Dom ProduktySARMs Raw Powder

Suplementy Nootropowe Adrafinil SARMs Surowy Proszek CAS 63547-13-7 dla Zdrowego Ulepszenia Mózgu

Suplementy Nootropowe Adrafinil SARMs Surowy Proszek CAS 63547-13-7 dla Zdrowego Ulepszenia Mózgu

  • Nootropic Supplements Adrafinil SARMs Raw Powder CAS 63547-13-7 for Healthy Brain Enhance
  • Nootropic Supplements Adrafinil SARMs Raw Powder CAS 63547-13-7 for Healthy Brain Enhance
 • Nootropic Supplements Adrafinil SARMs Raw Powder CAS 63547-13-7 for Healthy Brain Enhance

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 63547-13-7

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: negotiable
  Szczegóły pakowania: Zamaskowany pakiet; Torba foliowa
  Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
  Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Adrafinil Wygląd: Jasnobrązowa
  Czystość: > 98% MF: C15H15N03S
  MW: 289,35 Wysyłka: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex itp
  Pakiet: Torba foliowa; Dobrze ukryty pakiet Polityka wysyłki: 100% bezpłatna wysyłka
  EINECS: 264-303-1
  High Light:

  legal anabolic supplements

  ,

  sarms anabolic steroids

  Suplementy nootropowe Adrafinil CAS 63547-13-7 dla poprawy zdrowego mózgu

  Szybkie szczegóły:

  Nazwa: Adrafinil
  Adrafinil Synonimy: 2 - ((difenylometylo) sulfinyl) -acetohydroksamidaz; 2 - ((difenylometylo) sulfinyl) -n-hydroksyacetamid; 2 - ((difenylometylo) sulfinyl) -n-hydroksyacetamid; 2- (benzhydrylosulfanylo) acetohydroksamid
  CAS: 63547-13-7

  EINECS: 264-303-1
  MF: C15H15NO3S
  MW: 289,35

  MS:  Właściwości chemiczne: jasnobrązowa ciało stałe

  Stopień: Klasa farmaceutyczna

  Mol Plik: 63547-13-7.mol

  Temperatura topnienia: 159-1600 ° C

  Temp. Przechowywania: -20 ° C Zamrażarka

  Rozpuszczalność DMSO: 35 mg / ml
  Zastosowanie: agonistę a-adrenergiczny. Leczenie depresji

  Opis :

  Adrafinil jest nieaktywnym czynnikiem pobudzającym przebudzenie (lub eugeroidem), który był wcześniej stosowany we Francji w celu promowania czujności (czujności), uwagi, czuwania, nastroju i innych parametrów, szczególnie u osób starszych. Chciał uniknąć zmęczenia, takiego jak nocni pracownicy lub inni, którzy przez dłuższy okres czasu musieli być czujni i czujni.

  Adrafinil jest syntetycznym związkiem nootropowym. Jest prolekiem dla modafinilu, co oznacza uzupełnienie przewodów adrafinil do zwiększonych stężeń modafinylu w organizmie.

  Suplementacja Adrafinil zwiększa czujność i przebudzenie. Adrafinil jest substancją pobudzającą, ale nie powoduje nadmiernej aktywności. Zamiast tego zwalcza senność.

  Podanie

  1. Status prawny w Stanach Zjednoczonych


  Adrafinil jest łatwo dostępny w sklepach z suplementami w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Modafinil wymaga recepty. To znaczy, adrafinil, w przeciwieństwie do Modafinil, nie jest regulowany w Stanach Zjednoczonych Ameryki i może być zakupiony prywatnie bez potrzeby przepisywania lekarza.

  2. Porównanie efektów ubocznych


  Działania niepożądane produktu Modafinil są podobne do tych, które są wymienione w Adrafinil. Odkrywamy, że Modafinil jest znacznie bezpieczniejszy niż Adrafinil przez długi czas. Wytłumaczenie jest proste, że Modafinil nie jest metabolizowany w wątrobie w ten sam sposób, w jaki jest Adrafinil.

  Właściwie, gdy Adrafinil dociera do wątroby, obecne enzymy rzeczywiście przekształcają ten lek w Modafinil. Jest to proces konwersji, który stawia nacisk na narząd i może prowadzić do hepatoksyczności. Ponieważ Modafinil nie ulega przemianie w taki sam sposób, nie rodzi się z tym samym ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych. W rezultacie Modafinil może być bezpieczniejszy niż Adrafinil w perspektywie długoterminowej.

  3. Potencjał i szybkość


  Adrafinil jest metabolizowany w modafinil w wątrobie. Jednak metabolit trwa około trzydziestu minut do jednej godziny, aby gromadzić się do aktywnych poziomów we krwi, gdy przyjmowane doustnie przed jedzeniem niczego. Ze względu na dodatkowe przetwarzanie, Adrafinil trwa dłużej, aby zacząć działać niż Modafinil.

  Funkcja :

  Adrafinil jest jednym z najbardziej popularnych nootropics dostępnych na całym świecie, a Herb Nutritionals Co., Ltd oferuje najwyższej jakości i najbardziej konkurencyjnych cenach z Chin, w formie energii, tabletek i kapsułek.

  Jako łagodny środek pobudzający centralny układ nerwowy (CNS) stosuje się adrenolinę, aby złagodzić nadmierną senność i zwiększyć koncentrację uwagi na samym początku. Adrafinil może promować przebudzenie w ciągu dnia i zmniejszyć objawy zmęczenia lub nadmierną senność w ciągu dnia, a następnie rozwijać się jako
  Najbardziej znany nootropowy dla zdrowia mózgu.


  Adrafinil z unikalnym numerem CAS 63547-13-7, według Wikipedii, początkowo analizowano w latach 70. pod nazwą CRL-40028 i był sprzedawany jako Olmifon we wczesnych latach. Początkowo przepisano go u pacjentów z zaburzeniami snu, takimi jak narkolepsja.

  W przeciwieństwie do modafinilu, adrafinil nie jest obecnie klasyfikowany jako substancja kontrolowana w Stanach Zjednoczonych Ameryki i jest uprawniony do posiadania bez recepty. Możemy porównać te dwa składniki szczegółowo. Kiedy mówimy o adrafinil, należy wymienić modafinil, który ma większą objętość wyszukiwania niż sam adrafinil.

  Zaleca Adrafinil VS Modafinil

  Adrafinil i Modafinil zostały opracowane do podobnych celów - w celu promowania przebudzenia i czujności. Jednak oba te hobby pracują w podobny sposób. Modafinil reaguje szybciej i trwa dłużej. Każdy jest często używany jako pomocniczy dodatek energetyczny do zaburzeń snu i zmęczenia, a jednocześnie zapewnia przydatne efekty kognitywne.

  Unikalną różnicą między adefowirem i modafinilem jest natura potencjalnych skutków ubocznych i szybkość, w jakiej substancje te są aktywne w organizmie.

  Korzyści i efekty

  Chociaż adrafinil został pierwotnie opracowany z myślą o jego elegancji lub pobudzeniu do promowania cech, to również wykazał znaczne korzyści poznawcze. Adrafinil może promować energię fizyczną i psychiczną niezbędną do aktywnego życia tych, którzy cierpią z powodu zmęczenia dziennego z powodu zaburzeń snu, takich jak zaburzenia snu lub bezdechu podczas snu oraz zaburzenia snu. Może również poprawić psychologiczną klarowność, skupienie i utrzymanie, co czyni go ulubionym wśród studentów.

  Adrafinil okazał się być bardzo skuteczną uniwersalną stymulacją, która zapobiega senności w ciągu dnia i znacznie zwiększa energię i uwagę bez zwykłych agonistów związanych z ADHD i drżeniem. W rzeczywistości wielu użytkowników zgłosiło, że poprawie samopoczucia, stresu i prawdopodobnie w dużej mierze ze względu na ogólny wzrost szczęśliwego efektu Adela vanilla stymulowanie receptorów dopaminy.

  Jednak ogólny efekt stymulujący jest tylko częścią korzyści płynących z Adela Fen. Oprócz promowania pobudzenia i zwiększania energii, adrafinil jest ściśle związany z wieloma efektami rozumowania, w tym zwiększoną zdolnością uczenia się, lepszą pamięcią i szybszymi wspomnieniami. Użytkownik zgłasza, że ​​adrafinil zwiększa uwagę i koncentrację, poprawia psychologiczną przejrzystość i ułatwia długoterminowe podatki psychiczne.

  Dawkowanie

  Typowa dawka adrenoliny wynosi 600 mg - 1200 mg, chociaż ludzie zgłaszają korzyści z dawkami tak małych, jak 200 mg. 600 mg adrenaliny odpowiada około 2/8 łyżeczce lub 1,2 ml proszku adrafinowego.

  Adrafinil nie powinien być stosowany wieczorem ze względu na skłonność do zakłócania snu. Stosowanie leku adrafinil wcześnie rano prawdopodobnie nie zakłóci snu, ponieważ około 50% aktywnego środka (modafinil) zostanie wyczyszczone po 15 godzinach.


  COA :

  Elementy analizy Specyfikacja wyniki
  Opis Różowy lub białawy krystaliczny proszek Odpowiadać
  Rozpuszczalność Rozpuszczalny w metanolu, lekko rozpuszczalny w octanie etylu i chlorku metylenu, praktycznie nierozpuszczalny w wodzie Odpowiadać
  Temperatura topnienia 148 ℃ ~ 150 ℃ 149,0 ~ 149,3 ℃
  Identyfikacja IR / HPLC Odpowiadać
  Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,32%
  Izomer ≤1,0% maks 0,66%
  Maks. Jednorazowe zanieczyszczenie <0,1% 0,08%
  Pozostałość po zapłonie ≤0,1% 0,078%
  Ciężki metal ≤20 ppm Odpowiadać
  Test (HPLC) 98% ~ 102% 99,42%

  Porady :

  JAK ZROBIĆ ZAMÓWIENIE?

  1. Powiedz nam, czego potrzebujesz (użyj tego, co / nazwa i ilość produktu), otrzymasz poradę i ofertę.


  2. Całkowita płatność zostanie dokonana, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.


  3. Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od daty płatności, numer śledzenia.


  4. Towar dotrze do Państwa w ciągu 3 ~ 7 dni.


  DLACZEGO WŁAŚNIE MY?


  1. Wysoka jakość: Nasze fabryki są profesjonalne w produkcji surowego proszku z doświadczeniem ponad 10 lat. Mamy dobrą reputację na całym świecie, nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajach, ponad 100kgs każdego miesiąca.

  2. Konkurencyjne ceny: Wszystkie proszki są fabrycznie dostarczane, cena fabryczna i możliwość negocjacji.

  3. Szybka i bezpieczna dostawa: Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, dostępny numer śledzenia, stawka celna ≥99%.

  4. Dobra obsługa przed i po sprzedaży: Wszelkie problemy prosimy o kontakt z nami, zawsze będziemy dla Ciebie online.

  Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, szybka i bezpieczna dostawa, dobra obsługa, to my! Zapraszamy do kontaktu!

  Powiązane SARMS i użycie:

  Nazwa Nr CAS Stosowanie
  AICAR 2627-69-2 Działa poprzez wprowadzenie do basenu nukleozydów, znacząco zwiększając poziom adenozyny
  W okresach rozkładu ATP
  MK2866 841205-47-8 Recepty lekarskiej na zapobieganie kacheksji, atrofii i sarkopenii oraz
  Na terapię zastępczą hormonem lub testosteronem.
  MK-677 15972-10-0 Wydzielanie hormonu, leczenie otyłości, obiecująca terapia
  W leczeniu słabości u osób w podeszłym wieku
  LGD-4033 1165910-22-4 Profil farmakologiczny podobny do profilu enobosarmu, Ostarine, MK-2866
  GW1516 317318-70-0 Dla otyłości, cukrzycy, dyslipidemii i chorób sercowo-naczyniowych
  Andarina (S4) 401900-40-0 Częściowego agonisty, przeznaczonego głównie do leczenia łagodnego przerostu gruczołu krokowego
  SR9009 1379686-30-2 W trakcie opracowywania w Instytucie Badań nad Scripps (TSRI),
  Zwiększa poziom aktywności metabolicznej w mięśniach szkieletowych myszy
  RAD140 1182367-47-0 Nowe generacje dla uzyskania krawędzi masowych i krawędzi tnących
  YK11 431579-34-9 YK11: inhibitor SARM i miostatyny w jednym

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)