Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Peptyd uwalniający hormon wzrostu wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla mięśni Lean

Peptyd uwalniający hormon wzrostu wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla mięśni Lean

  • Peptyd uwalniający hormon wzrostu wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla mięśni Lean
  • Peptyd uwalniający hormon wzrostu wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla mięśni Lean
Peptyd uwalniający hormon wzrostu wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla mięśni Lean
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RawsGear
Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
Numer modelu: 87616-84-0
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Dobrze przebrany pacakge ze specjalną metodą
Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoins
Możliwość Supply: Msza w magazynie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: GHRP-6 Pełne imię i nazwisko: Heksapeptyd uwalniający hormon wzrostu
Jednostka: 10 fiolek / zestaw Specyfikacja: 5mg/vial ; 5 mg/fiolkę; 10mg/vial 10mg/fiolkę
Wygląd: Biały liofilizowany proszek Producent: Pharmlab
High Light:

growth hormone releasing peptide

,

human growth hormone powder

 

Peptyd uwalniający ludzki hormon wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla chudych mięśni

 

Nazwa produktu: GHRP-6
Nr CAS: 87616-84-0
Wzór cząsteczkowy: C46H56N12O6
Masa cząsteczkowa: 873,01
Masa molowa: 873,014
Czystość peptydów: > 98,0%
Wygląd: Biały liofilizowany proszek
Substancja powiązana: Zanieczyszczenia ogółem (%) ≤ 2,0%
Zawartość octanu: ≤ 15,0%
Endotoksyny bakteryjne: ≤5 IU/mg
Rekonstytucja: Aby postępować zgodnie z wytycznymi dotyczącymi najlepszych praktyk dotyczących odtwarzania GHRP-6, odtwórz w sterylnej, bakteriostatycznej, destylowanej wodzie, w razie potrzeby z lekką sonikacją.
Przechowywanie GHRP-6: Liofilizowany GHRP-6, chociaż stabilny w temperaturze pokojowej przez 3 tygodnie, powinien być przechowywany w stanie wysuszonym poniżej -20 ° C. Po rekonstytucji GHRP-6 należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C między 2-7 dniami i dla późniejsze użycie poniżej -20°C. Do długotrwałego przechowywania zaleca się dodanie białka nośnikowego (0,1% HSA lub BSA).Unikaj wielokrotnych cykli zamrażania i rozmrażania.
Okres ważności: jeden rok od wysyłki

 

 

Duża korzyść, którą możesz od nas uzyskać:

 

1. Surowce wysokiej jakości (>98% czystości)

2. 100% bezpieczny pakiet

3. Dostawa podstawowa w USA

4. Specjalny kanał do UE

 

 

--- Przez Pharmlab

 

Informacje o GHRP-6

 

Najczęściej stosowanym z tych peptydów jest zwiększenie produkcji GH.Inne peptydy w tej kategorii obejmują GHRP-2, Hexarelin i ipamorelin.Jeśli chodzi o zwiększanie GH, wszystkie są podobne i nie są konieczne ani korzystne, aby je połączyć.Wręcz przeciwnie, wybierz najbardziej odpowiedni do konkretnej sytuacji.

 

Podstawowym zastosowaniem GHRP-6 jest zapewnienie zwiększonych poziomów GH, co również prowadzi do wzrostu poziomów IGF-1.Pomaga to schudnąć, a w niektórych przypadkach przyczynia się również do zbioru mięśni.Ogólnie rzecz biorąc, GHRP jest wybierany jako substytut stosowania GH i jest rzadko stosowany w połączeniu z GH.

Powodem, dla którego GHRP-6 jest lepszy od innych GHRP, jest jego wpływ na zwiększenie apetytu (co może być również wadą) i ma znaczną wartość w zmniejszaniu stanu zapalnego i pomaganiu w leczeniu uszkodzeń, w szczególności zapalenia ścięgien

 

Heksapeptyd uwalniający GHRP-6 jest jednym z kilku syntetycznych analogów met-enkefaliny, które zawierają nienaturalne D-aminokwasy, zostały opracowane ze względu na ich aktywność uwalniającą hormon wzrostu i są nazywane sekretagogami GH.Brakuje im aktywności opioidowej, ale są silnymi stymulatorami uwalniania GH.Te sekretagogi różnią się od GHRP tym, że nie mają żadnego związku sekwencji i czerpią swoją funkcję z działania na zupełnie innym receptorze.Receptor ten był pierwotnie nazywany receptorem wydzielania hormonu wzrostu, ale dzięki późniejszym odkryciom hormon grelina jest obecnie uważany za naturalny endogenny ligand receptora.Dlatego te sekretagogi hormonu wzrostu działają jak syntetyczne mimetyki greliny.

 

Kiedy stosować GHRP-6? ?

 

GHRP-6 jest najczęściej stosowany w tym samym celu, w którym może używać GH, ale możliwe jest wybranie przewagi kosztowej, która jest korzystna dla GHRP-6, GH lub tam, gdzie osoby mają tendencję do stymulowania GH w celu generowania zastrzyków.

 

 

Cele te mogą obejmować zwiększoną redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę przyrostu masy mięśniowej w połączeniu ze sterydami anabolicznymi, poprawę stanu skóry & apos;s właściwości kosmetyczne i lepsze gojenie się ran.

 

GHRP-6 może nie być uważany za przydatny z któregokolwiek z powyższych powodów.Jednak w przypadku stosowania krótkotrwałej amplifikacji z trwającymi procedurami, a nie cyklami sterydowymi lub procedurami utraty tkanki tłuszczowej, zalecam ograniczenie dawki do minimalnego zalecanego zakresu dawek.

 

Jak używać GHRP-6? ?

 

 

GHRP-6 jest zwykle dostarczany w fiolce 5 mg, którą należy przechowywać w chłodni.(Dozwolone, ale nie wysyłaj ich do innych niż chłodzone.) Rozcieńczyć fiolkę ilością jałowej lub bakteriostatycznej wody.Na przykład, fiolki można rozcieńczyć 2,5 ml wody, uzyskując roztwór 2 mg/ml (2000 mcg/ml).Po dodaniu wody fiolki ponownie przechowuje się w chłodni.

 

 

Po podaniu odpowiednią objętość pobiera się z fiolki z (zwykle) strzykawki insulinowej zgodnie z pożądaną dawką i stężeniem preparatu.W powyższych przykładach dawka 100 mcg wymagałaby jedynie 0,05 ml, oznaczonego na strzykawce insulinowej.300 mikrogramów wymaga 0,15 ml lub oznaczone „15 IU” na strzykawce insulinowej.

 

 

Zastrzyk może być podskórny, domięśniowy lub dożylny zgodnie z osobistymi preferencjami.

 

Przynajmniej dwa razy dziennie, najlepszy efekt to 3x/dzień, przynajmniej 30-60 minut przed posiłkami i gdy wzrasta poziom cukru we krwi (innymi słowy, poziom cukru we krwi spadł od ostatniego posiłku). Ogólne Na przykład jeden może wynosić od 50-300 mcg.Gdy GHRH jest stosowany z GHRP-6, dawkę należy zmniejszyć do 50-100 mcg.

 

 

W przypadku wyższych poziomów GH, wyższe dawki w zalecanym zakresie z pewnością wzmocnią efekt.W odniesieniu do korzyści leczniczych, takich jak zapalenie ścięgien, dolna granica zakresu jest zwykle wystarczająca i niekoniecznie powoduje znacznie większy efekt przy zwiększaniu dawki.

 

Chociaż rozwiązanie GHRP-6 jest nadal bardzo dobre i z czasem straciło swoją skuteczność, nie ma ostrego cięcia między ogólnymi wytycznymi a użyciem fiolek w ciągu jednego miesiąca od odbudowy.W przeszłości upuszczę fiolkę i założę nową.

 

Czynniki zmniejszające skuteczność GHRP-6

 

W celu zwiększenia poziomu GH, GHRP-6 jest mniej skuteczny w obecności wysokiego poziomu glukozy we krwi lub wysokiego poziomu somatostatyny, które wynikają z wysokiego poziomu IGF-1.Z tego powodu, aby uzyskać najlepszy efekt, należy przyjmować GHRP-6, gdy poziom cukru we krwi jest stosunkowo niski, na przykład około 30-60 minut przed posiłkiem.GHRP-6 będzie miał zmniejszony efekt, jeśli GH będzie przyjmowany przez wstrzyknięcie, ponieważ GH zwiększa IGF-1.Tam, gdzie stosowanie GH jest ograniczone do nie więcej niż około 14 IU tygodniowo, jednoczesne stosowanie GHRP-6 prawdopodobnie nadal zwiększy nieco GH, ale jeśli stosowanie GH jest większe niż to, prawdopodobnie zastrzyki GHRP-6 nie zrobią nic w kierunku zwiększenia GH poziomów dalej.

Niskie poziomy tarczycy również zmniejszają skuteczność GHRP-6, a umiarkowanie podwyższone poziomy tarczycy, takie jak 50-200 mcg / dzień T4 lub 12,5-50 mcg / dzień T3, mogą poprawić skuteczność.(Jeśli stosuje się T3, dawkę należy podzielić na trzy dawki dziennie.)

Peptyd uwalniający hormon wzrostu wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla mięśni Lean 0

 

Aplikacja GHRP-6

 

GHRP-6 jest peptydem do wstrzykiwania w kategorii peptydów uwalniających lub GHRP.Najczęstszym zastosowaniem tych peptydów jest zwiększenie produkcji hormonu wzrostu.Inne peptydy w tej kategorii obejmują GHRP-2, heksarelinę i ipamorelinę.Jeśli chodzi o wzrost wzrostu ho, wszystkie one działają podobnie i nie ma potrzeby ani korzyści z ich łączenia.Zamiast tego wybierany jest ten, który najlepiej pasuje do konkretnego przypadku.
Głównym zastosowaniem GHRP-6 jest zapewnienie zwiększonego poziomu hormonu wzrostu, co również powoduje wzrost poziomu IGF-1.Pomaga to w utracie tkanki tłuszczowej, a w niektórych przypadkach również w przyroście mięśni.

Ogólnie rzecz biorąc, stosowanie GHRP jest wybierane jako alternatywa dla stosowania GH i rzadko łączy się z hormonem wzrostu.

 

Powodem, dla którego preferuje się GHRP-6 w porównaniu z innymi GHRP, jest jego wpływ na zwiększenie apetytu (co również może być wadą) oraz jego wykazana wartość w zmniejszaniu stanu zapalnego i pomaganiu w leczeniu urazów, w szczególności zapalenia ścięgien.

 

 

Wpływ GHRP-6

 

·Spadek poziomu tkanki tłuszczowej
·Poprawa snu
·Silniejszy układ odpornościowy
· Mocniejsze kości
·Zdrowa skóra
·Poprawa regeneracji

 

Nazwa SPE
Melanotan I 10mg/fiolkę,10fiolkę/pudełko
Melanotan II 10mg/fiolkę,10fiolkę/pudełko
CJC 1295 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
cjc1295 dac 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Sermorelina 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Sermorelina 5 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
PT 141 10mg/fiolkę,10fiolkę/pudełko
Ipamorelin 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Ipamorelin 5 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
MGF 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
PEG MGF 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
GHRP-6 5 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
GHRP-2 5 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Heksarelina 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Heksarelina 5 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Tymozyna Beta 4 (TB4) (TB-500) 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Folistatyna 344 1 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Oksytocyna 2mg 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
epitalon 10mg/fiolkę,10fiolkę/pudełko
DSIP 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
DSIP 5 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
selank 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
selank 5 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
BPC 157 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Gonadorelina 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Triptorelina GNRH 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
ghrh 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
Tesamorelin 2 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
ACE031 1 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko
GDF-8 1 mg/fiolkę, 10 fiolek/pudełko

 

Najlepsze przedmioty serwisowe

 

1. Oferuj najlepszą jakość i konkurencyjną cenę.

2. dobrze doświadczeni w dostarczaniu paczek do ciebie.

Gwarantowane dyskretne i szczelne bezpieczne pakowanie do przepustki celnej.

Dostawa: pierwszeństwo w korzystaniu z DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS itp.

3. Pełny zapas zapewnia szybką dostawę.
4. Doskonała obsługa posprzedażna.

5. Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa.

Mamy odpowiednie zapasy i możemy je zorganizować w ciągu 24 godzin po otrzymaniu
Płatność. Numer śledzenia zostanie poinformowany szybko po wysyłce.
Mamy specjalny sposób, w jaki możemy wysyłać produkty od 0,01 do 50 kilogramów za jednym razem.
Oferujemy stapianie proszku na płynny serwis.I wysyłaj płyn w specjalnych butelkach.

6. Doświadczalne zakupy.
Oprócz surowego proszku i płynu sterydowego oferujemy rozwiązania i przepisy sterydowe.

Możemy nauczyć Cię, jak zrobić roztwory sterydowe w domu.

 

Peptyd uwalniający hormon wzrostu wzrostu GHRP-6 5 mg 10 mg dla mięśni Lean 1

 

Mamy doświadczenie od ponad 10 lat w eksporcie sterydów anabolicznych, peptydów i półproduktów farmaceutycznych na całym świecie.Duża ilość musi być wysyłana do USA co miesiąc, nasi dystrybutorzy żądają co miesiąc ponad 10 000 USD za surowce.Bez względu na to, jak duże jest Twoje zamówienie, będziemy mogli wysłać do Ciebie przesyłkę i zagwarantować 100% bezpieczeństwo.

 

Rynek UE to również bardzo gorąca sprzedaż.Na przykład , Wielka Brytania,Łotwa, Litwa, Rosja. Dystrybutorzy pochodzą z tych krajów, kupili surowce mogą wahać się od 5000 do 20 000 USD, gotowe produkty od nich są bardzo popularne.

Szczegóły kontaktu
RAWSGEAR MANUFACTURER

Osoba kontaktowa: Coco

Tel: +8618186204104

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)