Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Oxiracetam Środki nootropowe Surowce farmaceutyczne CAS 62613-82-5 99% czystości

Oxiracetam Środki nootropowe Surowce farmaceutyczne CAS 62613-82-5 99% czystości

  • Oxiracetam Nootropic Agents Pharmaceutical Raw Materials CAS 62613-82-5 99% Purity
  • Oxiracetam Nootropic Agents Pharmaceutical Raw Materials CAS 62613-82-5 99% Purity
 • Oxiracetam Nootropic Agents Pharmaceutical Raw Materials CAS 62613-82-5 99% Purity

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 62613-82-5

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Negocjacji
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Zamaskowany pakiet; Torba foliowa
  Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Oxiracetam Inne nazwy: 4-hydroksy-2-okso-l-pirolidynoacetamid
  Gatunek: Farmaceutycznej Pakiet: Dobrze ukryte opakowanie, torba foliowa
  Czystość: 99% Wygląd: Biały krystaliczny proszek
  High Light:

  active pharmaceutical ingredients

  ,

  pharmaceutical anabolic steroids

  Oxiracetam Środki nootropowe Surowce farmaceutyczne CAS 62613-82-5 99% czystości

  Szybkie szczegóły

  Nazwa produktu Oksiracetam; 4-Hydroksy-2-oksopirolidyno-N-acetamid
  Inna nazwa 4-hydroksy-2-oksopirrolidyno-N-acetamid, 4-hydroksy-2-okso-1-pirolidynoacetamid, 4-hydroksy-2-okso-l-pirolidynoacetamid, 4-hydroksypiracetam, ct-848, hydroksypiracetam, is2525, OXIRACETAM
  Oryginalny Chiny
  CAS 62613-82-5
  Formuła molekularna C6H10N2O3
  Nazwa handlowa Pharmlab
  Czas dostawy w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
  Dostawa Szybka i bezpieczna wysyłka przez EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS
  Czystość 99%
  Pakiet Dyskretny i ukryty pakiet zgodnie z określonym wymogiem
  Wygląd Biały Krystaliczny Proszek
  Orzecznictwo ISO 9001
  Zasady płatności Western Union, Money Gram, T / T, Bitcoin
  Minimalna ilość zamówienia 10 g
  Cena Do negocjacji
  Stosowanie Zwiększ pamięć

  Co to jest Oxiracetam?

  Oksiracetam 62613-82-5 był szeroko badany zarówno u zdrowych osób, jak i osób z zaburzeniami psychicznymi z dużym powodzeniem. Nie ma żadnych do udokumentowanych przypadków o szkodliwych skutkach spowodowanych oksiracetamem i jest niezwykle nietoksyczny i bezpieczny dla codziennego codziennego spożycia.

  Oksiracetam jest wszechogarniającą nootropową. Jest silniejszy niż Piracetam i wiadomo, że ma stymulujące efekty. Alternatywnie, może mieć przeciwwskazania powodujące zmęczenie, co sugeruje, że poziomy choliny mogą nie być odpowiednie u tych osób. Mimo to, Oxiracetam jest nadal ulubionym produktem nootropowym dla wielu osób i może być stosowany samodzielnie lub stosowany w połączeniu z innymi nootropami.

  Opis Oxiracetam


  Oksiracetam i piracetam, aniracetam jest obecnie powszechnie stosowany w klinicznych trzech rodzajach metabolicznej poprawy leków na pochodne pirolidonu, przez włoską firmę Skebiqim w 1974 r., Z sukcesem rozwiniętą, wymienioną w 1987 roku. Mechanizm działania oksiracetamu jest podobny do mechanizmu działania piracetamu, który może promować syntezę fosforylocholiny i fosforyloetanoloaminy, zwiększyć stosunek ATP / ADP do mózgu, zwiększyć syntezę białka i kwasu nukleinowego w mózgu oraz poprawić otępienie starcze i upośledzenie pamięci u pacjentów z pamięcią i funkcją uczenia się. W eksperymentach na zwierzętach, można je znaleźć w wielu eksperymentach behawioralnych może poprawić pamięć i wydajność uczenia się, może zmniejszyć mózg porażenia prądem spowodowane upośledzeniem pamięci, antagonistyczne spontanicznie nadciśnienie tętnicze naczyń mózgowych u szczurów zdolność uczenia się, może zwiększyć acetylocholinę w kory i hippocampus szczura zwiększono na korzyść wychwytu choliny. Za uszkodzenia mózgu i spowodowane deficytami neurologicznymi, pamięcią i leczeniem opóźnień umysłowych.

  Największą zaletą Olaxetan jest rozpuszczalność w wodzie, bardziej odpowiednia do iniekcji. Ola Xitan zaaprobował import Chin w latach dziewięćdziesiątych, dał firmie lepszą, nieco silniejszą siłę aniracetamu. Badania krajowe i zagraniczne wykazały, że oksiracetam w porównaniu z rehabilitacją mózgu (piracetam) wykazuje wyższą aktywność farmakologiczną i znaczącą skuteczność kliniczną, znaną jako rehabilitacja mózgów produktów alternatywnych.

  Oksiracetam został wymieniony w dziedzinie medycyny jako ma takie korzyści, jak zwiększanie funkcji poznawczych i przetwarzania. Jako racetam i ampakina, ma podobną metodę do innych racetamów w rodzinie. Uważa się, że jest nieco silniejszy niż Piracetam.


  Oksiracetam jest wszechogarniającą nootropową. Jest silniejszy niż Piracetam i wiadomo, że ma stymulujące efekty. Alternatywnie, może mieć przeciwwskazania powodujące zmęczenie, co sugeruje, że poziomy choliny mogą nie być odpowiednie u tych osób. Mimo to, Oxiracetam jest nadal ulubionym produktem nootropowym dla wielu osób i może być stosowany samodzielnie lub stosowany w połączeniu z innymi nootropami.

  Zastosowanie leku Oxiracetam


  1. Oksiracetam Lek przeznaczony dla osób starszych z zaburzeniami mózgu, zaburzoną pamięcią, szczególnie odpowiednią do otępienia starczego, może być także stosowany w neurozy, urazie mózgu, zapaleniu mózgu, leczeniu rehabilitacji choroby mózgu.


  2. Piracetam jako pochodne, działanie pobudzające centralne działanie na układ nerwowy może sprzyjać metabolizmowi mózgu, poprawia i sprzyja pogarszaniu się pamięci mózgu, skutecznie wpływając na pamięć i ducha starców. Ten produkt po wykorzystaniu w pełni prototypu leku z wydalania moczu, w organizmie nie przechowywać, dobrą absorpcję, dobrą tolerancję.

  3. Oxiracetam Drug jest inteligencją promującą leki, z myślą o duchach zespołu dysfunkcji mózgu u osób starszych, umysłowym.

  Specyfikacja

  Elementy testowe Specyfikacja wyniki
  Opis Biały do ​​białego krystalicznego proszku Zastosować się
  Temperatura topnienia 166-170 ° C 167,3-168,1 ° C
  Identyfikacja Pozytywna reakcja Pozytywna reakcja
  Substancje pokrewne ≤1,0% 0,16%
  Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,06%
  Pozostałość po zapłonie ≤0,1% 0,02%
  Chlorek ≤0,014% <0,014
  Metale ciężkie ≤20 ppm <20 ppm
  Jasność rozwiązania Spełnia normę Zgodność
  Limit mikrobiologiczny ≤20 ppm <20 ppm
  Analiza ≥ 99,0% 99,1%

  Zastosowanie Oxiracetam


  1. Piracetam jako pochodne, działanie pobudzające centralne działanie na układ nerwowy może sprzyjać metabolizmowi mózgu, poprawia i sprzyja pogarszaniu się pamięci mózgu, skutecznie wpływając na pamięć i ducha starców. Ten produkt po wykorzystaniu w pełni prototypu leku z wydalania moczu, w organizmie nie przechowywać, dobrą absorpcję, dobrą tolerancję.

  2. Dla osób starszych z dysfunkcją mózgu, zaburzenia pamięci, szczególnie odpowiednie do otępienia starczego, mogą być również wykorzystywane do neurozy, urazu mózgu, zapalenia mózgu, terapii rehabilitacji choroby mózgu.

  3. Inteligencja promująca narkotyki, dla ducha zespołu dysfunkcji mózgu u osób starszych, zaburzenia psychicznego.
  Opakowanie: 1 kg / folia torba


  Korzyści i efekty Oxiracetam


  Oksiracetam jest jedną z najbardziej popularnych nootropowych, dobrze znanych i wysoko cenionych ze względu na jego wybitne właściwości poprawiające funkcje poznawcze i łagodną stymulację. Udowodniono, że jest to również bezpieczne i dobrze tolerowane nawet w dużych dawkach, a jego umiarkowany koszt, gotowość i "stackability" sprawiają, że jest to niezastąpiony element wielu nootropowych użytkowników. Niektóre korzyści leku Oxiracetam obejmują:


  Ulepszona pamięć


  Oksiracetam wykazuje poprawę pamięci ogólnie, poprawiając zarówno tworzenie pamięci, jak i utrzymywanie ich w pamięci i wywierając znaczący pozytywny wpływ na szybkość wycofania. Użytkownicy zauważyli, że ta funkcja jest szczególnie przydatna podczas podejmowania egzaminów lub studiowania przedmiotów matematycznych lub logicznych, choć może to być znaczna pomoc w badaniu i utrzymaniu tematów koncepcyjnych i twórczych.

  Rozszerzanie myślenia logicznego / technicznego

  Pomimo, że przytłaczająca większość użytkowników przytacza ulepszenia dotyczące uczenia się i poprawiania pamięci jako główne zalety stosowania oksiracetamu, znaczny odsetek użytkowników informuje również, że doświadczają oni znacznej poprawy umiejętności myślenia logicznego i technicznego. Niektórzy użytkownicy zgłaszają również, że oksiracetam poprawia ich umiejętności analityczne i rozumowania

  Uczenie Enhancement


  Prawie wszyscy użytkownicy Oxiracetam zgadzają się, że dodatek ułatwia naukę szybsze i łatwiejsze, a badania na zwierzętach wykazały, że jest to prawda. Efekt ten może wynikać częściowo z większej łatwości i szybkości tworzenia pamięci oraz przypomnienia, że ​​suplement powstaje, ale uważa się, że jest to również łatwiejsze i bardziej płynne "przepływ myśli", które doświadczają użytkownicy Oxiracetam.


  Oxiracetam

  Proces zamówienia i porady

  Złożyc zamówienie Proszę jasno określić, jaki produkt i jaką ilość potrzebujesz
  Mini Zamówienie 10g
  Zacytować Ceny i dane techniczne (COA) byłyby oferowane do rozważenia i potwierdzenia.
  Sposoby płatności T / T, Western Union, Money Gram i Bitcoin
  Sposoby dostawy Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp.)
  Adres wysyłki Podaj swoje prawidłowe i prawidłowe informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).
  Uszczelka Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)
  Czas realizacji W ciągu 12 godzin od otrzymania płatności
  Zdjęcia pakietowe Zdjęcia paczki będą oferowane, aby opowiadać artykuły
  Numer przesyłki Oferowane po wydaniu
  Czas wysyłki Około 5 dni roboczych (Door-to-Door)
  Serwis posprzedażny 24/7 Online w razie jakichkolwiek problemów

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty