Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Ochrona skóry Peptyd hormonowy wzrostu ludzkiego Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6

Ochrona skóry Peptyd hormonowy wzrostu ludzkiego Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6

  • Skin Protection Human Growth Hormone Peptide Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6
  • Skin Protection Human Growth Hormone Peptide Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6
 • Skin Protection Human Growth Hormone Peptide Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 121062-08-6

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10grams
  Cena: negotiable
  Szczegóły pakowania: Dobrze ukryty pakiet; Bęben z tworzywa sztucznego z bezpieczną wysyłką
  Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Melanotan 2 Użycie: Opalanie reakcji przy minimalnym narażeniu na działanie promieni słonecznych
  Wygląd: Biały proszek Gatunek: Farmaceutycznej
  MF: C50H69N15O9 Wysyłka: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex itp
  Pakiet: Pakiet dobrze ukrytego Polityka wysyłki: 100% bezpłatna wysyłka
  High Light:

  growth hormone releasing peptide

  ,

  human growth hormone powder

  Melanotan II ludzki hormon wzrostu Hormon Melanotan 2 MT-2 CAS 121062-08-6

  Szczegóły:

  Nazwa produktu: Melanotan-II

  Alias: MT-2
  MF: C50H69N15O9
  MW: 1024.180
  CAS: 121062-08-6
  PubChem: 92432
  Czystość: 98%
  Wygląd: Biały proszek

  Stopień: stopień farmaceutyczny
  Przechowywanie: zamknięte, poniżej 2 ~ 8 ° C zachowanie
  Zastosowanie: Melanotan 2 wykazano w badaniach wykazujących działanie tłumiące apetyt, lipolityczne i libido, oprócz promowania opalania skóry. Melanotan 2 został szeroko rozpowszechniony w celu ochrony przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego przed światłem słonecznym ze względu na jego właściwości stymulujące melanogenezę.

  Opis :


  Melanotan 2 wstrzykiwań opalania (inaczej znany jako MT2) najpierw zsyntetyzowano na Uniwersytecie Arizony. Badania tam wiedziały, że najlepszym sposobem ochrony przed rakiem skóry jest aktywacja melaniny w skórze, opalenizna. Założyli, że skutecznym sposobem na zmniejszenie częstości występowania raka skóry u ludzi będzie wywołanie naturalnego systemu pigmentarnego ciała w celu uzyskania ochronnej opalenizny przed narażeniem na promieniowanie UV.

  Naturalny hormon występujący w organizmie MSH powoduje melanogenezę, proces, w wyniku którego komórki pigmentowe skóry (melanocyty) wytwarzają pigment skóry (melanina). Badali, czy podanie tego hormonu endogennego bezpośrednio do organizmu może być skuteczną metodą powodowania bezzapłonu. Odkryli, że chociaż wydawało się, że praca, naturalny MSH miał zbyt krótki okres półtrwania w ciele, aby był praktyczny jako lek terapeutyczny. Więc zdecydowali się znaleźć bardziej silną i stabilną alternatywę, która byłaby bardziej praktyczna.

  Po zsyntetyzowaniu i przesiewaniu setek cząsteczek naukowcy kierowani przez Wiktora J. Hruby'ego i Maca E. Hadleya znaleźli peptyd, MSH [Nle4, D-Phe7], który był około 1000 razy silniejszy niż naturalny MSH. Nazwali tę nową cząsteczkę peptydową "Melanotan" (później Melanotan-1, znaną jako afamelanotyd). Następnie opracowali kolejny analogowy Ac-Nle-cyklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2), które nazywały "Melanotan" Tanning Injections.

  Naukowcy mieli nadzieję na użycie tych peptydów do zwalczania czerniaka przez stymulowanie naturalnego mechanizmu pigmentarnego ciała, aby utworzyć opaleniznę, bez konieczności pierwszego narażenia na szkodliwe poziomy promieniowania UV. To z kolei hipoteza mogłaby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia skóry, co może prowadzić do raka skóry.

  W fazie pilotażowej fazy klinicznej przeprowadzonej na trzech mężczyznach przez College of Medacine, Departament Farmakologii Uniwersytetu Arizona w Tuscon w Arizonie w 1996 roku zgłoszono, że "Melanotan" opalanie opalania ma działanie na opalanie u ludzi, podawane codziennie tylko 5 małych dawek Przez wstrzyknięcie podskórne ". Zgłaszane działania niepożądane to łagodne nudności i" rozciąganie i ziewanie ", które korelowały z samorzutnymi erekcjami penisa.

  Departament Farmakologii, Uniwersytet Arizony College of Medacin opublikowany w 1998 roku, w którym uczestniczyło 10 mężczyzn, którzy cierpieli na psychogenną dysfunkcję erekcji. Ich próba stwierdziła, że ​​"Melanotan" Tanning Injections jest silnym inicjatorem erekcji u mężczyzn z pyschogenną niewydolnością wzwodu i ma racjonalne działania niepożądane w dawce 0,025 mg / kg.

  Badanie kliniczne opublikowane w 2000 roku 20 mężczyzn z psychogenną i organiczną dysfunkcją erekcji, prowadzoną w Sekcji Urologii Uniwersytetu Arizona College w Medacin, stwierdziło, że "Melanotan II Tanning Injections jest silnym inicjatorem erekcji penisa u mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

  Zastosowanie :


  Jeśli spojrzysz wystarczająco mocno na zewnątrz, znajdziesz jakieś dziwne i wspaniałe harmonogramy dozowania, za pomocą których użytkownik oblicza ich dzienną dawkę poprzez mnożenie masy ciała przez kofaktor. Być może podejście to zostało przyjęte, ponieważ jest to metoda stosowana w bieżących badaniach klinicznych. Zwykle ten typ receptury sugerowałby dawkę 1 mg MT-II dziennie dla kogoś ważącego zaledwie 110 kg (50 kg).

  Cyniczni wśród nas moglibyśmy wybaczyć, że te wzory są skonstruowane przez tych, którzy mają osobisty interes w sprzedaży produktu, ponieważ uważam, że to jest więcej niż to konieczne, aby osiągnąć wspaniały wynik. Rzeczywiście, jest wiele przypadków, w których użytkownicy czują, że stały się zbyt ciemne.

  Choć zasadniczo nie mam problemu z wagą do ważenia wagi ciała, nie mogę pomyśleć, że jest to nie tylko zbędne (szczególnie dla matematycznie zakwestionowanych), ale także unika zdolności stopniowego zwiększania dawek ze stosunkowo niskiego poziomu; Coś, co chciałbym opowiedzieć, aby ocenić indywidualne poziomy tolerancji na skutki uboczne, szczególnie w przypadku MT-II.

  Jak stosować lek Melanotan 2


  Mieszanie roztworu

  Odkręć korek z fiolki z farbą Melanotan 2 Tanning Injection.

  Wytrzeć powierzchnię wierzchołka fiolki za pomocą dołączonego alkoholu wytrzeć i wyrzucić ściereczkę.

  Wytrzeć powierzchnię wtryskiwanej rurki wodnej (lub fiolki z wodą szklaną w zależności od zamawianego opakowania), z dołączonym alkoholem wycierać i wyrzucić ściereczkę.

  Z opakowania wyjmij dołączoną strzykawkę. Upewnij się, że wtryskiwana rurka wodna jest pionowa, wsuń igłę strzykawki do ścianki bocznej wody.

  Teraz pociągnij strzykawkę strzykawki, aby wycofać 1 ml wody i powoli wyciągnąć strzykawkę.

  Wsuń strzykawkę do fiolki wtryskowej Melanotan 2 Tanning Injection i nacisnąć tłok, tak aby całkowicie opróżnić strzykawkę wody i powoli usunąć strzykawkę z fiolki. Nie potrząsaj roztworem.

  Umieścić roztwór Melanotan 2 w lodówce do przechowywania, aż będzie gotowy do użycia.

  Upewnij się, że wkładasz strzykawki i ostrożnie zutylizuj.

  Teraz zmieszano rozwiązanie Melanotan 2 Tanning Injection. Proszę przechowywać roztwór w lodówce.


  Jak używać Melanotan II do opalania


  1) Melanotan II jest typowo dostarczany w fiolkach zawierających 10 mg liofilizowanego (liofilizowanego) proszku. Fiolki są odtwarzane z wygodną ilością bakteriostatycznej lub sterylnej wody, dodawanej do fiolki za pomocą strzykawki. Przykładem dogodnej ilości wody jest 2,5 ml. Gdy ta ilość wody jest stosowana, otrzymany roztwór zawiera 4 mg MT-II na ml. Jeśli na przykład chcesz wziąć dawkę 1 mg, objętość 0,25 ml lub "25 jm" oznaczona na strzykawce insuliny, będzie pobierana przez wstrzyknięcie. Wstrzyknięcie może być podawane podskórnie, domięśniowo lub dożylnie, według osobistego upodobania.

  2) Zazwyczaj wstrzyknięcie jest tylko raz dziennie, ale gdy osoba najpierw próbuje leku i ocenia tolerancję, zastrzyk można podzielić na dwie mniejsze ilości dziennie.
  Typowy zakres dawkowania wynosi od 0,5 do 2,0 mg na dobę, przy korzystnym zakresie od 0,5 do 1,0 mg na dobę. Najlepiej jednak najpierw ocenić tolerancję przy niższym dawkowaniu 0,25 mg na raz.
  Po odtworzeniu fiolka Melanotan II powinna być korzystnie zużyta w ciągu 30 dni. Przed rekonstytucją, MT-II należy przechowywać w lodówce lub zamrażarce, ale jest to dopuszczalne, aby można je było transportować bez chłodzenia.

  3) Należy ogólnie odstawić, jeśli MT-II, w indywidualnym przypadku, powoduje problemy ze zwiększonym wzrostem, liczbą lub ciemnością moli.

  4) Efekt Melanotan II jest dość długotrwały. Może nawet być tak, że trwa rok lub więcej, aby efekt cyklu w znacznym stopniu zniknął. Wykorzystanie cykli konserwacji może utrzymywać działanie na czas nieokreślony. Z reguły utrzymanie zazwyczaj wymaga około 2 do 3 razy więcej MT-II rocznie, jak było to konieczne w pierwszym cyklu. Można to wykonać w cyklu 2 do 3 cykli rocznie w taki sam sposób, jak w cyklu początkowym lub w każdym częstszym schemacie dawkowania, dostarczając całkowitą ilość MT-II rocznie.
  Podawanie leku Melanotan 2

  5) Wybierz nową strzykawkę i pociągnij tłok bezpośrednio do maksimum.

  Trzymając ampułko-strzykawkę Melanotan 2 w pozycji pionowej, włożyć strzykawkę i wcisnąć całkowicie tłok (jest to wyrównanie ciśnienia powietrza w fiolce, co ułatwia wyjmowanie preparatu Melanotan 2).

  Opuścić strzykawkę w fiolce Melanotan 2 Tanning Injection, odwrócić wszystko do góry nogami.

  Pociągnij tłok, aż w strzykawce znajdzie się 10 jednostek / 0,1 Melanotanu 2 i powoli go wyjmij.

  Znajdź najmniejszy obszar skóry - 4 cm do boku brzucha. Wytrzeć obszar jedną z dołączonych chusteczek do alkoholu.

  Po obu stronach obszaru, który ma być wstrzykiwany.

  Trzymając strzykawkę jak długopis, aw 90 stopni do skóry, szybko wsuń strzykawkę do skóry.

  Całkowicie nacisnąć tłok, tak że cały Melanotan 2 opróżnia się ze strzykawki i powoli wycofuje się.

  Trzymaj alkohol na wstrzykiwanym obszarze przez minutę.

  Pierwszą dawkę leku Melanotan podano w pierwszej kolejności. 2. Wstrzykiwanie opalania

  Dawkowanie :

  Wstrzyknięcie typowo jest tylko jeden raz na dobę, ale gdy osoba najpierw próbuje leku i ocenia tolerancję, zastrzyk można podzielić na dwie mniejsze ilości dziennie.

  Typowy zakres dawkowania wynosi od 0,5 do 2,0 mg na dobę, przy korzystnym zakresie od 0,5 do 1,0 mg na dobę. Najlepiej jednak najpierw ocenić tolerancję przy niższym dawkowaniu 0,25 mg na raz.

  Po odtworzeniu fiolka Melanotan II powinna być korzystnie zużyta w ciągu 30 dni. Przed rekonstytucją, MT-II należy przechowywać w lodówce lub zamrażarce, ale jest to dopuszczalne, aby można je było transportować bez chłodzenia.


  Użyj wytycznych:

  Melanotan II wymaga skutecznego dawkowania kumulacyjnego. W zależności od indywidualnej, wymagana dawka skumulowana wynosi typowo od 10 do 40 mg, przy czym osoby bardziej sprawiedliwe, zwykle wymagające ilości na wyższym końcu zakresu.

  W zależności od potrzebnej ilości całkowitej i dawki dobowej właściwej dla danego pacjenta, wstrzyknięcia MT-II będą musiały rozpocząć się co najmniej na tydzień przed koniecznością ulepszenia opalania. Bardziej typowo stosowanie MT-II powinno rozpocząć się co najmniej miesiąc przed taką potrzebą.

  Melanotan II może być także stosowany w cyklu w celu zachowania lepszej zdolności do opalania.

  COA :

  POZYCJA

  SPECYFIKACJA

  Wygląd

  Biały Krystaliczny Proszek

  Analiza

  ≥ 99%

  Metale ciężkie

  ≤10ppm

  Arsen

  ≤1ppm

  Prowadzić

  ≤3ppm

  Rtęć

  ≤0,1ppm

  Kadm

  ≤1ppm

  Całkowity licznik płyt

  ≤ 1000cfu / g

  Drożdże i pleśń

  ≤100cfu / g

  E coli

  Negatywny

  Salmonella

  Negatywny

  Wniosek

  Produkt jest zgodny ze sta

  HPLC

  Porady :

  JAK ZROBIĆ ZAMÓWIENIE?

  1. Powiedz nam, czego potrzebujesz (użyj tego, co / nazwa i ilość produktu), otrzymasz poradę i ofertę.


  2. Całkowita płatność zostanie dokonana, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.


  3. Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od daty płatności, numer śledzenia.


  4. Towar dotrze do Państwa w ciągu 3 ~ 7 dni.


  DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

  1. Wysoka jakość: Nasze fabryki są profesjonalne w produkcji surowego proszku z doświadczeniem ponad 10 lat. Mamy dobrą reputację na całym świecie, nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajach, ponad 100kgs każdego miesiąca.

  2. Konkurencyjne ceny: Wszystkie proszki są fabrycznie dostarczane, cena fabryczna i możliwość negocjacji.

  3. Szybka i bezpieczna dostawa: Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, dostępny numer śledzenia, stawka celna ≥99%.

  4. Dobra obsługa przed i po sprzedaży: Wszelkie problemy prosimy o kontakt z nami, zawsze będziemy dla Ciebie online.

  Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, szybka i bezpieczna dostawa, dobra obsługa, to my! Zapraszamy do kontaktu!


  Więcej produktów:

  Hormony polipeptydowe

  CJC1295 bez DAC

  CAS 863288-34-0

  CJC1295 z DAC

  CAS 863288-34-0

  Heksarelin

  CAS 140703-51-1

  MGF

  PEG MGF

  MT-1

  CAS 75921-69-6

  MT-2

  CAS 121062-08-6

  GHRP-2

  CAS 158861-67-7

  GHRP-6

  CAS 87616-84-0

  Ipamorelin

  CAS 170851-70-4

  Sermorelin

  CAS 86168-78-7

  Oksytocyna

  CAS 50-56-6

  TB500

  CAS 77591-33-4

  Pentadekapeptyd BPC 157

  AOD 9604

  CAS 221231-10-3

  Triptorelin

  CAS 57773-63-4

  Tesamorelin

  CAS 218949-48-5

  DSIP

  CAS 62568-57-4

  Selank

  PT141

  CAS 189691-06-3

  Gonadorelin

  CAS 34973-08-5

  Epitalon

  307297-39-8

  IGF-1 LR3

  1 mg

  GDF-8

  1 mg

  Follistatyna 344

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)