Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Peptyd hormonowy wzrostu ludzkiego wzrostu oksytocyny ułatwiający urodzenie CAS 50-56-6

Peptyd hormonowy wzrostu ludzkiego wzrostu oksytocyny ułatwiający urodzenie CAS 50-56-6

  • Oxytocin Human Growth Hormone Peptide For Facilitate Birth CAS 50-56-6
  • Oxytocin Human Growth Hormone Peptide For Facilitate Birth CAS 50-56-6
 • Oxytocin Human Growth Hormone Peptide For Facilitate Birth CAS 50-56-6

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 50-56-6

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10 fiolek
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Przebrany pacakge
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Oksytocyna CAS: 50-56-6
  Temperatura topnienia: 192-194 ° C Temp. Przechowywania: 2-8° C
  Formularz: Proszek liofilizowany Gatunek: Farmaceutycznej
  High Light:

  muscle growth peptides

  ,

  human growth hormone powder

  Peptide hormonu wzrostu ludzkiego Oksytocyna dla ułatwienia urodzenia

  Szczegóły Produktu

  Nazwa: Oxytocin


  CAS: 50-56-6


  MF: C43H66N12O12S2


  MW: 1007,19


  Wygląd: Biały liofilizowany proszek


  Standard: USP


  Certyfikacja: SGS


  Pochodzenie: Chiny


  Znak towarowy: Pharmlad


  Rynki eksportowe: globalne


  Przechowywanie: Lepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, ale przechowywać w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące. Po odtworzeniu peptydu należy przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami a na przyszłość poniżej -18 ° C .


  Opis

  Oksytocyna jest ssakowym hormonem działającym przede wszystkim jako neuromodulator w mózgu. Oksytocyna jest najbardziej znana ze swoich ról w reprodukcji seksualnej, zwłaszcza podczas porodu i po porodzie. Jest uwalniany w dużych ilościach po rozszerzeniu szyjki macicy i macicy podczas porodu, ułatwiając urodzenie oraz po pobudzeniu sutków, ułatwiając karmienie piersią. Słowo oksytocyna pochodzi od greckiego słowa ", co oznacza szybkie urodzenie. Peptyd oksytocyny syntetyzuje się jako nieaktywne białko prekursorowe z genu OXT.

  Oksytocyna jest peptydem z dziewięciu aminokwasów (nonapeptyd). Jej systematyczną nazwą jest cysteina-tyrozyna-izoleucyna-glutamina-asparagina-cysteina-proline-leucyna-glicyna-amina (cys, tyr, jelita, gln, asn, cys, pro, leu, gli-NH2 lub CYIQNCPLG-NH2). Reszty cysteinowe tworzą wiązanie disiarczkowe. Oksytocyna ma masę cząsteczkową 1007 daltonów. Jedna jednostka międzynarodowa (IU) oksytocyny jest odpowiednikiem około 2 mikrogramów czystego peptydu. Właściwość indukująca zaufanie oksytocyny może pomóc tym, którzy cierpią z powodu niepokojów społecznych i zaburzeń nastroju, ale z możliwością nadużyć ze sztuczkami zaufania i zastosowaniami wojskowymi.

  Struktura oksytocyny jest bardzo podobna do struktury wazopresyny (cys, tyr, phe, gln, asn, cys, pro, arg, gly-NH2), a także nonapeptyd z mostkiem siarki, którego sekwencja różni się od oksytocyny dwoma aminokwasami . W artykule o wazopresynę znajduje się tabela przedstawiająca sekwencje członków rodziny superazowej wazopresyny / oksytocyny oraz gatunków, które je wyrażają. Oksytocyna i wazopresynę wyodrębniono i zsyntetyzowano przez Vincenta du Vigneauda w 1953 r., Za którą otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii w 1955 r. Oksytocyna i wazopresyna są jedynymi znanymi hormonami wydalanymi przez ludzką tylną przysadkę mózgową, aby działać z daleka. Jednakże, neurony oksytocyny czynią inne peptydy, włącznie z hormonem uwalniającym kortykotropinę i dynorfiną, które działają lokalnie. Oksytocyna ma działanie peryferyjne (hormonalne), a także działa w mózgu. Działania tego leku zależą od konkretnych, o wysokim powinowactwie receptorów oksytocyny. Receptor oksytocyny jest receptorem sprzężonym z białkiem G, który wymaga Mg2 + i cholesterolu.


  Aplikacje

  Oksytocyna jest potężnym hormonem. Kiedy przytulamy lub całujemy ukochaną osobę, poziom oksytocyny wzrasta. Działa również jako neuroprzekaźnik w mózgu. Faktycznie, hormon odgrywa dużą rolę w wiązaniu pary. Prairie voles, jeden z najbardziej monogamicznych gatunków przyrody, wytwarzają oksytocynę w pik. Ten hormon jest również silnie stymulowany podczas płci, narodzin, karmienia piersią

  Oksytocyna wydzielana z przysadki mózgowej nie może wrócić do mózgu z powodu bariery krew-mózg. Zamiast tego wpływ zachowań oksytocyny odzwierciedla uwalnianie od centralnie rzutujących neuronów oksytocynowych, różniących się od tych, które rzutują na przysadkę mózgową. Receptory oksytocyny wyrażane są przez neurony w wielu częściach mózgu i rdzenia kręgowego, w tym amygdali, zwężenia dolnego przedsionka, przegrody i pnia mózgu.


  Biosynteza

  Peptyd oksytocyny syntetyzuje się jako nieaktywne białko prekursorowe z genu OXT. To białko prekursorowe zawiera również białko nośnikowe oksytocyny.


  Nieaktywne białko prekursorowe stopniowo ulega hydrolizie na mniejsze fragmenty (z których jedna jest neurofizina I) za pomocą serii enzymów. Ostatnia hydrolaza, która uwalnia aktywny nonapeptyd oksytocyny, jest katalizowany przez monooygenygenazę alfa-amidową peptydyloglicyny (PAM).

  Aktywność układu enzymatycznego PAM zależy od witaminy C (askorbinianu), co jest niezbędnym kofaktorem witaminy. Przypadkowo okazało się, że sam askorbinian sodu stymuluje produkcję oksytocyny z tkanki jajnikowej w różnych stężeniach w sposób zależny od dawki. Wiadomo, że wiele z tych samych tkanek (np. Jajników, jądra, oczu, nadnerczy, łożyska, grasicy, trzustki), w których PAM (i oksytocyna) jest znana, przechowuje wyższe stężenia witaminy C

  Oksytocyna jest metabolizowana przez oksytocynazę, leucyl / cystinyl aminopeptydaza. Znane są również inne oksytocynazy. Stwierdzono, że amastatyna, bestatin (ubenimex), leupeptyna i puromycyna hamują enzymatyczną degradację oksytocyny, chociaż hamują także degradację różnych innych peptydów, takich jak wazopresyna, met-enkefalina i dynorfina A.


  Źródła neuronowe

  W podwzgórzu, oksytocyna jest wytwarzana w magnokwasowych komórkach nerwowych nerwów nadprzewodzących i parapacjalnych i jest przechowywana w ciałach śledzia na końcach aksonu w przysadce tylnej. Następnie zostaje uwolniony do krwi z tylnego płata (neurohypophysis) gruczołu przysadki moczowej. Te aksony (prawdopodobnie, ale dendryty nie zostały wykluczone) zawierają zabezpieczenia, które unerwują neurony w jądrze komórkowym, strukturze mózgu, w której wyrażane są receptory oksytocyny. Uważa się, że endokrynologiczne efekty hormonalnej oksytocyny i efekty kognitywne lub behawioralne neuropeptydów oksytocyny są skoordynowane poprzez wspólne uwalnianie przez te zabezpieczenia. Oksytocyna jest również wytwarzana przez niektóre neurony w jądrze pararromowym, które przechodzą do innych części mózgu i rdzenia kręgowego. W zależności od gatunku, komórki wydzielające receptory oksytocyny znajdują się w innych obszarach, w tym jądrze migdałowate i jądro śródręcza w stria terminalis.

  W przysadki mózgowej oksytocyna jest pakowana w duże, gęsto-rdzeniowe pęcherzyki, gdzie jest związana z neurofizyną I, jak pokazano na rysunku; Neurofizina jest dużym fragmentem peptydowym większej cząsteczki białka prekursorowego, z której otrzymuje się oksytocynę przez enzymatyczne cięcie.

  Wydzielanie oksytocyny z końców nerwu neurosekretycznego jest regulowane przez aktywność elektryczną komórek oksytocyny w podwzgórzu. Komórki te generują potencjalne potencjały, które propagują aksony do zakończeń nerwowych w przysadce; Końce zawierają dużą liczbę pęcherzyków zawierających oksytocynę, które są uwalniane przez egzocytozę, gdy końce nerwowe są depolaryzowane.


  Źródła nie-neuronowe

  Stwierdzono, że endogenne stężenia oksytocyny w mózgu są nawet 1000 razy wyższe niż poziomy peryferyjne.

  Wewnątrz mózgu komórki zawierające oksyotocynę zidentyfikowano w kilku różnych tkankach, w tym u samic w ciałko żółtym i łożysku, u mężczyzn w komórkach śródmiąższowych jelita grubego Leydig, siatkówce, nadnercza, grasicy i trzustce . Odkrycie znacznych ilości tego klasycznie "neurohypofizjalnego" hormonu poza centralnym układem nerwowym rodzi wiele pytań dotyczących jego możliwego znaczenia w tych różnych tkankach.

  Męski

  Wykazano, że komórki Leydiga w niektórych gatunkach posiadają biosyntezy w celu wytworzenia testosteronu oxytocin de novo specyficznie u szczurów (które mogą całkowicie syntetyzować witaminę C), a świnkami morskimi, które podobnie jak ludzie wymagają egzogennego źródła Witaminy C (askorbinian) w diecie.

  Płeć żeńska

  Oksytocyna jest syntetyzowana przez lutea ciała kilku gatunków, w tym przeżuwaczy i naczelnych. Wraz z estrogenem uczestniczy w indukcji syntezy endometrium prostaglandyny F2α w celu spowodowania regresji ciałka żółtego.

  Ewolucja

  Praktycznie wszystkie kręgowce mają hormon nieapeptidowy oksytocyny, który wspomaga funkcje rozrodcze i hormon nieapeptydowy wazopresyny, zaangażowany w regulację wody. Dwa geny są zwykle zlokalizowane blisko siebie (mniej niż 15 000 podstawy oddzielone) na tym samym chromosomie i są transkrypowane w przeciwnych kierunkach (jednakże w fugu, homologi są dalej od siebie i transkrypowane w tym samym kierunku).

  Uważa się, że dwa geny są rezultatem powielania genu; Gen przodków szacuje się na około 500 milionów lat i znajduje się w cyklostomacie (nowożytni członkowie Agnatha).


  Funkcjonować

  Oksytocyna ma działanie peryferyjne (hormonalne), a także działa w mózgu. Jego działania są zależne od konkretnych receptorów oksytocyny. Receptor oksytocyny jest receptorem sprzężonym z białkiem G, który wymaga magnezu i cholesterolu. Należy do grupy receptorów sprzężonych z białkiem G typu ropsopsyny (klasa I).

  Badania wykazały rolę oksytocyny w różnych zachowaniach, w tym orgazmie, rozpoznawaniu społecznym, wiązaniu pary, lęku i zachowaniach matki.


  Zastosowanie i dawkowanie

  1 . Odinopoeia lub oksytocyna kroplówka dożylna, po 2,5 - 5 jednostkach, z zastrzykiem chlorku sodu rozcieńczonego do każdego 1 ml zawiera 0,01 jednostki. Do wlewu dożylnego na początku każdej minuty nie więcej niż 0,001 do 0,002 jednostki, co 15-30 minut wzrosła o 0,001 do 0,002 jednostek, aby uzyskać skurcze i normalne porody są podobne, najszybsza na minutę nie większa niż 0,02 jednostki, zwykle Od 0.002 do 0.005 jednostek na minutę.


  2 . Kontroluj krwotok po urodzeniu na minutę dożylnie kroplami 0,02 - 0,04 jednostki, wydalanie łożyska po wstrzyknięciu domięśniowym od 5 do 10 jednostek.


  3 . Laktogenna tuż przed 2-3 minutami, z kropkami do nosa trzy krople, spadają do jednej lub obu stron nozdrza.


  Przygotowanie i specyfikacja: wstrzyknięcie oksytocyny (1) 0,5 ml: 2,5 jednostki (2) 1 ml: 5 (3) 1 ml jednostek 10 jednostek;


  4 . Oksytocyna krople do nosa 1 ml: 40 jednostek.


  Indukcja pracy lub prenatalna macica macicy: w 2,5-5 jednostek w 500 ml 5% glukozy do powrotu kroplówki dożylnej (10-30 kropli / minutę), maksymalny czas 20 jednostek. (2). Zapobieganie krwotokom popłuczyny: wstrzyknięcie domięśniowe 5-10 na każdą jednostkę, lub 5% roztwór glukozy we wlewie dożylnym.


  5 . Główne przeciwwskazania choroby serca, historia cesarska i więcej niż trzy matki płodu.

  Opakowania i dostawa


  1. Profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysyłanie 100 gramów do 100 kg proszków w jednym czasie do Twojego kraju.


  2. Szybka i dyskretna wysyłka mogłaby zostać przygotowana dla przelewu celnego.


  3. Kod śledzenia 24 godziny na zagwarantowanie odprawy celnej.


  4. Wiele rodzajów przesyłek, również może być wymagane.


  Nasza zaleta


  1. Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienie.


  2. Mamy głębszą wiedzę zawodową, możesz pełnić pełen zakres usług.


  3. Wielka jakość, korzystna cena i bezpieczny transport.


  4. Bezpieczne i dyskretne przesyłki.


  5. Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, przesyłki ekspresowej z usługami DHL, EMS, HKEMS, TNT, UPS, Fedex i 24h po sprzedaży.

  Gorące oferty Produkty doustne Oxandrolon (Anavar)
  Oxymetholon (Anadrol)
  Stanozolol (Winstrol)
  Dianabol (Methandrostenolon)
  Testosteron Baza testowa
  Przetestuj Enanthate
  Testuj octan
  Test propionianu testowego Phenylopropionian
  Badanie testu cypionianu testu izocaproinianu Sustanon 250
  Testuj dekanoat
  Przetestuj Undecanoate
  1-Testosteron
  1-Testosteron Cypionat
  17-metylotestoster (metylotestosteron)
  17α-Metyl-Testos terone
  Doustny turynabol (4-chlorodehydrometylotestosteron)
  Turynabol (Aceton Chloroteronu, Octan klostebolu)
  Heksadron
  Mesterolon (Proviron)
  Nandrolon Nandrolon
  Propionian nandrolonu
  Dekanoinian Nandrolonu (DECA)
  Phenylopropionian Nandrolonu
  Mestanolon
  Nandrolon Undecanoate
  Cypiontan Nandrolonu

  Stanolon (DHT)
  Boldenon Boldenon
  Propionian boldenonu
  Boldenone Undecylenate (Sprzęt)
  Cypiontat boldenonu
  Octan boldenonu
  Trenbolon Baza Trenbolonu
  Octan trenbolonu (Finaplix)
  Enanthate trenbolonu (parabolan)
  Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu

  Tibolon
  Metylenbolon
  Propionian drostanolu (Masteronp)
  Methenolon Enanthate Methenolonu Acetat methenolonu
  DHEA DH EA
  (Dehydroepiandrosteron)
  1-DHEA
  4-DHEA
  7-Keto-DHEA
  Epiandrosteron
  Octan epiandrosteronu
  Inni Methyldienedion
  Trendione / Trenavar
  6-OXO
  11-OXO
  Epistan / Methyl Epitiostanol
  2
  Androstatrienedion
  2, 4-dinitrofenol
  Dustaster
  Desonide
  Triamcynolon
  Finasteride
  Cytomel, T3
  L-treroksyna, T4
  Rimonabant
  L-karnityna
  Sex Enhancer Flibanserin
  Cialis (Tadalafil)
  Viagra (Sildenafil) Vardenafil (Le vitra)
  Acetildenafil (Hongdenafil)
  Yohimbine Hcl
  Dapoksetyna
  Wyciąg Maca
  Lek przeciwbólowy Benzokaina / benzokaina hcl
  Prokaina / Procaine Hcl
  Lidokaina HCL
  Tetrakaina / Tetrakaina HCL
  Bupiwakaina / Bupiwakaina HCL
  Articaine / Articaine hcl
  Anty-estrogen Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex)
  Cytrynian klomifenu (Clomid)
  Exemestan (Aromasazyna)
  Ana strozol (Arimidex) Letrazol (Femara / Dla mestanu)
  Farmaceutyki Fenacetyna
  Dapoksetyna
  Deksametazonowy fosforan sodu
  Paracetamol
  Pregabalina
  Raloksyfen HCL
  Teofilina
  Furazabol THP
  Atorwastatyna Wapnia
  Lorcaserin
  Carbergoline
  Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne Gamma-Butyrolaktony (GBL rozpuszczalniki)
  1,4-butanodiol (BDO)
  Oleinian etylu (EO)
  Olej z nasion winogron (GSO)
  Alkohol benzylowy (BA)
  Benzoesan benzylu (BB)
  Guaiacol
  Poli (glikol etylenowy) (PEG)
  Polisorbat 80
  HGH i peptydy HGH 176-191 2 mg / fiolkę
  MGF PEG MGF
  CJC-1295 / z DAC
  PT-141 10 mg / fiolkę
  MT-1 MT-2 10 mg / fiolka
  GHRP-2 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę
  GHRP-6 5 mg / fiolka i 10 mg / fiolkę
  Ipamorelin 2 mg / fiolkę
  Heksarelina 2 mg / fiolka
  Sermorelin 2 mg / fiolkę
  Selank 5 mg / fiolka
  Follistatyna 344
  Follistatyna 315
  Eptifibatyd
  SARM Aykar
  Andarine / S4
  Andarine / GTX-007
  GW-501516 (kardamon)
  LGD-4033
  MK-677 / Ibutamoren / Nutrobal
  MK-2866 / Ostarine / Enobosarm
  RAD-140
  SR9011
  SR9009
  Sunifiram
  YK11

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)