Dom ProduktySteroid anaboliczny testosteronu

Męski test hormonalny Testosteron Cypionat Test Cyp Powder CAS 58-20-8

Męski test hormonalny Testosteron Cypionat Test Cyp Powder CAS 58-20-8

  • Male Sex Hormone Testosterone Cypionate Test Cyp Powder CAS 58-20-8
  • Male Sex Hormone Testosterone Cypionate Test Cyp Powder CAS 58-20-8
  • Male Sex Hormone Testosterone Cypionate Test Cyp Powder CAS 58-20-8
 • Male Sex Hormone Testosterone Cypionate Test Cyp Powder CAS 58-20-8

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: RawsGear
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 58-20-8

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Dobra przebrana paczka; Torba foliowa; Szczególny sposób na UE; Dostawa w Stanach Zjednoczonych
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu:: testosteronu cypionate Alias:: Test cyp
  Producent:: RawsGear MF:: C27H40O3
  MW:: 412.6 Testowa wysyłka cyp:: 100% polityka ponownego wysłania, jeśli została wykonana na zamówienie
  High Light:

  raw testosterone powder

  ,

  growth hormone testosterone

  Męski hormon płciowy Testosteron Steryd Testosteron Test cypionianowy Cyp Powder CAS 58-20-8

  Szybki szczegół:

  Nazwa produktu: cypionat testosteronu

  Nr CAS: 58-20-8

  Wzór cząsteczkowy: C27H40O3

  Masa cząsteczkowa: 412,61

  Wygląd: biały krystaliczny proszek

  Skuteczna dawka (mężczyźni): 300 ~ 2000 mg na tydzień

  Temp. Przechowywania : 2-8 ° C

  Dostawa: bezpieczna i terminowa, około 5-7 dni roboczych od drzwi do drzwi po dokonaniu płatności
  Zastosowanie: Testosteron Cypionate to steryd anaboliczny o właściwościach androgennych. Testosteron Cypionate stosuje się w terapii testosteronem u mężczyzn z hipogonadyzmem. Substancja kontrolowana.

  Proszę o uwagę !!!

  Nasza największa zaleta:

  1.> 98% czystości surowy proszek; bezbolesne gotowe oleje gotowe

  2. Dostawa do USA - 100% bezpieczna dostawa do USA

  3. Specjalny sposób wysyłki do UE, 99,99% dostarczone

  Skontaktuj się z Cecilia, aby dowiedzieć się więcej o nas ...

  Wyniki testów Standard analizy Ostateczne rezultaty
  Wygląd Biały lub złamany biały krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
  Punkt ciężaru 98 ~ 104 ℃ 101 ~ 102 ℃
  Dokładny obrót + 85 ~ + 92 stopni + 87,1 stopnia
  Strata przy suszeniu ≤0,50% 0,30%
  Pozostałość po prażeniu ≤0,20% odpowiadać
  Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,2%
  Wniosek Zachowaj zgodność ze standardem USP

  Opis cypionianu testosteronu:

  Kwas cypionianowy testosteronu jest długo działającym hormonem matczynym, testosteronem, którego adiuwantowy cypionian opóźnia jego uwalnianie do organizmu. Testosteron jest najskuteczniejszym i naturalnie występującym androgenem powstającym w ludzkim ciele. Odpowiada za wyjątkowe cechy mężczyzn i ich cechy.

  Cypionat testosteronu jest bardzo podobny do heptanianu kwasu ketopentanowego. Chociaż okres półtrwania i aktywny cykl życia są różne, są one podobne. Zastrzyki są zwykle rzadziej cypionate. Testosteron jest królem wszystkich dużych budowniczych i do tego celu jest również dość opłacalny. Działa sam lub układa się w stos, aby stworzyć świetny cykl ekspansji. Ze względu na konwersję do DHT ma wysokie ryzyko działań niepożądanych i może tworzyć estrogen, co prowadzi do rozwoju piersi u mężczyzn. Te cechy sprawiają, że ma on tę doskonałą tendencję do budowania jakości. Z powodu niektórych innych efektów ubocznych, takich jak zatrzymywanie wody, może nie być najlepiej używać chudego mięsa w pojedynkę, ale z rozszerzaniem, dodając dużo mięśni, a także pewien przyrost tłuszczu i wody. To naturalna część ekspansji typowych i ulepszonych kulturystów.

  Tygodniowe dawki 200-100 mg są zwykle testowane z cypionianem testosteronu, z doskonałymi wynikami znalezionymi w połowie pierwszego użytkownika około 500 mg lub mniej, dla bardziej zaawansowanych sportowców 500-1000 mg na tydzień. Testosteron jest dobry we wszystkim i jest dobry, gdy jest stosowany samodzielnie. W połączeniu z innym syntetycznym steroidem podobnym do androgenów obserwuje się znaczące działanie androgenowe. Zastosowanie cypionianu poprawi zdolność regeneracyjną i agresywność treningu, co spowoduje znaczny wzrost całkowitej siły podczas cyklu.

  Cyklopentanian testosteronu to długo działający monoesterowy produkt testosteronu. Ma 8 długości węgla i jest przechowywany głównie w tkance tłuszczowej po podaniu domięśniowym. Jest wstrzykiwany powoli i stabilnie w ciało po wstrzyknięciu. Po 24-48 godzinach od wstrzyknięcia poziom cyklofosforanu we krwi osiągnął swój szczyt, a następnie powoli obniżał się. Po 12 dniach od pierwszego wstrzyknięcia poziom we krwi osiągnął stabilny punkt i pozostał tam przez ponad trzy tygodnie. Zazwyczaj cyklofosfamid jest wstrzykiwany raz w tygodniu, co sprawia, że ​​najniższa dawka jest wyższa niż połowa dawki szczytowej w danym momencie. Każdy testosteron, jako król budowniczych na dużą skalę, jest opłacalnym produktem i ważnym dla każdej sterty sterydów. Tylko do użytku użytkownik może spodziewać się znacznego wzrostu. Długoterminowy charakter cypionianu pozwala użytkownikowi wykonywać rzadziej iniekcje, utrzymując jednocześnie stabilny poziom we krwi.

  Cyklopentanon testosteronu jest dobrym wyborem dla pierwszych użytkowników sterydów. Prosty cykl składa się z 500 miligramów kwasu cyklopentapronowego na tydzień przez 10 tygodni, dłoni wspomaganych, standardowej terapii po krążeniu, która jest dobrym pierwszym cyklem, który może zapewnić doskonały przyrost masy mięśniowej. Ponieważ zyski te przyniosą pewne dochody z dzierżawy tłuszczu i wody, jest to dodatkowa standardowa część, której należy się spodziewać. Ponieważ częstotliwość iniekcji jest zminimalizowana przy jednoczesnym utrzymaniu stabilnego poziomu witaminy, heptanian lub cyklopentachloran jest ogólnie preferowany, aby przekraczać pierwszy cykl witaminy. Aby uzyskać maksymalną wydajność, witaminy zwykle wstrzykuje się codziennie lub co drugi dzień. Nie jest to konieczne ze względu na ekstremalne użycie długości przy użyciu cypionianu.

  Cypionat testosteronu Skuteczny:

  Uwaga użytkowników:

  Kiedy ta długo działająca wersja testosteronu jest wstrzykiwana, zostaje ona przechowywana w tak zwanym składzie w organizmie i powoli uwalniana w krótkim okresie czasu. Osiągając szczyt w ciągu 1-2 dni po wstrzyknięciu, testosteron jest następnie stopniowo uwalniany przez kolejne 12 dni i całkowicie zanika po około 3 tygodniach.

  Testosteron jest odpowiedzialny za promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez zwiększenie libido, energii, odporności, zwiększenie redukcji tłuszczu, uzyskanie i utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej, zapobieganie osteoporozie (utracie gęstości mineralnej kości) i ewentualną ochronę przed chorobami serca. Testosteron jest również odpowiedzialny za normalny wzrost i rozwój męskich narządów płciowych oraz utrzymanie drugorzędnych cech. Drugą cechą jest oddzielenie specyficznych cech płci, ale nie bezpośrednia część układu rozrodczego, takich jak: włosy w klatce piersiowej i twarzy, oczywiste linie szczęki, szerokie ramiona i zwiększona masa mięśniowa. Testosteron wiąże się z receptorem androgenowym (AR), powodując przyspieszony wzrost mięśni, redukcję tkanki tłuszczowej oraz naprawę i wzrost mięśni. Mechanizmy te aktywuje się poprzez aktywację receptora androgenowego (bezpośrednio lub jako DHT) i kaskadę hormonów.

  Istnieje wiele możliwych działań niepożądanych związanych ze stosowaniem cypionianu testosteronu. Produkt charakteryzuje się wysokim poziomem aromatyzacji estrogenu i pokrycia DHT (dihydrotestosteronem). Estrogeny są żeńskimi hormonami płciowymi, a zbyt wiele może powodować wysokie ryzyko rozwoju piersi u mężczyzn (tworzenie tkanki piersi u mężczyzn), zatrzymywanie wody i inne niepożądane działania niepożądane. DHT może powodować łysienie u mężczyzn i trądzik.

  Ponadto dodanie testosteronu do organizmu doprowadzi do zamknięcia naturalnej produkcji hormonów w organizmie. Nasilenie działań niepożądanych zależy przede wszystkim od poziomu i czasu trwania krążącego wolnego testosteronu i jego konwersji do innych hormonów. Efekt metaboliczny / androgenowy (i skutki uboczne) testosteronu zależy od dawki, im wyższa dawka, tym większy efekt odbudowy mięśni.

  Cypionat testosteronu jest jednym z najbardziej znanych ludzi do budowy syntetycznych metabolitów i jest zdecydowanie zalecany jako podstawa każdego cyklu budowy na dużą skalę. Skuteczna dawka leku dla ludzi wynosi 200-2000 mg na tydzień. Skuteczna dawka kobiety (chce być mężczyzną) jest podobna. Inne kobiety (tj. Kobiety, które nie chcą być mężczyznami) powinny unikać stosowania tego związku.

  Komentarze użytkowników

  Testosteron Testosteron jest najczęstszą formą testosteronu w Stanach Zjednoczonych. W rzeczywistości jest to rzadkie odkrycie poza Stanami Zjednoczonymi, gdzie większość części świata jest przełożona na bardzo podobny heptanian testosteronu.

  W rzeczywistości użyłem obu i okazało się, że nie było między nimi żadnej różnicy. Jeśli chodzi o wyniki każdego długiego testosteronu, testosteron Cypionate jest taki sam. W oryginalnym „Underground Steroid Handbook” Dan Duchaine powiedział, że użytkownicy mogą czuć się bardziej „wyrzuceni” z tej formy niż „Enanthate”, ale tak naprawdę nie uważałem tego za prawdziwą osobę.

  Główną zaletą tego produktu jest to, że cypionat testosteronu można wstrzykiwać raz w tygodniu i ma on bardzo dobry przyrost siły i wielkości. Założę się, że wiele profesjonalnych ćwiczeń i lekkiej atletyki buduje się przy długotrwałym stosowaniu tego leku. Użyłem go w dawce 250-2 000 mg na tydzień i odkryłem, że najlepsze korzyści i skutki uboczne mogą mieć znak poniżej 750 mg na tydzień. Oczywiście jest to znacznie mniej niż w przypadku fitnessu u wielu górnych zawodników, ale dla przeciętnych (rekreacyjnych) sportowców lub sportowców skutki uboczne powyżej tej dawki nie stanowią akceptowalnego kompromisu.

  Wymagania dotyczące gotowania:

  Test Cypionate 5 gramów potrzebnych konwersji 20 ml @ 250 mg / ml

  Test 5 gramów c

  1 ml alkoholu benzylowego = 5% BA

  15,25 ml oleju sezamowego

  Strzykawki 3 cm3 i 5/10 cm3

  Igły o grubości 18 lub 20

  fiolka do mieszania

  Sterylna fiolka

  Filtr sterylny Whatman

  Powiązany proszek sterydowy do kulturystyki:

  Testosteron CAS: 58–22–0
  Octan testosteronu CAS: 1045–69–8
  Cypionat testosteronu CAS: 58–20–8
  Fenylopropionian testosteronu CAS: 1255–49–8
  Undekanian testosteronu CAS: 5949–44–0
  Propionian testosteronu CAS: 57–85–2
  Isocaproate testosteronu CAS: 15262–86–9
  Dekanian testosteronu CAS: 5721–91–5
  Enanthate testosteronu CAS: 315–37–7
  Mesterolone (Proviron) CAS: 1424–00–6
  Metylotestosteron CAS: 65-04-3
  Clostebol Acetate (Turinabol) CAS: 855–19–6
  Fluoksymesteron (halotestyna) CAS: 1424–00–6
  Mieszanka testosteronu (Sustanon 250) /

  Duża zaleta, którą możesz od nas uzyskać:

  1. Surowce wysokiej jakości (> 98% czystości)

  2. Pakiet w 100% bezpieczny

  3. Dostawa bazy USA

  4. Specjalny kanał do UE

  -------------------------------

  Przez RawsGear

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)