Dom ProduktyTren steryd anaboliczny

Chiny 99% czystości Sterydy anaboliczne Trenbolon Trenbolon Enanthate / Tren E Do kulturystyki

Chiny 99% czystości Sterydy anaboliczne Trenbolon Trenbolon Enanthate / Tren E Do kulturystyki

  • China 99% Purity Anabolic Trenbolone Steroids Trenbolone Enanthate / Tren E For Bodybuilding
  • China 99% Purity Anabolic Trenbolone Steroids Trenbolone Enanthate / Tren E For Bodybuilding
 • China 99% Purity Anabolic Trenbolone Steroids Trenbolone Enanthate / Tren E For Bodybuilding

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: RAWSGEAR
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: CAS 10161–33–8

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 5g
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Dobrze ukryty pakiet; Torba foliowa
  Czas dostawy: 3 ~ 5 dni pracy
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Trenbolon Enanthate Alias: Parabolan; Tren E
  Stężenie: 200mg/ml Catagory: Sterydy trenbolonu
  Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC Polityka wysyłkowa: 100% polityka wysyłania ponownie
  High Light:

  muscle building supplements

  ,

  fat cutter steroids

  Chiny 99% czystości Sterydy anaboliczne Trenbolon Trenbolon Enanthate / Tren E Do kulturystyki

  Trenbolon Enanthate / Tren E Sterydy trenbolonu

  Nazwa produktu Enanthate trenbolonu
  Inna nazwa Parabolan; Tren E
  Nr CAS 10161–33–8
  MF C25H34O3
  MW 382,54
  Nr Einecs 245–669–1
  Wygląd Jasnożółty lub żółty krystaliczny proszek
  Stosowanie

  Spalanie tłuszczu; Zyskaj mięśnie

  Efekt Cięcie i łączenie


  Opis Enanthate Trenbolonu

  Trenbolon Enanthate (Tren E) to długo uwalniająca mikstura trenbolonu, dobra na zwiększenie siły i zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej. Ester w tym przypadku - Enanthate - umożliwia powolne uwalnianie trenbolonu do organizmu.

  Osiągnie szczyt w ciągu zaledwie kilku dni, ale może zająć prawie dwa tygodnie, zanim zostanie w pełni wchłonięty przez ciało.

  Tren E został uznany za niezwykle silny anabolik, który jest nawet silniejszy niż testosteron. Jego popularność przypisywano właściwościom cięcia i łączenia.

  Jedną z jego wyjątkowych zalet jest to, że nie może zmienić się w estrogen, co wyjaśnia, dlaczego większość kulturystów woli go od innych silnych sterydów.

  Dawka Trenantonu Enanthate

  Tren znajduje się na czarnym rynku w dużych ilościach. Może być stosunkowo kosztowny, niezależnie od tego, jak i gdzie jest wykonany. Jego cena może wynosić od 15 USD za każdy gram proszku do około 150 USD za 10 ml butelki. Zakres dawek trenbolonu wynosi zazwyczaj 75 mg - 100 mg. Ze względu na krótką długość estru; należy go podawać codziennie, a nawet co drugi dzień poprzez wstrzyknięcie domięśniowe.

  Tutaj prowadziliśmy cenę hurtową na rynku chińskim i produkujemy wszelkiego rodzaju gotowe gotowe oleje do sprzedaży. Cena trenbolonu może wynosić od 5 USD za gram proszku do 4,2 USD za gram, a dostawa będzie wliczona w cenę, podstawowa dostawa z Nowego Jorku do LA i CA. Baza z dostawą francuską do UE (niektóre kraje były trudne do przejścia przez urzędy celne.

  Przez ponad 10 lat mieliśmy doświadczenie w eksporcie sterydów anabolicznych, peptydów i półproduktów farmaceutycznych na cały świat. Duża ilość musi być wysyłana do USA co miesiąc, nasi dystrybutorzy żądają ponad 10000 USD na surowce co miesiąc. Bez względu na to, jak duże będzie Twoje zamówienie, będziemy mogli wysłać Ci towar w 100%.

  Rynek UE jest również bardzo popularny. Na przykład Wielka Brytania , Łotwa, Litwa, Rosja. Dystrybutorzy pochodzili z tych krajów, kupowali surowce od 5000 do 20000 USD, a gotowe produkty z nich są bardzo popularne.

  Bez względu na cel, czy to cięcie, czy łączenie, większość ludzi uzna, że ​​Tren E jest zadowalająco skuteczny w zakresie 300 mg - 500 mg na tydzień. Zwykle najlepiej jest przyjmować go w 2 parzystych dawkach tygodniowo dla pojedynczej całkowitej dawki tygodniowej.

  400 mg na tydzień jest ogólnie uważane za dość solidną dawkę. I tak, możesz skorzystać z większej ilości, szczególnie jeśli jesteś dobrym reagującym, chociaż większość uważa, że ​​przyjmowanie dawek przekraczających 500 mg na tydzień jest w jakiś sposób przyjazne dla skutków ubocznych.

  Cykl Enanthate Trenbolonu

  Niezależnie od dawkowania, większość uważa, że ​​osiem tygodni jest dobrze skuteczne, a dwanaście tygodni jego stosowania jest ogólnie tak daleko, jak chcesz.

  Jeśli cykl wydłuży się w ciągu ostatnich dwunastu tygodni, lepiej zastąpić inny hormon anaboliczny zamiast Tren. Dopilnuje, aby postęp był utrzymywany przy życiu, a twoje ciało będzie stopniowo się dostosowywać.

  Jeśli chodzi o to, co powinieneś ułożyć Tren E, możesz po prostu wybrać, co chcesz, ponieważ ten hormon doskonale układa się z praktycznie wszystkimi sterydami anabolicznymi. Jest odpowiednio wszechstronny na podstawie okresów użytkowania.

  Zaleca się jednak, aby testosteron był częścią stosu, ponieważ Tren, w dowolnej formie, znacznie zahamowałby naturalną produkcję testosteronu. Większość osób uważa za przydatne suplementację hormonem T-3, ponieważ poziomy zwykle spadają wraz z obecnością Tren.

  Poza sezonem większość uważa, że ​​stos testosteronu i Tren jest niezwykle korzystny, a także można dodać Anadrol lub Dianabol. Inni uważają, że używanie Nandrolonu w sposób nakładający się z Trenem jest bardzo korzystne. Jednak takie użycie jest zwykle zalecane tylko w przypadku zaawansowanych długoterminowych cykli. W fazie cięcia testosteron i Tren mogą znów okazać się bardzo korzystne.

  Ponadto należy pamiętać, że odpowiedzialne korzystanie z Tren E jest niezwykle ważne. W związku z tym po zakończeniu cyklu powinien powstać skuteczny plan terapii po cyklu. Plan PCT stymuluje naturalną produkcję testosteronu i drastycznie skraca całkowity czas regeneracji.

  W przypadku, gdy cykl kończy się w sterydzie w grze, PCT nie będzie chciał rozpocząć, dopóki miną co najmniej dwa tygodnie od ostatniego zastrzyku.

  Początkujący cykl trenbolonu

  Początkowy cykl octanu trenbolonu nr 1 (całkowity czas cyklu 8 tygodni)


  Tygodnie 1-8:
  - Propionian testosteronu w dawce 400 mg / tydzień
  - Octan trenbolonu w dawce 300 mg / tydzień

  Ten cykl trenbolonu dla początkujących jest uważany za najczęstszy cykl trenbolonu dla początkujących. Chociaż trenbolon jest używany przez wielu początkujących, jest to również bardzo solidny cykl, z którego równie często korzystają średniozaawansowani i zaawansowani użytkownicy. Jest całkiem skuteczny w swojej pracy. Testosteron musi zawsze być połączony z Trenbolonem i nie ma wyjątków od tej konkretnej zasady. Minimalna dawka testosteronu, którą należy stosować z trenbolonem, powinna być co najmniej równa dawce TRT (terapia zastępcza testosteronem), co zostanie wyjaśnione w innych przykładowych cyklach trenbolonu. Ten konkretny cykl dla początkujących obejmuje krótkoocestowany wariant octanu trenbolonu wraz z krótkoestrowym propionianem testosteronu w celu ułatwienia podawania i czasu wstrzyknięcia. Możliwe jest również połączenie obu substancji w jedną strzykawkę i wstrzyknięcie ich bez problemów, ponieważ oba są na bazie oleju. Oba związki mają bardzo podobny okres półtrwania i mają tendencję do bardzo dobrego współdziałania ze sobą, co jest głównym powodem układania ich w stos. Ponieważ oba stosowane związki są krótkoestrowane, a zatem działają szybciej, czas trwania cyklu jest ustawiony na najkrótszy limit 8 tygodni. Większość użytkowników uważa, że ​​8 tygodni jest zwykle dopuszczalnym zakresem stosowania Trenbolonu, ponieważ użytkownicy często zgłaszają, że dłuższe cykle Trenbolonu, które zapuszczają się dłużej niż 8 tygodni, powodują bardziej wyraźne skutki uboczne, które stają się „ostrzejsze” w miarę upływu czasu. W rezultacie właściwym środkiem zapobiegawczym z silnym związkiem, takim jak Trenbolon, jest możliwie najkrótsze cykle.

  Początkowy cykl Trenbolon Enanthate # 2 (całkowity czas cyklu 12 tygodni)


  Tygodnie 1-12:
  - Testosteron Enanthate w dawce 100 mg / tydzień
  - Trenbolon Enanthate w dawce 300 mg / tydzień

  Drugi przykładowy cykl trenbolonu dla początkujących przedstawia dwie główne zmiany: zastosowanie testosteronu w dawkach TRT oraz przejście na długoestrowane formy zarówno testosteronu, jak i trenbolonu. Ze względu na stosowane dłużej estryfikowane warianty, całkowita długość cyklu musi zostać przedłużona do 12 tygodni, ze względu na wolniejsze narastanie poziomów w osoczu krwi do maksymalnych poziomów optymalnych. Dlatego okres „wstępny” dla dłuższych estrów jest zwykle zauważany później przez użytkowników niż w przypadku krótkoestrowych sterydów anabolicznych. W odniesieniu do testosteronu uruchamianego w dawkach TRT, robi się to po prostu w celu utrzymania normalnego fizjologicznego poziomu testosteronu do ekwiwalentu tego, co organizm produkowałby naturalnie, a dzięki temu stworzy środowisko, w którym powinno być bardzo minimum do zera ilości aromatyzacji testosteronu, co prowadzi do bardziej normalnego i kontrolowanego poziomu estrogenu. Podwyższony poziom estrogenu powyżej normalnego zakresu fizjologicznego często zwiększa nasilenie i intensywność działań niepożądanych trenbolonu (przede wszystkim progestagenowe działania niepożądane). Jest to również powszechne w przypadku innych związków 19-nor, takich jak Nandrolon. Jest zatem uzasadnione, że jeśli Estrogen jest kontrolowany w ten sposób - a także neguje stosowanie inhibitora aromatazy za pomocą tej metody - progestagenowe skutki uboczne można wówczas łatwiej kontrolować. Innym głównym powodem utrzymywania testosteronu w dawkach TRT jest uczynienie Trenbolonu podstawowym anabolicznym koniem roboczym, a testosteron jest włączony do cyklu tylko w celu utrzymania normalnej fizjologicznej funkcji zdrowej przy braku endogennej naturalnej produkcji testosteronu z powodu hamujący charakter trenbolonu (lub innych sterydów anabolicznych stosowanych w cyklu).

  Pośredni cykl trenbolonu

  Pośredni cykl octanu trenbolonu (całkowity czas cyklu 8 tygodni)


  Tygodnie 1-8:
  - Propionian testosteronu w dawce 100 mg / tydzień
  - Octan trenbolonu w dawce 400 mg / tydzień
  Tygodnie 1-4:
  - Dianabol w dawce 25-50 mg / dzień

  Przedstawiony powyżej pośredni przykład cyklu trenbolonu wprowadza trenbolon w nieco wyższej dawce niż przedstawione dawki dla początkujących. Testosteron po raz kolejny sprowadza się do wspomagającej roli TRT, a nie do jego stosowania jako pierwotnego anabolika (to miejsce, które obejmują Trenbolon i Dianabol). Dianabol jest po prostu nowo wprowadzonym związkiem w tym cyklu, ale nie jest konieczny, ponieważ siła Trenbolonu jest wystarczająca, aby działać bez żadnych dodatkowych związków oprócz Testosteronu. Dianabol w tym przypadku można uznać za związek rozpoczynający taki cykl, który byłby idealny w fazach łączenia i zwiększania siły.

  Zaawansowany cykl trenbolonu

  Zaawansowany cykl Trenbolonu Enanthate (całkowity czas cyklu 12 tygodni)


  Tygodnie 1-12:
  - Testosteron Enanthate w dawce 100 mg / tydzień
  - Trenbolon Enanthate w dawce 800 mg / tydzień
  - Drostanolone Enanthate (Masteron) w dawce 400 mg / tydzień

  Ten zaawansowany cykl trenbolonu powraca do długoestrowanych związków tylko w celu wyjaśnienia czytelnikowi. Jak można zauważyć, wszystkie związki w tym cyklu trenbolonu są odmianą estru enantanu, a gdy wszystkie związki mają ten sam ester, ułatwia to podawanie, czas wtrysku, a wszystkie związki można nawet załadować do tej samej strzykawki. Dawka trenbolonu została zwiększona do wyższego zakresu zastosowania, testosteron ponownie spadł do roli TRT, a Drostanolone (AKA Masteron) jest wybrany jako związek, który wyjątkowo dobrze uzupełnia Trenbolon, gdzie powinien zapewnić użytkownikowi pożądane „rozdrobnienie” , „chudy” i „twardy” wygląd. Zauważ, że procent tkanki tłuszczowej użytkownika musi być wystarczająco niski, aby ten efekt był widoczny, dlatego Masteron jest zwykle zarezerwowany jako związek, który jest użyteczny dla kulturystów wyczynowych tylko podczas faz przed zawodami.

  Trenbolon Enanthate Powder

  Nasze leki

  Tabletki doustne (pigułki)
  Anadrol CAS: 434-07-1
  Anavar CAS: 53–39–4
  Winstrol CAS: 10418-03-8
  Dianabol CAS: 72–63–9
  Nolvadex CAS: 54965–24–1
  Clomid CAS: 50–41–9
  Aromycyna CAS: 107868–30–4
  Arimidex CAS: 120511-73-1
  Femara CAS: 112809-51-5
  Doustny Turinabol CAS: 2446–23–3
  Proviron CAS: 1424–00–6
  Halotestin CAS: 76–43–7
  Tadalafil CAS: 171596–29–5
  Wardenafil CAS: 831217-01-7
  Sterydy iniekcyjne
  Dekanian nandrolonu
  Undecylenian boldenonu
  Masteron (propionian drostanolonu)
  NPP (fenylopropionian nandrolonu)
  Omnadren
  Parabolan (trenbolon heksahydrobenzylowęglan)
  Primobolan Depot (Methenolone Enanthate)
  Sustanon 250
  Cypionat testosteronu
  Enanthate testosteronu
  Propionian testosteronu
  Zawieszenie testosteronu
  Octan trenbolonu
  Enanthate trenbolonu
  Winstrol Depot
  Tabletki steroidowe (pigułki)
  Danabol Dbol
  Anadrol Abombs lub Drol
  Winstrol Winny
  Anavar
  Primobolan Methenolone Aceate Primo
  Halotestin
  Turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron) Tbol
  Łączące sterydy
  Testosteron Enanthate, Testosterone Cypionate, Testosterone Propionate
  Dekanian nandrolonu Deca-Durabolin
  Dianabol
  Anadrol
  Octan trenbolonu, Trenbolon Enanthate Testosteron Enanthate, Testosterone Cypionate, Testosterone Propionate
  Cięcie sterydów
  Winstrol Winny
  Anavar
  Halotestin Halo
  Masteron (propionian drostanolonu)
  Primobolan (octan metenolonu)
  Primobolan Depot (Methenolone Enanthate)
  Turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron)
  Lekarz przepisał sterydy
  Testosteron Enanthate, Testosterone Cypionate, Testosterone Propionate (Większość form)
  Dekanat nandrolonu (Deca Durabolin)
  Winstrol Winny
  Anadrol
  Anavar
  Uzupełnia sterydy
  Winstrol
  Octan metenolonu Primobolan,
  Drostanolone Propionate Masteron
  Octan trenbolonu, Enanthate trenbolonu
  Równowaga
  Sterydy utraty tłuszczu
  Winstrol
  Octan metenolonu Primobolan
  Anavar
  Drostanolone Propionate Masteron
  Boldenone Undecylenate Equipoise
  Antyestrogenowy (antyestrogen)
  Nolvadex
  Clomid
  Aromycyna
  Arimidex
  Femara
  Sterydy końskie
  Equipoise (EQ)
  Granulat octanu trenbolonu Finaplix (Fina)
  Winstrol
  Najlepsze sterydy budujące mięśnie
  Testosteron Enanthate, Testosterone Cypionate, Testosterone Propionate
  Dekanian nandrolonu, fenylopropionian nandrolonu
  Anadrol
  Dianabol Dbol
  Lokalny lek znieczulający
  Benzokaina CAS: 94–09–7
  Chlorowodorek tetrakainy CAS: 136–47–0
  Chlorowodorek prokainy CAS: 51-05-8
  Chlorowodorek lidokainy CAS: 6108–05–0
  Hormon estrogenu
  Estradiol CAS: 50-28-2)
  Estriol CAS: 50–27–1
  Estradiol Enanthate CAS: 4956–37–0
  Inne sterydy
  Androsteron CAS: 53–41–8
  Androsta-1,4-dien-3,17-dione (ADD) CAS: 897–06–3
  1-Androsteron (1-Dehydroisoandrosteron) CAS: 76822–24–7
  4-Androstenedione 4-AD CAS: 63-05-8
  5a-hydroksy-laksogenina CAS: 56786–63–1
  Halodrol (Chlorodehydrometylandrostenediol-CDMA)
  M1,4ADD CAS: 34347-66-5
  Trenavar CAS: 4642–95–9
  Octan trestolonu CAS: 6157-87-5
  Chlorowodorek 1,3-dimetylo-pentyloaminy CAS: 125–69–9
  Bromowodorek dekstrometorfanu CAS: 125–69–9
  Benzokaina CAS: 94–09–7
  Chlorowodorek lidokainy CAS: 73–78–9
  Chlorowodorek prokainy CAS: 51-05-8
  Epiandrosteron CAS: 481–29–8
  Dehydroisoandrosteron CAS: 53–43–0
  CAS: 119356-77-3
  Dutasteride (Avodart) CAS: 164656–23–9
  Finasteryd (Proscar) CAS: 98319–26–7
  Estradiol CAS: 50–28–2
  Estradiol Enanthate Nr CAS: 4956–37–0
  Estriol CAS: 50–27–1
  DNP 2,4-dinitrofenol CAS: 51–28–5
  Mebolazyna CAS: 3625-07-8
  Metoksydienon CAS: 2322–77–2
  Izotretynoina CAS: 4759–48–2
  T3 CAS: 55-06-1
  T4 (lewotyroksyna sodowa) CAS: 55-03-8
  Orlistat CAS: 96829-58-2
  Peptydy Hormony (fragment)
  MGF 2 mg / fiolkę
  PEG MGF 2 mg / fiolkę
  CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym 2 mg / fiolkę
  CJC-1295 bez przetwornika cyfrowo-analogowego 2 mg / fiolkę
  PT-141 10 mg / fiolkę
  MT-1 10 mg / fiolkę
  MT-2 10 mg / fiolkę
  GHRP-2 5 mg / fiolkę
  10 mg / fiolkę
  GHRP-6 5 mg / fiolkę
  10 mg / fiolkę
  Ipamorelin 2 mg / fiolkę
  Heksarelin 2 mg / fiolkę
  Semorelin 2 mg / fiolkę
  Oksytocyna 2 mg / fiolkę
  TB500 2 mg / fiolkę
  Pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolkę
  fragment 176–191 2 mg / vail
  Tritorelina 2 mg / vail
  Gonadorelina 2 mg / vail
  10 mg / vail
  DSIP 2 mg / vail
  Selank 5 mg / vail
  Proszek Steriod Muscle
  Anava CAS: 53–39–4
  Anadrol CAS: 434-07-1
  Winstrol CAS: 10418-03-8
  Danabol CAS: 72–63–9
  Octan trenbolonu CAS: 10161–34–9
  Enanthate trenbolonu
  Cykloheksylometylowęglan trenbolonu CAS: 23454–33–3
  Drostanolone Enanthate
  Drostanolone Propionate CAS: 521–12–0
  Enantan methenolonu CAS: 303–42–4
  Octan metenolonu CAS: 434–05–9
  Męski hormon
  Metylotestosteron CAS: 58–18–4
  17a-metylo-1-testosteron CAS: 65-04-3
  Epiandrosteron CAS: 481–29–8
  7-keto-dehydroepiandrosteron CAS: 566–19–8
  Halotestin CAS: 76–43–7
  Stanolone

  Nr CAS: 521–18–6

  Słowa kluczowe

  Trenbolon Enanthate / Tren E Sterydy trenbolonu

  Kup Trenbolon Enanthate online

  Sterydy trenbolonu

  Octan trenbolonu

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)