Dom ProduktySARMs Raw Powder

Selektywne moduły receptorów androgenowych SR9009 dla mięśni, białego proszku

Selektywne moduły receptorów androgenowych SR9009 dla mięśni, białego proszku

  • Selective Androgen Receptor Modulators SR9009 For Muscle Growth , White Powder
  • Selective Androgen Receptor Modulators SR9009 For Muscle Growth , White Powder
  • Selective Androgen Receptor Modulators SR9009 For Muscle Growth , White Powder
 • Selective Androgen Receptor Modulators SR9009 For Muscle Growth , White Powder

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 1379686-30-2

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Zamaskowany pakiet; Torba foliowa
  Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: SR9011 Inne nazwy: Stenaboliczne
  CAS: 1379686-29-9 Wygląd: Biały proszek
  Czystość: 99% Formuła molekularna: C20H24CIN3O4S
  Masa cząsteczkowa: 437,94 Użycie: Zmniejszyć masę tłuszczu
  High Light:

  legal anabolic supplements

  ,

  selective androgen receptor modulators

  Selektywny regulator receptora androgenowego SR9009 dla wzrostu mięśni zwiększona wytrzymałość

  Szybki szczegół

  Nazwa produktu: SR9009

  CAS: 1379686-30-2

  Wygląd: biały proszek

  Czystość: 99%

  Znak towarowy: Pharmlab

  Oryginał: Chiny

  Stopień: Klasa farmaceutyczna

  Pakiet: Pakiet ukryty; Torba foliowa

  Termin dostawy: 3-5 dni roboczych

  Certyfikat: ISO 9001, USP, GMP

  Płatność: Western Union, MoneyGram, T / T, bitcoin

  Wysyłka: EMS, HKEMS, EUB, ETK, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC

  MF: C20H24CIN3O4S

  MW: 437,94

  Rozpuszczalność: DMSO

  Standard: USP

  Zastosowanie: zwiększa wytrzymałość ćwiczeń i wagę strat

  Polciy: Re-Shipping Policy

  Nadaje się do: Dorosłych

  Opis produktu

  SR9009, opracowany obecnie przez Instytut Scripps (TSRI), zwiększa poziom aktywności metabolicznej w mysim mięśniach szkieletowych. Uzdrawiające myszy stają się cieńsze, rozwijają większe mięśnie, które mogą działać dłużej, po prostu poprzez zastosowanie imitacji aerobiku na SR9009. Jeśli ludzie mogą osiągnąć podobne wyniki, otyłość, zespół metaboliczny i odwrócenie cukrzycy typu 2 mogą być bardzo mile widziane.

  SR9009 (Stenaboliczny) jest w rzeczywistości ligandem Rev-ErbA. Oznacza to, że SR wiąże się z tym białkiem i zwiększa jego aktywność. W rezultacie użytkownicy będą doświadczać wielu pozytywnych efektów, takich jak zwiększona redukcja tkanki tłuszczowej, zwiększona wytrzymałość i wiele innych korzyści zdrowotnych

  Co to jest stenaboliczny (SR9009)?

  Znany również jako Stenaboliczny, SR9009 opracowany przez Instytut Scripps pod kierownictwem prof. Thomasa Burrisa.

  Jak wspomniano wcześniej, SR9009 jest ligandem Rev-Erb doustnie zsyntetyzowanym. Jest to bardzo unikalny związek. Poprzez pobudzenie białka Rev-Erb, SR9009 może znacznie wpływać na duży mechanizm regulacyjny organizmu. Może na przykład wpływać na rytm okołodobowy, metabolizm lipidów i glukozy, komórki magazynujące tłuszcz i makrofagi. Tak więc, Stenaboliczny pozwala użytkownikowi na utratę tłuszczu i znaczne zwiększenie wytrzymałości, które są bardzo pożądane dla sportowców.

  Jak go uruchomić

  Poprzez połączenie i aktywację białka Rev-Erb, stenaboliczny może powodować bardzo szeroki zakres procesów w organizmie. Najbardziej widoczny jest wzrost liczby mitochondriów i zwiększenie metabolizmu w mięśniach.

  Ponieważ liczba mitochondriów w mięśniach wzrasta, użytkownik zauważy ostre poprawienie wytrzymałości i siły mięśniowej. W rzeczywistości myszy stosowane w badaniu mogą obsługiwać ponad 50% SR9009 pod względem odległości i czasu. Jest to możliwe, ponieważ te mitochondria są mitochondriami, które wytwarzają energię w ciele. Ponadto, ze względu na zwiększenie liczby makrofagów, usunięto wadliwe mitochondria z mięśnia i zastąpiono nowymi.

  Ponadto, nawet jeśli użytkownik opiera, zmiana wskaźnika metabolicznego również zwiększa zużycie energii o 5%; Dlatego też SR spala nadmiar ciepła i nie pozwala na przekształcanie ich w tłuszcz. Wzrasta wraz ze wzrostem metabolizmu glukozy, co pomaga skutecznie spalać tłuszcz, co sprawia, że ​​ciało funkcjonuje, jeśli jest w ciągłym ruchu.

  Oznacza to, że mniej tłuszczu przechowywane, mniej tłuszczu wątroba rozwija, tym bardziej tłuszczu i glukozy w mięśniach.

  Nie są to jednak jedyne pozytywne skutki zdrowotne związane ze stenaboliką. W rzeczywistości w badaniu z tym związkiem stwierdzono, że zmniejszyłoby się:

  Trójglicerydy osocza zmniejszyły się o 12%

  Cholesterol ogółem 47%

  Kwasy tłuszczowe nieestryfikowane w osoczu 23%

  Glukoza w osoczu zmniejszona o 19%

  Zwiększenie stężenia insuliny w osoczu o 35%

  Jeśli to nie wystarczy, musimy wspomnieć, że SR9009 będzie również promować cytokiny prozapalne IL-6 o 72%, co jest korzystne dla zmniejszenia stanów zapalnych.

  Użycie medyczne

  Logika, SR9009 ma tak wiele pozytywnych efektów, które będą miały bardzo szeroki zakres zastosowań w medycynie. Na przykład gwałtowny spadek poziomu triglicerydów i stężenia glukozy w osoczu będzie bardzo pomocną w leczeniu cukrzycy typu 2. Co ważniejsze, starzenie się jest kluczowym czynnikiem w leczeniu utraty mięśni i utraty mięśni spowodowanych starzeniem się mięśni.

  Ponadto SR9009 pozwoli lekarzom na leczenie otyłości ze względu na przyczyny medyczne, których nie można przeszkolić ani wykonywać żadnym ruchem, ponieważ może zastąpić ruch. Na koniec trudno przecenić skuteczność leczenia zaburzeń związanych z cholesterolem lub zespołu metabolicznego.

  Używane do uprawiania kulturystyki

  Nie ma potrzeby być geniuszem, aby osiągnąć wszystkie możliwości, jakie stwarza SR9009 dla sportowców - wspaniała wytrzymałość i wytrzymałość, redukcja tkanki tłuszczowej, przerost mięśnia (wzrost), poprawa poziomu cholesterolu i cukru we krwi oraz zwiększenie metabolizmu. Tak więc można oczekiwać wyników podobnych do Cardarine (GW-501516), ale z większą liczbą dodatkowych korzyści. Ponadto, ponieważ stenaboliczny działa dobrze solo lub stosu, byłoby to bardzo dobry dodatek do sterydów lub pętli SARMS i będzie używany z Cardarine daje bardzo imponujące wyniki.

  Podsumowując, Stenaboliczny umożliwi Ci więcej ćwiczeń serca, podniesie więcej, schudnąć, zwiększyć chudą masę mięśniową i zwiększyć poziom cholesterolu. W przypadku stosowania leku SR z steroidami podobnymi do leku Anavar lub trenbolonu ważne jest, aby cholesterol i zarządzanie sercem były ważne.

  Zalecana dawka

  Optymalny zakres dawkowania wynosi od 20 do 30 mg (mg dziennie). Jest jednak wadą - ponieważ okres półtrwania jest bardzo krótki, należy umieścić go w najlepszej równowadze substancji czynnej w organizmie. Dlatego, w zależności od dokładnej dawki, najlepiej stosować raz na 2-4 godziny. Na przykład, jeśli dzienna dawka to 30 mg, 10 mg można przyjmować co 4 godziny.

  Tnący

  SR9009 jest często określany jako "ruch w butelce", więc jest idealny do każdego cyklu cięcia. Jeśli chcesz się szlifować i cienką, poprawę wytrzymałości oznacza, że ​​nawet jeśli spożycie kalorii jest niskie, możesz także trenować dłużej. To wraz z naturalną charakterystyką utraty tłuszczu SR9009 oznacza, że ​​łatwiej zwiększyć procent tkanki tłuszczowej.

  W cyklu cięcia, zawieszenie w jakości jest trudne. Jednakże SR9009 naturalnie wytwarza mięśnie (nawet bez ruchu), więc nawet jeśli nie spożywasz jak największej ilości ciepła, zwróć uwagę na ćwiczenia układu sercowo-naczyniowego, nie tracisz zbyt dużo objętości.

  Nadmuchany

  Chociaż ten lek jest bardzo odpowiedni do cięcia, ale SR9009 może być również używany do rozbudowy.

  Chociaż SR9009 zachęca do gromadzenia się chudego mięśnia, ale również do zwiększenia wytrzymałości organizmu. Badania wykazały, że mysz może prowadzić ponad 50% szybciej i bardziej wytrzymałości. Możliwość ćwiczeń dłużej oznacza, że ​​można trenować silniej i bardziej skoncentrowany, co z kolei pomaga budować lepsze mięśnie i czystą masę.

  Informacje o półroczu

  Jeśli nie chcesz, aby lek pojawiał się w Twoim systemie przez długi czas, okres półtrwania jest bardzo krótki, bardzo krótki czas półtrwania leku SR9009 oznacza, że ​​należy go podawać kilka razy dziennie.

  Kiedy dawka SR9009 mieści się w zakresie 30 mg na dobę, zaleca się co 5 godzin (5 razy na dobę) co 2 godziny. W przypadku dawki 40 mg można zmniejszyć częstotliwość i 10 mg na 3-4 godziny.

  Jak zarządzać

  SR9009 ma biodostępność doustną, co oznacza, że ​​nie zostanie wstrzyknięta, ale zostanie połknięta. Jest to ogromna korzyść, ponieważ wiele razy trzeba wziąć każdego dnia.

  Dawka produktu

  Użytkownicy zgłaszają codziennie 20-100 mg dziennie, bez żadnych negatywnych skutków. Z otrzymanych informacji wynika, że ​​leczenie produktem SR9009 zależy od dawki, a maksymalna dawka wynosi 100 mg na dobę. W tej dawce wyniki zazwyczaj zmniejszają się stopniowo.

  Preparat SR9009 (stenaboliczny) powinien być podawany w dawce 20-30 mg (mg) na dobę, w górę lub w dół o 10 mg, zgodnie z preferencją użytkownika. Jeśli chodzi o czas trwania cyklu, typowa długość cyklu wynosi 6-8 tygodni, zaleca się stosowanie SR9009 z Cardarine (GW-501516) w celu uzyskania podwójnej dawki.

  Zawarcie produktu

  Kiedy współczesna farmakologia łączy w sobie niesamowite korzyści zdrowotne, metaboliczny charakter można uznać za główny przełom we współczesnej farmakologii. Nie ma jednak żadnych skutków ubocznych. Ligand Rev-Erb będzie bardzo użyteczny w medycynie i został z powodzeniem wykorzystany do zwiększenia wydajności.

  Wstrzykiwanie płynu sterydowego
  Seria testów
  Baza testowa 100mg / ml @ 100ml
  Testosteron Cypionat 250 mg / ml @ 100 ml
  Testosteron Enathate 250 mg / ml @ 100 ml
  Testosteron Enathate 600mg / ml @ 100ml
  Propionian testosteronu 100 mg / ml @ 100 ml
  Propionian testosteronu 200 mg / ml @ 100 ml
  Testosteron Undecanoate 500 mg / ml @ 100 ml
  Testosteron Sustanon 200 mg / ml @ 100 ml
  Testosteron Sustanon 250mg / ml @ 100ml
  Testosteron Sustanon 300 mg / ml @ 100 ml
  Testosteron Sustanon 400mg / ml @ 100ml
  Turinabol 50 mg / ml @ 200 ml
  Bold Seria
  Boldenone Undecylenat 300 mg / ml @ 100 ml
  Cypionian boldenonu 200 mg / ml @ 100 ml
  Seria Nand
  Nandrolon Decanoate 200 mg / ml @ 100 ml
  Nandrolone Decanoate 250mg / ml @ 100ml
  Cyjanian Nandrolonu 200 mg / ml @ 100 ml
  Nfenylopropionian Nandrolonu 200 mg / ml @ 100 ml
  Serie Tren
  Tren baza 100 mg / ml @ 100 ml
  Tren Acetat 80 mg / ml @ 100 ml
  Tren acetat 100 mg / ml @ 100 ml
  Tren octan 200 mg / ml @ 100 ml
  Tren Enanthate 60 mg / ml @ 100 ml
  Tren Enanthate 100 mg / ml @ 100 ml
  Tren Enanthate 150 mg / ml @ 100 ml
  Tren Enanthate 200 mg / ml @ 100 ml
  Parabolon (węglan heksahydrobenzylu Trenb) 50 mg / ml @ 100 ml
  Parabolon (węglan heksahydrobenzylu Trenb) 75 mg / ml @ 100 ml
  Serie Dros
  Propionian drostanolu 100 mg / ml @ 100 ml
  Drostanolone Enanthate 200 mg / ml @ 100 ml
  Seria Methenolon
  Primobolan (Enanthate Methenolon) 100mg / ml @ 100ml
  Inne zastrzyki
  Stanozol (Winstrol) 100 mg / ml @ 100 ml
  Oxymetholon (Anadrol) 50 mg / ml @ 100 ml
  Oxandrolon (Anavar) 50 mg / ml @ 100 ml
  Ciecz ustna
  Stanozolo (Winstrol) 25 mg / ml @ 100 ml
  Oxymetholon (Anadrol) 50 mg / ml @ 100 ml
  Oxandrolon (Anavar) 20 mg / ml @ 100 ml
  Clomid (cytrynian klomifenu) 50 mg / ml @ 100 ml
  Nolvadex (TamoxifCitrate) 20 mg / ml @ 100 ml
  Arimidex (Anastrozol) 5 mg / ml @ 500 ml
  Femara (Letrozol) 5 mg / ml @ 500 ml
  Proviron (Mesterolon) 50 mg / ml @ 100 ml
  Rozmieszaj sterydy
  Supertest 450 (octan testosteronu 32 mg
  Testosteron dekanoat 147 mg
  Propionian testosteronu 73 mg
  Fenylopropionian testosteronu 73 mg
  Testosteron CYPIONAT 125 mg) @ 100 ml
  Anomass 400 mg (Testosteron Enathate 150 mg
  Boldenone Undeclynate 150 mg
  Tren Enanthate 100mg) @ 100ml
  Ripex225 (testosteron propionian 75 mg
  Tren Acetate 75 mg
  Propionian drostanolu 75 mg) @ 100 ml
  TriTren 180 (tren octan 60 mg
  Tren Enanthate 60mg
  Tren węglanu heksahydrobenzylu 60 mg) @ 100 ml
  Tri Test 300 (Testosteron dekanatu 100 mg
  Testosteron Isocaproate 50 mg
  Testosteron Phenylopropionian 100 mg
  Propionian testosteronu 50 mg) @ 100 ml
  Tri Deca 300 (dekanian nandrolonu 150 mg
  Fenylopropionian nandrolonu 75 mg
  Nandrolon undekanian 75 mg) @ 100 ml
  TMT Blend 375 (Tren Enanthate 125 mg / ml
  Drostanolone Enanthate 125 mg / ml
  Testosteron Enanthate 125 mg / ml) @ 100 ml
  TM Blend 500 (Tren Enanthate 250 mg / ml
  Drostanolone Enanthate 250 mg / ml) @ 100 ml

  DLACZEGO WŁAŚNIE MY?
  Dla jakości 1. Nasza firma jest profesjonalnym fabryki surowego proszku w Chinach
  Od ponad 10 lat wszystkie proszki są fabrycznie dostarczane.
  2. mamy standardowe laboratorium, wszystkie nasze produkty
  Muszą zostać przetestowane w profesjonalnym laboratorium przed sprzedażą,
  Musi spełniać wewnętrzny standard kontroli jakości.
  Do dostawy 1. byliśmy w tej dziedzinie od wielu lat,
  Zgromadziliśmy wiele doświadczeń.
  2. Różne kraje mają inny pakiet
  I metody wysyłki.
  Za cenę 1. jako doświadczony dostawca, nie oferujemy szalonej cenie,
  Ponieważ nie jest to zgodne z trendem rynkowym.
  Najbardziej korzystna cena fabryki zostanie dostarczona, więc proszę się upewnić, że zamówiliśmy od nas.  Inne serie oferujemy

  Testosterony Steroidy Stereoidy do iniekcji
  Boldenonec Steroidy Wstrzykiwania mieszanych steroidów
  Sterydy nandrolonowe Famale Hormone
  Trenbolonowe steroidy Hormon wzrostu płci
  Drostanolonec Sterydy Polipeptydami. & HGH
  Primobolany / steroidy methenolone SARMS Raw Powder
  Serie DHEA Lokalne środki znieczulające
  Stomatologia anaboliczna doustna Utrata wagi steroidów
  Antyestrogenowe stadia Rozpuszczalniki organiczne
  Surowiec farmaceutyczny

  Jak złożyć zamówienie
  krok 1 Usługi przedsprzedażne 1.Za każdym pytaniu zawsze odpowiadamy czasowo i cierpliwie.
  Zostaną udostępnione wszystkie istotne informacje
  Pomóż w dokonaniu mądrego wyboru
  2. Jeśli potrzebujesz, możemy zaoferować Państwu COA,
  Przepisów sterydowych oleju, opinii innych klientów
  Krok 2 Zapłata 1. chcielibyśmy zaakceptować przelew bankowy, Western Union, Moneygram, Bitcoin
  Krok 3 dostawa 2.We są wsparcie Transport: DHL, UPS, TNT, EMS,
  Hongkong EMS, FedEx lub inne
  3.Po potwierdzeniu płatności, uzgodnienia dotyczące wysyłki
  Zdjęcia pakietów zostaną dostarczone w ciągu 24 Godzin;
  Numer śledzenia zostanie dostarczony w ciągu 72 godzin.
  4.W przypadku ważnych informacji o działce, takich jak:
  W lewo Kraj Oryginalny, przybył na kraj docelowy,
  Przekazane odprawy celne, poza dostawą, dostarczone,
  Te informacje zostaną przesłane do Państwa w odpowiednim czasie.
  Krok 4 Po wyprzedażach
  usługa
  1. możesz skonsultować się z nami na wszelkie pytania,
  Oferujemy 7 * 24h dobrych servies i Tech-support.

  Nasze usługi
  Szybka dostawa Dostawa w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
  Jakość Jakość można obiecać. Gorąca promocja na całym świecie
  Zasady płatności Przelew bankowy T / T, Western Union, Paypal, Bitcoin i MoneyGram dostępny
  Próba Próbka dostępna w dowolnym momencie
  Śledzenie zamówienia w dowolnym momencie Poinformuj o kolejnej nowej sytuacji w dowolnym momencie
  Pakiet Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami

  Korzyść naszej firmy

  1. Profesjonalna produkcja wyrobów medycznych od ponad 15 lat

  2. Wysoka jakość i konkurencyjna cena

  3. Niezależny projekt i wybitny zespół sprzedaży

  4. Duża zdolność dostaw

  5. Doskonała obsługa posprzedażna

  Serwis po sprzedaży

  1. Wszystkie produkty zostaną dokładnie sprawdzone w domu przed wbijaniem.

  2. Wszystkie produkty będą dobrze zapakowane przed wysyłką.

  3. Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od daty płatności

  4. Bezpieczne i dyskretne przesyłki. Różne metody transportu do wyboru.

  5. Stawka przelewu celnego ≥99%

  6. Posiadamy własnego agenta / dystrybutora / dystrybutora, który może nam pomóc w dostarczaniu naszych produktów bardzo szybko i bezpiecznie, a mamy tam czas na przesyłanie.

  Wysyłka i dostawa

  1. Pakiety są zazwyczaj wysyłane w ciągu około 2 dni po otrzymaniu płatności.

  2. Po każdej wysyłce dostarczymy

  3. numer śledzenia śledzenia przesyłki online.

  4. kilka zdjęć z zamówieniem i szczegółami.

  5. O Custom clearance, pakowane w przebrania sposoby.W naszym doświadczeniu, odpowiedniej i bezpiecznej dostawy, nie będzie problemów.

  6. Potwierdzamy 99% klasa, 100% odesłano.

  7. Czy jest to najlepsza i najbezpieczniejsza wysyłka dla wszystkich naszych klientów powtarzających się?

  Czytelnik nabywcy

  Polityka przykładowa: jeśli chcesz sprawdzić, musisz zapłacić za próbkę, a pieniądze zostaną zwrócone po potwierdzeniu zamówienia masowego.

  Sposób płatności: T / T, Western Union, Money Gram

  Data dostawy: W ciągu 10 dni roboczych po wpłaceniu wpłaty

  Droga wysyłki: drogą morską lub lotniczą

  Po usłudze: Po otrzymaniu towaru prosimy o sprawdzenie produktu i jego ilości w odpowiednim czasie, gdy pojawią się problemy, skontaktuj się z nami i pomożemy Ci rozwiązać problem.

  Prezentacja produktu

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)