Dom ProduktyUtrata wagi steroidów

Sól sodowa L-trezynozyny T4 utrata wagi steroidy proszek CAS 25416-65-3

Sól sodowa L-trezynozyny T4 utrata wagi steroidy proszek CAS 25416-65-3

  • L-Thyroxine sodium salt T4 Weight Loss Steroids Powder CAS 25416-65-3
 • L-Thyroxine sodium salt T4 Weight Loss Steroids Powder CAS 25416-65-3

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: RawsGear
  Orzecznictwo: ISO 9001, USP,GMP
  Numer modelu: 25416-65-3

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10g
  Cena: negotiable
  Szczegóły pakowania: Zamaskowany pakiet; Torba foliowa
  Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
  Możliwość Supply: Msza w magazynie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: T4 CAS: 25416-65-3
  Wygląd: biały proszek Wysyłka: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex itp
  Polityka wysyłkowa: 100% darmowa wysyłka ponownie E-mail: kingchojin@chembj.com
  High Light:

  fat reducing steroids

  ,

  weight stripping steroids

   

  Sterydy odchudzające Sól sodowa L-tyroksyny T4 CAS 25416-65-3

   

   

  Szybki szczegół:

   

  Nazwa produktu T4
  Nazwa chemiczna Sól sodowa lewotyroksyny, sól sodowa L-tyroksyny
  Numer CAS 25416-65-3
  Numer EINECS 212-720-4
  Formuła molekularna C15H11I4NNaO4
  Waga molekularna 799.8592
  Dokładny obrót +69°~+74°
  Analiza 99,5%
  Wygląd biały proszek
   
  Stosowanie Jeden z hormonów produkowanych przez tarczycę, który bierze udział w utrzymaniu homeostazy metabolicznej.Wytwarzany również w tkankach obwodowych jako aktywny metabolit tyroksyny.Surowce farmaceutyczne.

   

   

  Opis:

  Lewotyroksyna (INN, USAN) lub L-tyroksyna to syntetyczny hormon tarczycy, który jest chemicznie identyczny z tyroksyną (T4), która jest naturalnie wydzielana przez komórki pęcherzykowe tarczycy.Jest stosowany w leczeniu niedoboru hormonów tarczycy, a czasami w zapobieganiu nawrotom raka tarczycy.Podobnie jak jej naturalnie wydzielany odpowiednik, lewotyroksyna jest związkiem chiralnym w formie L.

   

  Pokrewny lek dekstrotyroksyna (D-tyroksyna) był w przeszłości stosowany w leczeniu hipercholesterolemii (podwyższony poziom cholesterolu), ale został wycofany ze względu na sercowe skutki uboczne.Znajduje się na Liście Podstawowych Leków Światowej Organizacji Zdrowia, wykazie najważniejszych leków potrzebnych w podstawowym systemie opieki zdrowotnej.

   

  Lewotyroksyna (INN, USAN) lub L-tyroksyna to syntetyczny hormon tarczycy, który jest chemicznie identyczny z tyroksyną (T4), która jest naturalnie wydzielana przez komórki pęcherzykowe tarczycy.Jest stosowany w leczeniu niedoboru hormonów tarczycy, a czasami w zapobieganiu nawrotom raka tarczycy.Podobnie jak jej naturalnie wydzielany odpowiednik, lewotyroksyna jest związkiem chiralnym w formie L.Pokrewny lek dekstrotyroksyna (D-tyroksyna) był w przeszłości stosowany w leczeniu hipercholesterolemii (podwyższony poziom cholesterolu), ale został wycofany ze względu na sercowe skutki uboczne.

  Lewotyroksyna jest zwykle stosowana w leczeniu niedoczynności tarczycy i jest lekiem z wyboru u pacjentów z niedoczynnością tarczycy, którzy często wymagają terapii hormonalnej przez całe życie.Może być również stosowany w leczeniu wola dzięki zdolności do obniżania hormonu tyreotropowego (TSH), hormonu, który jest uważany za wywołujący wole.Lewotyroksyna jest również stosowana jako terapia interwencyjna u pacjentów z guzkową chorobą tarczycy lub rakiem tarczycy w celu zahamowania wydzielania hormonu tyreotropowego (TSH).

   

  Wielu kulturystów przyjmuje hormon tarczycy w nadziei na zwiększenie metabolizmu i zmniejszenie zawartości tkanki tłuszczowej podczas zawodów.Jest dobry w teorii i ogólnie nieszkodliwy przez krótki czas, ale aby zmniejszyć prawdopodobieństwo katabolizmu mięśniowego, konieczne jest badanie krwi w połączeniu z używaniem.

   

   

  Podanie :

   

  T4 to PRO-hormon, który organizm przekształca w T3 tylko w niezbędnym tempie, dlatego można go uznać za znacznie łagodniejszy i bezpieczniejszy lek niż T3.

   

  T4 to najczęściej stosowany lek na niedoczynność tarczycy.Większość lekarzy i endokrynologów głównego nurtu przepisuje T4.Przepisywanie T4 ułatwia ustalenie i utrzymanie prawidłowego dawkowania i jest to rzadki stan, w którym organizm nie może przekształcić T4 w T3 na poziomie komórkowym.

   

  Jednak w przypadku trudności z konwersją T4 do T3, do harmonogramu terapii należy dodać T3 lub przepisać sproszkowaną tarczycę.Ponadto większość lekarzy medycyny alternatywnej od tarczycy uważa, że ​​proszek jest bardziej naturalnym sposobem leczenia chorób tarczycy.

   

  T4 to lek stosowany raz dziennie.Większość ludzi przyjmuje to z samego rana na pusty żołądek.Istnieje możliwość zażycia go podjęzykowo, aby uzyskać lepsze wchłanianie.

   

  Aby to zrobić, tabletkę T4 można umieścić pod językiem i pozostawić do rozpuszczenia się i wchłonięcia w wolniejszym tempie.Wchłanianie podjęzykowe pozwala uniknąć komplikacji związanych z trawieniem.

   

  Lewotyroksyna sodowa jest doskonałym spalaczem tłuszczu, ponieważ twój metabolizm jest znacznie zwiększony, gdy jesteś na nim. Możesz sobie pozwolić na trochę niechlujstwa na diecie przed zawodami, ponieważ nadal będzie spalać tłuszcz, gdy przyjmujesz dużo kalorii, ponieważ twój metabolizm jest zwariować.

  Jeden z hormonów tarczycy zaangażowanych w utrzymanie homeostazy metabolicznej.Syntetyzowany i przechowywany jako reszty aminokwasowe tyreoglobuliny, głównego składnika białkowego koloidu pęcherzykowego tarczycy.Syntezę i wydzielanie reguluje hormon przysadki (TSH).

  Lewotyroksyna jest syntetyczną (wytworzoną przez człowieka) wersją głównego hormonu tarczycy, tyroksyny (T4), który jest wytwarzany i uwalniany przez tarczycę.Hormon tarczycy zwiększa tempo metabolizmu komórek wszystkich tkanek w ciele.U płodu i noworodka hormon tarczycy jest ważny dla wzrostu i rozwoju wszystkich tkanek, w tym kości i mózgu.U dorosłych hormon tarczycy pomaga między innymi w utrzymaniu funkcji mózgu, metabolizmu żywności i temperatury ciała.

   

  Sól sodowa L-trezynozyny T4 utrata wagi steroidy proszek CAS 25416-65-3 0

   

  Zastosowanie i dawkowanie:


  Użytkownicy odkryli, że T3 jest lepszym wyborem niż T4 podczas stosowania leków na tarczycę podczas cyklicznych diet ketogenicznych. T4 musi być stosowany w znacznie wyższych dawkach, aby był tak samo skuteczny jak T3.Badani stwierdzili, że muszą stosować dawkę 300 mcg/dzień, aby osiągnąć takie same wyniki jak 25-100 mcg/dzień T3 (Cytomel).

   

   

  INTERAKCJE :


  Miej świadomość, że kiedy i jak przyjmujesz leki, wpływa na ich skuteczność.Na przykład leki na tarczycę nie powinny być przyjmowane z wapniem lub żelazem.Oba te minerały wiążą się z hormonem tarczycy i sprawiają, że jest on niedostępny dla organizmu.

   

  Dlatego należy unikać produktów mlecznych na dwie godziny przed i po zażyciu leków na tarczycę.Istnieją również leki, które zmieniają poziom T4.

   

  Wykazano, że aspiryna, danazol i propanolol zwiększają poziom T4, a furosemid, metadon, lit, leki zobojętniające zawierające glin, kolestypol i ryfampicyna zmniejszają poziom T4.

   

  Istnieje również kilka unikalnych interakcji.Progesteron i estrogen to substancje, które mogą wiązać się z T4, ale również mają tendencję do zwiększania poziomu T3.Sterydy anaboliczne mają tendencję do obniżania poziomu hormonów tarczycy.Wreszcie, hormon tarczycy może tłumić insulinę, co jest ważnym czynnikiem dla diabetyków i kulturystów stosujących insulinę.

   

   

  Certyfikat Autentyczności:

   

   

  Pozycja

   

   

  Specyfikacja

   

  Wynik
  Wygląd

   

  Bezwonny, prawie biały lub płowożółty proszek

   

  przechodzić
  Rozpuszczalność

   

  1, bardzo słabo rozpuszczalny w wodzie;

   

  przechodzić

   

  2, słabo rozpuszczalny w alkoholu

   

  przechodzić

   

  3, praktycznie nierozpuszczalny w większości innych rozpuszczalników organicznych

   

  przechodzić
  Identyfikacja

   

  a) Podgrzej około 50 mg z kilkoma kroplami

  kwas siarkowy w porcelanowym tyglu: fioletowy

  wydzielają się pary jodu.

   

  przechodzić

   

  b) Czas retencji głównego piku wynosi

  potwierdzić w RS

   

  przechodzić
  Strata przy suszeniu

   

  Nie więcej niż 4,0%

   

  0,46%


  [a]20/D
  C=1 w 1M HCl/EtOH 1:4

   

  +18 ~ +22o +20.9o
  Test (HPLC)

   

  Nie mniej niż 95,0%

   

  99,70%
  Sól sodowa lewotyroksyny

   

   

  Nie więcej niż 5,0%

   

   

  0,68%
  Wniosek

   

  Do standardu eksportu

   

   

   

   

   

  Wskazówki:

   

  JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

   

  1. Powiedz nam, czego potrzebujesz (użyj do czego / nazwy produktu i ilości), otrzymasz poradę i wycenę.


  2. Pełna płatność zostanie dokonana po uzgodnieniu wszystkich szczegółów.


  3. Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, dostępny numer śledzenia.


  4. Towar dotrze do Ciebie w ciągu 3 ~ 7 dni.


  DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

  1. Wysoka jakość: Nasze fabryki są profesjonalne w produkcji surowego proszku z doświadczeniem ponad 10 lat.Mając dobrą reputację na całym świecie, nasze produkty są eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg miesięcznie.

   

  2. Konkurencyjna cena: Wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio z fabryki, jest to cena fabryczna i do negocjacji.

   

  3. Szybka i bezpieczna dostawa: Twoje towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, dostępny numer śledzenia, stawka celna ≥99%.

   

  4. Dobra obsługa przedsprzedażna i posprzedażna: Wszelkie problemy prosimy o kontakt, zawsze będziemy dla Ciebie online.

   

  Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka i bezpieczna dostawa, dobra obsługa, to my!Zapraszamy do kontaktu!

   

   

  Powiązane listy produktów:

   

  T3/liotyronina sodu/Cytomel

  CAS 55-06-1

  T4/L-tyroksyna

  CAS 51-48-9

  L-karnityna

  CAS 541-15-1

  DMAA

  CAS 13803-74-2

  Teobromina

  CAS 83-67-0

  Synefryna

  CAS 94-07-5

  Rymonabant

  CAS 168273-06-1

  Chlorowodorek lorkaseryny

  CAS 846589-98-8

  CLA (sprzężony kwas linolowy)

  CAS 2420-56-6

  Orlistat

  CAS 96829-58-2

  Furazabol

  CAS 12B9-29-8

  Pirogronian wapnia

  CAS 52009-14-0

  Bromowodorek dekstrometorfanu

  CAS 6700-34-1

  Chlorowodorek lorkaseryny

  CAS 846589-98-8

  Telmisartan

  CAS 144701-48-4

  Szczegóły kontaktu
  RAWSGEAR MANUFACTURER

  Osoba kontaktowa: Coco

  Tel: +8618186204104

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)