Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

GGRP-6 Peptyd Hormonowy Wzrostu Ludzkiego dla Mięsa Pobiera się CAS 87616-84-0

GGRP-6 Peptyd Hormonowy Wzrostu Ludzkiego dla Mięsa Pobiera się CAS 87616-84-0

  • Ghrp-6 Human Growth Hormone Peptide For Muscle Gaining CAS 87616-84-0
  • Ghrp-6 Human Growth Hormone Peptide For Muscle Gaining CAS 87616-84-0
 • Ghrp-6 Human Growth Hormone Peptide For Muscle Gaining CAS 87616-84-0

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 87616-84-0

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 fiolek
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Przebrany pacakge
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: GHRP-6 CAS: 87616-84-0
  Temp. Przechowywania: -20 ° C Kategorie produktów: peptydu
  High Light:

  growth hormone releasing peptide

  ,

  muscle growth peptides


  Peptyd Hormonowy Wzrostu Ludzkiego Ghrp-6 dla Mięsa Pobiera się CAS 87616-84-0

  Szybki szczegół

  Nazwa produktu: GHRP-6


  Nazwa chemiczna: Peptyd uwalniający hormon wzrostu-6


  Numer CAS: 87616-84-0


  Wzór cząsteczkowy: C46H56N12O6


  Masa cząsteczkowa: 873,01


  Specyfikacja, 5 mg / vail * 10vial / kit


  Analiza: 99,5%


  Wygląd: Biały liofilizowany proszek


  Pochodzenie: Chiny


  Znak towarowy: Pharmlad


  Rynki eksportowe: globalne


  Kiedy używać GHRP-6

  GHRP-6 jest najczęściej stosowany w tych samych celach, w których można używać GH, ale można je wybrać, jeśli istnieje przewaga kosztowa dla GHRP-6, GH jest niedostępna lub osoba ta preferuje pomysł stymulowania własnej produkcji GH do wstrzykiwania GH.

  Te cele mogą obejmować zwiększoną utratę tkanki tłuszczowej, poprawić przyrost mięśni, gdy jest stosowany w połączeniu z sterydami anabolicznymi, kosmetyczną poprawą stanu skóry i poprawą gojenia się ze szkodą.

  Nie ma potrzeby cyklicznego stosowania GHRP, a zatem GHRP-6 może być stosowany w każdym przypadku, gdy uważa się, że jest przydatny z dowolnego z powyższych powodów. Jednakże, gdy trwają trening zamiast krótkoterminowej amplifikacji cyklu steroidowego lub utraty tkanki tłuszczowej, zalecam ograniczenie dawkowania do minimalnego końca proponowanego zakresu dawkowania.

  Zwiększony wpływ łączenia GHRP-6 z GHRH

  Podczas gdy GHRP-6 jest zdolny do wywoływania dużych wzrostów produkcji GH, gdy jest stosowany samodzielnie, dana dawka będzie wykazywać wyraźniejsze działanie, co jednocześnie pobiera się peptyd GHRH (hormon uwalniający hormon wzrostu). Alternatywnie, przy łączeniu GHRH z GHRP-6, tylko około połowa lub jedna trzecia potrzebuje więcej GHRP-6 w celu uzyskania takiego samego wzrostu produkcji GH.

  Z tego powodu jest to powszechny wybór łączenia GHRH z GHRP, ale uzyskiwanie doskonałych wyników jest często uzyskiwane bez tego. Korzystnym wyborem GHRH jest Mod GRF 1-29 (znany również jako CJC-1295 bez DAC).

  Jak używać GHRP-6

  GHRP-6 jest najczęściej dostarczany w małych fiolkach 5 mg, które powinny być przechowywane w chłodni. (Dopuszczalne jest jednak, aby były one wysyłane bez podgrzewania.) Fiolkę rozcieńcza się odpowiednią ilością sterylnej lub bakteriostatycznej wody. Na przykład, fiolka może być rozcieńczona 2,5 ml wody, uzyskując roztwór 2 mg / ml (2000 mcg / ml). Po dodaniu wody fiolka ponownie będzie przechowywana w chłodni.

  Podczas dozowania odpowiedniej objętości będzie pobierana z fiolki (zazwyczaj) strzykawki insulinowej, zgodnie z żądaną dawką i stężeniem preparatu. W powyższym przykładzie dawka 100 mcg wymagałaby tylko 0,05 ml lub "5 jm" oznaczonego na strzykawce insulinowej. 300 mcg wymagałoby 0,15 ml lub "15 jm" oznaczonego na strzykawce insuliny.

  Wstrzyknięcie może być podawane podskórnie, domięśniowe lub dożylne zgodnie z własnymi preferencjami.

  Dawkowanie zwykle wynosi co najmniej dwa razy dziennie, a najlepiej 3x dziennie, co najmniej 30-60 minut przed posiłkiem oraz w czasie podwyższonego poziomu cukru we krwi (innymi słowy, gdy cukier we krwi ma czas na Spadek od ostatniego posiłku). Ilość zazwyczaj wynosi od 50-300 mcg na raz. Podczas stosowania GHRH wraz z GHRP-6, dawkowanie powinno być zmniejszone do 50-100 mcg na raz.

  W celu zwiększenia stężenia GH, większe dawki w proponowanym zakresie znacznie zwiększają efekt. W odniesieniu do korzyści leczniczych, na przykład zapalenia ścięgna, niski koniec zakresu jest często całkowicie wystarczający i zauważalnie większy efekt nie jest konieczny przy zwiększonej dawce.

  Chociaż nie ma wyraźnego odcięcia pomiędzy roztworem GHRP-6 nadal dobrym a utraconym potencjałem z czasem, jako ogólną wytyczną, fiolka powinna być stosowana w ciągu miesiąca od odtworzenia. W przeszłości chciałbym odrzucić fiolkę i rozpocząć nową.


  Klasa farmakologiczna: Mimetyk greliny

  GHRP-6 i wszystkie GHRP to mimetyki ghreliny, hormonu wytwarzanego przez komórki żołądka w odpowiedzi na stan na czczo, w tym krótkie czasy. Mimetyki ghrelin i ghrellin działają poprzez aktywację receptora ghreliny, zwanego też receptorem sekrecji hormonu wzrostu (GHS-R1a). Podwyższone poziomy ghreliny działają na zwiększenie poziomu GH poprzez stymulację receptorów ghreliny w przysadce.

  Wstrzykiwanie GHRP-6 lub dowolnego GHRP stymuluje uwalnianie GH w zasadniczo taki sam sposób jak podwyższenie poziomu ghreliny wywołanego na czczo. Efekt ten może jednak być znacznie większy. Poziomy Supraphysiological GH można łatwo osiągnąć dzięki właściwemu dozowaniu dowolnego GHRP.


  Inne działania ghreliny i potencjalnie GHRP-6

  Ghrelin ma wiele aktywności w organizmie, poza stymulowaniem uwalniania GH. Stymuluje apetyt, jest kardioprotekcyjny, może pomóc chronić komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, może zmniejszyć stan zapalny i wspomagać gojenie się oraz może sprzyjać spalaniu tłuszczu w mięśniach. Występuje również pewien wpływ na wzrost produkcji kortyzolu poprzez zwiększenie ACTH i zwiększenie prolaktyny. Jednakże, gdy aktywność ghreliny jest porównywalna z tym, co zwykle występuje podczas postu, wpływ na kortyzol i prolaktynę jest podobny tylko do doświadczonego podczas postu.

  Sam Ghrelin, o ile wiem, nie był używany jako lek zwiększający wydajność. W przeciwieństwie do doświadczenia z GHRP jest dość obszerne. GHRP-6 w szczególności był w wielu przypadkach skuteczny w leczeniu zapalenia ścięgna, co może być spowodowane jego aktywnością w receptorze ghreliny.

  Ogólnie rzecz biorąc, od dawna powszechne jest przekonanie, że post w wielu przypadkach może przynieść zdrowotne efekty poza zwykłą utratą tkanki tłuszczowej. Sprzeczne twierdzenie, że zwiększenie stężenia ghreliny musi być główną przyczyną takiego skutku (jeśli przyzna się efekt), ale jest całkowicie zgodne z literaturą naukową, że takie podwyższenie poziomu ghreliny może przynieść korzyści zdrowotne. Stosowanie GHRP w odpowiedniej dawce i cyklu może co najmniej częściowo dostarczyć takich korzyści, szczególnie w odniesieniu do działania przeciwzapalnego i gojenia.

  Istnieją wskazania w literaturze dotyczącej greliny działającej w celu promowania tkanki tłuszczowej, ale wydaje się to być specyficzna dla tkanki, na przykład w wątrobie. W kulturystyce, w żaden sposób żaden efekt nie był widoczny w przypadku GHRP-6. Zamiast tego, GHRP-6 był skuteczny jako środek do cięcia, pod warunkiem że kontrolowane jest spożycie pokarmu.

  Ponieważ niektóre GHRP są równie skuteczne jak inne w zwiększaniu GH, ale różnią się wpływem na stymulację głodu lub ACTH, wydaje się prawdopodobne, że mogą istnieć różnice w receptorach ghreliny między różnymi tkankami lub różnice w funkcji (na przykład z kofaktorami). Najprawdopodobniej wyjaśnienie, że GHRP-6 działa skutecznie w stymulowaniu głodu i wspomaga zapalenie ścięgien, podczas gdy GHRP-2 stymuluje mniej głodu i może mieć mniejszą wartość do gojenia.


  Czynniki zmniejszające skuteczność GHRP-6

  W celu zwiększenia poziomów GH, GHRP-6 jest mniej skuteczny w obecności wysokiego poziomu glukozy we krwi lub wysokiego poziomu somatostatyny, co wynika z wysokich poziomów IGF-1. Z tego powodu, w najlepszym przypadku należy zażywać GHRP-6, podczas gdy poziom cukru we krwi jest stosunkowo niski, na przykład około 30-60 minut przed posiłkiem. GHRP-6 zmniejszy efekt, jeśli GH jest przyjmowany przez wstrzyknięcie, ponieważ GH zwiększa IGF-1. Jeśli stosowanie GH jest ograniczone nie więcej niż około 14 jm na tydzień, jednoczesne stosowanie leku GHRP-6 prawdopodobnie jeszcze zwiększy GH, ale jeśli użycie GH jest większe niż to, prawdopodobnie zastrzyki GHRP-6 będą niewiele robić nic na zwiększenie GH Poziomów.

  Niskie poziomy tarczycy zmniejszają skuteczność GHRP-6, a skromnie zwiększone poziomy tarczycy, takie jak 50-200 mcg / dzień T4, lub 12,5-50 mg / dzień T3, mogą poprawić skuteczność. (Jeśli stosuje się T3, dawkowanie należy podzielić na trzy dawki dziennie).


  Dawkowanie

  GHRP-6 jest preparatem do wstrzykiwań opartych na wodzie, które trzeba będzie zmieszać z wodą z bac i przechowywać. Pamiętaj, że ważne jest, aby po zmieszaniu GHRP-6 przechowywać w lodówce. Powinien być dobry przez 3-4 tygodnie, więc tylko mieszaj to, co planujesz wykorzystać w tym czasie.

  Po dokładnym wymieszaniu, ten związek jest zazwyczaj wstrzykiwany podskórnie do szpilki. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy je codziennie, a użytkownicy zazwyczaj wykonują kilka zastrzyków dziennie, aby je wyeliminować. Co ciekawe, GHRP-6 działa najlepiej, jeśli przyjmujesz go, gdy poziom cukru we krwi jest niski i nie powinieneś jeść przez godzinę po jego użyciu.

  Jeśli są używane solo, użytkownicy będą uruchamiali 100-400 mikrogramów (mcg) na wstrzyknięcie, a jeśli są ułożone w inny hormon GH, dawki można wyciąć na pół.


  Wniosek

  GHRP-6 może skutecznie zapewnić znaczne zwiększenie produkcji GH. Zwykle jest to 2-3 razy dziennie przez wstrzyknięcie w czasach, gdy cukier nie jest podwyższony. Koszt jest generalnie umiarkowany. Jedynym potencjalnym, niekorzystnym skutkiem ubocznym jest zwiększony głód. Zwykłe zamienniki obejmują GHRP-2, heksarelinę, ipamorelinę lub GH. GHRP-6 także może przynieść korzyści, które GH nie działa poprzez receptor ghreliny w różnych tkankach organizmu.

  Opakowania i dostawa


  1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysyłanie 100 gramów do 100 kg proszków w jednym czasie do Twojego kraju.


  2. Szybka i dyskretna wysyłka mogłaby zostać przygotowana dla przelewu celnego.


  3. Kod śledzenia 24 godziny na zagwarantowanie odprawy celnej.


  4. Wiele rodzajów przesyłek, również może być wymagane.


  Nasza zaleta


  1. Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienie.


  2. Mamy głębszą wiedzę zawodową, możesz pełnić pełen zakres usług.


  3. Wielka jakość, korzystna cena i bezpieczny transport.


  4. Bezpieczne i dyskretne przemieszczanie.


  5. Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, przesyłki ekspresowej z usługami DHL, EMS, HKEMS, TNT, UPS, Fedex i 24h po sprzedaży.

  PRODUKTY

  Produkty powiązane:

  Octan testosteronu Octan trenolonu MGF
  Cypionian testosteronu Enanthate Trenbolonu PEG MGF
  Testosteron dekanoat Octan boldenonu CJC-1295
  Testosteron Enanthate Bisfenon undecylenat CJC-1295 DAC
  Izonapodortat testosteronu Cypionian boldenonu PT-141
  TestosteronPenylopropionian Propionian boldenonu Melanotan-1
  Propionian testosteronu Dekanat Nandrolonu Melanotan-2
  Testosteron Undecanoate Fenylopropionian Nandrolonu GHRP-2
  Mesteron Undecylan Nandrolonu GHRP-6
  Testosteron Sustanon 250 Cypionian nandrolonu Ipamorelin
  Octan klostebolu Propionian nandrolonu Heksarelin
  Methylostanolem Metylotrienolon Sermorelin
  Enanthate Methenolonu Propionian drostanolu Oksytocyna
  Acetat methenolonu Dantanolone Enanthate TB500
  Anadrol Stanolon Fragment 176-191
  Anavar Tadalafil Triptorelin
  Winstrol Vardenafil Tesamorelin
  Cytrynian klomifenu Dianabol Gonadorelin
  Cytrynian toremifenu Cytrynian tamoksyfenu DSIP
  Finasteride Chlorowodorek dapoksetyny Selank


  Peptydy Specyfikacja:

  Nazwa Specyfikacja Nazwa Specyfikacja
  MGF 2 mg / fiolkę Heksarelin 2 mg / fiolkę
  PEG MGF 2 mg / fiolkę Sermorelin 2 mg / fiolkę
  CJC-1295 z DAC 2 mg / fiolkę Oksytocyna 2 mg / fiolkę
  CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolkę TB500 2 mg / fiolkę
  PT-141 10 mg / fiolka BPC 157 2 mg / fiolkę
  MT-1 (Melanotan) 10 mg / fiolka 176-191 2 mg / fiolkę
  MT-2 10 mg / fiolka Triptorelin 2 mg / fiolkę
  GHRP-2 5 mg / fiolka Tesamorelin 2 mg / fiolkę
  GHRP-2 10 mg / fiolka Gonadorelin 2 mg / fiolkę
  GHRP-6 5 mg / fiolkę Gonadorelin 10 mg / fiolka
  GHRP-6 10 mg / fiolka DSIP 2 mg / fiolkę
  Ipamorelin 2 mg / fiolkę Selank 5 mg / fiolkę


  Półfabrykowane steroidy rozwiązanie:

  Testosteron Enanthate (Primoteston) 250 mg / ml / 300 mg / ml
  Propionian testosteronu 100 mg / ml
  Cypionian testosteronu 250 mg / ml / 300 mg / ml
  Testosteron Sustanon 250 200 mg / ml / 250 mg / ml
  Testosteron Supertest 450 450 mg / ml
  Dekanoinian Nandrolonu (DECA) 200/250/300 mg / ml
  Octan trenolonu 100 mg / ml
  Trenbolon Enanthate (parabola) 200 mg / ml
  Propionian drostanolu (Masteron) 100 mg / ml
  Boldenone Undecylenate (Sprzęt) 200 mg / ml / 300 mg / ml
  Acetat methenolonu (Primobolon) 100 mg / ml
  Anomasa 400 mg / ml
  Ripex 225 mg / ml
  Tritren 180 mg / ml
  Jeszcze Jeszcze


  Podobne peptydy:

  Lista peptydów Specyfikacja
  MGF 2 mg
  PEG MGF 2 mg
  CJC-1295 z DAC 2 mg
  CJC-1295 bez DAC 2 mg
  PT-141 10 mg
  MT-1 (Melanotan-1) 10 mg
  MT-2 (Melanotan-2) 10 mg
  GHRP-2 5 mg
  GHRP-2 10 mg
  GHRP-6 5 mg
  GHRP-6 10 mg
  Ipamorelin 2 mg
  Heksarelin 2 mg
  Sermorelin 2 mg
  Oksytocyna 1g / 2 mg
  TB500 2 mg
  Pentadekapeptyd BPC 157 2 mg
  Triptorelin 2 mg
  Tesamorelin 2 mg
  Gonadorelin 2 mg
  Gonadorelin 10 mg
  DSIP 2 mg
  Selank 5 mg
  Epitalon 10 mg
  AOD-9604 2 mg
  ACE 031 1 mg
  GDF-8 1 mg (-20 ° C)
  Trotropina TRH 1g
  Follistatyna 315 1 mg (-20 ° C)
  Follistatyna 344 1 mg (-20 ° C)
  Deslorelin 20 mg
  Adipotyd 2 mg

  Acetat aleryniny 79561-22-1
  Octan angiotensyny 58-49-1
  Octan arglicyny 113-79-1
  Acetat Awiptadilu 40077-57-4
  Trifluorooctan biwalirudyny 128270-60-0
  Octan desloreliny 57773-65-6
  Octan desmopresyny 16679-58-6
  Octan mrówczanowy 69-25-0
  Etyfibatyd octan 148031-34-9
  Octan felytrypiny 56-59-7
  GLP-1 (7-37) octan 106612-94-6
  Taspoglutyd 275371-94-3
  Glukagon Hydrochloride 16941-32-5
  Likisenotyd 320367-13-3
  Octan Gonadorelinu 34973-08-5
  Acetat Leuproreliny 53714-56-0
  Acetat lyzipresyny 50-57-7
  Octan Nafareliny 76932-56-4
  Octreotyd 79517-01-4
  Octan orniptyny 3397-23-7
  Acetat Secretin 108135-74-8
  Octan somatostatyny 38916-34-6
  Acetat splenopentynowy 105184-37-0
  Octan terlipresyny 14636-12-5
  Acetate Teriparatydu 52232-67-4
  Octan tryptaryny 57773-63-4
  Octan wazopresyny 9034-50-8
  Bate-Amyloid (1-42) ludzkiego 107761-42-2
  Acetat Abarelixu 183552-38-7
  Octan endoteliny-1 117399-94-7
  CRF (ludzki, szczur) octan 86784-80-7
  CRF (owina) Trifluorooctan 79804-71-0
  Dynorfin A (1-13) octan 72957-38-1
  Acetat enfuwirtyny (T-20) 159519-65-0
  Acetate Fertirelin 38234-21-8
  Octan (ludzki) GRF 83930-13-6
  Liraglutyd 204656-20-2
  Octan Dalmarelinu 61012-19-9
  Acetat Nesitrylu (BNP-32) 114471-18-0
  Pramlintyd octan 196078-30-5
  Octan kalcytoniny łososiowej 47931-85-1
  Tesamorelin 106612-94-6
  Octan tetrakosaktyczny (ACTH 1-24) 16960-16-0
  Octan azymidyny α1 14636-12-5
  Tymozynę β4 octanu 77591-33-4
  Acetat Atosibanu 90779-69-4
  Acetat Cetrorelixu 130143-01-0
  Octan eksenatydu 141732-76-5
  Octan histrelinowy 76712-82-8
  Acetat Taltirelin 103300-74-9
  Octan wapreotydu 116430-60-5
  Gonaderelin 33515-09-2
  Cecropina B 80451-05-4
  Octan oksytocyny 50-56-6
  Sincalide 25126-32-3
  Protirelin 24305-27-9
  Octan Ganirelixu 123246-29-7


  SARM:

  Ostarine (MK-2866) CAS: 841205-47-8
  Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0
  Andarina (S4) CAS: 401900-40-1
  Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4
  Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0
  RAD140 CAS: 118237-47-0
  SR9009 CAS: 1379686-30-2
  YK11 CAS: 431579-34-9
  Jeszcze


  Ulepszacze seksualności:

  Avanafil CAS: 330784-47-9
  Vardenafil CAS: 224785-91-5
  Dapoksetyna CAS: 119356-77-3
  Tadalafil CAS: 171596-29-5
  Chlorowodorek wardenafilu CAS: 431579-34-9
  Chlorowodorek dipoksetyny CAS: 431579-34-9
  Hydrochlorek Yohimbine CAS: 65-19-0


  Pszczoła:

  T3 CAS: 55-06-1
  T4 CAS: 51-48-9
  Oleinian etylu (EO) CAS: 111-62-6
  Alkohol benzylowy (BA) CAS: 100-51-6
  Benzoesan benzylu (BB) CAS: 120-51-4
  Olej z nasion winogron (GSO) CAS: 85594-37-2
  2,4-dinitrofenol (DNP) CAS: 51-28-5
  1,3-dimetylopentyloamina (DMAA) CAS: 13803-74-2
  4-acetamidofenol (paracetamol) CAS: 103-90-2
  Kwas Tauroursodeoxycholic (TUDCA) CAS: 14605-22-2
  Bromowodorek dekstrometorfanu (DXM) CAS: 6700-34-1

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)