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex)
  Cytrynian klomifenu (Clomid)
  Exemestan (Aromasazyna)
  Anastrozol (Arimidex) Letrazol (Femara / Dla mestanu)
  Farmaceutyki Fenacetyna
  Dapoksetyna
  Deksametazonowy fosforan sodu
  Paracetamol
  Pregabalina
  Raloksyfen HCL
  Teofilina
  Furazabol THP
  Atorwastatyna Wapnia
  Lorcaserin
  Carbergoline
  Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne Gamma-Butyrolaktony (GBL rozpuszczalniki)
  1,4-butanodiol (BDO)
  Oleinian etylu (EO)
  Olej z nasion winogron (GSO)
  Alkohol benzylowy (BA)
  Benzoesan benzylu (BB)
  Guaiacol
  Poli (glikol etylenowy) (PEG)
  Polisorbat 80
  HGH i peptydy HGH 176-191 2 mg / fiolkę
  MGF PEG MGF
  CJC-1295 / z DAC
  PT-141 10 mg / fiolkę
  MT-1 MT-2 10 mg / fiolka
  GHRP-2 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę
  GHRP-6 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę
  Ipamorelin 2 mg / fiolkę
  Heksarelina 2 mg / fiolka
  Sermorelin 2 mg / fiolkę
  Selank 5 mg / fiolka
  Follistatyna 344
  Follistatyna 315
  Eptifibatyd
  SARM Aykar
  Andarine / S4
  Andarine / GTX-007
  GW-501516 (kardamon)
  LGD-4033
  MK-677 / Ibutamoren / Nutrobal
  MK-2866 / Ostarine / Enobosarm
  RAD-140
  SR9011
  SR9009
  Sunifiram
  YK11

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)