Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Naturalny peptyd Hormony Kulturystyka Ipamorelin 2mg Dla sportowców 170851-70-4

Naturalny peptyd Hormony Kulturystyka Ipamorelin 2mg Dla sportowców 170851-70-4

  • Natural Peptide Hormones Bodybuilding Ipamorelin 2mg For Athletes 170851-70-4
  • Natural Peptide Hormones Bodybuilding Ipamorelin 2mg For Athletes 170851-70-4
  • Natural Peptide Hormones Bodybuilding Ipamorelin 2mg For Athletes 170851-70-4
 • Natural Peptide Hormones Bodybuilding Ipamorelin 2mg For Athletes 170851-70-4

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 170851-70-4

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Jeden zestaw
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Dobrze ukryty pakiet z nową metodą dostawy 100% dostarczone
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Ipamorelin Alias: Octan Ipamoreliny
  Specyfikacja: 2 mg Jednostka: 10vial na zestaw
  MF: C38H49N9O5 MW: 711.853
  High Light:

  muscle growth peptides

  ,

  human growth hormone powder

  Naturalny kulturystyczny peptyd Ipamorelin 2mg Ipamorelin hormonu wzrostu dla sportowców

  1. Krótkie szczegóły

  Ipamorelinis jest fascynującym nowym odkryciem, które budzi mięśnie, które przyciąga uwagę kulturystyki. Podobnie jak peptyd GHRP-6 (heksapeptyd uwalniający hormon wzrostu), jest to syntetyczny peptyd o silnych właściwościach uwalniających hormon wzrostu. Te właściwości uwalniające GH są interesujące dla sportowców i kulturystów, ponieważ mogą wywierać ogromną różnicę w ilości mięśni, którą można rozwijać i jak szybko spalisz tłuszcz.

  Nazwa produktu: Ipamorelin
  Wielkość jednostki: 2 mg / fiolkę
  Ilość sztuk: 1 fiolka
  CAS: 170851-70-4
  Wzór: C38H49N9O5
  MW: 711.853
  Czystość: 99%
  Wygląd: Biały liofilizowany proszek
  Stopień: stopień farmaceutyczny
  Przechowywanie Ipamorelin liofilizowany jest stabilny w temperaturze pokojowej przez 90 dni, jednakże powinien być przechowywany w zamrażarce poniżej -8 ° C przez dłuższy okres czasu. Po rekonstytuowaniu Ipamorelin należy przechowywać w lodówce w temperaturach nie przekraczających 36 F.

  Największą zaletą laboratorium

  1. Surowce wysokiej jakości (> 98% czystości)

  2. bezpieczny pakiet 100%

  3. Dostawa w USA

  4. Specjalny kanał do UE

  --- przez Pharmlab

  2. Opis i zastosowanie

  Ipamorelina jest interesującym peptydem przyjmowanym 300 mg dwa razy na dobę lub można obniżyć dawkę 3 razy na dobę, a skutki uboczne są gwałtowne, polecam to 30 minut przed treningiem, z przekładnią, Ipamorelin jest nowym i silnym syntetycznym pentapeptydem, I specyficzne właściwości uwalniające hormon wzrostu. W celu zbadania wpływu na podłużną szybkość wzrostu kości, masę ciała i uwalnianie hormonu wzrostu, Ipamorelinę w różnych dawkach (0, 18, 90 i 450 μg / dzień) wstrzyknięto trzy razy dziennie przez 15 dni w celu zbadania osobników, Wewnątrzgatunkowe znakowanie tetracykliną w dniach 0, 6 i 13, określano LGR przez pomiar odległości pomiędzy odpowiednimi prążkami fluorescencyjnymi w bliższej metafizie tibii. Ipamorelina w dawce zależnej od dawki zależała od dawki leku LGR od 42 μm / dobę w grupie pojazdów do 44, 50 i 52 μm na dobę w grupach leczonych.

  Istniał również wyraźny i zależny od dawki wpływ na zwiększenie masy ciała. Leczenie nie wpływało na całkowite stężenie IGF-1, ani w surowicy markery tworzenia i resorpcji kości. Liczba multinuklearnych komórek odpornych na winian fosfatazę w metafizie kości piszczelowej nie uległa istotnym zmianom w trakcie leczenia.

  3. Funkcja

  Ipamorelin można powiedzieć, że jest on podobny do GHRP-6 w drodze zwiększania ghreliny i ruchliwości żołądkowej, a także, kierowania selektywnego impulsu GH. Choć strony głodu na Ipamorelnie są niemal zerowe. To sprawia, że ​​jest to znacznie bardziej wszechstronny peptyd do dawkowania przed snem. W przeciwieństwie do GHRP-6 i GHRP-2, Ipamorelinę wykazano w dużych dawkach, nie wywierając bezpośredniego wpływu na produkcję kortyzolu lub prolaktyny. Oznacza to, że użytkownicy mogą podawać dawkę większą i większą częstość bez obawy o stężenie kortyzolu i poziomu acetylcholinolu we krwi. Krótko mówiąc, może to być łagodny GHRP, ale wcale nie jest najsłabszy. W rzeczywistości, jako GHRP, okazał się być jednym z najdłużej trwających i, w większych dawkach, najsilniejszym. Funkcją Ipamorelina jest powolna budowa, która jest znacznie bardziej podobna do naturalnego uwalniania hormonu wzrostu (GH) organizmu. To sprawia, że ​​jest najzdrowszym wyborem w gronie!

  4. Czy mogę używać Ipamoreliny?

  Po atletycznym podawaniu Ipamorelina wysyłany jest selektywny impuls, który pobudza podwzgórze / przysadkę mózgową w celu uwolnienia GH. Ten impuls może trwać przez około trzy godziny po wstrzyknięciu. Kiedy wysyłany jest impuls GH, komórki trafiają bezpośrednio do mięśnia, aby podtrzymywać rozwój, nie pozostawiając żadnego możliwego wzrostu kości lub chrząstki. Jest to dobre dla użytkowników Ipamorelin, ponieważ długotrwałe użytkowanie może wpływać na wzrost mięśni, bez możliwości wystąpienia jakiejkolwiek deformacji kości i chrząstek. Tego samego nie można powiedzieć dla syntetycznych użytkowników HGH, którzy mają wyraźny efekt uboczny w obrzękach stawów, a nawet w niektórych przypadkach tunelu Carpel. Ipamorelin zwiększy syntezę komórek, podnosi poziom wydzielania insuliny z tkanki trzustkowej i zwiększy ghrelinę w żołądku - co pomaga uwalniać GH i kontrolować głód. Wszystkie te funkcje służą do promowania utraty tkanki tłuszczowej, transportowania składników odżywczych i budowy czystej masy mięśniowej.

  5. Dawka

  Ipamorelin, podobnie jak inne peptydy, występuje jako liofilizowany proszek, który jest bardzo delikatny. Możesz je przechowywać w lodówce lub w temperaturze pokojowej przed ponownym przygotowaniem. Po odtworzeniu wody bakteriostatycznej fiolki należy przechowywać w chłodnym suchym miejscu, takim jak lodówka. Strzykawki insuliny są najlepszym sposobem na jego podawanie, zwykle za pośrednictwem wstrzyknięcia podskórnego.

  Oczywiście, przy użyciu iPamoreliny z GHRH, np. CJC bez DAC, użytkownik będzie miał największy wzrost GH i IGF-1, ponieważ GHRP i GHRH współpracują synergicznie. Średnie dawkowanie preparatu Ipamorelin wynosi 200-300 mg dwa lub trzy razy na dobę. Dwanaście cykli tygodniowych jest całkiem normalne i PCT będzie bardzo minimalne - mini-pct jest w porządku. Jeśli pojawią się problemy prolaktyny, istnieją produkty, które pomagają zmniejszyć objawy prolaktyny i estrogenu. Obejmują one inhibitory aromatazy (Aromasin, Arimidex, Letrozole) i pomoce anty-prolaktyny, takie jak Dostinex (Cabergoline).

  6. Specyfikacja


  Formuła molekularna
  C38H49N9O5 Waga molekularna 711,86
  Specyfikacje
  Wygląd biały proszek
  Wygląd roztworu Przezroczysty
  Kolor roztworu Bezbarwny
  PH oferta

  Specyficzne Obrót Optyczny (c = 0,5,95% HAc)
  oferta
  Czystość (według HPLC) ≥ 98,00% ~ 99,90%
  Całkowite zanieczyszczenia (według HPLC) ≤2,00% ~ 0,05%
  Pojedynczy zanieczyszczenie (HPLC) ≤0,50% ~ 0,08%
  Zawartość wody (Karl Fischer) ≤4,80%
  Zawartość acetylenu (HPLC) ≤6,80%
  Zawartość peptydów (w% N) ≥88,00%
  Kompozycja Amino Acaida ± 10% teoretycznych
  Próba (bezwodna, wolna od kwasów octowych) 95,0% ~ 105,0%
  Rozpuszczalność oferta
  przechowywanie Normalny magazyn: 2-8ºC
  Długotrwałe przechowywanie: -20 ± 5ºC
  Pakiet 2 mg / fiolka

  7. Ipamorelin vs. GHRP

  Ipamorelin jest GHRP trzeciej generacji za GHRP-6 i GHRP-2


  Ipamorelin ma bardzo podobne właściwości GHRP-2: nie posiada właściwości lipogennych ghreliny i nie sprzyja głodu. Ipamorelina działa synergistycznie, gdy jest stosowana podczas impulsu hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH) lub gdy jest podawany wraz z GHRH lub analogiem, takim jak Sermorelin lub Zmodyfikowany GRF 1-29 (czynnik uwalniający wzrost, aminos 1-29). Synergia pochodzi zarówno ze względu na tłumienie somatostatyny, jak i fakt, że ipamorelin zwiększa uwalnianie hormonu wzrostu na somatotrop, podczas gdy GHRH zwiększa liczbę somatotropów uwalniających GH. Z drugiej strony Ipamorelin jest podobny do GHRP-6, ponieważ oba uwalniają hormon wzrostu o bardzo podobnej sile, pomijając efekty uboczne GHRP-6. Zarówno GHRP-6, jak i GHRP-2 powodują uwalnianie i zwiększenie stężenia kortyzolu i prolaktyny, jednakże Ipamorelin selektywnie uwalnia hormon wzrostu w dowolnej dawce. Ipamorelina wykazuje podobną funkcjonalność względem preparatu Hexarelin i jest porównywana z innymi peptydami, jest znacznie bardziej stabilną formą ghreliny i ma dłuższe okresy półtrwania co najmniej dwóch godzin i powoduje wtórny efekt powodując, że neurony stają się podekscytowane.

  8. Producent --- Pharmlab

  Na rynku jest wielu dostawców, ale szukanie wiarygodnego dostawcy jest najważniejszą rzeczą. Pharmlab ma 98% surowców czystości z ceną hurtową dla partnera dystrybutora i zapewniamy 100% bezpieczną wysyłkę.

  1. Dostawa w USA na statek, możemy zagwarantować 100% bezpiecznej wysyłki krajowej

  2. Mamy magazyn we Francji, bardzo nam miło nam przyjechać do UE, odprawa celna wynosi 99,99%

  3. Kanał specjalny (tylko z Pharmlab ), prosimy o przesłanie nam więcej informacji na temat naszego zamówienia .

  9. Gorzej sprzedaży peptydów

  MGF (2 mg / fiolka)
  CJC-1295DAC 863288-34-0 (2 mg / fiolka)
  PT-141 32780-32-8 (10 mg / fiolkę)
  Melanotan-II (10 mg / fiolkę)
  GHRP-6 87616-84-0 (5 mg / fiolka)
  Hexarelin 140703-51-1 (2 mg / fiolka)
  Oksytocyna (2 mg / fiolka)
  Pentadekapeptyd BPC 157 (2 mg / fiolka)
  Octan tryptaryny (2 mg / fiolka)
  Tesamorelin 106612-94-6 (2 mg / fiolka)
  Selank (5 mg / fiolka)
  Acetat karboktyny 37025-55-1 (Torba 1G / folia)
  EGF 62253-63-8 (Butelka 1KG / fluorowana)
  Tymozynowa α1 octan 62304-98-7 (Probówka 1G / polipeptyd)
  PEG-MGF (2 mg / fiolka)
  CJC-1295 (2 mg / fiolka)
  Melanotan-I (10 mg / fiolkę)
  GHRP-2 158861-67-7 (5 mg / fiolka)
  Ipamorelin 170851-70-4 (2 mg / fiolka)
  Sermorelin 86168-78-7 (2 mg / fiolka)
  TB500 75591-33-4 (2 mg / fiolka)
  Fragment 176-191 (2 mg / fiolka)
  Gonadorelin Acetate 34973-08-5 (2 mg / fiolka)
  DSIP 62568-57-4 (2 mg / fiolka)
  AOD-9604 221231-10-3 (Torba 1G / folia)
  Octan desmopresyny 16789-98-3 (Torba 1G / folia)
  Eptifibatyd 188627-80-7 (Torba 1G / folia)

  Tagi: Ipamorelin, Ipamorelin Acetae, GH Ipamorelin, Suplementy do Kulturystyki Ipamorelin

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)