Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Carphedon Muscle Building Sterioids For Anti-Aromatic and Antipsychotic CAS 77472-70-9

Carphedon Muscle Building Sterioids For Anti-Aromatic and Antipsychotic CAS 77472-70-9

  • Carphedon Muscle Building Sterioids For Anti-amnesic and Antipsychotic CAS 77472-70-9
  • Carphedon Muscle Building Sterioids For Anti-amnesic and Antipsychotic CAS 77472-70-9
 • Carphedon Muscle Building Sterioids For Anti-amnesic and Antipsychotic CAS 77472-70-9

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Pharmlab
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 77472-70-9

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Negocjacji
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Zamaskowany pakiet; Torba foliowa
  Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Carphedon CAS: 77472-70-9
  Gatunek: Farmaceutycznej Pakiet: Dobrze ukryte opakowanie, torba foliowa
  Czystość: 99% Wygląd: Biały proszek cystaliny
  High Light:

  active pharmaceutical ingredients

  ,

  pharmaceutical anabolic steroids

  Carphedon Muscle Building Sterioids For Anti-Aromatic and Antipsychotic CAS 77472-70-9

  Co to jest Phenylpiracetam?

  Doskonałym sposobem myślenia o fenylopiracetamie jest to, że jest to zmodyfikowana wersja piracetamu, oryginalnego nootropika. Jedyną istotną różnicą, strukturalnie mówiąc, jest dołączenie przyłączonej cząsteczki grupy fenylowej. Jest to niezwykle odpowiedzialne za stworzenie suplementu, który jest do 60 razy silniejszy niż oryginalny Piracetam. Zapewnia to także fenylopiracetamowi unikalny stymulant ośrodkowego układu nerwowego i efekty przypominające Nootropic.

  Dodatkowa grupa Phenyl pozwala także na łatwiejsze i bardziej wydajne przejście suplementu przez barierę krew-mózg, co oznacza, że ​​można przyjąć znacznie mniejszą dawkę, aby uzyskać takie same korzyści jak inne nootropy. W rezultacie Phenylpiracetam staje się szybszy i może dłużej pozostawać w systemie. W rzeczywistości badania wskazują, że fenylopiracet może pozostawać aktywny w mózgu i ciele z okresem półtrwania wynoszącym do 5 godzin. Prowadzi to również do efektów pobudzających, które są "czyste" i lepiej przypominają to, czego możesz doświadczyć robiąc coś takiego jak Adderall. Efekty uboczne fenylopiracetamu są jednak znacznie bezpieczniejsze niż te, które można napotkać przy stosowaniu inteligentnego leku na bazie amfetaminy, takiego jak Adderall.

  Podstawowa informacja.

  Nazwa produktu Carphedon
  Numer rejestru CAS 77472-70-9
  Formuła molekularna C12H14N2O2
  Waga molekularna 218,3
  Czystość 99%
  Stopień Klasyfikacja farmaceutyczna
  Wygląd Biały proszek cystalline

  Opis

  Fenylopiracet (fenotropil, karhedon) jest fenylowanym analogiem pirotamu leku nootropowego, opracowanego w 1983 roku w Rosji, gdzie jest dostępny jako lek na receptę. Został on zastosowany u ludzi jako stymulator ośrodkowego układu nerwowego, stymulant narządów ruchu, wzmacniacz wydajności sportowej i nootropowy (w tym przypadku może być nawet 30-60 razy silniejszy niż piracetam). Badania na zwierzętach wykazały, że fenylopiracetam ma różne działania, takie jak działanie przeciw amnezji, przeciwdepresyjne, przeciwdrgawkowe, przeciwpsychotyczne, przeciwlękowe i wzmacniające pamięć.

  Podanie


  Niewielka liczba badań klinicznych prowadzonych na niewielką skalę wykazała możliwe powiązania między przepisywaniem fenylopiracetamu a poprawą wielu stanów encefalopatycznych, w tym zmian w drogach krwi pochodzenia mózgowego, urazowego uszkodzenia mózgu i niektórych rodzajów glejaka.


  Fenylopiracet odwraca działanie depresyjne benzodiazepinowego diazepamu, zwiększa zachowanie czynnika, hamuje oczopląs pooperacyjny, zapobiega amnezji wstecznej i ma właściwości przeciwdrgawkowe.


  Fenylopiracet jest zazwyczaj przepisywany jako ogólny środek pobudzający lub zwiększający tolerancję na ekstremalne temperatury i stres.

  Specyfikacja

  Elementy analizy Wymagania Wyniki
  Wygląd Białawy do białego proszku Zgodne
  Strata przy suszeniu ≤1,0% 0,6%
  Heavy metal ≤10 ppm Zgodne
  woda ≤0,5% 0,3%
  Czystość (HPLC) ≥99% 99,47%
  Pozostałość po ujęciu ≤ 0,3% 0,05%
  Wniosek Produkt jest zgodny z House Standard

  Dawkowanie

  Fenylopiracet przyjmuje się w dawce 100-200 mg, a dawkę tę należy przyjmować 2-3 razy dziennie (w zakresie dziennego zakresu 200-600 mg). Niższy zakres wydaje się skuteczny, ale optymalna dawka nie jest jeszcze znana.

  Izomer R wydaje się być bardziej aktywny w powszechnym użyciu fenylopiracetamu (stymulacja i poznanie) niż S-izomer, i chociaż mieszanina racemiczna (powszechnie sprzedawana wersja) jest skuteczna w obniżaniu zdolności poznawczych, nie jest pewne, czy działa dla cele nootropowe w młodości.

  Wpływ Carphedon (Phenylpiracetam)

  Podobnie jak inne Racetamy, Carphedon stymuluje receptory acetylocholiny i receptory glutaminianu w mózgu. Te neuroprzekaźniki są ściśle związane ze zdolnością twojego mózgu do tworzenia nowych połączeń między neuronami, tworzenia nowych wspomnień, informacji o procesach i wykonywania obliczeń.

  Poprzez zwiększenie aktywności tych dwóch neuroprzekaźników można poprawić plastyczność synaptyczną, a nawet poprawić komunikację między dwiema półkulami mózgu.

  Carphedon wpływa również na hipokamp, ​​który jest obszarem mózgu, który bierze udział w tworzeniu nowej pamięci. Korzystając z Carphedon, możesz czuć, że możesz bez trudu zapamiętać każdy szczegół z twojego dnia lub z materiału, który czytasz.

  Będziesz także doświadczał znacznie wyższych poziomów koncentracji i skupienia, oprócz poprawy stanu czuwania i energii psychicznej.

  Uważa się również, że Carphedon poprawia połączenie nerwowo-mięśniowe, co skutkuje lepszą aktywnością ruchową i koordynacją. Niektórzy kulturyści i sportowcy nadal używają tego związku jako suplementu przed treningiem.

  Jednym z powodów, dla których ten suplement jest o wiele silniejszy niż Piracetam, jest fakt, że jest on w 100% biodostępny i szybko wchłania się z jelit i innych narządów. Zmodyfikowana struktura chemiczna tego związku może również zapewnić lepszą penetrację bariery krew-mózg.

  Dla większości ludzi, Carphedon zaczyna działać w ciągu 30 minut od zażycia i osiąga maksymalną koncentrację w mózgu po godzinie. Okres półtrwania Carphedonu jest nieco dłuższy niż innych racetamów, od trzech do pięciu godzin.

  Jak to działa


  Wyświetlany w celu obsługi pamięci i uczenia się

  Poprawia uwagę i czujność

  Zwiększa produktywność i skupienie psychiczne

  Produkty powiązane

  Nazwa produktu Nr CAS Specyfikacja
  Ostarine (MK2866) 841205-47-8 / 1235370-13-4 / 1202044-20-9 99% min
  LGD-4033 1165910-22-4 98% min
  MK-677 159633-92-8 98% min
  Andarine (S-4) 401900-40-17 98% min
  GW-501516 317318-70-0 98% min
  AICAR 2627-69-2 98% min
  RAD140 1182367-47-0 98% min
  SR9009 1379686-30-2 98% min
  YK11

  1370003-76-1

  Carphedon

  Przewaga konkurencyjna

  1. Nasza firma jest profesjonalną fabryką produkcji w Chinach w dziedzinie farmacji od wielu lat.

  Obszary dostawy naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Republika Czeska, Litwa, Irlandia , Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Tajlandia, Izrael i tak dalej.

  Metoda płatności: T / T, Western union, Moneygram, bitcoin itp.

  2. Dyskretny pakiet. Opakowanie najlepiej pasuje do ciebie, aby bezpiecznie przejść przez celnik. Lub jeśli masz swój własny idealny sposób, może to również wziąć pod uwagę.

  3. Najwyższa jakość. Wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu, pakiet zostanie przeładowany dla Ciebie.

  4. Wysyłka zabezpieczająca: wysyłka ekspresowa (FedEx, UPS, DHL, EMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor będzie dla ciebie polecany.

  5. Posiadamy zapasy, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć w dniu otrzymania płatności.

  6. Ciepła obsługa po sprzedaży dla ciebie 24/7. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane na pierwszy tak szybko, jak to możliwe.

  7. Zniżka zostanie podana przy składaniu dużego zamówienia.

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty