Dom ProduktyProhormon Proszek

CAS 53-41-8 Prohormone Powder 99,50% Male Steriod Proszek Androsterone dla zwiększenia siły

CAS 53-41-8 Prohormone Powder 99,50% Male Steriod Proszek Androsterone dla zwiększenia siły

  • CAS 53-41-8 Prohormone Powder 99.50% Male Steriod Powder Androsterone for boost strength
  • CAS 53-41-8 Prohormone Powder 99.50% Male Steriod Powder Androsterone for boost strength
 • CAS 53-41-8 Prohormone Powder 99.50% Male Steriod Powder Androsterone for boost strength

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: RawsGear
  Orzecznictwo: ISO 9001 ,USP,GMP
  Numer modelu: 481-29-8

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Dobrze ukryty pakiet z bezpieczną nową metodą wysyłki;
  Czas dostawy: Przesyłka w ciągu 24 godzin, przybyła od 3 do 5 dni
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Androsteron CAS: 53–41–8
  MF: C19h30o2 MW: 290,44
  Wygląd: Biały lub biały krystaliczny proszek Analiza: 99,50%
  High Light:

  strong nutrition supplements

  ,

  pure dhea supplement

   

  99,50% Test męski Steriod Powder Androsteron w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej CAS: 53-41-8 Androsteron
   

   

  Podstawowa informacja

   

  Nazwa produktu: Androsterone


  Nr CAS: 53-41-8


  Oznaczenie: 99,5%


  Wygląd: biały lub biały krystaliczny proszek


  MF: C19H30O2


  MW: 290,44

   

  Nazwa marki: Pharmlab

   

  Stopień: klasa farmaceutyczna

   

  Temperatura topnienia: 181-184 ° C (świeci)


  alfa:96 º (c = 1, C2H5OH)


  temp. przechowywania:-20 ° C


  Merck: 13,645

   

  Androsterone Standard: SGS, ISO9001, KOSHER


  Androsterone Pochodzenie: Chiny


  Zdolność produkcyjna androsteronu: 1500 kg / miesiąc

   

  CAS 53-41-8 Prohormone Powder 99,50% Male Steriod Proszek Androsterone dla zwiększenia siły 0

  Opis

   

  Testosteron, hormon wytwarzany przez męskie jądra, odpowiedzialny za rozwój męskich narządów płciowych i cechy męskie, w tym zarost i pogłębienie głosu.Testosteron został wyizolowany z ekstraktów jąder w 1935 roku. Jego odkrycie nastąpiło po odkryciu androgenu (męskiego hormonu) zwanego androsteronem, który został wyizolowany z moczu w 1931 roku. Jednak testosteron okazał się silniejszy niż androsteron, który później okazał się być substancją biochemiczną produkt (metabolit) testosteronu.

   

  Zdrowy człowiek produkuje około 5 mg (1,8 x 10-4 uncji) testosteronu dziennie.Testosteron służy jako krążący prohormon dla bardziej aktywnego androgenu ... (100 z 420 słów)

   

  Androsteron, znany również jako 1-DHEA, 1-Androsteron lub 1-Andro, jest prohormonem steroidowym, który jest metabolizowany w organizmie do postaci testosteronu znanego jako 1-testosteron lub dihydroboldenon.

  Androsteron jest słabo androgenny i szacuje się, że ma jedną siódmą siły działania testosteronu.W rzeczywistości jest wytwarzany jako metabolit testosteronu w organizmie, ale występuje również naturalnie w pyłku niektórych sosen..

   

  Amerykańska FDA pozytywnie ocenia naturalnie występujące składniki roślinne, więc pomimo faktu, że ten składnik, podobnie jak steryd anaboliczny, może być legalnie sprzedawany bez recepty w Ameryce.Wielu producentów suplementów skorzystało z tego i zostało włączone do różnych produktów, ostatnio kontrowersyjnego wzmacniacza testosteronu Nova-X firmy Gaspari Nutrition.

   

  Dlaczego warto używać Androsterone?

   

  Ponieważ prohormony były kiedyś legalne w tym kraju i mogą być legalnie włączane do produktów wytwarzanych przez dużych i renomowanych producentów, takich jak Gaspari, w USA i na innych terytoriach, istnieje przekonanie, że prohormony takie jak Androsteron są bezpieczniejsze w użyciu niż sterydy anaboliczne.

   

  Podobnie jak steroidy, prohormony, takie jak Androsteron, są używane w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej, utraty tkanki tłuszczowej i skrócenia czasu regeneracji.Androsteron jest znany ze swoich właściwości antyestrogenowych i często jest stosowany razem z prohormonami, które przekształcają się w estrogen.Ta właściwość sprawia, że ​​jest to popularny wybór podczas cyklu cięcia.

   

  Androsteron jest również wyjątkowy pod tym względem, że przenika przez barierę do mózgu, gdzie działa jako dodatni modulator neuroprzekaźnika GABA (2).Użytkownicy zgłaszają, że stosowanie Androsteronu może wywoływać dobre samopoczucie.

   

   

   

  Produkty powiązane:

   

  1. Octan dehydronandrolonu
  2. Epiandrosteron
  3. Octan Epiandrosteronu
  4. DHEA / Dehydroepiandrosteron
  5. 4-DHEA
  6. 7-Keto-DHEA

  Redukcja Estroge

  Ogólnie rzecz biorąc, w kręgach kulturystów i medycyny głównego nurtu jest dobrze znane, że niektóre androgeny, takie jak DHT, mają silny antagonizm estrogenowy.Jest to właściwie jeden z głównych powodów, dla których niektóre hormony przepisywane na receptę, takie jak Andractim, który jest zasadniczo miejscowym żelem DHT, mogą leczyć stany takie jak ginekomastia poprzez antagonizowanie estrogenu na poziomie receptora.

  Androsteron pochodzi z enzymu 5-AR i podobnie jak wiele innych androgennych hormonów pochodzących z tego enzymu może znacznie obniżyć poziom estrogenu.Androsteron, DHT i 5-alfa androstanodion to trzy główne silne inhibitory aromatazy, ale wykazano, że androsteron jest najsilniejszy (nawet silniejszy niż DHT), gdy podaje się go w miligramach jednocyfrowych (2-3 mg).

  Objawami redukcji estrogenu byłyby bardziej zdefiniowane mięśnie, mniejsze zatrzymywanie wody, zwiększenie unaczynienia, napięta skóra i talia.Estrogen jest silnie skoncentrowany w brzuchu (rączki miłosne / brzuch piwny), więc jeśli chcesz pozbyć się hormonów optymalizujących tłuszcz, a obniżenie estrogenu powinno być jednym z głównych aspektów, na które powinieneś zwrócić uwagę (wraz z tarczycą jako nr 1).Androsteron odnosi się do obu tych obszarów, co czyni go endogennym sterydem dopingowym, który może być jednym z najbardziej wydajnych.Właściwie nie znam w tej chwili żadnego innego androgenu, który ma silniejsze właściwości pro-metaboliczne niż androsteron.

  Silny środek przeciwdepresyjny i neurosteroid

  Jest kilka różnych sposobów działania androsteronu jako środka przeciwdepresyjnego.Podobnie jak allopregnanolon, androsteron jest również silnym agonistą GABA, nawet bardziej niż progesteron (co jest bardzo zaskakujące).GABA jest dobrze znana w medycynie ze swojego zaangażowania w zmniejszanie lęku i depresji.

   

  Agonizm GABA nie jest jednak jedynym obszarem, przez który działa.Wykazano, że androsteron znacząco zwiększa poziom neurotroficznego czynnika pochodzenia mózgowego (BDNF) w mózgu, podczas gdy kortyzol i estrogen go zmniejszają.Wykazano również, że androsteron działa również jako agonista receptora androgenowego w mózgu, co zawsze jest dobre.Od silnych zdolności androsteronu do zmniejszania estrogenu, jego psychiczne korzyści mogą wynikać z faktycznego zmniejszenia obciążenia mózgu (stresu) estrogenu / kortyzolu, co pozwala na bardziej wydajną pracę.Wszystko, co zmniejsza „stres” organizmu, pozwoli mu działać efektywniej, umożliwiając zwiększenie zużycia tlenu przez komórkę.

   

  Kiedy jakiś czas temu eksperymentowałem z ekstraktem z grzyba Lion's Mane, który okazał się również znacznie zwiększać BDNF, zauważyłem uczucie typu antydepresyjnego, ale nie było to jednak niczym blisko androsteronu.

  Surogat tarczycy

  Jak wspomniałem na wstępie, androsteron może znacząco obniżyć zarówno poziom cholesterolu, jak i trójglicerydów.W latach sześćdziesiątych był pod nazwą „Atromid”, ale po wielu problemach z wielką farmaceutą stracił sławę i został przejęty przez gówniane statyny.W rzeczywistości statyny przede wszystkim hamują wytwarzanie cholesterolu przez enzym w wątrobie, ale androsteron nie działa w ten sposób.Cholesterol działa ochronnie i próba całkowitego zamknięcia go zdecydowanie nie powinna być opcją, ponieważ cholesterol jest głównym prekursorem WSZYSTKICH hormonów i soli żółciowych, stąd wszystkie okropne skutki uboczne statyn

   

  Produkt pokazujący

   

  CAS 53-41-8 Prohormone Powder 99,50% Male Steriod Proszek Androsterone dla zwiększenia siły 1

   

   

  Nasze atuty:

  Nasza firma jest profesjonalną fabryką surowego proszku w Chinach od ponad 10 lat, wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę.


  Nasze produkty są eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, o wadze ponad 100 kg miesięcznie.


  Profesjonalny zespół specjalny do pakowania i wysyłki oraz wpatrywania się w kod śledzenia 24 godziny na gwarancję przepustki celnej.100% przepustki do Wielkiej Brytanii, Norwegii, Polski, Hiszpanii, USA, Kanady, Brazylii;98% przechodzi do Niemiec, Rosji, Australii i Nowej Zelandii.


  Większość proszków jest w magazynie, dostępne są płatne próbki, mogą zostać wysłane w ciągu 24 godzin.
  Wysoka jakość, dobra cena, szybka i bezpieczna dostawa.Wysyłka za pośrednictwem DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS itp.

   

  Lista produktów

   

  Steroid testosteronu    
  Nie. NR CAS Imię
  1 CAS: 58-22-0 Baza testosteronu
  3 CAS: 76-43-7 Fluoxymesterone Halotestin
  4 CAS: 2446-23-3 4-Chlorodehydromethyltestosterone (doustny turinabol)
  5 CAS: 1255-49-8 Fenylopropionian testosteronu
  6 CAS: 57-85-2 Propionian testosteronu
  7 CAS: 1045-69-8 Octan testosteronu
  8 CAS: 315-37-7 Enanthate testosteronu
  9 CAS: 58-20-8 Cypionian testosteronu
  10 CAS: 1424-00-6 Mesterolone (Proviron)
  11 CAS: 5949-44-0 Undekanian testosteronu
  12 CAS: 15262-86-9 Izokapronian testosteronu
  13 CAS: 855-19-6 Turinabol (4-chlorotestosteron / octan Clostebolu)
  14 CAS: NIE Testosteron Sustanon 250/100
  15 CAS: 5721-91-5 Dekanian testosteronu
  16 CAS: 58-18-4 Metylotestosteron (17-metylotestosteron)
  17 CAS: 58-20-8 1-testowy Cyp, cypionian dihydroboldenonu
  Steroid Boldenone    
  17 CAS: 846-48-0 Boldenone
  18 CAS: 13103-34-9 Boldenone Undecylenate (Equipoise)
  19 CAS: 846-46-0 Octan boldenonu
  20 CAS: 13103-34-9 Propionian boldenonu
  21 CAS: 106505-90-2 Boldenone Cypionate
  Steroid trenbolonowy    
  22 CAS: 10161-33-8 Baza trenbolonu
  23 CAS: 10161-34-9 Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H)
  24 CAS: 472-61-546 Trenbolon enanthate (parabolan)
  25 CAS: 23454-33-3 Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu
  Steroid nandrolonowy    
  26 CAS: 434-22-0 Nandrolon
  27 CAS: 62-90-8 Nandrolon Phenypropionate (NPP) / durabolin
  28 CAS: 601-63-8 Cypionian nandrolonu
  29 CAS: 360-70-3 Dekanian nandrolonu (DECA) / Deca durabolin
  30 CAS: 862-89-5 Undecylan nandrolonu
  31 CAS: 7207-92-3 Propionian nandrolonu
  Steroid Primobolan    
  32 CAS: 434-05-9 Octan metenolonu (Primobolan)
  33 CAS: 303-42-4 Enantan metenolonu (USAN)
  34 CAS: 153-00-4 Metenolon
  35 CAS: 3381-88-2 Proszek Superdrol / Methasterone (metylo-drostanolon)
  36 CAS: 521-12-0 Propionian drostanolonu (Masteron)
  37 CAS: 472-61-145 Drostanolone Enanthate (Masteron)
  Sterydy anaboliczne    
  38 CAS: 72-63-9 Methandrostenolone (Dianabol, metandienon)
  39 CAS: 3704-09-4 Miboleron
  40 CAS: 965-93-5 Metylotrienolon (Metribolone)
  41 CAS: 5197-58-0 Methylstenbolone
  42 CAS: 5630-53-5 Tibolone
  43 CAS: 521-11-9 Mestanolon
  44 CAS: 521-18-6 Stanolon (androstanolon)
  45 CAS: 434-07-1 Oxymetholone (Anadrol)
  46 CAS: 53-39-4 Oxandrolone (Anavar)
  47 CAS: 10418-03-8 stanozolol (Winstrol)
  48 CAS: 6157-87-5 Octan trestolonu
  49 CAS: 853-23-6 3-octan dehydroizoandrosteronu
  50 CAS: 53-43-0 Dehydroepiandrosteron (DHEA)
  51 CAS: 481-29-8 Epiandrosteron
  52 CAS: 566-19-8 7-Keto-dehydroepiandrosteron
  53 CAS: 76822-24-7 1-DHEA

   

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)