Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Leki przeciwdepresyjne Pharma Surowce Carphedon Nootropic Agent CAS 77472-70-9

Leki przeciwdepresyjne Pharma Surowce Carphedon Nootropic Agent CAS 77472-70-9

  • Antidepressant Pharma Raw Materials Carphedon Nootropic Agent CAS 77472-70-9
  • Antidepressant Pharma Raw Materials Carphedon Nootropic Agent CAS 77472-70-9
 • Antidepressant Pharma Raw Materials Carphedon Nootropic Agent CAS 77472-70-9

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 77472-70-9

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: negotiable
  Szczegóły pakowania: Dobrze ukryty pakiet; Bęben z tworzywa sztucznego z bezpieczną wysyłką
  Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Carphedon Użycie: Przeciwdepresyjny
  Wygląd: Biały proszek Gatunek: Farmaceutycznej
  MF: C12H14N2O2 MW: 218,3
  Zasady wysyłki: 100% wysyłka za darmo Wiadomości e-mail: kingchojin@chembj.com
  High Light:

  pharmaceutical anabolic steroids

  ,

  pharmaceutical grade steroids

  Antidepressant Pharma Raw Materials Carphedon Nootropic Agent CAS 77472-70-9

  Szybkie Szczegóły:

  Nazwa produktu Carphedon
  Inna nazwa Fenylopiracetam, fenotropil; 4-fenylo-2-pirolidon-1-acetamid
  Nr CAS 77472-70-9
  MF C12H14N2O2
  MW 218,3
  Czystość 99%
  Stopień Klasyfikacja farmaceutyczna
  Wygląd Biały proszek cystalline
  Stosowanie Karhedon jest pochodną GABA, która wykazywała pozorne właściwości immunokorekcji podczas immunosupresji indukowanej przez cyklofosfamid.

  Opis:

  Fenylopiracet jest fenylowanym analogiem piracetamu leku dostępnego jako lek na receptę. Badania na zwierzętach wykazały, że fenylopiracet może mieć działanie przeciwaknezyjne, przeciwdepresyjne, przeciwdrgawkowe, przeciwpsychotyczne, przeciwlękowe i poprawiające pamięć.

  Fenylopiracet jest stosunkowo nowym suplementem nootropowym. Może poprawić uczenie się, pamięć, koncentrację i nastrój. Inne korzyści mogą obejmować zwiększenie kreatywności, lepsze rozwiązywanie problemów i rozumowanie, zwiększoną świadomość percepcyjną i większą wytrzymałość fizyczną.

  Fenylopiracet jest szczególnie skuteczny w zwiększaniu poziomu energii i zwiększaniu motywacji, dlatego często jest stosowany jako badany lek. Może to być nawet korzystne dla osób dorosłych z ADHD lub ADHD, a także dla osób cierpiących na chroniczne niskie zużycie energii i zmęczenie.

  Fenylopiracet jest powszechnie uważany za stworzony po raz pierwszy w Rosji na początku lat 90., ale sowieckie czasopisma z 1983 r. Zawierały informacje na jego temat pod nazwą "Carphedron". Badania farmakologiczne wykazały, że fenylopiracet stymuluje niektóre neuronalne receptory w ośrodkowym układzie nerwowym (OUN), które biorą udział w procesach pamięci i myśli, takich jak przekaźniki acetylocholiny, receptory GABA i receptory NDMA. Wykazano również, że fenylopiracet zwiększa aktywność receptorów dopaminy (D1, D2 i D3).

  Podanie:

  Jednym z najlepszych zastosowań tego suplementu są studenci i przedsiębiorcy, którzy mają obsesję na punkcie wydajności i kobiety. Może to być pomocne w pomaganiu komuś w pozostaniu na jawie i czuwaniu podczas nauki (naprawdę pomocne w nocnych lub nawet całonocnych sesjach). Użyj go przed testem, aby zwiększyć koncentrację i energię psychiczną, lub po prostu jako ogólny wzmacniacz poznawczy, aby poprawić pamięć, szybkość przypomnienia i zdolność uczenia się.

  Wielu studentów dostrzega także wzrost ich motywacji i poprawę samopoczucia przy przyjmowaniu nawet małych dawek fenylopiracetamu. Na koniec możesz nawet zauważyć, że skutki stresu i lęku (które zwykle możesz mieć, gdy egzamin jest coraz bliżej) są znacznie zredukowane.

  Fenylopiracet może być również bardzo skuteczny dla sportowców. Podobnie jak ogólny reduktor stresu, suplement jest w stanie usunąć szereg negatywnych skutków w całym ciele i zwiększyć wytrzymałość, regenerację i wytrzymałość. Jest to również prawdopodobne, dlaczego dodatek jest w stanie zwiększyć tolerancję na zimno. Niektóre osoby pracujące w kulturystyce zaczęły przyjmować dawki fenylopiracetamu w swoich przed treningowych zestawach suplementów.

  Każdy, kto jest zainteresowany wytwarzaniem dużej ilości dodatkowej energii, powinien rozważyć Phenylpiracetam. Ta dodatkowa energia jest czysta i skupiona, podobna do amfetaminy. Wynika to w dużej mierze z dodania grupy fenylowej. Nie ma kofeinopodobnej nerwowości lub drgawek, a nawet znacznej awarii lub rozczarowania, ponieważ skuteczność słabnie. To sprawia, że ​​Phenylpiracetam jest znacznie mniej niebezpieczny i bezpieczniejszy w dłuższej perspektywie.

  Korzyści z Phenylpiracetam:

  Ponieważ proszek Phenylpiracetam bardzo przypomina Piracetam, ma wiele takich samych efektów. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do wielu efektów poznawczych i korzyści. Korzyści fenylopiracetamu obejmują zwiększenie pamięci, a nawet przyspieszenie przywoływania. Użytkownicy odczują także wzrost ich zdolności uczenia się, koncentracji, koncentracji, a także energii mentalnej. To może być świetnym uzupełnieniem pomagającym usunąć "mgłę mózgu".

  Suplement został również zbadany pod kątem jego wpływu na nastrój i ruch. Istnieje wiele dowodów sugerujących, że fenylopiracet faktycznie moduluje wiele różnych miejsc przekaźników nerwowych i receptorów. Należą do nich acetylocholina, GABA, NDMA, a nawet dopamina. Uważa się, że dopamina ma kluczowe znaczenie zarówno w odniesieniu do nastroju, jak i ruchu. To może wyjaśnić, dlaczego stosowanie Phenylpiracetam jest w stanie zmniejszyć chorobę lokomocyjną. Wykazano również, że zmniejsza on reakcje lękowe i strachowe w testach na zwierzętach, a także zwiększa aktywność lokomotoryczną.

  Istnieje wiele dodatkowych potencjalnych korzyści, takich jak zwiększenie umiejętności zmiany nastawienia i rozwiązywania problemów u pacjentów cierpiących na astenia. Phenylpiracetam jest również w stanie zmniejszyć skutki braku snu dla wielu użytkowników. Inną interesującą zaletą Phenylpiracetam jest to, że pomaga to zwiększyć tolerancję na zimno.

  Phenylpiracetam Dawkowanie:

  Podczas przyjmowania tego suplementu zdecydowanie zaleca się rozpoczęcie od możliwie jak najmniejszej dawki skutecznej. Większość ludzi zdaje się mieć początkowe wyniki zaczynające się od zaledwie 100 mg fenylopiracetamu na dobę. Należy również pamiętać, że dodatek ten powoduje tolerancję, dlatego nie należy go przyjmować codziennie ani w perspektywie długoterminowej.

  Najlepszym sposobem dawkowania fenylopiracetamu byłby cykl, może kilka dni w tygodniu, potem tydzień lub dwa zwolnienia. Połącz go z czymś takim jak Alpha GPC, Sulbutiamine lub innym Nootropic / Racetam. Fenylopiracet jest równie skuteczny, jeśli stosuje się go tylko w razie potrzeby, aby pomóc w podjęciu ważnego testu lub w przypadku bardzo intensywnego i intensywnego treningu.

  Pozytywne efekty:

  1. Zwiększona masa / waga mięśni - Sterydy zwiększają poziom azotu w ciele, wytwarzając w ten sposób białka, które pomagają w produkcji mięśni.
  2. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej - Sterydy przyspieszają metabolizm organizmu, co pomaga w zmniejszeniu nagromadzonego tłuszczu.
  3. Popraw wygląd fizyczny
  4. Zwiększony popęd seksualny - Ludzie, którzy przyjmują sterydy, zauważyli, że doświadczają wzrostu ich popędu płciowego.
  5. Zwiększona skuteczność treningu - jeśli weźmiesz sterydy, efekty treningu fizycznego będą znacznie bardziej widoczne, możesz trenować dłużej i często z niespotykaną intensywnością
  6. Zwiększ wydajność sportową
  7. Lepsza szybkość regeneracji, szybsza rekonwalescencja - Sterydy produkują kortyzol, który pomaga organizmowi radzić sobie ze stresem, a także przyspiesza czas regeneracji .
  8. Euforia - osoba, która przyjmuje sterydy, doświadcza ekstatycznego uczucia i często jest rozradowana.
  9. Leczenie choroby - Sterydy zwiększają wytwarzanie czerwonych krwinek w organizmie, a tym samym leczenie zaburzeń krwi, takich jak niedokrwistość. również pomocne w leczeniu zapalenia stawów, astmy, uszkodzeń mózgu i niektórych rodzajów raka.
  10. Popraw dysk, ambicję i ostrość

  Skutki uboczne:


  1. Wysokie ciśnienie krwi
  2. Problemy z nerkami
  3. Zmiany w systemie odpornościowym
  4. Wzrost nadmiernego owłosienia ciała
  5. Retencja wody i wzdęcia
  6. Sterylność u mężczyzn i kobiet
  7. Niewyraźne widzenie
  8. Zaćma lub jaskra
  9. Zwiększony apetyt, zwiększenie masy ciała
  10. Osteoporoza
  11. Rozszerzenie prostaty
  12. Pogorszenie stanu cukrzycy
  13. Nagłe wahania nastroju, Nerwowość, niepokój

  14.Zwiększony wzrost (wysokość)

  COA

  Elementy analizy Wymagania Wyniki
  Wygląd Białawy do białego proszku Zgodne
  Strata przy suszeniu ≤1,0% 0,6%
  Heavy metal ≤10 ppm Zgodne
  woda ≤0,5% 0,3%
  Czystość (HPLC) ≥99% 99,47%
  Pozostałość po ujęciu ≤ 0,3% 0,05%
  Wniosek Produkt jest zgodny z House Standard

  Wskazówki:

  JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

  1. Powiedz nam, czego potrzebujesz (skorzystaj z tego, co / nazwa produktu i ilość), otrzymasz poradę i ofertę.


  2. Pełna płatność zostanie dokonana, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.


  3. Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, numer śledzenia dostępny.


  4. Towary dotrą do Ciebie w ciągu 3 ~ 7 dni.


  DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

  1. Wysoka jakość: Nasze fabryki są profesjonalne w produkcji surowego proszku z doświadczeniem ponad 10 lat. Mając dobrą reputację na całym świecie, nasze produkty były eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.

  2. Konkurencyjna cena: wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio w fabryce, są w cenie fabrycznej i podlegają negocjacji.

  3. Szybka i bezpieczna dostawa: Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, dostępny numer śledzenia, taryfa celna wynosi> 99%.

  4. Dobra obsługa przed i po sprzedaży: wszelkie problemy prosimy o kontakt z nami, będziemy zawsze online dla Ciebie.

  Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka i bezpieczna dostawa, dobra obsługa, to my! Witamy w kontakcie!

  Nootropic Agent (Smart Drugs)
  Coluracetam (MKC-231) CAS 135463-81-9
  Sunifiram CAS 314728-85-3
  Noopept CAS 157115-85-0
  Piracetam CAS 7491-74-9
  Pramiracetam CAS 68497-62-1
  Aniracetam CAS 72432-10-1
  Oksiracetam CAS 62613-82-5
  Adrafinil CAS 63547-13-7
  Alpha-GPC CAS 28319-77-9
  Centrofenoksyna CAS 3685-84-5
  Fasoracetam CAS 110958-19-5
  Sulbutiamina CAS 3286-46-2
  Tianeptine Sodium CAS 30123-17-2
  Semax CAS 80714-61-0
  PRL-8-53 CAS 51352-87-5
  NSI-189 CAS 1270138-40-3
  Idebenone CAS 58186-27-9
  Carphedon CAS 77472-70-9
  Citicoline CAS 33818-15-4
  Urydyny CAS 3083-77-0
  Huperzine A CAS 120786-18-7
  Miłorząb dwuklapowy CAS 90045-36-6
  Lion's Mane Mushroom
  Winpocetyna CAS 42971-09-5

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty