Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Suplementy odżywcze Cyanocobalamin Witamina B12 Czerwony proszek CAS 68-19-9

Suplementy odżywcze Cyanocobalamin Witamina B12 Czerwony proszek CAS 68-19-9

  • Nutrition Supplements Cyanocobalamin Vitamin B12 Red Powder CAS 68-19-9
  • Nutrition Supplements Cyanocobalamin Vitamin B12 Red Powder CAS 68-19-9
 • Nutrition Supplements Cyanocobalamin Vitamin B12 Red Powder CAS 68-19-9

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 68-19-9

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: negotiable
  Szczegóły pakowania: Dobrze ukryty pakiet; Bęben z tworzywa sztucznego z bezpieczną wysyłką
  Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Witamina B12 Użycie: Suplementy żywieniowe
  Wygląd: Czerwony proszek Gatunek: Farmaceutycznej
  MF: C63H88CON14O14P MW: 1355.38
  Zasady wysyłki: 100% wysyłka za darmo Wiadomości e-mail: kingchojin@chembj.com
  High Light:

  active pharmaceutical ingredients

  ,

  pharmaceutical grade steroids

  Suplementy diety Cyjanokobalamina Witamina B12 Czerwony proszek CAS 68-19-9

  Szybkie Szczegóły:

  Nazwa produktu: Witamina b12
  Alias: Cyjanokobalamina, Mecobalamin, Kobalamina
  NR CAS: 68-19-9
  EINECS: 200-680-0
  Formuła molekularna: C63H88CoN14O14P
  Waga molekularna: 1355.37
  Czystość: 99%
  Wygląd: Czerwony proszek
  Stopień: Klasyfikacja farmaceutyczna
  Analiza: 98%
  Temperatura topnienia: > 300 ° C
  Przechowywanie: Przechowywać w dobrze zamkniętym pojemniku z dala od wilgoci

  Stosowanie:

  Głównie stosowane w leczeniu niedokrwistości młodych anemii, niedokrwistości żywieniowej, niedokrwistości z niedoboru krwi, neuralgii i chorób obturacyjnych.


  Opis produktu:


  Cyjanokobalamina jest syntetyczną (stworzoną przez człowieka) formą witaminy B12. Naturalnie występującą witaminę B12 można znaleźć w rybach, owocach morza, mleku, żółtku jaja i serach fermentowanych. Witamina B12 jest niezbędna do rozwoju zdrowych komórek krwi, komórek nerwowych i białek w ciele oraz prawidłowego metabolizmu tłuszczów i węglowodanów w organizmie. Brak witaminy B12 może powodować niedokrwistość, problemy żołądkowe i uszkodzenie nerwów.

  Cyjanokobalamina leczy niedobór witaminy B12 i wynikający z niej rodzaj niedokrwistości, zwany niedokrwistością złośliwą. Niedokrwistość złośliwą występuje u pacjentów, którzy nie mają wystarczającej ilości witaminy B12 w diecie (np. U ścisłych wegetarian) lub którzy nie mogą odpowiednio wchłonąć witaminy z powodu wady lub choroby żołądka lub jelit.

  Witamina B12 to podstawiona jonitem pochodna kobalaminy (cyjanokobalamina) z obecnością minerału kobaltowego w pozycji 6. Witamina B12 jest jedyną witaminą zawierającą jon metalu (trójwartościowy kobalt). Kobalamina jest czasami określana jako synonim witaminy B12, chociaż nie są to same związki, ale związki blisko spokrewnione, które pełnią rolę kwasu foliowego. Witamina B12 jest zwykle dowolną podstawioną pochodną kobalaminy mającą podobną aktywność biologiczną. Hydroksokobalamina (skrót OHCbl), pochodna kobalaminy, w której podstawnikiem jest grupa hydroksylowa, nazywana jest witaminą B12.

  Witamina B12 jest rozpuszczalna w wodzie, odgrywa kluczową rolę w normalnym funkcjonowaniu i tworzeniu. Jest to jedna z ośmiu. Zwykle bierze udział w każdym ciele, szczególnie wpływając na syntezę i regulację, ale także na syntezę i wytwarzanie energii.

  Witamina B12 to nazwa klasy związków chemicznych, z których wszystkie mają aktywność witaminową. Jest strukturalnie najbardziej skomplikowaną witaminą. podstawowej struktury witaminy można osiągnąć tylko poprzez, ale konwersja między różnymi postaciami witaminy może być dokonana w ludzkim ciele.

  Powszechna syntetyczna forma witaminy nie występuje w przyrodzie, ale jest stosowana w wielu lekach, suplementach i jako dodatek do żywności, ze względu na jej stabilność i niższe koszty. W ciele przekształca się w formy fizjologiczne i pozostawia po sobie, choć w minimalnej koncentracji. Niedawno, metylokobalaminę i adenozylokobalaminę można znaleźć również w droższych produktach farmakologicznych i suplementach diety. Ich użyteczność jest obecnie przedmiotem dyskusji.

  Historycznie, witamina B12 została odkryta w związku z chorobą, która jest chorobą autoimmunologiczną, która niszczy komórki okładzinowe w żołądku, które wydzielają czynnik wewnętrzny. Czynnik wewnętrzny odgrywa zasadniczą rolę w normalnej absorpcji witaminy B12, dlatego brak czynnika wewnętrznego, jak wynika z anemii złośliwej, powoduje niedobór witaminy B12. Od tego czasu objaśniono wiele innych subtelnych rodzajów i ich biochemicznych skutków.


  Zastosowanie :


  Opóźnienie wzrostu, niska przekształcona wydajność paszy. Pellagra, zakaźne zapalenie skóry, słabe pisklęcie. Może regulować układ nerwowy, poprawiać funkcję krwiotwórczą organizmu, leczyć anemię i chronić wątrobę. Jest skuteczny w leczeniu stłuszczenia wątroby, martwicy wątroby, a szczególnie skuteczny w uszkodzeniu wątroby ze względu na długotrwałe stosowanie antybiotyków.

  Niski wskaźnik inkubacji, wysoki wskaźnik martwych zarodków. Poważna trudność loch, zaburzenie wzrostu tylnych kończyn prosiąt. Może zaspokoić zapotrzebowanie na VB12 ryb i krewetek, zapobiegać niedoborowi VB12 i podrażnieniu, poprawić, immunokompetencję, ułatwić transformację składników pokarmowych w paszach i poprawić tempo wzrostu, przeżywalność i tempo reprodukcji.

  1. Prawidłowe trawienie i wchłanianie białka i tłuszczu;


  2. Aby pomóc w niezbędnym kwasie amonowym, tryptofan przekształca się w kwas nikotynowy;


  3. Aby zapobiec wszelkiego rodzaju nerwów, chorób skóry;


  4. Łagodzić wymioty;


  5. Promuj syntezę kwasu nukleinowego, aby zapobiec starzeniu się tkanek i narządów;


  6. Obniż wynik przyjmowania leków przeciwdepresyjnych spowodowanych przez suchość w jamie ustnej i bolesne oddawanie moczu


  7. Powolne nocne kurcze mięśni, paraliż skurczów i inne objawy ręki, stopy i zapalenia nerwu;


  8. Czy naturalny jest środek moczopędny.


  9. Leczenie wrodzonej niedoczynności metabolizmu;


  10. Zapobiegać i leczyć niedobór witaminy B6;


  11. Uzupełnienie pacjentów, którzy muszą spożywać więcej witaminy B6;


  12. Leczenie zespołu cieśni nadgarstka.

  Utrata wagi

  Podano, że zastrzyki witaminy B12 pomagają w utracie wagi przeciętnemu człowiekowi, a także zawodowym sportowcom i kulturystom. Chociaż nie ma żadnego konkretnego dowodu, że zastrzyki witaminy B12 pomagają w utracie wagi, anegdotyczne dowody sugerują, że z pewnością pomaga w procesie absorpcji innych substancji, które to robią.

  Wiele ośrodków odchudzających oferuje zastrzyki witaminy B12 jako składnik ich planu odchudzania. Ci, którzy otrzymali zastrzyki z witaminą B12, twierdzą, że zapewnia ona dodatkową energię i zwiększa ich metabolizm, co pomaga w utracie nadmiaru tłuszczu, niezależnie od ich innych wyborów dotyczących stylu życia, oraz tego, czy są to sportowcy wyczynowi, czy po prostu angażują się w rutynowe ćwiczenia.

  Sportowcy stosują iniekcję witaminy B12, aby uzyskać ten sam zastrzyk energii i lepszą wydajność, a także pomóc w regeneracji po sesjach ćwiczeń, w celu zwiększenia nastrój, koncentracji oraz jako sposób na wzmocnienie układu odpornościowego.


  Witamina B-12 i kulturystyka

  Witamina B-12 wspomaga metabolizm białka i tłuszczu. Jako kulturysta potrzebujesz aminokwasów z metabolizmu białek, aby naprawić i zbudować mięśnie i tłuszcz jako źródło energii. B-12 jest również niezbędny do wytwarzania czerwonych krwinek, które są niezbędne do dostarczania tlenu do tych mięśni. Ten składnik odżywczy wspiera również zdrowe funkcje neurologiczne, które są potrzebne do kontroli mięśni.


  Ile potrzebujesz

  Większość dorosłych w Stanach Zjednoczonych nie ma trudnego czasu na zaspokojenie dziennych zapotrzebowań na witaminę B12, zgodnie z Biurem Suplementów Diety. Zalecana dieta dla witaminy B-12 wynosi 2,4 mikrograma dziennie. Twoje ciało nie przechowuje B-12 i ma niski poziom toksyczności. Jednakże, jeśli nie masz niedoboru, przyjmowanie większej ilości witaminy B-12, niż jest zalecane, nie poprawi twojej energii ani treningów.


  Funkcje :


  1. W celu promowania rozwoju czerwonych krwinek i ich dojrzewania, spraw, aby hematopoeza w organizmie była normalna i zapobiegała anemii złośliwej.

  2. Aby utrzymać zdrowie układu nerwowego.

  3. Może zwiększyć stopień wykorzystania kwasu foliowego, promować metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białek;

  4. Ma rolę aminokwasów z aktywacją i może promować biosyntezę kwasu nukleinowego i może promować syntezę białek, odgrywa ważną rolę w rozwoju niemowlęcia.

  5. To jest metabolizm kwasów tłuszczowych i może sprawić, że tłuszcz, węglowodany, białka będą właściwie stosowane przez organizm.

  6. Aby wyeliminować drażliwość, skup swoją uwagę, popraw pamięć i równowagę.

  7. Jest to funkcja układu nerwowego, która wytwarza niezbędną witaminę, rodzaj tkanki nerwowej w procesie tworzenia lipoprotein

  Wskazówki :

  JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

  1. Powiedz nam, czego potrzebujesz (skorzystaj z tego, co / nazwa produktu i ilość), otrzymasz poradę i ofertę.


  2. Pełna płatność zostanie dokonana, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.


  3. Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, numer śledzenia dostępny.


  4. Towary dotrą do Ciebie w ciągu 3 ~ 7 dni.


  DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

  1. Wysoka jakość: Nasze fabryki są profesjonalne w produkcji surowego proszku z doświadczeniem ponad 10 lat. Mając dobrą reputację na całym świecie, nasze produkty były eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.

  2. Konkurencyjna cena: wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio w fabryce, są w cenie fabrycznej i podlegają negocjacji.

  3. Szybka i bezpieczna dostawa: Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, dostępny numer śledzenia, taryfa celna wynosi> 99%.

  4. Dobra obsługa przed i po sprzedaży: Wszelkie problemy prosimy o kontakt z nami, będziemy zawsze online dla Ciebie.

  Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka i bezpieczna dostawa, dobra obsługa, to my! Witamy w kontakcie!

  Więcej powiązanych produktów

  Suplementy kulturystyczne
  Monohydrat kreatyny CAS 6020-87-7
  Beta-Alanina CAS 107-95-9
  BCAA 2: 1: 1 (Aminokwas o rozgałęzionym łańcuchu)
  L-Glutamina CAS 56-85-9
  Kazeina CAS 9000-71-9
  Witamina b12 CAS 68-19-9
  Seria DHEA
  Epiandrosteron CAS 481-29-8
  Dehydroepiandrosteron (DHEA) CAS 53-43-0
  4-DHEA CAS 853-23-6
  7-keto DHEA CAS 566-19-8

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty