Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Surowce farmaceutyczne wysokiej czystości Ipamorelin 2 mg / fiolka do kulturystyki

Surowce farmaceutyczne wysokiej czystości Ipamorelin 2 mg / fiolka do kulturystyki

  • High Pure Pharmaceutical Raw Materials Ipamorelin 2mg/Vial For Bodybuilding
  • High Pure Pharmaceutical Raw Materials Ipamorelin 2mg/Vial For Bodybuilding
 • High Pure Pharmaceutical Raw Materials Ipamorelin 2mg/Vial For Bodybuilding

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 170851-70-4

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 fiolek
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Przebrany pacakge
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Ipamorelin Nadaje się do: Dla dorosłych
  Specyfikacja: 5 mg / fiolkę pakowania: 10vials Per Kits
  Państwa: Stałe Gatunek: Pharmaceutical Grad
  High Light:

  growth hormone releasing peptide

  ,

  muscle growth peptides

  Peptyd Hormonowy Wzrostu Ludzkiego Ipamorelin 2mg / Fiolka Do Kulturystyki


  Szybki podgląd

  Nazwa produktu: Ipamorelin


  Synonimy: IpoMarelin; Octan IpaMorelin; Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2


  CAS: 170851-70-4


  MF: C38H49N9O5


  MW: 711,863


  Czystość:> 99%


  Wygląd: biały liofilizowany proszek


  Kategorie produktów: Peptydy


  Sotrage: Cool Dry Place


  Typ: Produkty pośrednie farmaceutyczne


  Znak towarowy: Pharmlad


  Pochodzenie: Chiny


  Rynki eksportowe: globalne


  Opis

  Ipamorelin to penta-peptyd I wyczerpująca siła może sprawić, że regularnie stara GH jest przestarzała. Ale co sportowcy i kulturystowie naprawdę chcą wiedzieć, co to jest ten peptyd, który może zrobić, jak to jest stosowane, i jak to porównać z innymi peptydami GHRP.

  Ipamorelin jest fascynującym nowym odkryciem w budowie mięśni, które przyciąga wiele uwagi w świecie kulturystyki. Jest to syntetyczny peptyd o silnych właściwościach uwalniających hormon wzrostu. Te właściwości uwalniające GH są interesujące dla sportowców i kulturystów, ponieważ mogą wywierać ogromną różnicę w ilości mięśni, którą można rozwijać i jak szybko spalisz tłuszcz.

  Przeznaczenie: Zbudować mocno oparty mięsień, zmniejszyć tkanki tłuszczowe i zmniejszyć retencję wody przez Ipamorelin z Forever Young Medical Institute. Ten uwalniający peptyd ma na celu poprawę naturalnej produkcji i uwalniania organizmu. Ipamorelin jest jedynym peptydem tego rodzaju zwiększającym liczbę somatropów (komórek, które uwalniają się), jak również ilość, którą uwalnia się somatrofa. GHRP-2 i GHRP-6 zwiększają tylko liczbę somatropów, ale nie wpływają na ilość uwalnianą.


  Podanie

  Wykazano, że Ipamorelin jest zarówno silnie działającymi jak i bardzo selektywnymi sytuacjami in vivo i in vitro, a także wykazał dobre bezpieczeństwo i tolerancję w ludzkich badaniach klinicznych.

  Badania wykazały, że Ipamorelin jest specyficzny dla danego hormonu, co oznacza, że ​​hormony przysadki, takie jak kortyzol, nie uległy zmianom. W jednym z badań stwierdzono, że młode samice szczurów dorosłych zwiększały masę kostną z powodu 12 tygodni leczenia ipamoreliną. Ten peptyd w porównaniu do innych peptydów uwalniających hormon zapewnia korzyści bez konieczności radzenia sobie z możliwymi negatywnymi skutkami ubocznymi.

  Ipamorelina w teorii może zwiększyć Acetylchloine lub kortyzol, gdy jest stosowany w wyższych dawkach. Jednakże zwiększenie stężenia acetylchloiny lub kortyzolu jest jeszcze większe w przypadku GHRP-2 i GHRP-6. W rzeczywistości w przypadku Ipamoreliny stężenie Acetylcholine i kortyzolu w osoczu było niewielkie, nawet w przypadku wstrzyknięcia ponad 200 razy więcej niż skuteczne dawkowanie dla porównywalnego uwalniania GH.

  To wyraźnie dowodzi, że Ipamorelin jest pierwszym udanym agonistą receptora GHRP lub związkiem chemicznym, który wiąże się z receptorem komórki i wyzwala reakcję przez tę komórkę ze specyficzną selektywnością w celu promowania uwalniania GH przez się.

  Inną zaletą preparatu Ipamorelin jest to, że nie powoduje nagłych skoków prolaktyny lub kortyzolu, podobnie jak GHRP-2 i GHRP-6. Ipamorelina jest wolniejsza w dostarczaniu, w przeciwieństwie do GHRP, które GHRP spike poziomu w szybszym tempie. Wolniejsze uwalnianie jest bardziej naturalne i ma bardziej trwały efekt.


  Jak to działa?

  Po atletycznym podawaniu Ipamorelina wysyłany jest selektywny impuls, który pobudza podwzgórze / przysadkę mózgową w celu uwolnienia GH. Ten impuls może trwać przez około trzy godziny po wstrzyknięciu. Po wysłaniu impulsu GH komórki kierują się bezpośrednio do mięśnia, aby podtrzymywać rozwój, pozostając bez względu na ewentualny wzrost kości lub chrząstki. Jest to dobre dla użytkowników Ipamorelin, ponieważ długotrwałe użytkowanie może wpływać na wzrost mięśni, bez możliwości wystąpienia jakiejkolwiek deformacji kości i chrząstek. Tego samego nie można powiedzieć dla syntetycznych użytkowników HGH, którzy mają wyraźny efekt uboczny w obrzękach stawów, a nawet w niektórych przypadkach tunelu Carpel. Ipamorelin zwiększy syntezę komórek, podnosi poziom wydzielania insuliny z tkanki trzustkowej i zwiększy ghrelinę w żołądku - co pomaga uwalniać GH i kontrolować głód. Wszystkie te funkcje służą do promowania utraty tkanki tłuszczowej, transportowania składników odżywczych i budowy czystej masy mięśniowej.


  Sides Effects

  Pomimo, że Ipamorelin jest najłagodniejszy i najbezpieczniejszy po bokach z całej rodziny GHRP, nadal ma skutki uboczne. Ipamorelina dotyczy uwalniania GH jak GHRP-6, ale nie można stwierdzić, że Ipamorelin wpływa na stężenie FSH, PRL, TSH lub LH w surowicy krwi, takie jak GHRP-6 lub GHRP-2. Teoretycznie, w dużych dawkach Ipamorelin może powodować zwiększenie kortyzolu lub acetylcholiny. W praktyce, gdy Ipamorelin jest jedynym GHRP w cyklu, prawie żaden wzrost stężenia kortyzolu i acetylcholiny w osoczu krwi. To nawet prawda, jeśli zastrzyki są znacznie wyższe w porównaniu z skuteczną dawką dla porównywalnego uwalniania hormonu wzrostu. Jakie są skutki uboczne, których można oczekiwać w przypadku preparatu Ipamorelin? Większość użytkowników znajdzie wspólny efekt uboczny uczucia przypominającego gwałtownego przypływu głowy i lekkich bólów głowy. Sugeruje się, że użytkownicy zaczynają suplementację w mniejszej dawce i pracują w drodze. Ponadto najlepiej jest wstrzykiwać Ipamorelin 30-45 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń, dzięki czemu użytkownik uzyskuje podwójne korzyści z obu hormonów wzrostu, które pracują razem, aby uzyskać maksymalne rezultaty.


  Korzyści

  Zgodnie z badaniami naukowymi, które zostały zbudowane wokół badanych zwierząt, ustalono, że główna funkcja Ipamoreliny jest związana z pobudzeniem przysadki mózgowej. To jest gruczolakowaty gland, który znajduje się w dolnej części podwzgórze u podstawy mózgu i odpowiada za regulację i kontrolę wielu funkcji związanych z układem endokrynologicznym.

  Niektóre z tych funkcji obejmują:

  Wzrost;


  Funkcjonalność tarczycy;


  Regulacja temperatury;


  Regulacja ciśnienia krwi;


  Funkcjonalność narządów płciowych;


  Przeciwbólowy.


  Dawkowanie i sposób użycia

  Ipamorelin, podobnie jak inne peptydy, występuje jako liofilizowany proszek, który jest bardzo delikatny. Możesz je przechowywać w lodówce lub w temperaturze pokojowej przed ponownym przygotowaniem. Po odtworzeniu wody bakteriostatycznej fiolki należy przechowywać w chłodnym suchym miejscu, takim jak lodówka. Strzykawki insuliny są najlepszym sposobem na jego podawanie, zwykle za pośrednictwem wstrzyknięcia podskórnego.

  Oczywiście, przy użyciu iPamoreliny z GHRH, np. CJC bez DAC, użytkownik będzie miał największy wzrost GH i IGF-1, ponieważ GHRP i GHRH współpracują synergicznie. Średnie dawkowanie preparatu Ipamorelin wynosi 200-300 mg dwa lub trzy razy na dobę. Dwanaście cykli tygodniowych jest całkiem normalne i PCT będzie bardzo minimalne - mini-pct jest w porządku. Jeśli pojawią się problemy prolaktyny, istnieją produkty, które pomagają zmniejszyć objawy prolaktyny i estrogenu. Obejmują one inhibitory aromatazy (Aromasin, Arimidex, Letrozole) i pomoce anty-prolaktyny, takie jak Dostinex (Cabergoline).

  Opakowania i dostawa


  1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysyłanie 100 gramów do 100 kg proszków w jednym czasie do Twojego kraju.


  2. Szybka i dyskretna wysyłka mogłaby zostać przygotowana dla przelewu celnego.


  3. Kod śledzenia 24 godziny na zagwarantowanie odprawy celnej.


  4. Wiele rodzajów przesyłek, również może być wymagane.


  Nasza zaleta


  1. Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienie.


  2. Mamy głębszą wiedzę zawodową, możesz pełnić pełen zakres usług.


  3. Wielka jakość, korzystna cena i bezpieczny transport.


  4. Bezpieczne i dyskretne przesyłki.


  5. Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, przesyłki ekspresowej z usługami DHL, EMS, HKEMS, TNT, UPS, Fedex i 24h po sprzedaży.

  Produkty

  Produkty doustne Oxandrolon (Anavar) Stanozolol (Winstrol)
  Oxymetholon (Anadrol) Dianabol (Methandrostenolon)
  Testosteron Baza testowa 17-metylotestoster (testosteron metylowy)
  Przetestuj Enanthate 17α-Metyl-Testos terone
  Testuj octan Doustny turynabol (4-chlorodehydrometylotestosteron)
  Propionian testowy
  (Test fenylopropionian)
  Turynabol (Aceton Chloroteronu, Octan klostebolu)
  Test izokapronowy Heksadron
  Testuj dekanoat Mesterolon (Proviron)
  Przetestuj Undecanoate Sprawdź cypionat
  1-Testosteron Test Sustanon 250
  1-Testosteron Cypionat
  Nandrolon Nandrolon Nandrolon Undecanoate
  Propionian nandrolonu Cypiontan Nandrolonu
  Dekanoinian Nandrolonu (DECA) Stanolon (DHT)
  Phenylopropionian Nandrolonu
  Mestanolon
  Boldenone Boldenon
  Propionian boldenonu
  Boldenone Undecylenate (Sprzęt)
  Cypiontat boldenonu
  Octan boldenonu
  Trenbolon Baza Trenbolonu
  Octan trenbolonu (Finaplix)
  Enanthate trenbolonu (parabolan)
  Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu
  Tibolon
  Metylenbolon
  Methenolon Propionian drostanolu (Masteron p)
  Enanthate Methenolonu Acetat methenolonu
  DHEA DHEA (dehydroepiandrosteron) Epiandrosteron
  1-DHEA Octan epiandrosteronu
  4-DHEA
  7-Keto-DHEA
  Inni Metylodienedion 2, 4-dinitrofenol
  Trendione / Trenavar Dustaster
  6-OXO Desonide
  11-OXO Triamcynolon
  Epistan / Methyl Epitiostanol Finasteride
  Androstatrienedion Cytomel, T3
  L-treroksyna, T4
  Rimonabant
  L-karnityna
  Sex Enhancer Flibanserin Acetildenafil (Hongdenafil)
  Cialis (Tadalafil) Yohimbine Hcl
  Viagra (Sildenafil) Vardenafil (Le vitra) Dapoksetyna
  Wyciąg Maca
  Lek przeciwbólowy Benzokaina / benzokaina hcl Tetrakaina / Tetrakaina HCL
  Prokaina / szczepionka Procaine HCl Bupiwakaina / Bupiwakaina HCL
  Lidokaina HCL Articaine / Articaine hcl
  Anty-estrogen Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) Anastrozol (Arimidex)
  Cytrynian klomifenu (Clomid) Letrazol (Femara / Dla mestanu)
  Exe mestane (Aromasin)
  Farmaceutyki Fenacetyna Raloksyfen HCL
  Dapoksetyna Teofilina
  Deksametazonowy fosforan sodu Furazabol THP
  Paracetamol Atorwastatyna Wapnia
  Pregabalina Lorcaserin
  Carbergoline
  Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne Gamma-Butyrolaktony (GBL rozpuszczalniki) Alkohol benzylowy (BA)
  1,4-butanodiol (BDO) Benzylobenzoesan (BB)
  Oleinian etylu (EO) Guaiacol
  Olej z nasion winogron (GSO) Poli (glikol etylenowy) (PEG)
  Polisorbat 80
  HGH i peptydy HGH 176-191 2 mg / fiolkę Ipamorelin 2 mg / fiolkę
  MGF PEG MGF Heksarelina 2 mg / fiolka
  CJC-1295 / z DAC Sermorelin 2 mg / fiolkę
  PT-141 10 mg / fiolkę Selank 5 mg / fiolka
  MT-1 MT-2 10 mg / fiolka Follistatyna 344
  GHRP-2 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę Follistatyna 315
  GHRP-6 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę Eptifibatyd
  SARM Aykar MK-2866 / Ostarine / Enobosarm
  Andarine / S4 RAD-140
  Andarine / GTX-007 SR9011
  GW-501516 (kardamon) SR9009
  LGD-4033 Sunifiram
  MK-677 / Ibutamoren / Nutrobal YK11

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)