Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Utrata tłuszczu Peptyd uwalniający peptyd ludzkiego wzrostu hormon wzrostu GHRP-6 CAS 87616-84-0

Utrata tłuszczu Peptyd uwalniający peptyd ludzkiego wzrostu hormon wzrostu GHRP-6 CAS 87616-84-0

  • Fat Loss Human Growth Hormone Peptide Releasing Peptide GHRP-6 CAS 87616-84-0
  • Fat Loss Human Growth Hormone Peptide Releasing Peptide GHRP-6 CAS 87616-84-0
 • Fat Loss Human Growth Hormone Peptide Releasing Peptide GHRP-6 CAS 87616-84-0

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 87616-84-0

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10grams
  Cena: negotiable
  Szczegóły pakowania: Dobrze ukryty pakiet; Bęben z tworzywa sztucznego z bezpieczną wysyłką
  Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: GHRP-6 Użycie: Przyrost mięśni
  Wygląd: Biały proszek Gatunek: Farmaceutycznej
  MF: C46H56N12O6 Wysyłka: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex itp
  Pakiet: Pakiet dobrze ukrytego Polityka wysyłki: 100% bezpłatna wysyłka
  High Light:

  growth hormone releasing peptide

  ,

  human growth hormone powder

  Utrata tłuszczu Peptyd uwalniający hormon wzrostu GHRP-6 Do budowy mięśni CAS 87616-84-0

  Szybkie szczegóły

  CAS


  87616-84-0


  Alias

  Wzrost - Peptyd uwalniający hormon-6; GHRP6; GHRP 6; Wzrost - Hexapeptyd uwalniający hormon

  Sekwencja

  His-D-Trp-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2

  Specyfikacja


  Ghrp-6 5 mg / fiolka, 10vial / zestaw

  Analiza


  99,0% min.

  Wygląd


  Biały proszek Substancje zwilżone: Całkowite zanieczyszczenia (%) ≤ 2,0%

  MF


  C46H56N12O6


  MW


  873,014

  Formuła molekularna

  Ghrp -6 Budowa mięśniBodybuilding Prohormony CAS 87616-84-0

  Pojedynczy zanieczyszczenie (HPLC)


  1,0% max

  Skład aminokwasów


  ± 10% teoretycznych

  Zawartość peptydów (N%)


  ≥80,0%

  Zawartość wody (Karl Fischer)


  ≤6,0%

  Zawartość acetatu (HPIC)


  ≤12,0%

  Bilans masy


  95,0 ~ 105,0%

  Okres ważności


  Rok od wysyłki.

  Przechowywanie


  Luforowany GHRP-6, chociaż stabilny w temperaturze pokojowej przez 3 tygodnie, powinien być przechowywany w temperaturze poniżej -20 ° C. Po rozpuszczeniu GHRP-6 należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C w ciągu 2-7 dni, a następnie w temperaturze poniżej -20 ° C W przypadku długotrwałego przechowywania zaleca się dodanie białka nośnikowego (0,1% HSA lub BSA). Uniknąć wielu cykli zamrażania i rozmrażania.


  Kategorie produktów

  Półprodukty i chemikalia drobne, polipeptyd


  Cena


  Cena fabryczna (Negociable)


  Zasady płatności


  Western Union / Moneygram / Bitcoin / TT


  Uszczelka


  5 mg / fiolek, 10 mg / fiolek, 10 VIVAL / zestaw
  Dyskretne i ukryte opakowania, aby przejść celnych.


  Data dostarczenia


  W ciągu 24h po potwierdzeniu płatności


  metody dostarczania


  EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex itp

  Stosowanie

  Materiał farmaceutyczny, sterydowy hormon, anabolina. Jako hormon męski i hormony anaboliczne.

  Opis GHRP-6

  GHRP-6 (His-D-Trp-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2) składa się zarówno z naturalnych, jak izomerycznych form tych 6 aminokwasów. Ta sekwencja dostarcza sygnału do ciała, aby rozpocząć wydzielanie uwalniania wzrostu Blokując również somatostatynę, hormon hamujący uwalnianie wzrostu.


  GHRP-6, znany również jako Zwalniający Hexapeptyd, jest hormonem peptydowym klasy hormonalnej. Podobnie jak w przypadku wszystkich powiązanych peptydów, GHRP-6 jest szeroko stosowany w celu zwiększenia ilości naturalnej produkcji GH w organizmie. Wzrost stężenia GH może być korzystny dla anabolizmu, utraty tkanki tłuszczowej, ożywienia i dobrego samopoczucia, a także służy do zapobiegania starzeniu się.

  GHRP-6 jest silnym stymulatorem naturalnego uwalniania wzrostu. GHRP-6 to peptyd Hexa, który promuje spożycie pokarmów poprzez stymulowanie głodu i pomaga zwiększyć metabolizm energetyczny. Najbardziej powszechnie stosowanymi w leczeniu niedoboru wzrostu (GH), zaburzeniami odżywiania, otyłością są peptydy wzrostu hormonu wzrostu, podobne do GHRP-6. Badania wykazały, że stosowanie tych peptydów HGH zwiększa masę mięśni, siłę, wytrzymałość i zmniejsza się tłuszcz.

  GHRP-6 jest znany jako duży stymulator apetytu, ale nie jest najsilniejszym peptydem uwalniającym GH w rodzinie GHRP. Pozostali członkowie rodziny GHRP powinniśmy krótko przyjrzeć się. Lista ta jest najsilniejsza od najsilniejszych.

  Hexarelin - najsilniejszy w rodzinie, który jest największym tętnem wszystkich. Powoduje efekty uboczne prolaktyny i kortyzolu. Odczulanie następuje niezależnie od dawki.
  GHRP-2 - druga w tej kategorii jest jednak niejasna, jeśli jest stosowana poza dawką nasycenia.
  GHRP-6 - trzeci w składzie potencji, a gdy strzały są rozbite, nie ma sensu. Nieznacznie tworzy prolaktynę i kortyzol.
  Ipamorelin - najchłodniejsze w gronie, nie tworzy prolaktyny lub kortyzolu, a przy bardzo dużych dawkach wykazano duże uwalnianie GH bez desensytyzacji.

  Podanie:


  GHRP nie są po prostu surrogatami GHRH, zamiast tego GHRP-6 jest sztucznym aktywatorem oddzielnego nowo odkrytego receptora o nazwie Wzmacniacz Sekrety Reakcji (GHS-R). Wkrótce odkryto Ghrelin, endogenny ligand, który wiąże się z GHS-R. Zarówno Ghrelin, jak i wszystkie związki syntetyczne, takie jak GHRP-6, określano jako "Sekrety Wzrostu" (GHSs).

  Jednym ze skutków ubocznych GHRP-6 jest znaczny wzrost apetytu dzięki stymulowaniu uwalniania Ghrelina, peptydu, który uwalnia się naturalnie w wyściółce żołądka, co zwiększa opróżnianie głodu i żołądka. Ponadto, GHRP-6 powoduje stymulację przedniego płata przysadki, co powoduje zwiększenie wzrostu uwalniania.

  Zwiększone ilości wzrostu mogą powodować wydzielanie hormonu IGF-1 w wątrobie, co poprawia zdolność organizmu zwierzęcia do spalania tłuszczu i budowania mięśni. Ponieważ GHRP-6 działa bezpośrednio na pętlę sprzężenia zwrotnego, która sygnalizuje zahamowanie uwalniania hormonu wzrostu, GHRP-6 może ponownie pobudzić wytwarzanie Hormonu Wzrostowego.

  Pomimo że jest trzecim w klasie, jeśli chodzi o uwalnianie GH, GHRP-6 nadal jest silnym GHRP i może być stosowany 2-3 razy dziennie. Choć jest niewielka sprawa, GHRP-6 okazał się być nie skuteczny w obecności podwyższonego poziomu glukozy we krwi. W rezultacie wierzę, że najlepszym sposobem na dawkowanie GHRP-6 jest dawkowanie 2 godziny po ostatnim posiłku i 30 minut przed jedzeniem, więc żadne interakcje nie osłabiają efektu GHRP-6.

  Biorąc to pod uwagę, GHRP-6 można zażywać 2-3 razy dziennie (około 3 godziny pomiędzy zastrzykami), aby uzyskać maksymalną skuteczność w zakresie 100 mg-200 mg na dawkę. Poza tymi dawkami, GHRP-6 nie okazał się być bardziej efektywny. Te punkty nasycenia są powodem, dla którego chcesz zerwać czas administracji przez cały dzień, aby umożliwić wyczyszczenie receptorów.

  Jak używać GHRP-6


  GHRP-6 jest preparatem do wstrzykiwań opartych na wodzie, które trzeba będzie zmieszać z wodą z bac i przechowywać. Pamiętaj, że ważne jest, aby po zmieszaniu GHRP-6 przechowywać w lodówce. Powinien być dobry przez 3-4 tygodnie, więc tylko mieszaj to, co planujesz wykorzystać w tym czasie.


  Po dokładnym wymieszaniu, ten związek jest zazwyczaj wstrzykiwany podskórnie szpilką. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy je codziennie, a użytkownicy zazwyczaj wykonują kilka zastrzyków dziennie, aby je wyeliminować. Co ciekawe, GHRP-6 działa najlepiej, jeśli przyjmujesz go, gdy poziom cukru we krwi jest niski i nie powinieneś jeść przez godzinę po jego użyciu.

  Jeśli są używane solo, użytkownicy będą uruchamiali 100-400 mikrogramów (mcg) na wstrzyknięcie, a jeśli są ułożone w inny hormon GH, dawki można wyciąć na pół.

  Harmonogram iniekcji

  100mcg po przebudzeniu
  100mcg po treningu
  100mcg przed snem


  GHRP-6 nie jest specyficzny dla płci, więc te same dawki stosuje się również do kobiet, podobnie jak mężczyźni. Podobnie jak inne peptydy, GHRP-6 jest liofilizowanym (liofilizowanym) proszkiem w ilości 5 mg lub mniej. GHRP-6 musi być rozpuszczony w wodzie bakteriostatycznej i przechowywany w chłodnym suchym miejscu, takim jak lodówka. Strzykawki insuliny są najlepszym sposobem na podawanie heksapeptydu często podskórnie lub nawet domięśniowo.

  GHRP-6 jest najczęściej dostarczany w małych fiolkach 5 mg, które powinny być przechowywane w chłodni. (Dopuszczalne jest jednak, aby były one wysyłane bez podgrzewania.) Fiolkę rozcieńcza się odpowiednią ilością sterylnej lub bakteriostatycznej wody. Na przykład, fiolka może być rozcieńczona 2,5 ml wody, uzyskując roztwór 2 mg / ml (2000 mcg / ml). Po dodaniu wody fiolka ponownie będzie przechowywana w chłodni.

  Podczas dozowania odpowiedniej objętości będzie pobierana z fiolki (zazwyczaj) strzykawki insulinowej, zgodnie z żądaną dawką i stężeniem preparatu. W powyższym przykładzie dawka 100 mcg wymagałaby tylko 0,05 ml lub "5 jm" oznaczonego na strzykawce insulinowej. 300 mcg wymagałoby 0,15 ml lub "15 jm" oznaczonego na strzykawce insuliny.

  Wstrzyknięcie może być podawane podskórnie, domięśniowe lub dożylne zgodnie z własnymi preferencjami.

  Dawkowanie zwykle wynosi co najmniej dwa razy dziennie, a najlepiej 3x dziennie, co najmniej 30-60 minut przed posiłkiem oraz w czasie podwyższonego poziomu cukru we krwi (innymi słowy, gdy cukier we krwi ma czas na Spadek od ostatniego posiłku). Ilość zazwyczaj wynosi od 50-300 mcg na raz. Przy stosowaniu GHRH wraz z GHRP-6 dawkowanie powinno być zmniejszone do 50-100 mcg na raz.

  W celu zwiększenia stężenia GH, większe dawki w proponowanym zakresie znacznie zwiększają efekt. W odniesieniu do korzyści leczniczych, na przykład zapalenia ścięgna, niski koniec zakresu jest często całkowicie wystarczający i zauważalnie większy efekt nie jest konieczny przy zwiększonej dawce.

  Niskie poziomy tarczycy zmniejszają skuteczność GHRP-6, a skromnie zwiększone poziomy tarczycy, takie jak 50-200 mcg / dzień T4, lub 12,5-50 mg / dzień T3, mogą poprawić skuteczność. (Jeśli stosuje się T3, dawkowanie należy podzielić na trzy dawki dziennie).

  Podczas gdy GHRP-6 jest zdolny do wywoływania dużych wzrostów produkcji GH, gdy jest stosowany samodzielnie, dana dawka będzie wykazywać wyraźniejsze działanie, co jednocześnie pobiera się peptyd GHRH (hormon uwalniający hormon wzrostu). Alternatywnie, przy łączeniu GHRH z GHRP-6, tylko około połowa lub jedna trzecia potrzebuje więcej GHRP-6 w celu uzyskania takiego samego wzrostu produkcji GH.

  Z tego powodu powszechnym wyborem jest łączenie GHRH z GHRP, ale bez tego uzyskuje się doskonałe wyniki. Korzystnym wyborem GHRH jest Mod GRF 1-29 (znany również jako CJC-1295 bez DAC).

  Porady :

  JAK ZROBIĆ ZAMÓWIENIE?

  1. Powiedz nam, czego potrzebujesz (użyj tego, co / nazwa i ilość produktu), otrzymasz poradę i ofertę.


  2. Całkowita płatność zostanie dokonana, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.


  3. Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od daty płatności, numer śledzenia.


  4. Towar dotrze do Państwa w ciągu 3 ~ 7 dni.


  DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

  1. Wysoka jakość: Nasze fabryki są profesjonalne w produkcji surowego proszku z doświadczeniem ponad 10 lat. Mamy dobrą reputację na całym świecie, nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajach, ponad 100kgs każdego miesiąca.

  2. Konkurencyjne ceny: Wszystkie proszki są fabrycznie dostarczane, cena fabryczna i możliwość negocjacji.

  3. Szybka i bezpieczna dostawa: Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, dostępny numer śledzenia, stawka celna ≥99%.

  4. Dobra obsługa przed i po sprzedaży: Wszelkie problemy prosimy o kontakt z nami, zawsze będziemy dla Ciebie online.

  Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, szybka i bezpieczna dostawa, dobra obsługa, to my! Zapraszamy do kontaktu!


  Więcej produktów:

  Hormony polipeptydowe

  CJC1295 bez DAC

  CAS 863288-34-0

  CJC1295 z DAC

  CAS 863288-34-0

  Heksarelin

  CAS 140703-51-1

  MGF

  PEG MGF

  MT-1

  CAS 75921-69-6

  MT-2

  CAS 121062-08-6

  GHRP-2

  CAS 158861-67-7

  GHRP-6

  CAS 87616-84-0

  Ipamorelin

  CAS 170851-70-4

  Sermorelin

  CAS 86168-78-7

  Oksytocyna

  CAS 50-56-6

  TB500

  CAS 77591-33-4

  Pentadekapeptyd BPC 157

  AOD 9604

  CAS 221231-10-3

  Triptorelin

  CAS 57773-63-4

  Tesamorelin

  CAS 218949-48-5

  DSIP

  CAS 62568-57-4

  Selank

  PT141

  CAS 189691-06-3

  Gonadorelin

  CAS 34973-08-5

  Epitalon

  307297-39-8

  IGF-1 LR3

  1 mg

  GDF-8

  1 mg

  Follistatyna 344

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)