Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Utrata wagi Sterydy Polipeptydowe Hormony Sermorelin CAS 86168-78-7

Utrata wagi Sterydy Polipeptydowe Hormony Sermorelin CAS 86168-78-7

  • Utrata wagi Sterydy Polipeptydowe Hormony Sermorelin CAS 86168-78-7
  • Utrata wagi Sterydy Polipeptydowe Hormony Sermorelin CAS 86168-78-7
Utrata wagi Sterydy Polipeptydowe Hormony Sermorelin CAS 86168-78-7
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RawsGear
Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
Numer modelu: 86168-78-7
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Dobrze ukryty pakiet; Bęben z tworzywa sztucznego z bezpieczną wysyłką
Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
Możliwość Supply: Msza w magazynie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Product name: Sermorelin
High Light:

growth hormone releasing peptide

,

muscle growth peptides

 

Sterydy budujące mięśnie Hormony polipeptydowe Sermorelin CAS 86168-78-7

 

 

Szybki szczegół:
 

Nazwa: Sermorelin
Synonimy: sermorelin; octan sermoreliny; Yadaiftnsyrkvlgqlsarkllqdimsr-nh2
Sekwencja : H-Tyr-Ala-Asp-Ala-Ile-Phe-Thr-Asn-Ser-Tyr-Arg-
Lys-Val-Leu-Gly-Gln-Leu-Ser-Ala-Arg-Lys-Leu-
Leu-Gln-Asp-Ile-Met-Ser-Arg-NH2
Numer CAS: 86168-78-7
MF: C149H246N44O42S
MW: 3357,88

Struktura molekularna: Utrata wagi Sterydy Polipeptydowe Hormony Sermorelin CAS 86168-78-7 0


Pakowanie: plastikowa fiolka (przeznaczona do pakowania peptydów) lub szklana fiolka, ilość zgodna z wymaganiami klienta.
Przechowywanie: chłodne (2 ~ 8 ℃) i suche miejsce, chronione przed światłem, trzymaj opakowanie blisko, gdy nie jest używane.

 

 

Opis:

 

Sermorelin jest analogiem peptydu GHRH (hormonu uwalniającego).Jego sekwencja peptydowa składa się z 29 aminokwasów.Ta sekwencja jest częścią endogennego ludzkiego GHRH i jest obecnie uważana za najkrótszy syntetyczny peptyd, który posiada pełen zakres funkcjonalnej aktywności GHRH.Z tego powodu rozważa się sermorelin.

 

Dla porównania sermorelin nie podlega tym samym ścisłym prawom stosowania medycznego i jest to w dużej mierze spowodowane jego profilem bezpieczeństwa.Z tego powodu sermorelina jest znacznie bardziej dostępna i jest powszechnie przepisywana przez lekarzy w klinikach przeciwstarzeniowych i odnowy biologicznej w połączeniu z innymi peptydami uwalniającymi hormon wzrostu, takimi jak GHRP-2 i GHRP-6.

 

Octan sermoreliny jest ludzkim hormonem uwalniającym hormon wzrostu (GHRH lub GRF) stosowanym do diagnostycznej oceny funkcji przysadki, a także do przyspieszania wzrostu u dzieci.Stosowanie pozarejestracyjne octanu sermoreliny może obejmować ostrą lub związaną z wiekiem niewydolność hormonu wzrostu.

 

Chociaż w kręgach kulturystycznych niewiele słyszymy o Sermorelinie, nie oznacza to, że ten peptyd nie ma swoich zastosowań.W rzeczywistości kliniki przeciwstarzeniowe i zastępujące hormony przepisują go od lat, ponieważ działa jak czysty GHRH.Problemem dla kulturystów lub sportowców jest to, że ma bardzo krótki okres półtrwania wynoszący około dziesięć (10) minut.Staje się to nieatrakcyjną cechą w porównaniu z okresem półtrwania MOD GRF (1-29) (CJC 1295 bez DAC), który pojawia się w około 30 minut.Pomimo krótkiego okienka wiąże się dość skutecznie z receptorami przysadki.

 

Inną główną wadą związaną z jego bardzo krótkim okresem półtrwania jest to, że jest szybko rozkładany przez enzymy krwi w ciągu kilku minut.Dlatego pożądany jest peptyd GHRH o okresie półtrwania wynoszącym 30 minut lub dłużej, ponieważ przetrwa on śmierć enzymu krwi i pozwoli mu krążyć w ciele w poszukiwaniu receptorów hormonalnych, z którymi mógłby się związać.

 

 

Podanie:


Sermorelin ma szereg pozytywnych efektów.Ze względu na swoją naturę jako GHRH, sermorelina tylko zwiększa zdolność organizmu do wytwarzania większego wzrostu;nie jest to zastrzyk samego hormonu.Zarówno pod względem poprawy wydajności, jak i ogólnego samopoczucia, sermorelin ma wiele zalet, które czynią go potężną i wartościową substancją.

 

Sermorelin zwiększa tempo wzrostu u dzieci z CRF reagujących na GH, chociaż nie ma znaczącego wpływu na przebieg CRF. Sermorelin może być stosowany w badaniach naukowych do diagnozowania przypadków niedoboru GH, stymuluje wydzielanie GH z przysadki mózgowej, kontroluje niedobór GH i zwiększyć tempo wzrostu u dzieci CRF reagujących na GH.

 

GH promuje również efektywny metabolizm energetyczny.Badania wykazały również, że GHRH bezpośrednio promuje sen wolnofalowy NREM (bez szybkich ruchów gałek ocznych), a zatem niedobór GHRH powoduje zmniejszenie ilości i intensywności snu wolnofalowego NREM, co skutkuje bezsennością lub dysomnią (zaburzenia snu, które powodują sen utracić zdolność regeneracyjną).hamuje wydzielanie GH z przysadki mózgowej.Zarówno GHRH, jak i somatostatyna są wytwarzane w tym samym neuronie, ale są uwalniane naprzemiennie, co powoduje pulsacyjne uwalnianie GH z neuronu.

 

Terapia sermoreliną zwiększyła objętość hormonu wydzielanego przez stymulowaną przysadkę mózgową, który jest następnie przekształcany przez wątrobę w IGF-1.Zwiększona ilość IGF-1 w krwiobiegu prowadzi do wielu korzyści wynikających ze stosowania Sermorelin: zwiększenia metabolizmu i wzrostu nowych komórek w narządach i kościach.

 

Utrata wagi Sterydy Polipeptydowe Hormony Sermorelin CAS 86168-78-7 1


Jak używać


Sermorelin, wraz z innymi peptydami, których będziesz używać, jest delikatnym liofilizowanym proszkiem, który należy trzymać z dala od światła i w chłodnym, suchym miejscu.Rekonstytucję przeprowadza się w wodzie bakteriostatycznej (woda BC) lub chlorku sodu przeznaczonym do wstrzykiwań.Zastrzyki można podawać godzinę przed treningiem w dawce 200mcg-300mcg.Zwykle zastrzyki Sermorelin są przyjmowane przed snem w około 300mcgs.


Najlepszy czas na przyjmowanie Sermorelin to przed snem.Hormon jest uwalniany głównie podczas snu i jest najbardziej korzystny dla regeneracji i naprawy organizmu w tym czasie.Sermorelin ma działanie promujące sen i dlatego może powodować zmęczenie, jeśli jest przyjmowany w ciągu dnia.

 

Sermorelin, wraz z innymi peptydami, których będziesz używać, jest delikatnym liofilizowanym proszkiem, który należy trzymać z dala od światła i w chłodnym, suchym miejscu.Rekonstytucję przeprowadza się w wodzie bakteriostatycznej (woda BC) lub chlorku sodu przeznaczonym do wstrzykiwań.Zastrzyki można podawać godzinę przed treningiem w dawce 200mcg-300mcg.

 

Zwykle zastrzyki Sermorelin są przyjmowane przed snem w około 300mcgs.Oczywiście, podobnie jak w przypadku każdego GHRH, będziesz chciał używać tego peptydu wraz z GHRP, takim jak GHRP-2 lub Ipamorelin, w celu maksymalnego uwolnienia zapasów hormonu wzrostu.Idealnie, chociaż użytkownik może nadal czerpać korzyści z używania GHRH, takiego jak CJC 1295 z DAC i GHRP, takiego jak Ipamorelin, przez cały dzień, a następnie wykorzystywać Sermorelin jako dawkę przed snem.Nie dyskontuj Sermorelin jako po prostu peptydu przeciwstarzeniowego.Wciąż może wspomagać wzrost beztłuszczowej masy ciała i zwiększać dostępność IGF-1 w krwiobiegu.

 

 

Notatka:

  • Użytkownicy muszą być ostrzeżeni o uzależnieniu od narkotyków i przedawkowaniu, jeśli nie przestrzegają instrukcji dotyczących prawidłowego i bezpiecznego stosowania sermoreliny.Zalecana dawka to 0,2-0,3 mcg raz dziennie.Postępuj dokładnie zgodnie z instrukcjami podawania, aby uzyskać najlepsze wyniki leczenia sermoreliną i HGH w ogóle.
  • Skutki uboczne sermoreliny są niezwykle rzadkie, co potwierdzają badania kliniczne.Jednak niewielkie szanse wciąż tkwią w reakcjach niepożądanych, takich jak ból głowy, zawroty głowy, nadpobudliwość, nudności i ucisk w klatce piersiowej.

 

Certyfikat Autentyczności:

Wygląd: Biały lub lekko żółtawy proszek biały proszek
Rozpuszczalność Rozpuszczalny w wodzie lub 1% kwasie octowym w stężeniu 1 mg/ml, dając klarowny, bezbarwny roztwór Zgodne
Tożsamość metodą HPLC Retencja jest taka sama jak w przypadku substancji odniesienia Zgodne
Specyficzna rotacja optyczna -80,0- -90,0°(c=0,5, 1%HAc) -86,3°
Skład aminokwasów ±10% teoretycznej Zgodne
Czystość peptydu (przez HPLC) ≥ 98,0% według integracji obszaru 98,8%
Powiązana substancja (przez HPLC) Całkowite zanieczyszczenia (%) ≤ 2,0% Największe pojedyncze zanieczyszczenie (%) ≤ 1,0% 1,2% 0,6%
Zawartość octanu ≤ 15,0% 12,1%
Zawartość wody (Karl Fischer) ≤ 5,0% 4,5%
Zawartość peptydów (oznaczenie N) ≥ 80,0% 83,3%
Endotoksyny bakteryjne ≤5EU/mg
 

 

 

Porady:

 

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

 

1. Powiedz nam, czego potrzebujesz (użyj do czego / nazwy produktu i ilości), otrzymasz poradę i wycenę.


2. Pełna płatność zostanie dokonana po uzgodnieniu wszystkich szczegółów.


3. Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, dostępny numer śledzenia.


4. Towar dotrze do Ciebie w ciągu 3 ~ 7 dni.

 


DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

1. Wysoka jakość: Nasze fabryki są profesjonalne w produkcji surowego proszku z doświadczeniem ponad 10 lat.Mając dobrą reputację na całym świecie, nasze produkty są eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg miesięcznie.

 

2. Konkurencyjna cena: Wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio z fabryki, jest to cena fabryczna i do negocjacji.

 

3. Szybka i bezpieczna dostawa: Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, dostępny numer śledzenia, stawka celna ≥99%.

 

4. Dobra obsługa przedsprzedażna i posprzedażna: Wszelkie problemy prosimy o kontakt, zawsze będziemy dla Ciebie online.

 

Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka i bezpieczna dostawa, dobra obsługa, to my!Zapraszamy do kontaktu!

 


Więcej produktów:

 

Hormony polipeptydowe

CJC1295 bez DAC

CAS 863288-34-0

CJC1295 z DAC

CAS 863288-34-0

Heksarelina

CAS 140703-51-1

MGF

 

PEG MGF

 

MT-1

CAS 75921-69-6

MT-2

CAS 121062-08-6

GHRP-2

CAS 158861-67-7

GHRP-6

CAS 87616-84-0

Ipamorelin

CAS 170851-70-4

Sermorelina

CAS 86168-78-7

Oksytocyna

CAS 50-56-6

TB500

CAS 77591-33-4

Pentadekapeptyd BPC 157

 

AOD 9604

CAS 221231-10-3

Triptorelina

CAS 57773-63-4

Tesamorelin

CAS 218949-48-5

DSIP

CAS 62568-57-4

Selank

 

PT141

CAS 189691-06-3

Gonadorelina

CAS 34973-08-5

Epitalon

307297-39-8

IGF-1 LR3

1mg

GDF-8

1mg

Folistatyna 344

1mg

Szczegóły kontaktu
RAWSGEAR MANUFACTURER

Osoba kontaktowa: Coco

Tel: +8618186204104

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)