Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

CAS 158861-67-7 Peptyd Hormonu Wzrostu Ludzkiego GHRP-2 dla utraty wzrostu tkanki tłuszczowej

CAS 158861-67-7 Peptyd Hormonu Wzrostu Ludzkiego GHRP-2 dla utraty wzrostu tkanki tłuszczowej

  • CAS 158861-67-7 Human Growth Hormone Peptide GHRP-2 For Loss Fat Growth
  • CAS 158861-67-7 Human Growth Hormone Peptide GHRP-2 For Loss Fat Growth
 • CAS 158861-67-7 Human Growth Hormone Peptide GHRP-2 For Loss Fat Growth

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 158861-67-7

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 fiolek
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Przebrany pacakge
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: GHRP-2 CAS: 158861-67-7
  Temp. Przechowywania: -20 ° C Gatunek: Farmaceutycznej
  Powiązana substancja: Całkowite zanieczyszczenia (%) <2,0% Zawartość octanu: < 15,0%
  High Light:

  muscle growth peptides

  ,

  human growth hormone powder

  Peptyd Hormonu Wzrostu Ludzkiego Ghrp-2 dla utraty Tłuszczu Wzrostu CAS 158861-67-7

  GHRP-2, podobnie jak jego brat GHRP-6, jest heksapeptydem, który jest czystym wydzielaniem hormonu wzrostu. Ponadto, GHRP-2 jest syntetycznym agonistą ghreliny. W przeciwieństwie do GHRP-6 ten peptyd nie przynosi ciężkich efektów ubocznych związanych z GHRP-6; Jednak niektórzy użytkownicy zauważy niewielki wzrost głodu. Gdzieś pomiędzy GHRP-6 a iPamorelin, ten heksapeptyd ma zdolność do poważnego rywalu podczas rozważania, który GHRP powinien być stosowany z GHRH.

  Szybki podgląd

  GHRP-2


  CAS: 158861-67-7


  Wzór: C42H50N8O5


  Masa cząsteczkowa: 746,91


  Czystość peptydów:> 98,0%


  Wygląd: Biały liofilizowany proszek


  Kategorie produktów: Peptyd; Peptydy


  Zastosowanie: pobudzenie mięśni


  Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po płatności


  Płatność: Western Union, T / T, Money Gram, Bitcoin


  Pochodzenie: Chiny


  Znak towarowy: Pharmlad


  Rynki eksportowe: globalne

  Opis

  GHRP-2 i Ipamorelin są bardzo podobne w swoich trybach działania, zwiększają poziom GHRP-2 (GH) w organizmie człowieka poprzez zwiększenie wydzielania hormonu Ghrelin. Na miligramach w miligramach wszystkie one są całkiem równe ze względu na ich zdolność zwiększania poziomu GH w ludzkim ciele, a GHRP-2 jest nieco bardziej skuteczna.

  Główne różnice między 3 peptydami GHRP dotyczą ich skutków ubocznych. GHRP-6 powoduje znaczny wzrost głodu dla wielu, a tym samym sprawia, że ​​jest dobry dla osób, które chcą "masowo", ale nie tak dobre dla tych, którzy chcą stracić tłuszcz. GHRP-2 jest często preferowany przez ludzi do diety, ponieważ nie stymuluje głodu, ale powoduje zwiększenie stężenia kortyzolu (hormonu stresowego), prolaktyny (hormonu, który może zmniejszyć popęd płciowy) i aldosteronu (hormonu, który sprzyja zatrzymaniu wody) więcej niż GHRP -6 i Ipamorelin. Ipamorelina jest podobna do GHRP-6, ponieważ powoduje wzrost głodu (ale nie jest tak dramatyczny jak GHRP-6). Jednakże, ponieważ nie powoduje wzrostu kortyzolu, prolaktyny lub aldosteronu w zalecanych dawkach, jest to korzystny wybór dla tych, którzy są wrażliwi na te hormony.

  Podanie

  1. Okres półtrwania GHRP-2 jest dość krótki, chociaż jego szczyt występuje około 15 minut po jego podaniu lub najwyżej godzinę później. W takim przypadku terapię należy podawać codziennie.


  2. Podobnie jak w przypadku GHRP-6, GHRP-2 jest jego syntetyczną formą, która może pobudzać wydzielanie o wiele lepiej i pobudzać poziomy PRL, kortyzolu i ACTH nieco lepiej. Z drugiej strony grelina działa jak syntetyczny agonista, który może łączyć się z receptorem secretagogue. GHRP-2 może również zwiększyć poziom napływu jonów wapnia, a z kolei uwalnia nawet więcej hormonów wzrostu.


  3. Poza tym niektóre badania zostały już wykonane, dowodząc, jak bardzo jest podobny do skuteczności GRF. W rzeczywistości okazało się, że okazała się znacznie silniejsza w porównaniu z innymi znanymi w przeszłości sekretarzami zajmującymi się wydalaniem GH, w tym z GHRP-1 i GHRP-6. Z tego powodu ten hormon jest często stosowany w leczeniu niedoborów i stanów katabolicznych.


  4. GHRP-2 zasadniczo działa dokładnie tak samo jak ghrel. Może powodować spożycie pokarmu podobnie jak ghrellin i stymulowanie wydzielania GH. Po podaniu leku GHRP-2 powoduje, że poziomy GH w organizmie znacznie wzrastają i może powodować wydzielanie się cAMP komórek tak, jak ma to miejsce w przypadku GRF.


  5. Poza tym suplementy GHRP-2 są znane jako przeciwzapalne. Jednakże jego wyniki różnią się między osobami badanymi w badaniu, w zależności od tego, w jaki sposób somatotrofy przysadki każdego pacjenta reagują na różne podtypy receptora GHRP ogółem.

  Jak to działa?

  Pojedynczy łańcuch polipeptydowy złożony z sześciu aminokwasów jest peptydem uwalniającym hormon wzrostu. Ten heksapeptyd działa nie tylko na stymulację uwalniania greliny, ale także poprawia produkcję niskopoziomowego hormonu wzrostu. Mówiąc prosto, GHRP-2 jest doskonale zaprojektowany z zamiarem uwolnienia ludzkiego hormonu wzrostu z przysadki mózgowej. Mechanizmy te wykazały, że przyczyniają się do wzrostu chudego ciała w osobach szczupłych. Ponieważ GHRP-2 jest agonistą ghreliny, wspomaga wydzielanie ludzkiego hormonu wzrostu w podwójnym procesie. Działanie to pobudza hormon wzrostu poprzez wzmocnienie szlaku transdukcji. Ponadto hamuje działanie somatostatyny (hormonu, który ogranicza uwalnianie hormonu wzrostu). Działania te sprawiają, że GHRP-2 jest idealną opcją na zwiększenie endogennego poziomu hormonu wzrostu.


  Dawkowanie i sposób użycia

  Podobnie jak pozostałe peptydy, które dotychczas objęto, GHRP-2 występuje jako liofilizowany proszek. Musi być przechowywany w chłodnym suchym miejscu i powinien być rozpuszczony w wodzie bakteriostatycznej lub w chlorku sodu przeznaczonym do wstrzykiwań. Gdy peptyd zostanie odtworzony, GHRP-2 musi być przechowywany w chłodni, takiej jak lodówka, aż będzie gotowa do użycia. W razie potrzeby GHRP-2 można przyjmować w dużych dawkach; Jednak nadal nie jest jasne, jak skuteczne są te wysokie dawki. Zwykle GHRP-2 będzie stosowany 2-3 razy dziennie przy około 100mcg-300mcg na wtrysk. Podobnie jak w przypadku innych GHRP, wskazane jest również użycie GHRH, aby zmaksymalizować skuteczność kombinacji fali tętna w dostępie do szlaku przysadki w celu uwolnienia hormonu wzrostu.

  Korzyści

  1. Poprawić popęd płciowy i pragnienie poprzez stymulację podwzgórza;


  2. Zmniejsza tłuszcz brzucha poprzez lipolizę;


  3. Zwiększa energię i witalność;


  4. Poprawia elastyczność skóry, usuwa zmarszczki;


  5. Zwiększa wytrzymałość;


  6. przyspiesza gojenie się z rany lub operacji;


  7. wzmacnia serce;


  8. poprawia system immunologiczny;


  9. Zwiększa produkcję IGF-1 nawet o 50% w pierwszym tygodniu;


  10. Poprawia jakość snu;


  11. Zwiększa retencję wapnia, wzmacnia i zwiększa mineralizację kości, gęstości kości;


  12. Zwiększa syntezę białka;


  13. Poprawia wzrok i wizję;


  14. Zmniejsza wchłanianie glukozy w wątrobie, co jest sprzeczne z insuliną;


  15. promuje glukogenezę wątroby;


  16.Zawiera utrzymanie i funkcjonowanie wysepek trzustkowych.

  GHRP to mała rodzina peptydów działających na przysadkę mózgu, a podwzgórze uwalnia GHRP-2 (GH) poprzez aktywację specyficznego receptora sprzężonego z białkiem G.

  Zostały odkryte 20 lat temu jako syntetyczne oligopeptydy pochodzące z metenfefininu (aminokwasy pochodzące z tkanki syntetycznej). Chociaż nie ma homologii strukturalnej z hormonem uwalniającym GHRP-2 (GHRH), w badaniach klinicznych GHRP-2 wykazało działanie na przysadkę mózgową w celu uwolnienia ludzkiego GHRP-2 (HGH). Podobne wyniki były skuteczne, gdy GHRP-2 podano podjęzykowo. Badania kliniczne wykazały, że najsilniejszym GHRP jest heksapeptyd GHRP-2.

  Uwalniający peptyd GHRP2 2 (GHRP2) zasadniczo stymuluje wzrost naturalnej produkcji gruczołu przysadki organizmu ludzkiego endogennego ludzkiego GHRP-2 (HGH). Terapia ta polega na codziennym okresowym podawaniu leków podtynkowych. Peptyd uwalniający GHRP2 2 wykazuje, że GHRP2 wykazuje silne zwiększenie poziomu IGF-1, a nawet większe wyniki wystąpiły podczas stosowania z GHRP-2 GHRH do stymulowania przysadki mózgowej w celu zwiększenia naturalnego wydzielania Ludzki GHRP-2. To również zwiększa funkcję podwzgórza, jak również.

  Skutki uboczne

  Jak już powiedziełem, należy należy należy zauważyć, że skutki uboczne zwiĘ ... zane z GHRP-2. Zastosowanie tego peptydu może również wykazywać podwyższony poziom kortyzolu i prolaktyny, zwłaszcza jeśli pacjent stosuje dawki wyższe - ponad 200 mg / wstrzyknięcie. Innym częstym efektem ubocznym jest poczucie letargu i zmęczenia po pierwszym użyciu GHRP-2. Utrzymanie wody, mrowienie, drętwienie i obniżona wrażliwość na insulinę zostały sklasyfikowane jako efekty GHRP-2. Najczęstszym pozytywnym skutkiem ubocznym, jaki kulturystom i sportowcom odnaleźć GHRP-2 są: zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy chudego ciała, poprawa snu, zwiększenie produkcji IGF-1, zwiększenie gęstości kości i wzrost naprawy komórkowej. Choć GHRP-2 ma dobre i złe skutki uboczne, należy wziąć pod uwagę, że w porównaniu do Hexarelina lub GHRP-6, GHRP-2 jest najchłodniejszym GHRP w kolejności zgodnej z Ipamoreliną.


  Wniosek

  Jeśli szukasz właściwości przeciwstarzeniowych lub zwiększy się wzrost masy ciała na cyklu cyklu / wyłączenia lub nawet jako most, GHRP-2 pomoże Ci na tej drodze. Jest to bardzo silny peptyd uwalniający hormon wzrostu. Jak zawsze należy pamiętać, że chociaż ma pewne skutki uboczne, GHRP-2 nie wyłączy Twojej naturalnej produkcji hormonu wzrostu, jak egzogenny HGH. Dzięki właściwej diecie i szkoleniu użytkownicy mogą wykorzystać GHRP-2 wraz z GHRH jako narzędzie bezpieczne i skuteczne zarówno dla sportowców, jak i dla kulturystów.

  Opakowania i dostawa

  1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysyłanie 100 gramów do 100 kg proszków w jednym czasie do Twojego kraju
  2. Szybka i dyskretna wysyłka mogłaby zostać przygotowana dla przelewu celnego.
  3. Kod śledzenia 24 godziny na zagwarantowanie odprawy celnej.
  4. Wiele rodzajów przesyłek, również może być wymagane.
  Nasza zaleta
  1. Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienie.
  2. Mamy głębszą wiedzę zawodową, możesz pełnić pełen zakres usług.
  3. Wielka jakość, korzystna cena i bezpieczny transport.
  4. Bezpieczne i dyskretne przesyłki.
  5. Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, przesyłki ekspresowej z usługami DHL, EMS, HKEMS, TNT, UPS, Fedex i 24h po sprzedaży.
  6. Nasze produkty i usługi skupiają się na największym zapotrzebowaniu klientów, mamy największy entuzjazm i szczerą współpracę z każdym klientem.

  Produkty

  Produkty powiązane:

  Octan testosteronu Octan trenolonu MGF
  Cypionian testosteronu Enanthate Trenbolonu PEG MGF
  Testosteron dekanoat Octan boldenonu CJC-1295
  Testosteron Enanthate Bisfenon undecylenat CJC-1295 DAC
  Izonapodortat testosteronu Cypionian boldenonu PT-141
  TestosteronPenylopropionian Propionian boldenonu Melanotan-1
  Propionian testosteronu Dekanat Nandrolonu Melanotan-2
  Testosteron Undecanoate Fenylopropionian Nandrolonu GHRP-2
  Mesteron Undecylan Nandrolonu GHRP-6
  Testosteron Sustanon 250 Cypionian nandrolonu Ipamorelin
  Octan klostebolu Propionian nandrolonu Heksarelin
  Methylostanolem Metylotrienolon Sermorelin
  Enanthate Methenolonu Propionian drostanolu Oksytocyna
  Acetat methenolonu Dantanolone Enanthate TB500
  Anadrol Stanolon Fragment 176-191
  Anavar Tadalafil Triptorelin
  Winstrol Vardenafil Tesamorelin
  Cytrynian klomifenu Dianabol Gonadorelin
  Cytrynian toremifenu Cytrynian tamoksyfenu DSIP
  Finasteride Chlorowodorek dapoksetyny Selank


  Peptydy Specyfikacja:

  Nazwa Specyfikacja Nazwa Specyfikacja
  MGF 2 mg / fiolkę Heksarelin 2 mg / fiolkę
  PEG MGF 2 mg / fiolkę Sermorelin 2 mg / fiolkę
  CJC-1295 z DAC 2 mg / fiolkę Oksytocyna 2 mg / fiolkę
  CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolkę TB500 2 mg / fiolkę
  PT-141 10 mg / fiolka BPC 157 2 mg / fiolkę
  MT-1 (Melanotan) 10 mg / fiolka 176-191 2 mg / fiolkę
  MT-2 10 mg / fiolka Triptorelin 2 mg / fiolkę
  GHRP-2 5 mg / fiolkę Tesamorelin 2 mg / fiolkę
  GHRP-2 10 mg / fiolka Gonadorelin 2 mg / fiolkę
  GHRP-6 5 mg / fiolkę Gonadorelin 10 mg / fiolka
  GHRP-6 10 mg / fiolka DSIP 2 mg / fiolkę
  Ipamorelin 2 mg / fiolkę Selank 5 mg / fiolkę


  Półfabrykowane steroidy rozwiązanie:

  Testosteron Enanthate (Primoteston) 250 mg / ml / 300 mg / ml
  Propionian testosteronu 100 mg / ml
  Cypionian testosteronu 250 mg / ml / 300 mg / ml
  Testosteron Sustanon 250 200 mg / ml / 250 mg / ml
  Testosteron Supertest 450 450 mg / ml
  Dekanoinian Nandrolonu (DECA) 200/250/300 mg / ml
  Octan trenolonu 100 mg / ml
  Trenbolon Enanthate (parabola) 200 mg / ml
  Propionian drostanolu (Masteron) 100 mg / ml
  Boldenone Undecylenate (Sprzęt) 200 mg / ml / 300 mg / ml
  Acetat methenolonu (Primobolon) 100 mg / ml
  Anomasa 400 mg / ml
  Ripex 225 mg / ml
  Tritren 180 mg / ml
  Jeszcze Jeszcze


  Podobne peptydy:

  Lista peptydów Specyfikacja
  MGF 2 mg
  PEG MGF 2 mg
  CJC-1295 z DAC 2 mg
  CJC-1295 bez DAC 2 mg
  PT-141 10 mg
  MT-1 (Melanotan-1) 10 mg
  MT-2 (Melanotan-2) 10 mg
  GHRP-2 5 mg
  GHRP-2 10 mg
  GHRP-6 5 mg
  GHRP-6 10 mg
  Ipamorelin 2 mg
  Heksarelin 2 mg
  Sermorelin 2 mg
  Oksytocyna 1g / 2 mg
  TB500 2 mg
  Pentadekapeptyd BPC 157 2 mg
  Triptorelin 2 mg
  Tesamorelin 2 mg
  Gonadorelin 2 mg
  Gonadorelin 10 mg
  DSIP 2 mg
  Selank 5 mg
  Epitalon 10 mg
  AOD-9604 2 mg
  ACE 031 1 mg
  GDF-8 1 mg (-20 ° C)
  Trotropina TRH 1g
  Follistatyna 315 1 mg (-20 ° C)
  Follistatyna 344 1 mg (-20 ° C)
  Deslorelin 20 mg
  Adipotyd 2 mg

  Acetat aleryniny 79561-22-1
  Octan angiotensyny 58-49-1
  Octan arglicyny 113-79-1
  Acetat Awiptadilu 40077-57-4
  Trifluorooctan biwalirudyny 128270-60-0
  Octan desloreliny 57773-65-6
  Octan desmopresyny 16679-58-6
  Octan mrówczanowy 69-25-0
  Etyfibatyd octan 148031-34-9
  Octan felytrypiny 56-59-7
  GLP-1 (7-37) octan 106612-94-6
  Taspoglutyd 275371-94-3
  Glukagon Hydrochloride 16941-32-5
  Likisenotyd 320367-13-3
  Octan Gonadorelinu 34973-08-5
  Acetat Leuproreliny 53714-56-0
  Acetat lyzipresyny 50-57-7
  Octan Nafareliny 76932-56-4
  Octreotyd 79517-01-4
  Octan orniptyny 3397-23-7
  Acetat Secretin 108135-74-8
  Octan somatostatyny 38916-34-6
  Acetat splenopentynowy 105184-37-0
  Octan terlipresyny 14636-12-5
  Acetate Teriparatydu 52232-674
  Octan tryptaryny 57773-63-4
  Octan wazopresyny 9034-50-8
  Bate-Amyloid (1-42) ludzkiego 107761-42-2
  Acetat Abarelixu 183552-38-7
  Octan endoteliny-1 117399-94-7
  CRF (ludzki, szczur) octan 86784-80-7
  CRF (owina) Trifluorooctan 79804-71-0
  Dynorfin A (1-13) octan 72957-38-1
  Acetat enfuwirtyny (T-20) 159519-65-0
  Acetate Fertirelin 38234-21-8
  Octan (ludzki) GRF 83930-13-6
  Liraglutyd 204656-20-2
  Octan Dalmarelinu 61012-19-9
  Acetat Nesitrylu (BNP-32) 114471-18-0
  Pramlintyd octan 196078-30-5
  Octan kalcytoniny łososiowej 47931-85-1
  Tesamorelin 106612-94-6
  Octan tetrakosaktyczny (ACTH 1-24) 16960-16-0
  Octan azymidyny α1 14636-12-5
  Tymozynę β4 octanu 77591-33-4
  Acetat Atosibanu 90779-69-4
  Acetat Cetrorelixu 130143-01-0
  Octan eksenatydu 141732-76-5
  Octan histrelinowy 76712-82-8
  Acetat Taltirelin 103300-74-9
  Octan wapreotydu 116430-60-5
  Gonaderelin 33515-09-2
  Cecropina B 80451-05-4
  Octan oksytocyny 50-56-6
  Sincalide 25126-32-3
  Protirelin 24305-27-9
  Octan Ganirelixu 123246-29-7


  SARM:

  Ostarine (MK-2866) CAS: 841205-47-8
  Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0
  Andarina (S4) CAS: 401900-40-1
  Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4
  Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0
  RAD140 CAS: 118237-47-0
  SR9009 CAS: 1379686-30-2
  YK11 CAS: 431579-34-9
  Jeszcze


  Ulepszacze seksualności:

  Avanafil CAS: 330784-47-9
  Vardenafil CAS: 224785-91-5
  Dapoksetyna CAS: 119356-77-3
  Tadalafil CAS: 171596-29-5
  Chlorowodorek wardenafilu CAS: 431579-34-9
  Chlorowodorek dipoksetyny CAS: 431579-34-9
  Hydrochlorek Yohimbine CAS: 65-19-0


  Pszczoła:

  T3 CAS: 55-06-1
  T4 CAS: 51-48-9
  Oleinian etylu (EO) CAS: 111-62-6
  Alkohol benzylowy (BA) CAS: 100-51-6
  Benzoesan benzylu (BB) CAS: 120-51-4
  Olej z nasion winogron (GSO) CAS: 85594-37-2
  2,4-dinitrofenol (DNP) CAS: 51-28-5
  1,3-dimetylopentyloamina (DMAA) CAS: 13803-74-2
  4-acetamidofenol (paracetamol) CAS: 103-90-2
  Kwas Tauroursodeoxycholic (TUDCA) CAS: 14605-22-2
  Bromowodorek dekstrometorfanu (DXM) CAS: 6700-34-1

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)