Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Pharma Grade PEG MGF Pegylowany Mechano Growth Factor dla Budowy Mięśni

Pharma Grade PEG MGF Pegylowany Mechano Growth Factor dla Budowy Mięśni

  • Pharma Grade PEG MGF Pegylated Mechano Growth Factor For Muscle Building
  • Pharma Grade PEG MGF Pegylated Mechano Growth Factor For Muscle Building
 • Pharma Grade PEG MGF Pegylated Mechano Growth Factor For Muscle Building

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: N/D!

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 fiolek
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Przebrany pacakge
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Pegylowany Mechano Growth Factor Inna nazwa.: IGF-1ec
  Pamięci masowej: Temperatura lodówki Dawka na wtrysk: 200 mg (0,2 mg)
  Wstrzykiwania na fiolkę: 10 x 200mcg dawek Gatunek: Farmaceutycznej
  High Light:

  growth hormone releasing peptide

  ,

  human growth hormone powder


  Peptyd hormonowy wzrostu ludzkiego PEG-MGF 2 mg / fiolkę do budowy mięśni


  Szybki podgląd

  PEG MGF


  Nazwa produktu: Pegylowany Mechano Growth Factor


  Wzór cząsteczkowy: C121H200N42O39


  Masa cząsteczkowa : 2867,2


  Numer CAS: N / A


  Czystość: > 98%


  Wygląd: Biały liofilizowany proszek


  Szczegóły opakowania: 2mg / butelka, 1g / worek


  Czas dostawy: 3-5 dni roboczych


  Pochodzenie: Chiny


  Znak towarowy: Pharmlad


  Rynki eksportowe: globalne


  Przechowywanie : Fiolki są liofilizowane i dlatego pozostaną stabilne w temperaturze pokojowej przez 1-2 miesiące. Jednak w przypadku długotrwałego przechowywania należy przechowywać je w temperaturze 2-8 stopni Celsjusza (temperatura w lodówce), gdzie pozostaną stabilne przez okres do 18 miesięcy w postaci proszku. Po zmieszaniu z roztworem do mieszania, fiolki należy przechowywać w lodówce i nie pozostawiać w temperaturze pokojowej. UWAGA: Nie wymieszaj wszystkich fiolek na raz. Powinieneś wymieszać tylko jedną fiolkę naraz i pozostawić resztę w proszku, aż będziesz gotowy do użycia następnej fiolki.


  Ilość wody do zmieszania: Można mieszać 1 ml (1 cm lub 100 jednostek), 2 ml (2 cm lub 200 jednostek) lub 3 ml (3 cm lub 300 jednostek) sterylnej wody, jałowej soli (0,09 nm) lub wody bakteriostatycznej. Ilość wody, którą mieszasz, nie wpływa na efektywność produktów. Jedyną rzeczą, która zmieni się z różną ilością wody jest ilość, którą należy wstrzyknąć, aby uzyskać określoną dawkę. W celu ułatwienia dawkowania zaleca się wymieszanie 1 ml wody na fiolkę (o ile nie ma problemów z rozpuszczaniem peptydu). Uwaga: Jeśli produkt nie rozpuści się do 1 ml wody w ciągu kilku minut, nie potrząsaj fiolką, a zamiast tego spróbuj dodać kolejne 1 ml lub 2 ml wody i pozostawić fiolkę w celu wyrównania przez 24 godziny w lodówce.


  Korzyści: zwiększona masa mięśniowa w zespołach mięśniowych, naprawa szkody.


  Opis

  PEGylacja jest czynnikiem przyłączenia struktury glikolu polietylenowego (PEG) do innej większej cząsteczki (w tym przypadku MGF). PEG działa jako powłoka ochronna, a teoria pozwala tu na przenoszenie MGF przez strumień krwi bez rozbicia się.

  Pegylowany MGF jest bardziej biodostępny. Wstrzykiwany 2-3 razy w tygodniu utrzymuje skuteczne stężenie przez długi okres.

  W kulturystyce ten lek stosuje się w celu przyspieszenia wzrostu mięśni. Inne działania leku obejmują zmniejszenie masy tłuszczowej organizmu, zwiększenie wytrzymałości, poprawę odporności i skóry, wzmocnienie kości, obniżenie poziomu cholesterolu, przyspieszone odzyskiwanie. Ci, którzy podawali MGF, oświadczyli, że nie doświadczają żadnych działań niepożądanych, które często pojawiają się przy użyciu innych leków w celu uzyskania masy ciała.

  MGF Mechano growth factor (MGF) jest nowym wariantem splicingowym insulinowego czynnika wzrostu -1 (IGF-1), znanym także jako IGF-1Ec u ludzi i IGF-1Eb u gryzoni. Jest rzeczywiście nazywany MGF, ponieważ jej forma RNA jest wyrażana w tkankach mięśniowych w odpowiedzi na przeciążenie i / lub uszkodzenie. C-końcowy peptyd mechano-growth factor (MGF) jest kluczowym regionem do alternatywnego splicingu peptydu.

  MGF jest wariantem sprzężenia genu IGF, który zwiększa liczbę komórek macierzystych w mięśniach i umożliwia włókna mięśniowe bezpieczne i dojrzałe. Jest to proces wymagany do wzrostu mięśni dorosłych. Naturalny MGF jest wytwarzany lokalnie i nie przemieszcza się do krwiobiegu. Syntetyczny MGF jest oparty na wodzie i gdy jest podawany domięśniowo, przepływa do krwiobiegu. MGF jest tylko stabilny w krwiobiegu tylko przez kilka minut.

  Podanie

  Kiedy pracujesz obecnie, łamie mięśnie i prawdziwy wzrost następuje wtedy, gdy mięśnie i komórki mogą się rozwijać i zwiększać. To właśnie PEG MGF może być wykorzystany jako niesamowite narzędzie do odzyskiwania. PEG MGF może być prowadzony jako autonomiczny trening peptydowy po treningu, ale jest szczególnie przydatny w dniach odbudowy. Przez wstrzyknięcie 200 mg obustronnie (podskórnie lub domięśniowo) PEG MGF wiąże się z receptorami i rzeczywiście pomaga odzyskać uszkodzoną tkankę mięśniową lepiej niż IGF-1. PEG MGF wykazał również, że sygnał komórek satelitarnych blisko uszkodzonej tkanki mięśniowej wzrasta tak, jakby były częścią uszkodzonych komórek tkankowych. Oznacza to, że zniszczone komórki będą rosły coraz szybciej, ale także wzrośnie komórki w pobliżu uszkodzonej tkanki. W prostych słowach oznacza to, że tworzysz nową tkankę mięśniową podczas odzyskiwania już istniejących mięśni. Jest to bardzo pomocne, biorąc pod uwagę, że w miarę starzenia się, zdolność do proliferacji regeneracji komórek satelitarnych maleje drastycznie. Prowadzi to do utraty mięśni w wieku, ponieważ nie można tworzyć nowych komórek mięśniowych. To tutaj MGF wchodzi! Mechano czynnik wzrostu bezpośrednio zwiększa dostępność wytwarzania komórek mięśniowych; Dlatego też czas regeneracji z uszkodzonej tkanki mięśniowej zmniejsza się, a wzrasta też wielkość mięśni.

  COA

  Wygląd Biały do ​​białego proszku Zgodny
  Czystość (HPLC) ≥98% 99,0%
  woda <6,0% 5,60%
  Kwas octowy 3,0-8,0% 6,45%
  Kwas trifluorooctowy <0,25% 0,12%
  Peptyd ≥80% 83,45%
  MS Zgodny Zgodny

  Dawki i sposób użycia

  Korzystanie z PEG MGF w cyklu lub poza cyklem, będzie doświadczenie odzyskiwania, które jest o wiele lepsze niż jakikolwiek rodzajowy peptyd dostępny. Tak jak zwykłe peptydy, pamiętaj, że PEG MGF występuje w postaci białego delikatnego proszku, który musi być przygotowany z wodą bakteriostatyczną i przechowywany w lodówce.

  PEG MGF nie musi być systematycznie podawany z powodu długiego okresu półtrwania (kilka dni). Będzie krążyć ciało wiążące się z receptorami, w których miał miejsce uszkodzenie tkanki mięśniowej. Administracja powinna być zaplanowana po treningu lub w dniach odbudowy, kiedy planujesz odpocząć. Ponieważ czynnik wzrostu mechano jest wariantem IGF-1, nie chcesz używać treningu MGF, ponieważ będzie musiał walczyć o pozycję z IGF-1, ponieważ oba próbują wiązać się z tym samym receptorem. IGF-1 ma silniejsze powinowactwo do wiązania się z MGF.

  Dni odpoczynku są najlepszym sposobem na maksymalne wykorzystanie PEG MGF, ponieważ będziesz miał niższy poziom IGF-1, a długotrwały PEG MGF będzie mógł biegać ciałem, skupiając się na regeneracji. Osobiście prowadziłam PEG MGF i administrowałam w quad regionach po bardzo długich sesjach, w których moje quady były zgrane na strzępy. Czas regeneracji i wzrost mięśni w tych obszarach obserwowano po tygodniu stosowania. Naprawdę zauważyłem czas regeneracji po przejechaniu 100 mil. W dniu powrotu do zdrowia podałem 200 mg PEG MGF i spoczęłam. Następujące dni mięśnie czują się wyzdrowione, a bolesność nie była obecna podczas następnej rundy treningowej.

  Do wstrzyknięcia podskórnego lub domięśniowego należy użyć strzykawki insulinowej w dawce około 200-400 mg. Mogą być stosowane dwustronne dozowanie, ale administracja pojedynczej witryny będzie działać tak samo dobrze.


  Opakowania i dostawa


  1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysyłanie 100 gramów do 100 kg proszków w jednym czasie do Twojego kraju.


  2. Szybka i dyskretna wysyłka mogłaby zostać przygotowana dla przelewu celnego.


  3. Kod śledzenia 24 godziny na zagwarantowanie odprawy celnej.


  4. Wiele rodzajów przesyłek, również może być wymagane.


  Nasza zaleta


  1. Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienie.


  2. Mamy głębszą wiedzę zawodową, możesz pełnić pełen zakres usług.


  3. Wysoka jakość, korzystna cena i bezpieczny transport.


  4. Bezpieczne i dyskretne przesyłki.


  5. Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, przesyłki ekspresowej z usługami DHL, EMS, HKEMS, TNT, UPS, Fedex i 24h po sprzedaży.

  Gorące oferty Produkty doustne Oxandrolon (Anavar)
  Oxymetholon (Anadrol)
  Stanozolol (Winstrol)
  Dianabol (Methandrostenolon)
  Testosteron Baza testowa
  Przetestuj Enanthate
  Testuj octan
  Test propionianu testowego Phenylopropionian
  Badanie testu cypionianu testu izocaproinianu Sustanon 250
  Testuj dekanoat
  Przetestuj Undecanoate
  1-Testosteron
  1-Testosteron Cypionat
  17-metylotestoster (metylotestosteron)
  17α-Metyl-Testos terone
  Doustny turynabol (4-chlorodehydrometylotestosteron)
  Turynabol (Aceton Chloroteronu, Octan klostebolu)
  Heksadron
  Mesterolon (Proviron)
  Nandrolon Nandrolon
  Propionian nandrolonu
  Dekanoinian Nandrolonu (DECA)
  Phenylopropionian Nandrolonu
  Mestanolon
  Nandrolon Undecanoate
  Cypiontan Nandrolonu

  Stanolon (DHT)
  Boldenone Boldenon
  Propionian boldenonu
  Boldenone Undecylenate (Sprzęt)
  Cypiontat boldenonu
  Octan boldenonu
  Trenbolon Baza Trenbolonu
  Octan trenbolonu (Finaplix)
  Enanthate trenbolonu (parabolan)
  Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu
  Tibolon
  Metylenbolon
  Propionian drostanolu (Masteronp)
  Methenolon Enanthate Methenolonu Acetat methenolonu
  DHEA DHEA
  (Dehydroepiandrosteron)
  1-DHEA
  4-DHEA
  7-Keto-DHEA
  Epiandrosteron
  Octan epiandrosteronu
  Inni Methyldienedion
  Trendione / Trenavar
  6-OXO
  11-OXO
  Epistan / Methyl Epitiostanol
  Androstatrienedion
  2, 4-dinitrofenol
  Dustaster
  Desonide
  Triamcynolon
  Finasteride
  Cytomel, T3
  L-treroksyna, T4
  Rimonabant
  L-karnityna
  Sex Enhancer Flibanserin
  Cialis (Tadalafil)
  Viagra (Sildenafil) Vardenafil (Le vitra)
  Acetildenafil (Hongdenafil)
  Yohimbine Hcl
  Dapoksetyna
  Wyciąg Maca
  Lek przeciwbólowy Benzokaina / benzokaina hcl
  Prokaina / Procaine Hcl
  Lidokaina HCL
  Tetrakaina / Tetrakaina HCL
  Bupiwakaina / Bupiwakaina HCL
  Articaine / Articaine hcl
  Anty-estrogen Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex)
  Cytrynian klomifenu (Clomid)
  Exemestan (Aromasazyna)
  Anastrozol (Arimidex) Letrazol (Femara / Dla mestanu)
  Farmaceutyki Fenacetyna
  Dapoksetyna
  Deksametazonowy fosforan sodu
  Paracetamol
  Pregabalina
  Raloksyfen HCL
  Teofilina
  Furazabol THP
  Atorwastatyna Wapnia
  Lorcaserin
  Carbergoline
  Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne Gamma-Butyrolaktony (GBL rozpuszczalniki)
  1,4-butanodiol (BDO)
  Oleinian etylu (EO)
  Olej z nasion winogron (GSO)
  Alkohol benzylowy (BA)
  Benzoesan benzylu (BB)
  Guaiacol
  Poli (glikol etylenowy) (PEG)
  Polisorbat 80
  HG H i peptydy HGH 176-191 2 mg / fiolkę
  MGF PEG MGF
  CJC-1295 / z DAC
  PT-141 10 mg / fiolkę
  MT-1 MT-2 10 mg / fiolka
  GHRP-2 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę
  GHRP-6 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę
  Ipamorelin 2 mg / fiolkę
  Heksarelina 2 mg / fiolka
  Sermorelin 2 mg / fiolkę
  Selank 5 mg / fiolka
  Follistatyna 344
  Follistatyna 315
  Eptifibatyd
  SARM Aykar
  Andarine / S4
  Andarine / GTX-007
  GW-501516 (kardamon)
  LGD-4033
  MK-677 / Ibutamoren / Nutrobal
  MK-2866 / Ostarine / Enobosarm
  RAD-140
  SR9011
  SR9009
  Sunifiram
  YK11

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)